Góly: 51. J. Klíma, 63. Cadu, 79. F. Kaloč, 83. J. Boula, 90. D. Lischka

Žluté karty:
18. J. Juroška

Střely na branku: 6:9; Střely mimo: 1:2; Rohové kopy: 8:5
Počet diváků: 2 563 (14 % z kapacity 18 221)

Teplicím se před týdnem nedařilo, prohrály 0:2 proti pražským Bohemians, ve druhém poločase se dvakrát prosadil Puškáč. Aktuálně jim patří dvanáctá pozice.

Baník odjížděl ze Zlína s remízou 1:1. Kouč Pavel Hapal zatím jen těsně balancuje nad skupinou o sestup - Ostravští mají stejně bodů jako jedenáctá Zbrojovka.

Domácím se rozpadl úderný útok Gning - Žák, dohromady nastříleli 13 gólů. První jmenovaný je vykartovaný, druhý chybí pro svalové zranění. Poprvé tak v základu vyběhne Tadeáš Vachoušek, premiéra čeká Mičeviče.

Před zápasem sněžilo, teď nad Stínadly svítí slunce.

Knapík
77. min Chaloupek o hráči
Mičevič
7 Hybš
Hybš
70. min Radosta o hráči
6 Kodad
Kodad
84. min Procházka o hráči
27 Kučera
Kučera
20 Trubač
Trubač
Mareček
84. min Čičovský o hráči
26 Urbanec
Urbanec
Vachoušek
70. min Sy o hráči

Cadu
86. min Jaroň o hráči
Miškovič
69. min Boula o hráči
22 Kaloč
Kaloč
9 Buchta
Buchta
39. min Kuzmanovič o hráči
Plavšič
86. min Šín o hráči
21 Klíma
Klíma
69. min Tijani o hráči

Rozhodčí: Berka - Vlček, Šimáček
Počet diváků: 2 563

1

Začal první poločas utkání Teplice - Ostrava

3

Vachoušek posunul na Trubače do vápna, hosté míč odklonili na roh.

3

Po rohu domácí u bližší tyče zakončovali, ale slabě a Laštůvka bez potíží míč čapl.

5

Parádní ťukes Baníku ve vápně Cadu - Miškovič - Šehič. Posledně jmenovaný dostal zpětný pas na malé vápno a pohotově vypálil, veterán Grigar před čárou do střely skvěle skočil a balon vyrazil.

9

Šehič od lajny našel na hraně vápna Jurošku, který pálil pánu Bohu do oken.

10

Vachouškův centr přinesl roh.

11

Signál z rohu Teplicím nevyšel.

13

Průnik Šehiče z úhlu uhasili domácí za cenu prvního rohu pro Baník.

14

Žádné nebezpečí z ostravského rohu.

15

Lischka zatáhl unikajícího Hyčku u pravé lajny, rozhodčí to zatím řeší jen domluvou.

17

Hyčka na středu vápna našel Trubače, poprvé nezakončil, podruhé už ano. Laštůvka však vyběhl a byl blízko, takže míč parádně vyrazil s pomocí Pojezného.

18
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Juroška (Ostrava)
Za faul na Kodada u lajny.

20

Hybš zablokoval střelu Cadua, míč se vznesl do vzduchu a Kučera ho odkopl nad svou branku. Roh pro Baník.

21

Roh Baníku ze vzduchu odklidil Hyčka.

22

Brejk Teplic, Vachoušek nahrál na penaltový oblouk. Kučera míč nezpracoval, Trubač ano, ale trefil jen bránícího Lischku.

26

Kodad získal roh pro domácí.

27

Z rohu žádné vzrušení, míč proletěl na zadní tyč, kde úřadoval Laštůvka.

30

A teď pro změnu roh na druhé straně, tedy pro Baník.

31

Roh na bližší tyč, domácí ho bez potíží odvrátili.

32

Cadu napřáhl z dálky, Grigar míč bezpečně schoval do košíku.

33

Cadův centr k bližší tyči nikdo nezasáhl, balon skončil u Grigara.

33

Hostující Buchta kulhá, možná bude muset střídat.

36

Hyčkův centr před malým vápnem hlavou jen škrtnul Kodad, tudíž branku neohrozil.

39

Grigarův dlouhý výkop a za obranu pelášil Urbanec. Dostal se do vápna, ale do jeho střely skočil Pojezný a míč odvrátil ve skluzu.

39

Střídání Ostrava: ze hřiště odešel David Buchta, nahradil ho Nemanja Kuzmanovič

42

Kodad si zasekl míč na levé straně vápna a vystřelil, jeho technický pokus o fous minul šibenici.

43

Závar v teplickém vápně střelu nepřinesl.

45

Lischka u lajny odstrčil Urbance, který při svém pádu smetl i asistenta rozhodčího Šimáček. Sudí hned vstal.

45

Standardku Teplice hosté odklonili na roh.

45

Z rohu nic nevzniklo.

45

Miškovič napřáhl z dálky, Grigar musel na zem, aby balon vyrazil. Hned pak rozhodčí první půli ukončil.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:0

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Teplice - Ostrava

47

Kodad na středu vápna našel Urbance, toho odzbrojil Šehič.

49

Vachoušek operoval v pokutovém území soupeře, ale míč mu utekl za lajnu.

51

Jiří Klíma (Ostrava) vstřelil gól. Teplice - Ostrava 0:1
Baník vede! Cadu se uvolnil na pravé lajně, nahrál na hranici malého vápna. Klímovi na zádech visel Kodad, ovšem útočník se uvolnil, nastavil do centru nohu a překonal Grigara.

54

Kaločova rána z dálky přeletěla branku.

54

Počet diváků 2 563 (14 % z kapacity 18 221)

57

Hyčkův centr na zadní tyč, Vachoušek míč jen o fous neškrtnul. Roh.

57

Z rohu bez nebezpečí.

58

Tvrdá rána Kodada z hrany vápna k bližší tyči, lehl si k ní Laštůvka a čapl.

59

Trubač si vedl míč podél vápna, nachystal si ho na střelu. Vleže jí opět chytil Laštůvka.

60

Další střela Trubače zpoza vápna, zablokovaná na roh.

60

Z rohu žádná hrozba.

63

Slabá Kučerova přízemní střela z dálky.

63

Cadu (Ostrava) vstřelil gól. Teplice - Ostrava 0:2
Na tlak Teplic reagoval Baník gólem! Podnikl kontr, Klíma se po pravé straně dostal do vápna, kličkou se zbavil Mičeviče a nahrál na hranici malého vápna. Za záda Hyčky a Knapíka si naběhl Brazilec Cadu a zblízka balon dopravil do odkryté branky.

72

Ve vápně operoval Baník, Grigar míč sebral.

73

Syho rána z vápna zablokovaná na roh. Rychlé rozehrání Teplicím nepomohlo.

73

Kontr Baníku a ťukes ve vápně, Šehič se provinil útočným autem. Pak nechtěl dát soupeři míč a Grigar ho vzal kolem krku.

75

Knapík zablokoval pokus Kuzmanoviče.

77

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Jan Knapík, nahradil ho Štěpán Chaloupek

79

Filip Kaloč (Ostrava) vstřelil gól. Teplice - Ostrava 0:3
A Baník domácí definitivně uzemnil. Kaloč dostal zpětný pas za vápno a jeho projektil skončil za Grigarovými zády. Ale balon šel kousek od středu branky, to se dalo chytat.

82

Hyčka získal roh pro skláře.

83

A nic z něj, naopak kontr hostů.

83

Jiří Boula (Ostrava) vstřelil gól. Teplice - Ostrava 0:4
Z teplického rohu vzešel gól Baníku! Hosté roh odvrátili a podnikli protiútok, Plavšič potáhl míč po pravém křídle a dloubl ho na druhou stranu k Boulovi. Proti jeho potovému zakončení neměl Grigar nárok.

84

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Ladislav Kodad, nahradil ho Dominik Procházka

90

Jaroň střílel z hranice pokutového území, tečovaná střela skončila nad brankou. Roh pro Ostravu.