• Úterý 16. srpna 2022 Jáchym

iDNES Premium
Zdraví

Zdraví je to nejdůležitější, co člověk má. A proto vám iDNES Premium přináší projekt Zdraví, díky kterému vám pomůžeme s tím vaším. iDNES Premium Zdraví se zvýhodněným ročním předplatným vám zajistí mnoho výhod a zároveň také spoustu zajímavých zdravotních článků plných rad a rozhovorů s experty. Využijte všechny výhody iDNES Premium Zdraví i vy!

Získat všechny výhody

PORADNYPremium

Nyní nově v sekci iDNES Premium Zdraví

Trápí vás zdravotní potíže? Poraďte se s odborníky díky iDNES Premium

Ilustrační snímek

Mnoho lidí řeší své zdravotní potíže a rádi by se o tom poradili, aniž by hned běželi ke svému lékaři. Nebo třeba jen chtějí stav...

Často kladené dotazy

 • Co je iDNES Premium Zdraví?

  Jde o nový projekt, kde předplatitelé najdou kromě mnoha skvělých a exkluzivních článků také jedinečné zdravotní výhody a benefity ve spolupráci s těmi nejlepšími klinikami.

 • Jaké kliniky jsou do spolupráce zapojeny?

  V tuto chvíli spolupracujeme s renomovanými klinikami po celé ČR. Mezi ně patří například: Iscare, Vidia Diagnostika, Ifcor, Gennet, GynCentrum a řada dalších.

 • Kdo může využívat iDNES Premium Zdraví?

  Všichni členové iDNES Premium si mohou číst prémiové články o zdraví, ale pouze předplatitelé s ročním členstvím mohou využívat jedinečných zdravotních výhod. Chceme se o vaše zdraví starat průběžně a dlouhodobě, a proto jsou všechny naše zdravotní výhody dostupné pro členy s ročním předplatným.

 • Platím si pravidelně 39 Kč měsíčně. Znamená to, že nemám na výhody v iDNES Premium Zdraví nárok?

  Při pravidelné měsíční platbě máte nárok na veškerý prémiový obsah článků Zdraví. Zdravotní výhody pak můžete čerpat, pokud přejdete na roční předplatné iDNES Premium za 390 Kč. S přechodem na roční členství nepřijdete ani o den Premia. Roční členství se vám automaticky navýší o počet dnů, které máte zaplaceny, ale výhody můžete užívat ihned.

 • Co získám přechodem na roční předplatné iDNES Premium?

  Dva měsíce zdarma a všechny výhody v iDNES Premium Zdraví.

 • Jak mám postupovat, když chci využít výhodu v rámci iDNES Premium Zdraví?

  Je to jednoduché. Na této stránce si vyberte výhodu, kterou chcete čerpat a klikněte na zlaté tlačítko „Získat výhodu“. Budete přesměrování na článek s popisem a po kliku na zlaté tlačítko uvnitř článku (a po přihlášení) se vám vygeneruje unikátní voucher se všemi informacemi, jak dále postupovat.

Všechny často kladené dotazy

Potřebujete pomoc? Kontaktujte nás!