Sportovní výsledky 13. 4. 2024

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

22. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Mariánské Lázně
Domažlice B
– : –
10:15
Sokolov
Petřín Plzeň
– : –
10:15
Aritma Praha
Jindřichův Hradec
– : –
10:30
Komárov
Tachov
– : –
16:30
Katovice
Český Krumlov
– : –
16:30
Klatovy
Hořovice
– : –
16:30
Rokycany
Soběslav
– : –
16:30
Doubravka
Příbram B
– : –

Divize B

22. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Brandýs nad Labem
Kladno
– : –
10:15
Újezd Praha 4
Nespeky
– : –
10:15
Březová
Ostrov
– : –
10:15
Neratovice-Byškovice
Štětí
– : –
16:30
Český Brod
Cheb
– : –

Divize C

22. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Letohrad
Trutnov
– : –
10:30
Slavia Hradec Králové
Benešov
– : –
10:30
Velké Hamry
Turnov
– : –
10:30
Kosmonosy
Čáslav
– : –
11:00
Spoje Praha
Benátky nad Jizerou
– : –
16:30
Dobrovice
Chrudim B
– : –
16:30
Ústí nad Orlicí
Nový Bydžov
– : –

Divize D

21. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Břeclav
Pelhřimov
– : –
10:15
Havlíčkův Brod
Polná
– : –
15:30
Ždírec nad Doubravou
Vrchovina
– : –

Divize E

21. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Nové Sady
Bzenec
– : –
15:30
Přerov
Rýmařov
– : –
15:30
Šternberk
Vsetín
– : –
15:30
Skaštice
Kozlovice
– : –
15:30
Holešov
Všechovice
– : –
15:30
Baťov
HFK Olomouc
– : –
16:00
Strání
Kostelec na Hané
– : –

Divize F

21. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Vratimov
Řepiště
– : –
10:15
Opava B
Frenštát pod Radhoštěm
– : –
15:30
Jeseník
Bílovec
– : –
15:30
Vítkovice
Havířov
– : –

Belgická liga

3. kolo nadstavby - skupina o titul

Přidat do mých lig
20:45
Genk
Cercle Bruggy
– : –

Nizozemská liga

30. kolo

Přidat do mých lig
16:30
PSV Eindhoven
Arnhem
– : –
18:45
Alkmaar
Waalwijk
– : –
21:00
Almere
Sparta Rotterdam
– : –

Polská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Mielec
Widzew Lodž
– : –
17:30
Niepolomice
Lech Poznaň
– : –
20:00
Čenstochová
Legia Varšava
– : –

Portugalská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Guimaraes
Farense
– : –
19:00
FC Porto
Famalicao
– : –
21:30
Estoril
Braga
– : –

Slovenská liga

5. kolo nadstavby - skupina o titul

Přidat do mých lig
15:30
Slovan Bratislava
Dunajská Streda
– : –

Pardubice - Mistrovství České republiky v půlmaratonu

Přidat do mých lig

14:00

Hafjell (Nor.) - Grand Finale, závěrečný závod Ski Classics v dálkovém lyžování

100 km

Přidat do mých lig
0:00
Philadelphia
Orlando
– : –
0:00
Sacramento
Phoenix
– : –
0:00
Boston
Charlotte
– : –
0:00
Cleveland
Indiana
– : –
0:00
New York
Brooklyn
– : –
0:00
Miami
Toronto
– : –
0:00
Memphis
LA Lakers
– : –
0:00
Minnesota
Atlanta
– : –
0:00
Oklahoma City
Milwaukee
– : –
0:00
San Antonio
Denver
– : –
0:00
Dallas
Detroit
– : –
0:00
Golden State
New Orleans
– : –
0:00
Portland
Houston
– : –
0:00
LA Clippers
Utah
– : –
0:00
Washington
Chicago
– : –

Baráž o extraligu mužů

1. zápas

Přidat do mých lig
17:00
Ústí nad Labem
Dobřichovice
– : –

Baráž o extraligu žen

1. zápas

Přidat do mých lig
18:00
Šternberk
České Budějovice
– : –

Guadalajara (Mex.) - Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Austin (USA) - Kvalifikace na Velkou cenu Ameriky, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

17:50

Mairipora (Braz.) - Závod Světového poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig
13:00
Draci Brno
Třebíč Nuclears
– : –
13:00
Kotlářka Praha
Arrows Ostrava
– : –
13:00
Eagles Praha
Sokol Hluboká
– : –
13:00
Tempo Praha
Hroši Brno
– : –

Augusta (USA) - Masters, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Most - Memoriál Rudolfa Deyla

Zahájení dostihové sezony

Přidat do mých lig

rovinový dostih (1400 m, tříleté klisny)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Saarbrücken (Něm.) - Mistrovství Evropy v badmintonu

Přidat do mých lig

Wu-ťiang (Čín.) - Světový pohár ve sportovním lezení

Bouldering a rychlost

Přidat do mých lig

Rio de Janeiro (Braz.) - Finále olympijské kvalifikace ve sportovní střelbě v puškařských a pistolových disciplínách

Přidat do mých lig