Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 13. srpna 2022 Alena

Sportovní výsledky 13. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

2. kolo

Přidat do mých lig
10:00
Příbram B
Katovice
– : –
10:15
Aritma Praha
Český Krumlov
– : –
10:30
Komárov
Domažlice B
– : –
17:00
Doubravka
Petřín Plzeň
– : –
17:00
Soběslav
Hořovice
– : –
17:00
Horní Bříza
Rokycany
– : –
17:00
Klatovy
Tochovice
– : –

Divize B

2. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Újezd Praha 4
Březová
– : –
10:15
Neratovice-Byškovice
Kladno
– : –
10:15
Štětí
Kosmonosy
– : –
16:00
Cheb
Česká Lípa
– : –
17:00
Slaný
Chomutov
– : –
17:00
Louny
Meteor Praha
– : –
17:00
Český Brod
Libiš
– : –

Divize C

2. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Brandýs nad Labem
Náchod
– : –
17:00
Vysoké Mýto
Liberec B
– : –
17:00
Dobrovice
Chrudim B
– : –
17:00
Trutnov
Velké Hamry
– : –
17:00
Letohrad
Benátky nad Jizerou
– : –

Divize D

2. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Humpolec
Bohunice
– : –
17:00
Bystřice nad Pernštejnem
Ždírec nad Doubravou
– : –
17:00
Velká Bíteš
Žďár nad Sázavou
– : –

Divize E

2. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Vsetín
Šumperk
– : –
17:00
HFK Olomouc
Slavičín
– : –
17:00
Šternberk
Skaštice
– : –
17:00
Přerov
Nové Sady
– : –

Divize F

2. kolo

Přidat do mých lig
10:00
Valašské Meziříčí
Krnov
– : –
10:15
Nový Jičín
Bílovec
– : –
17:00
Unie Hlubina
Bohumín
– : –
17:00
Havířov
Břidličná
– : –

Belgická liga

4. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Westerlo
Standard Lutych
– : –
18:15
Cercle Bruggy
Mechelen
– : –
18:15
Seraing
Charleroi
– : –
20:45
Saint-Gilloise
Kortrijk
– : –

Nizozemská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Deventer
PSV Eindhoven
– : –
20:00
Emmen
Waalwijk
– : –
20:00
Utrecht
Leeuwarden
– : –
21:00
Feyenoord Rotterdam
Heerenveen
– : –

Polská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Cracovia Krakov
Gliwice
– : –
17:30
Zabrze
Mielec
– : –
20:00
Štětín
Plock
– : –

Portugalská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Famalicao
Braga
– : –
21:30
Sporting Lisabon
Rio Ave
– : –

Rakouská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Klagenfurt
Ried
– : –
17:00
Austria Vídeň
Tirol
– : –
19:30
Štýrský Hradec
Altach
– : –

Skotská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Aberdeen
Motherwell
– : –
16:00
St. Mirren
Ross County
– : –
16:00
Glasgow Rangers
St. Johnstone
– : –
16:00
Livingston
Hibernian
– : –

Slovenská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Žilina
Zlaté Moravce-Vráble
– : –
18:00
Ružomberok
Trenčín
– : –

Turecká liga

2. kolo

Přidat do mých lig
18:15
Kayserispor
Istanbulspor
– : –
20:45
Adana Demirspor
Sivasspor
– : –

Frenštát pod Radhoštěm - O pohár starosty, závod FIS Cupu ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Riesenauer 234,3 (106,5+98,5), 2. Schwann (oba Rak.) 230,1 (103,5+101), 3. Fuchs (Něm.) 230,0 (99,5+97), ...9. Rýdl 216,8 (96,5+99,5), 22. Holub 203,1 (99+93,5), 24. Škarka 196,8 (97,5+93,5), 26. Holík 194,4 (93+93,5), 27. Lejsek (všichni ČR) 191,8 (97+88,5).

Mistrovství Evropy hráčů do 16 let

Přidat do mých lig

Mistrovství Evropy žen do 18 let

Semifinále

Přidat do mých lig

Hamburk (Něm.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Cardiff (Brit.) - Grand Prix Británie, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Kostelec nad Černými lesy - Memoriál Jaroslava Falty v motokrosu

Přidat do mých lig

08:00 

Rallye Fulnek, závod rallyesprint série

Přidat do mých lig

Harrachov - Závěrečný závod Českého poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Nizozemsko/Belgie - etapový závod Benelux Tour (WorldTour)

Přidat do mých lig

České Budějovice - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

Herning (Dán.) - Světové jezdecké hry

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

ŘÍM (IT.) - MISTROVSTVÍ EVROPY V PLAVECKÝCH SPORTECH

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

9:30 volný program družstva - kvalifikace
15:00 volný program dvojice, volný program smíšené dvojice - finále

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

9:00 - rozplavby (200 m v. zp. ženy, 100 m mot. muži, 50 m znak ženy, 200 m prsa muži, 400 m pol. záv. ženy, štafeta 4x100 m v. zp. ženy)

18:00 - semifinále (200 m v. zp. ženy, 100 m mot. muži, 50 m znak ženy, 200 m prsa muži a finále (200 m znak muži, 50 m mot. ženy, 100 m v. zp. muži, 100 m prsa ženy, 400 m pol. záv. ženy, 800 m v. zp. muži, štafeta 4x100 m v. zp. ženy)

stolní tenisPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy jednotlivců

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Prachatice - Mistrovství Evropy v terénním triatlonu

Přidat do mých lig