Pátek 9. prosince 2022, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 9. prosince 2022 Vratislav

Sportovní výsledky 9. 12. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Ilves Tampere
Tappara Tampere
– : –
17:30
Jukurit Mikkeli
IFK Helsinky
– : –
17:30
TPS Turku
SaiPa Lappeenranta
– : –
17:30
Sport Vaasa
Kouvola
– : –
17:30
Lukko Rauma
KalPa Kuopio
– : –

Německá liga

28. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Düsseldorf
Straubing
– : –
19:30
Eisbären Berlín
Bremerhaven
– : –
19:30
Iserlohn
Augsburg
– : –
19:30
Ingolstadt
Norimberk
– : –
19:30
Frankfurt
Bietigheim-Bissingen
– : –

Slovenská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Liptovský Mikuláš
Zvolen
– : –
17:00
Slovan Bratislava
Košice
– : –
17:30
Banská Bystrica
Michalovce
– : –
18:00
Poprad
Nitra
– : –
18:30
Nové Zámky
Prešov
– : –

Švédská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Linköping
HV 71
– : –

Švýcarská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ajoie
Lugano
– : –
19:45
Bern
Zug
– : –
19:45
Curych
Kloten
– : –
19:45
Rapperswil
Lausanne
– : –
19:45
Langnau
Biel
– : –
19:45
Ženeva
Ambri-Piotta
– : –

Beitostölen (Nor.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasicky:
Muži:
1. Jouve (Fr.) 2:36,37, 2. Mocellini (It.) -0,30, 3. Halfvarssoon (Švéd.) -0,51, 4. Golberg (Nor.) -0,90, 5. Mäki (Fin.) -1,24, 6. Chavanat (Fr.) -8,44, ...10. Novák - vyřazen v semifinále, 22. Šeller, 26. Černý (oba ČR) - vyřazeni ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 32 závodů): 1. Golberg 566 b., 2. Klaebo (Nor.) 430, 3. Pellegrino (It.) 398, 4. Nyenget (Nor.) 346, 5. Poromaa (Švéd.) 313, 6. Valnes (Nor.) 299, ...10. Novák 238, 49. Černý 74, 99. Šeller 18, 112. Fellner (ČR) 9.

Muži: 1. Jouve (Fr.) 2:36,37, 2. Mocellini (It.) -0,30, 3. Halfvarssoon (Švéd.) -0,51, 4. Golberg (Nor.) -0,90, 5. Mäki (Fin.) -1,24, 6. Chavanat (Fr.) -8,44, ...10. Novák - vyřazen v semifinále, 22. Šeller, 26. Černý (oba ČR) - vyřazeni ve čtvrtfinále.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 32 závodů): 1. Golberg 656 b., 2. Klaebo (Nor.) 430, 3. Pellegrino (It.) 398, 4. Nyenget (Nor.) 346, 5. Poromaa (Švéd.) 313, 6. Valnes (Nor.) 321, ...8. Novák 301, 41. Černý 110, 74. Šeller 56, 117. Fellner (ČR) 9.

Ženy: 1. Fähndrichová (Švýc.) 2:57,31, 2. L. U. Wengová (Nor.) -0,93, 3. Matintalová (Fin.) -1,42, 4. T. U. Wengová -3,27, 5. Skistadová (obě Nor.) -7,98, 6. Beranová -9,15, ...27. Antošová - vyřazena ve čtvrtfinále, 36. Janatová, 46. A. Nováková (všechny ČR) - vyřazeny v kvalifikaci.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 32 závodů): 1. T. U. Wengová 618, 2. Karlssonová (Švéd.) 498, 3. Digginsová (USA) 463, 4. Dahlqvistová 436, 5. Pärmäkoskiová 410, 6. Hennigová (Něm.) 407, ...23. Beranová 180, 42. Janatová 124, 56. Antošová 72, 88. P. Nováková (ČR) 8, 96. A. Nováková 5.

Titisee-Neustadt (Něm.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích mužů

Přidat do mých lig

1. Lanišek (Slovin.) 272,8 b. (133,5+141 m), 2. Kubacki (Pol.) 271,5 (130,5+144), 3. Geiger (Něm.) 269,2 (135+141,5), 4. Hayböck (Rak.) 265,4 (135+138,5), 5. Granerud (Nor.) 262,2 (136,5+135), 6. Žyla (Pol.) 255,1 (132+136), ...Rýdl (ČR) nepostoupil z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 32 závodů): 1. Kubacki 370 b., 2. Lanišek 336, 3. Kraft (Rak.) 317, 4. Granerud 276, 5. Žyla 222, 6. Fettner (Rak.) 177.

Val Thorens (Fr.) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

11:00 skikros

Chance Ženská basketbalová liga

11. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Trutnov
Slavia Praha
– : –

Euroliga mužů

12. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Žalgiris Kaunas
Anadolu Efes Istanbul
– : –
20:00
Olympiakos Pireus
Boloňa
– : –
20:30
FC Barcelona
Villeurbanne
– : –
20:30
Baskonia Vitoria
Bayern Mnichov
– : –
konec
Miami Heat
Los Angeles Clippers
115:110
konec
Portland Trail Blazers
Denver Nuggets
120:121
konec
San Antonio Spurs
Houston Rockets
118:109

Extraliga mužů

15. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Zlín
Odolena Voda
– : –

Tokio (Jap.) - Světový pohár

Fleret mužů

Přidat do mých lig

Vancouver (Kan.) - Světový pohár

Kord mužů

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Turín (It.) - Finále seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

První liga

12. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Helas Brno
Česká Lípa
– : –
20:00
Slavia Praha
Perštejn
– : –
20:00
Vysoké Mýto
Ústí nad Labem
– : –
20:00
Chrudim
Mělník
– : –

ostatní sportyPřidat do mých lig

Bogotá (Kol.) - Mistrovství světa ve vzpírání

Přidat do mých lig

Ženy - do 59 kg:
Dvojboj:
1. Álvarezová (Kol.) 234, 2. Kuo Hsing-chun (Tchaj-wan) 232, 3. Charronová (Kan.) 231.
Trh: 1. Luo Siao-min (Čína) 103, 2. Charronová 103, 3. Konotopová (Ukr.) 102.
Nadhoz: 1. Álvarezová 133, 2. Kuo Hsing-chun 130, 3. Luo Š’-fang (Čína) 129.

Whistler (Kan.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Almaty (Kaz.) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

Calgary (Kan.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig