Sportovní výsledky 20. 7. 2024

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Bastad (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Nadal (Šp.)
Ajdukovič (Chorv.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Borges (7-Portug.)
Tirante (Arg.)
6:3, 6:4

Budapešť (Maď.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Sasnovičová (Běl.)
Schmiedlová (SR)
6:3, 3:6, 7:5
konec
Šnajderová (1-Rus.)
Lysová (Něm.)
6:3, 6:3

Budapešť (Maď.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Piterová, Stollárová (Pol./Maď.)
Chromačovová, Danilinová (2-Rus./Kaz.)
6:3, 3:6, 10:3

Gstaad (Švýc.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Halys (Fr.)
Struff (5-Něm.)
6:3, 7:6 (7:2)
konec
Berrettini (6-It.)
Tsitsipas (1-Řec.)
7:6 (8:6), 7:5

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Fils (5-Fr.)
Báez (3-Arg.)
6:2, 6:2
konec
Zverev (1-Něm.)
Martínez (Šp.)
6:2, 6:4

Newport (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Michelsen (3-USA)
Opelka (USA)
6:2, 6:0
konec
Giron (2-USA)
Eubanks (4-USA)
6:4, 3:6, 6:2

Palermo (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Čeng Čchin-wen (1-Čína)
Parryová (4-Fr.)
7:5, 6:4

Palermo (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Panovová, Sizikovová (1-Rus.)
Cavalléová, Zantedeschiová (Šp./It.)
4:6, 6:3, 10:5

Praha - kvalifikace na turnaj WTA

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barthelová (4-Něm.)
Kovačková (ČR)
6:3, 6:0
konec
Soboljevová (7-Ukr.)
Šafářová (ČR)
4:6, 6:4, 6:3
konec
Malečková (ČR)
Spiteriová (It.)
7:5, 6:2
konec
Perrinová (Švýc.)
Martincová (8-ČR)
6:0, 7:5
konec
Zavacká (3-Ukr.)
Šmejkalová (ČR)
6:1, 6:4
konec
Deichmannová (9-Licht.)
Ticháčková (ČR)
6:7 (7:9), 6:2, 7:6 (6:3)

Londýn (Brit.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr -0,3 m/s): 1. Lyles (USA) 9,81, 2. Simbine (JAR) 9,86, 3. Tebogo (Botsw.) 9,88.
400 m: 1. Hudson-Smith (Brit.) 43,74 - evropský rekord, 2. Norwood (USA) 44,10, 3. Richards (Trin.) 44,18.
Míle: 1. Hoare (Austr.) 3:49,03, 2. Nordas (Nor.) 3:49,06, 3. Mechaal (Šp.) 3:49,21.
3000 m: 1. Lobalu (Švýc.) 7:27,68, 2. Fisher (USA) 7:27,99, 3. Kurgat (Keňa) 7:28,53.
400 m př.: 1. Dos Santos (Braz.) 47,18, 2. Clarke (Jam.) 47,63, 3. Abakar (Kat.) 47,72.
Výška: 1. Kerr (N. Zél.) 230, 2. Harrison (USA) 226, 3. Grimsey (Brit.), 4. Štefela (ČR) oba 222.
Koule: 1. Fabbri (It.) 22,52, 2. Crouser 22,37, 3. Otterdahl (oba USA) 22,13.

Ženy:
200 m (-0,9 m/s): 1. Thomasová (USA) 21,82, 2. Alfredová (Sv. Lucie) 21,86, 3. Asherová-Smithová (Brit.) 22,07.
400 m: 1. Pryceová (Jam.) 48,57, 2. Kaczmareková (Pol.) 48,90, 3. Klaverová (Niz.) 49,58.
800 m: 1. Hodgkinsonová 1:54,61, 2. Reekieová 1:55,61, 3. Bellová (všechny Brit.) 1:56,28.
400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 51,30, 2. Littleová (USA) 52,78, 3. Claytonová (Jam.) 53,24.
Dálka: 1. Mihambová (Něm.) 687, 2. De Sousaová (Portug.) 675, 3. Iapichinová (It.) 670.
Tyč: 1. Kennedyová (Austr.) 485, 2. Newmanová (Kan.) 475, 3. Morrisová (USA) a Cauderyová (Brit.) obě 465.
Oštěp: 1. Littleová (Austr.) 66,27, 2. Vilagošová (Srb.) 65,58, 3. Maloneová-Hardinová (USA) 62,99.

Celje (Slovin.) - Mistrovství Evropy juniorů

o 19. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Itálie
35:33 (18:14)

Budapešť (Maď.) - Kvalifikace na Velkou cenu Maďarska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Norris (Brit./McLaren) 1:15,227, 2. Piastri (Austr./McLaren) -0,022, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,046, 4. Sainz (Šp./Ferrari) -0,469, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,627, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,678 

Budapešť (Maď.) - Závod šampionátu formule 2

Sprint

Přidat do mých lig

1. Verschoor (Niz./Trident) 44:27,360, 2. Maini (Ind./Invicta Racing) -1,575, 3. Martins (Fr./ART Grand Prix) -11,139, ...16. Staněk (ČR/Trident) -56,877.

Průběžné pořadí: 1. Hadjar (Fr./Campos Racing) 138 b., 2. Aron (Est./Hitech Pulse-Eight) 119, 3. Maloney (Barb./Rodin Motorsport) 101, ...21. Staněk 14.

Grudziadz (Pol.) - Závod ME na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Madsen (Dán.), 2. Woryna, 3. Pawlicki (oba Pol.), 4. Fricke (Austr.), ...13. Milík (ČR).

Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. Woryna 24, 2. Lebeděvs (Lot.) 24, 3. Pawlicki 23, ...14. Milík 9.

Lotyšská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

po 2. etapě

Přidat do mých lig

1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 1:58:55,6, 2. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) -42,5, 3. Sesks, Francis (Lot./Ford Puma) -47,2, 4. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -1:08,0, 5. Fourmaux, Coria (Fr./Ford Puma) -1:16,4, 6. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:34,3.

Most - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Razgatlioglu (Tur./BMW) 33:53,537, 2. Petrucci -5,740, 3. Iannone (oba It./Ducati) -5,881.
Průběžné pořadí: 1. Razgatlioglu 266, 2. Bulega (It./Ducati) 210, 3. Bautista (Šp./Ducati) 199.

Supersport: 1. Huertas (Šp./Ducati) 30:15,092, ...13. Vostatek -29,764, 21. Feigl (oba ČR/Triumph) -58,193.
Průběžné pořadí: 1. Huertas 211, ...28. Vostatek 5.

Supersport300: 1. Veneman (Niz./Kawasaki) 21:24,317, ...22. Novotný -28,054, 28. Tureček (oba ČR/Kawasaki) 30,383.
Průběžné pořadí: 1. Iglesias (Šp./Kawasaki) 109.

Etapový závod Tour de France

20. etapa: Nice - Col de la Couillole (133 km)

Přidat do mých lig

1. Pogačar (Slovin./UAE Emirates) 4:04:22, 2. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) -7, 3. Carapaz (Ekv./EF Education-EasyPost) -23, 4. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick-Step) -53, 5. Mas (Šp./Movistar) -1:07, 6. Almeida (Portug./UAE Emirates) -1:28, ...50. Hirt (ČR/Soudal Quick-Step) -19:01.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar 82:53:32, 2. Vingegaard -5:14, 3. Evenepoel -8:04, 4. Almeida -16:45, 5. Landa (Šp./Soudal-Quick-Step) -17:25, 6. A. Yates (Brit./UAE Emirates) -21:11, ...66. Hirt -3:46:17. 

Harrachov - Závod MČR a Českého poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Cink (Primaflor Mondraker) 1:23:29, 2. Sáska (Subterra Santa Cruz) -1:03, 3. Rauchfuss (Česká spořitelna Accolade) -2:10, 4. Rajchart (Stupno) -3:08, 5. Hojka (Expres CZ BDM Kolín) -3:57, 6. Ševců (Amenity Extrem Sport) -6:01.
Průběžné pořadí Českého poháru (po 4 z 5 závodů): 1. Sáska 1090, 2. Rajchart 850, 3. Černý (Expres CZ - BMD Kolín) 820.

Ženy: 1. Čábelická (Gapp System-Kolofix) 1:26:35, 2. Srnská (Nutrend Specialized) -1:32, 3. Spěšná (jb Brunex Superior) -2:34, 4. Viktorová (Rouvy Specialized) -3:11, 5. Czeczinkarová (Elmtrade) -5:05, 6. Novotná (Aspire Opportunity Brno) -8:37.
Průběžné pořadí Českého poháru (po 4 z 5 závodů): 1. Czeczinkarová 900, 2. Viktorová 870, 3. Holubová (Rouvy Specialized) 820.

Velká Bíteš - Visegrádská 4, závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

1. Voltr (Pierre Baguette Cycling) 4:31:54, 2. Peák (Maď.) -51, 3. Szóstka (Pol.) -1:05, 4. Zahálka (Elkov-Kasper) -2:11, 5. Murias (Pol.) -2:21, 6. Dirnbauer (Rak.) -2:31 

Průběžné pořadí (po 5 z 6 závodů): 1. Otruba (ATT Investments) 128, 2. Voltr 116, 3. Řeha (ATT Investments) 106 

konec
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
7:0
konec
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
6:2 (druhý zápas)
konec
Draci Brno
Tempo Praha
3:1
konec
Hroši Brno
Kotlářka Praha
2:1
konec
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
2:3

Ayrshire (Brit.) - The Open Championship, turnaj kategorie major

po 3. kole

Přidat do mých lig

1. Horschel 209 (72+68+69), 2. Burns 210 (76+69+65), Henley 210 (69+75+66), Schauffele (všichni USA) 210 (69+72+69), Lawrence (JAR) 210 (71+74+65), Brown 210 (65+72+73), Rose (oba Angl.) 210 (69+68+73)