Sportovní výsledky 21. 7. 2024

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Vierumäki (Fin.) - Přípravné utkání hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)

Bastad (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Borges (7-Portug.)
Nadal (Šp.)
6:3, 6:2

Bastad (Švéd.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Matos, Luz (3-Braz.)
Jacq, Guinard (Fr.)
7:5, 6:4

Budapešť (Maď.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Šnajderová (1-Rus.)
Sasnovičová (Běl.)
6:4, 6:4

Gstaad (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (6-It.)
Halys (Fr.)
6:3, 6:1

Gstaad (Švýc.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bhambri, Olivetti (3-Indie/Fr.)
Martin, Humbert (Fr.)
3:6, 6:3, 10:6

Hamburk (Něm) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Krawietz, Pütz (2-Něm.)
Roger-Vasselin, Reboul (3-Fr.)
7:6 (10:8), 6:2

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Fils (5-Fr.)
Zverev (1-Něm.)
6:3, 3:6, 7:6 (7:1)

Hamburk (Něm.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Iasi (Rum.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Andrejevová (1-Rus.)
Nohaová Akugueová (Něm.)
6:1, 6:2
konec
Bulgaruová (Rum.)
Mariaová (2-Něm.)
6:4, 6:2
konec
Danilovičová (Srb.)
Blinkovová (4-Rus.)
6:2, 5:7, 6:1
konec
Ruseová (Rum.)
Tichonovová (Rus.)
6:3, 5:7, 6:1
konec
Bassolsová (Šp.)
Baraová (Rum.)
6:2, 6:3

Newport (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Giron (2-USA)
Michelsen (3-USA)
6:7 (4:7), 6:3, 7:5

Newport (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Göransson, Verbeek (6-Švéd./Niz.)
Cash, Tracy (USA)
6:3, 6:4

Praha - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Seidelová (Něm.)
Podoroská (7-Arg.)
6:4, 2:6, 6:1
konec
Jacquemotová (Fr.)
Bouzasová (Šp.)
6:3, 6:4
konec
Tomovová (5-Bulh.)
Jamrichová (SR)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Masárová (Šp.)
Lamensová (Niz.)
2:6, 6:2, 7:6 (7:5)

Praha - turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Palicová, Šalková (ČR)
Feng Šuo, Kulambajevová (Čína/Kaz.)
7:5, 6:2

Praha - turnaj žen, kvalifikace

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Soboljevová (7-Ukr.)
Malečková (ČR)
6:2, 2:6, 6:3.

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Müller (Fr.)
Arnaldi (8-It.)
7:6 (10:8), 6:4
konec
Marozsán (Maď.)
Ševčenko (Kaz.)
6:4, 4:6, 7:6 (10:8)
konec
Ugo Carabelli (Arg.)
Mikrut (Chorv.)
6:2, 7:5

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barrientos, Cabral (3-Kol./Portug.)
Jebavý, Macháč (ČR)
6:3, 3:6, 12:10.

Banská Bystrica (Slov.) - Mistrovství Evropy do 18 let

Přidat do mých lig

Gdyně (Pol.) - Závěr mistrovství Evropy mužů do 20 let

O 5. místo

Přidat do mých lig

Gdyně (Pol.) - Závěr mistrovství Evropy mužů do 20 let

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Řecko
Belgie
70:68 (21:15, 31:40, 42:48)

Gdyně (Pol.) - Závěr mistrovství Evropy mužů do 20 let

Finále

Přidat do mých lig
konec
Francie
Slovinsko
82:78 (22:20, 37:42, 54:59)

Celje (Slovin.) - Závěr mistrovství Evropy juniorů

O 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Dánsko
Německo
26:23 (15:11)

Celje (Slovin.) - Závěr mistrovství Evropy juniorů

Finále

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Portugalsko
35:31 (20:13)

Budapešť (Maď.) - Velká cena Maďarska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Piastri (Austr./McLaren) 1:38:01,989, 2. Norris (Brit./McLaren) -2,141, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -14,880, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -19,686, 5. Verstappen (Niz./Red Bull) -21,349, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -23,073.

Nejrychlejší kolo: Russell (Brit./Mercedes).

Průběžné pořadí MS (po 13 z 24 závodů): 1. Verstappen 265, 2. Norris 189, 3. Leclerc 162, 4. Sainz 154, 5. Piastri 149, 6. Hamilton 125.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 389, 2. McLaren 338, 3. Ferrari 322, 4. Mercedes 241, 5. Aston Martin 69, 6. Racing Bulls 33.

Budapešť (Maď.) - Závod šampionátu formule 2

Hlavní závod

Přidat do mých lig

1. Antonelli (It./Prema) 1:02:46,691, 2. Martins (Fr./ART Grand Prix) -12,528, 3. Verschoor (Niz./Trident) -13,355, ...11. Staněk (ČR/Trident) -24,882.

Průběžné pořadí: 1. Hadjar (Fr./Campos) 140 b., 2. Aron (Est./Hitech Pulse-Eight) 122, 3. Bortoleto (Braz./Invicta) 110, ...21. Staněk 14.

Loket - Velká cena České republiky, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Herlings (Niz./KTM) 35:28,261, 2. Prado (Šp./Gas-Gas) -8,082, 3. Gajser (Slovin./Honda) -10,394, ...21. Terešák (ČR/Husqvarna), 25. Polák (ČR/Yamaha), 27. Plch (ČR/Husqvarna) všichni -1 kolo, 31. Smola (ČR/TM) -2 kola.
2. jízda: 1. Gajser 35:31,253, 2. Prado -3,031, 3. Vlaanderen (Niz./Yamaha) -4,360, ...18. Terešák, 19. Polák, 28. Plch, 30. Smola všichni -1 kolo.
Celkově: 1. Gajser 45, 2. Prado 44, 3. Herlings 43, ...20. Terešák 3, 22. Polák 2, 28. Plch, 30. Smola oba 0.
Průběžné pořadí MS: 1. Gajser 663, 2. Prado 627, 3. Herlings 608, ...41. Terešák 6, 55. Polák 2.

MX2:
1. jízda:
1. L. Coenen (Belg./Husqvarna) 33:54,414, 2. Längenfelder (Něm./Gas-Gas) -9,949, 3. De Wolf (Niz./Husqvarna) -13,583, ...12. Venhoda (ČR/Gas-Gas), 23. Stehlík oba -1 kolo, 25. Mikula -4 kola, 30. Kraus (všichni ČR/KTM) -10 kol.
2. jízda: 1. De Wolf 33:54,288, 2. Längenfelder -1,958, 3. Everts (Belg./KTM) -7,745, ...15. Venhoda, 21. Stehlík oba -1 kolo, 23. Kraus -2 kola, 30. Pikart (ČR/KTM) -18 kol.
Celkově: 1. De Wolf 45, 2. Längenfelder 44, 3. L. Coenen 43, ...13. Venhoda 15, 22. Stehlík, 24. Kraus, 30. Pikart, 31. Mikula všichni 0.
Průběžné pořadí MS: 1. De Wolf 626, 2. L. Coenen 580, 3. Längenfelder 560, ...20. Mikula 75, 32. Venhoda 15.

Lotyšská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 2:31:47,6, 2. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) -39,2, 3. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -1:04,5, 4. Fourmaux, Coria (Fr./Ford Puma) -1:31,5, 5. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:42,7, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -2:07,0.

Průběžné pořadí MS (po 8 z 13 závodů): 1. Neuville (Belg./Hyundai i20) 145, 2. Tänak 137, 3. Evans 132, 4. Ogier 117, 5. Fourmaux 101, 6. Rovanperä 86, ...26. Prokop (ČR/Škoda Fabia Rally2) 1.

Pořadí týmů: 1. Hyundai 351, 2. Toyota 350, 3. M-Sport Ford 177.

Most - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./BMW) 15:20,668, 2. Bulega (It./Ducati) -3,812, 3. A. Lowes (Brit./Kawasaki) -4,251.
Druhý závod: 1. Razgatlioglu 34:04,044, 2. Bulega -3,239, 3. Locatelli (It./Yamaha) -5,462.
Průběžné pořadí: 1. Razgatlioglu 303, 2. Bulega 239, 3. Bautista (Šp./Ducati) 199.

Supersport: 1. Huertas (Šp./Ducati) 30:17,046, ...12. Vostatek -29,687, 20. Feigl (oba ČR/Triumph) - 50,772.
Průběžné pořadí: 1. Huertas 236, ...24. Vostatek 9.

Supersport300: 1. Veneman (Niz./Kawasaki) 21:30,780, ...17. Novotný -15,839, Tureček (oba ČR/Kawasaki) nedokončil.
Průběžné pořadí: 1. Iglesias (Šp./Kawasaki) 129.

Etapový závod Tour de France

Závěrečná 21. etapa: Monaco - Nice (34 km)

Přidat do mých lig

1. Pogačar (Slovin./UAE Emirates) 45:24, 2. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) -1:03, 3. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick-Step) -1:14, 4. Jorgenson (USA/Visma-Lease a Bike) -2:08, 5. Almeida (Portug./UAE Emirates) -2:18, 6. Gee (Kan./Israel-Premier Tech) -2:31, ...111. Hirt (ČR/Soudal Quick-Step) -7:43.

Konečné pořadí: 1. Pogačar 83:38:56, 2. Vingegaard -6:17, 3. Evenepoel -9:18, 4. Almeida -19:03, 5. Landa (Šp./Soudal-Quick-Step) -20:26, 6. A. Yates (Brit./UAE Emirates) -24:07, ...67. Hirt -3:54:00.

Bodovací soutěž (zelený trikot): 1. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty) 387, 2. Philipsen (Belg./Alpecin-Deceuninck) 354, 3. Coquard (Fr./Cofidis) 208.

Vrchařská soutěž (puntíkovaný trikot): 1. Carapaz (Ekv./EF Education-EasyPost) 127, 2. Pogačar 97, 3. Vingegaard 67.

Mladí jezdci (bílý trikot): 1. Evenepoel 83:48:14, 2. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -15:46, 3. Jorgenson -17:16.

Týmy: 1. UAE Emirates 251:36:43, 2. Visma-Lease a Bike -31:51, 3. Soudal-QuickStep -1:33:06.

konec
Kotlářka Praha
Hroši Brno
2:12
konec
Kotlářka Praha
Hroši Brno
4:16 (druhý zápas)
konec
Draci Brno
Tempo Praha
8:3
konec
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
8:5

Plovdiv (Bul.) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

Ayrshire (Brit.) - The Open Championship, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

(par 71)
1. Schauffele 275 (69+72+69+65), 2. Horschel (oba USA) 277 (72+68+69+68) a Rose (Angl.) 277 (69+68+73+67), 4. Lawrence (JAR) 278 (71+74+65+68), 5. Henley (USA) 279 (69+75+66+69), 6. Lowry (Ir.) 280 (66+69+77+68)

Nizozemsko - Turnaj Ladies European Tour (LET)

Přidat do mých lig

(par 72):
1. Melichová (ČR) 205 (70+68+67), 2. K. Metrauxová (Švýc.) 206 (65+67+74), 3. Angurasaraníová (Thaj.) 208 (73+66+69), Youngová (Angl.) 208 (68+69+71), 5. Forbrigdová (Nor.) 209 (70+69+70), Delacourová (Fr.) 209 (70+69+70), ...7. mj. Kousková 210 (72+69+69), cutem neprošly 88. Napoleaová 148 (73+75), 101. Melecká 150 (72+78), Davidson Spilková (všechny ČR) odstoupila v 2. kole

Truckee (USA) - Závěr turnaje Barracuda Championship série PGA Tour a evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

Karlovy Vary - rovinový mítink

125. výročí dostihového závodiště

Přidat do mých lig

Cena města Karlovy Vary - 125. výročí dostihového závodiště (rovinový dostih, 2000 m, tříletí a starší koně): 1. Vignetta (ž. Srnec, tr. Pejšková, stáj Cardboard), 2. Charpentier, 3. Whirl Wind Girl. Čas: 2:07,94. Výrok: tuhý boj kr. hlava - 1 - 1.

Cena Nadace města Karlovy Vary - Memoriál Josefa Dolejšího (rovinový dostih, 1000 m, handicap, tříletí a starší koně): 1. Aniela (am. Fialková, tr. Brož, stáj Ladies Racing), 2. Summer City, 3. Forte. Čas: 1:00,51. Výrok: jistě 2 3/4 - 1/2 - 1/2.

Další dostihy:
I. Rabbit Footsteps (ž. Chaloupka) - Miss Of Change - Alunis
II. Sven (ž. Andrésová) - Melania - Dangerous
III. Happy Scarlett (am. Chrbolková) - Miura - Ballantines
V. Like Magic (Mokrošová) - Minea - Bettsut
VII. Lady Morandi (ž. Havelková) - Launch Zone - Unisono