Sportovní výsledky 12. 7. 2024

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra žen - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Routliffeová (2-Kan./N. Zél.)
Krawczyková, Dolehideová (7-USA)
6:4, 6:3

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorů - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Budkov-Kjaer (2-Nor.)
Mrva (10-ČR)
7:6 (7:2), 6:4

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorek - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Valdmannová (ČR)
Vandrommeová (10-Belg.)
3:6, 6:3, 6:4

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra juniorů - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Klimas, Kumstát (ČR)
Jodar, Santamarta (Šp.)
4:6, 7:6 (7:2), 10:7
konec
Razeghi, Schönhaus (USA/Něm.)
Mrva, Cina (1-ČR/It.)
3:6, 7:5, 11:9

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra juniorek - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Stojsavljevicová, Xuová (7-Brit.)
Kovačková, Samson (1-ČR)
6:4, 7:5
konec
Paštiková, Stuseková (ČR/Něm.)
Arystanbekovová, Žijenbajevová (Kaz.)
6:0, 7:5

Monako (Mon.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
200 m (vítr +0,6 m/s): 1. Tebogo (Botsw.) 19,87, 2. Ogando (Dom. rep.) 20,02, 3. Orogot (Ug.) 20,32.
400 m: 1. Hall 43,80, 2. Norwood (oba USA) 44,34, 3. Pillay (JAR) 44,58.
800 m: 1. Sedžatí (Alž.) 1:41,46, 2. Attaoui (Šp.) 1:42,04, 3. Tual (Fr.) 1:42,10.
1500 m: 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:26,73 - evropský rekord, 2. Cheruiyot 3:28,71, 3. Komen (oba Keňa) 3:28,80.
110 m př. (-0,7 m/s): 1. Holloway (USA) 13,01, 2. Simonelli (It.) 13,08, 3. Tinch (USA) 13,10.
400 m př.: 1. Benjamin (USA) 46,67, 2. Warholm (Nor.) 46,73, 3. Dos Santos (Braz.) 47,18.
Výška: 1. Kerr (N. Zél.) 233, 2. McEwen (USA) 213, 3. Sotille (It.) 228, ...7. Štefela (ČR) 216.

Ženy:
100 m (-1,0 m/s): 1. Alfredová (Sv. Lucie) 10,85, 2. Davisová (USA) 10,99, 3. Asherová-Smithová (Brit.) 10,99.
400 m: 1. Adelekeová (Ir.) 49,17, 2. Klaverová (Niz.) 49,64, 3. Ellisová (USA) 50,39, ...5. Manuel (ČR) 50,72.
2000 m: 1. Hullová (Austr.) 5:19,70 - světový rekord, 2. Courtneyová-Bryantová (Brit.) 5:26,08, 3. Jebitoková (Keňa) 5:26,09.
5000 m: 1. Akidorová (Keňa) 14:39,49, 2. Amebawová (Et.) 14:40,44, 3. Tanakaová (Jap.) 14:40,86.
Tyč: 1. Kennedyová (Austr.) 488, 2. Moserová (Švýc.) 488, 3. Cauderyová (Švýc.) 483, ...8. Švábíková (ČR) 456.
Trojskok: 1. Pérézová-Hernándezová (Kuba) 14,96, 2. Lafondová (Dom.) 14,87, 3. Bechová-Romančuková (Ukr.) 14,81.
Oštěp: 1. Kitagučiová (Jap.) 65,21, 2. Littleová (Austr.) 64,74, 3. Sietinaová (Lot.) 59,58.

Etapový závod Tour de France

13. etapa: Agen - Pau (171 km)

Přidat do mých lig

1. Philipsen (Belg./Alpecin-Deceuninck) 3:23:09, 2. Van Aert (Belg./Visma-Lease a Bike), 3. Ackermann (Něm./Israel-Premier Tech), 4. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty), 5. Arndt (Něm./Bahrain Victorious), 6. Stuyven (Belg./Lidl-Trek) všichni stejný čas, ...155. Hirt (ČR/Soudal-Quick Step) -13:29.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar (Slovin./UAE Team Emirates) 52:40:58, 2. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick-Step) -1:06, 3. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) -1:14, 4. Almeida (Portug./UAE Team Emirates) -4:20, 5. Rodríguez (Šp./Ineos-Grenadiers) -4:40, 6. Landa (Šp./Soudal-Quick-Step) -5:38, ...123. Hirt -2:08:01.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Edinburgh (VB) - Mistrovství světa v orientačním běhu

Sprint

Přidat do mých lig

Muži: 1. Regborn (Švéd.) 15:58, 2. Polsini (Švýc.) -23, 3. Svensk (Švéd.) -27, ...24. Křivda -1:35, 25. Roudný (oba ČR) -1:36.

Ženy: 1. Alexanderssonová (Švéd.) 16:14, 2. Aebersoldová -15, 3. Gemperleová (obě Švýc.) -19, ...25. Janošíková (ČR) -2:02.