Sportovní výsledky 14. 7. 2024

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorů - finále

Přidat do mých lig
konec
Budkov Kjaer (2-Nor.)
Rottgering (Niz.)
6:3, 6:3

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Smíšená čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Sie Šu-wej, Zieliňski (7-Tchaj-wan/Pol.)
Olmosová, González (Mex.)
6:4, 6:2

Sie Šu-wej, Zieliňski (7-Tchaj-wan/Pol.) - Olmosová, González (Mex.) 6:4, 6:2

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorek - finále:

Přidat do mých lig
konec
Jamrichová (1-SR)
Jonesová (3-Austr.)
6:3, 6:4

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra juniorů - finále:

Přidat do mých lig
konec
Razeghi, Schönhaus (USA/Něm.)
Klimas, Kumstát (ČR)
7:6 (7:1), 6:4

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Jovicová, Grantová (2-USA)
Stojsavljevicová, Xuová (7-Brit.)
7:5, 4:6, 10:8

La Chaux-de-Fonds (Švýc.) - mítink

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +1,9 m/s): 1. Richardson (JAR) 9,86, 200 m (+0,8 m/s): 1. Zeze (Fr.) 19,90, 110 m př. (+0,3 m/s): 1. Mendy (Sen.) 13,39, dálka: 1. Ehammer (Švýc.) 836.

Ženy - 100 m (+1,4 m/s): 1. Kambundjiová (Švýc.) 10,90, 400 m: 1. Násirová (Bahr.) 49,66, 100 m př. (+1,6 m/s): 1. Visserová 12,36, 400 m př.: 1. Bolová (obě Niz.) 50,95 - evropský rekord, trojskok: 1. Sarrová (Sen.) 14,10.

Gdyně (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů do 20 let

Skupina B

Přidat do mých lig

Sofia (Bul.) - Mistrovství Evropy žen do 20 let

Divize B, o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Island
77:52

Vilnius (Lit.) - závěr mistrovství Evropy žen do 20 let

Přidat do mých lig

Finále: Francie - Španělsko 83:75 (41:36)
O 3. místo: Itálie - Německo 70:48 (36:29)

Apeldoorn (Niz.) - Závěr mistrovství Evropy hráčů do 22 let

Přidat do mých lig

Finále: Francie - Itálie 3:2 (19, 20, -14, -28, 20), o 3. místo: Polsko - Nizozemsko 3:2 (-21, -22, 15, 21, 9).

Český tým nepostoupil ze základní skupiny a skončil sedmý.

Vídeň (Rak.) - Závěr turnaje Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Finále: Mol, Sörum (2-Nor.) - Bryl, Losiak (9-Pol.) 2:0 (23, 12), o 3. místo: M. Grimalt, E. Grimalt (7-Chile) - Ehlers, Wickler (3-Něm.) 2:0 (18, 16).

Bohemia rallye Mladá Boleslav, závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia RS) 1:25:38,7, 2. Mareš, Bucha (Toyota GR Yaris) -3,4, 3. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia RS) -14,4, 4. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -36,8, 5. Březík, Krajča -1:14,1, 6. Cais, Bacigál -1:34,5, 7. Cvrček, Prokorát -2:42,8, 8. Kohn, Woodburn (všichni Škoda Fabia RS) -2:50,6.

Průběžné pořadí MČR: 1. Stříteský 161 bodů, 2. Kopecký 138. 3, Březík 121.

Etapový závod Tour de France

15. etapa: Loudenvielle - Plateau de Beille (198 km)

Přidat do mých lig

1. Pogačar (Slovin./UAE Team Emirates) 5:13:55, 2. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) -1:08, 3. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick Step) -2:51, 4. Landa (Šp./Soudal-Quick Step) -3:54, 5. Almeida (Portug./UAE Team Emirates) -4:43, 6. A. Yates (Brit./UAE Team Emirates) -4:56...  68. Hirt (ČR/Soudal-Quick Step) -41:00.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar 61:56:24, 2. Vingegaard -3:09, 3. Evenepoel -5:19, 4. Almeida -10:54, 5. Landa -11:21, 6. Rodríguez (Šp./Ineos-Grenadiers) -11:27... 90. Hirt -3:01:18.

Británie - Závěr turnaje Scottish Open série PGA Tour a evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

1. Macintyre (Skot.) 262 (67+65+63+67), 2. Scott (Austr.) 263 (67+65+64+67), 3. Langasque (Fr.) 265 (66+68+67+64), 4. Aaberg (Švéd.) 266 (64+64+65+73), Im Song-če (Korea) 266 (63+67+67+69), McIlroy (Sev. Ir.) 266 (65+66+67+68), Morikawa 266 (65+66+66+69), Theegala (oba USA) 266 (66+65+66+69) a Rai (Angl.) 266 (68+65+70+63).

Evian (Fr.) - Turnaj Ladies European Tour (LET) kategorie major

Přidat do mých lig

1. Furueová (Jap.) 265 (65+65+70+65), 2. Kyriacouová (Austr.) 266 (66+66+67+67), 3. Tavatanakitová (Thaj.) 267 (64+68+72+63), 4. Coughlinová (USA) 269 (65+70+65+69), 5. He-nan Rju (Korea) 271 (66+71+69+65), 6. Anannarukarnová (Thaj.) 273 (67+69+67+70).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Smíšená štafeta

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Erdösová, Koleszár (Maď.) 1372, 2. Tognettiová, Colasanti (It.) 1360, 3. Adomaitytéová, Puronas (Lit.) 1358, 4. Novotná, Tůma (ČR) 1353.

Chamonix (Fr.) - Světový pohár ve sportovním lezení

Obtížnost a rychlost

Přidat do mých lig

Obtížnost
Muži: 1. Duffy (USA) 42+, 2. Avezou (Fr.) 41+, 3. Roberts (Brit.) 39, ...6. Ondra 37+, v kvalifikaci 38. Stráník, 61. Potůček (všichni ČR).

Ženy: 1. Moriová (Jap.), 2. Pilzová (Rak.) obě top, 3. Kotakeová (Jap.) 44+, ...v kvalifikaci 40. Smetanová, 48. Janošová, 52. Širůčková (všechny ČR).

Edinburgh (Brit.) - Mistrovství světa v orientačním běhu

Přidat do mých lig

1. Švýcarsko (Gemperleová, Rancan, Hadorn, Aebersoldová) 58:43, 2. Finsko 39, 3. Norsko -1:03, 4. Česko (Matějková, Glonek, Křivda, Janošíková) -1:27.

Hamburk (Něm.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig