Sportovní výsledky 11. 7. 2024

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Evropská konferenční liga (předkola)

1. předkolo

Přidat do mých lig

USA - Copa América, mistrovství Ameriky

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Uruguay
Kolumbie
0:1

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra žen - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Paoliniová (7-It.)
Vekičová (Chorv.)
2:6, 6:4, 7:6 (10:8)

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra mužů - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Purcell, Thompson (15-Austr.)
Granollers, Zeballos (1-Šp./Arg.)
6:4, 6:4
konec
Heliovaara, Patten (Fin./Brit.)
Skupski, Venus (9-Brit./N. Zél.)
6:4, 7:6 (7:1)

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mrva (10-ČR)
Ceban (Brit.)
5:7, 6:4, 6:2

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorek - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Valdmannová (ČR)
Grantová (4-USA)
6:3, 7:5

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra juniorů - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cina, Mrva (1-It./ČR)
Timini, Vasilev (Kypr/Bulh.)
6:4, 6:4
konec
Klimas, Kumstát (ČR)
Maksimovič, Papamalamis (5-Bosna/Fr.)
7:6 (11:9), 7:6 (9:7)

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra juniorek - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kovačková, Samson (1-ČR)
Buchniková, Carneirová (Izr./Braz.)
6:4, 6:4
konec
Paštiková, Stuseková (ČR/Něm.)
Oluwadareová, Paskauskasová (Brit.)
6:3, 6:3

Londýn (Brit.) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Čtyřhra juniorek - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Stojsavljevicová, Xuová (7-Brit.)
Valdmannová, Zhenikhovová (ČR/Něm.)
6:3, 6:1

Celje (slovin.) - Mistrovství Evropy juniorů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Norsko
Česko
36:28 (18:15)

Etapový závod Tour de France

12. etapa: Aurillac - Villeneuve (204 km)

Přidat do mých lig

1. Girmay (Eritr./Intermarché-Wanty) 4:17:15, 2. Van Aert (Belg./Visma-Lease a Bike), 3. Démare (Fr./Arkéa-B&B Hotels), 4. Ackermann (Něm./Israel-Premier Tech), 5. Cavendish (Brit./Astana-Qazaqstan Team), 6. Philipsen (Belg./Alpecin-Deceuninck) všichni stejný čas, ...148. Hirt (ČR/Soudal-Quick Step) -1:09.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar (Slovin./UAE Team Emirates) 49:17:49, 2. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick-Step) -1:06, 3. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) -1:14, 4. Almeida (Portug./UAE Team Emirates) -4:20, 5. Rodríguez (Šp./Ineos-Grenadiers) -4:40, 6. Roglič (Slovin./Red Bull-Bora-hansgrohe) -4:42, ...113. Hirt -1:54:32.