Sportovní výsledky 16. 7. 2024

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Bastad (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Carballés (Šp.)
Safiullin (6-Rus.)
5:7, 7:6 (7:3), 6:3
konec
Nadal (Šp.)
Borg (Švéd.)
6:3, 6:4
konec
Monteiro (Braz.)
Coria (Arg.)
6:1, 6:3
konec
Tirante (Arg.)
Faria (Portug.)
3:6, 6:1, 6:4
konec
Jevsejev (Kaz.)
Müller (Fr.)
7:5, 7:5
konec
Ajdukovič (Chorv.)
Van Assche (Fr.)
6:3, 6:3
konec
Skatov (Kaz.)
Daniel (Jap.)
6:7 (7:9), 6:2, 7:6 (7:4)
konec
Nagal (Indie)
E. Ymer (Švéd.)
6:4, 6:3
konec
Rocha (Portug.)
Carabelli (Arg.)
4:6, 6:2, 6:2

Budapešť (Maď.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šnajderová (1-Rus.)
Stollárová (Maď.)
6:3, 3:6, 6:4
konec
Seidelová (Něm.)
Učidžimaová (7-Jap.)
6:1, 1:0 skreč
konec
Šramková (SR)
Bulgaruová (Rum.)
6:3, 4:6, 6:4
konec
Lysová (Něm.)
Podoroská (Arg.)
6:3, 6:0
konec
Makarovová (Rus.)
Babosová (Maď.)
6:3, 6:1
konec
Peraová (USA)
Korpatschová (Něm.)
7:5, 2:6, 6:2

Gstaad (Švýc.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (6-It.)
Cachín (Arg.)
6:4, 7:6 (7:2)
konec
Klein (SR)
Wawrinka (8-Švýc.)
7:6 (7:4), 2:6, 7:5
konec
Halys (Fr.)
Richard (Fr.)
7:6 (7:4), 7:6 (7:5)
konec
Hanfmann (Něm.)
Moreno de Alboran (USA)
7:6 (7:2), 6:7 (2:7), 6:4
konec
Medjedovič (Srb.)
Hüsler (Švýc.)
6:7 (3:7), 7:6 (7:2), 6:3
konec
Heide (Braz.)
Napolitano (It.)
7:6 (7:4), 5:7, 7:6 (7:3)
konec
Van de Zandschulp (Niz.)
Stricker (Švýc.)
6:3, 6:3

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rune (2-Dán.)
Marozsán (Maď.)
6:4, 6:4
konec
Báez (3-Arg.)
Koepfer (Něm.)
6:2, 6:3
konec
Fils (5-Fr.)
Munar (Šp.)
5:7, 6:3, 6:1
konec
Darderi (7-It.)
Hardt (Dom. rep.)
6:1, 2:6, 6:0
konec
Čang Č’-čen (8-Čína)
Wild (Braz.)
7:6 (8:6), 6:0
konec
Lajovič (Srb.)
Meligeni Alves (Braz.)
6:2, 6:7 (5:7), 6:3
konec
Trungelliti (Arg.)
Ofner (Rak.)
6:1, 4:3 skreč
konec
Gaston (Fr.)
Acosta (Arg.)
7:6 (7:4), 1:6, 6:4

Newport (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Nakashima (5-USA)
Nava (USA)
7:5, 6:2
konec
Rinderknech (7-Fr.)
Močizuki (Jap.)
6:3, 7:6 (7:5)
konec
McDonald (USA)
Hijikata (8-Austr.)
4:6, 7:6 (7:4), 6:2
konec
Paire (Fr.)
Svajda (USA)
6:3, 3:6, 7:6 (7:4)
konec
Harris (Brit.)
Diallo (Kan.)
7:6 (7:4), 7:5
konec
Quinn (USA)
Polmans (Austr.)
6:3, 6:7 (3:7), 6:1
konec
Spizzirri (USA)
Li Tu (Austr.)
6:1, 7:6 (7:4)

Palermo (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čeng Čchin-wen (1-Čína)
Erraniová (It.)
6:3, 6:2
konec
Liová (USA)
Stearnsová (3-USA)
3:6, 7:6 (9:7), 6:2
konec
Parryová (4-Fr.)
Gadecká (Austr.)
4:6, 6:4, 6:4
konec
Cristianová (7-Rum.)
Rieraová (Arg.)
6:3, 6:2
konec
Paquetová (Fr.)
Čeng Saj-saj (Čína)
6:3, 6:3
konec
Carleová (Arg.)
Mariaová (Něm.)
5:7, 6:1, 6:1
konec
Rusová (Niz.)
Trevisanová (It.)
6:7 (5:7), 6:4, 6:2
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Šarífová (Egypt)
3:6, 7:5, 6:3
konec
Martičová (Chorv.)
Arangová (Kol.)
6:2, 6:3
konec
Bronzetti (It.)
Jacquemotová (Fr.)
7:5, 3:6, 6:3

Čeng Čchin-wen (1-Čína) - Erraniová (It.) 6:3, 6:2

Liová (USA) - Stearnsová (3-USA) 3:6, 7:6 (9:7), 6:2 

Parryová (4-Fr.) - Gadecká (Austr.) 4:6, 6:4, 6:4 

Cristianová (7-Rum.) - Rieraová (Arg.) 6:3, 6:2 

Paquetová (Fr.) - Čeng Saj-saj (Čína) 6:3, 6:3 

Carleová (Arg.) - Mariaová (Něm.) 5:7, 6:1, 6:1 

Rusová (Niz.) - Trevisanová (It.) 6:7 (5:7), 6:4, 6:2 

Tomljanovicová (Austr.) - Šarífová (Egypt) 3:6, 7:5, 6:3 

Martičová (Chorv.) - Arangová (Kol.) 6:2, 6:3 

Bronzetti (It.) - Jacquemotová (Fr.) 7:5, 3:6, 6:3

Celje (Slovin.) - Mistrovství Evropy juniorů

Přidat do mých lig

Etapový závod Tour de France

16. etapa: Gruissan - Nimes (187 km)

Přidat do mých lig

16. etapa Gruissan - Nimes (188,6 km): 1. Philipsen (Belg./Alpecin-Deceuninck) 4:11:27, 2. Bauhaus (Něm./Bahrain Victorious), 3. Kristoff (Nor./Uno-X Mobility), 4. Bennett (Ir./Decathlon-AG2R-La Mondiale), 5. Van Aert (Belg./Visma-Lease a Bike), 6. Ackermann (Něm./Israel-Premier Tech) všichni stejný čas, ...138. Hirt (ČR/Soudal-Quick Step) -2:30.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar (Slovin./UAE Team Emirates) 67:35:56, 2. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) -3:34, 3. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick-Step) -5:44, 4. Almeida (Portug./UAE Team Emirates) -10:54, 5. Landa (Šp./Soudal-Quick-Step) -11:21, 6. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -11:27.