Červené karty:
82. A. Kadlec

Střely na branku: 8:3; Střely mimo: 8:4; Rohové kopy: 3:7
Počet diváků: 9 344 (80 % z kapacity 11 700)

Plzeň v předchozích dvou duelech remizovala s Olomoucí a podlehla na Slavia, což ji přineslo pokles až na třetí příčku tabulky.

Naopak Bohemians mají za sebou dvě výhry, před víkendovým dějstvím se posunuli na čtvrtou příčku.

Holík
68. min Havel o hráči
19 Květ
Květ
75. min Ndiaye o hráči
20 Bucha
Bucha
Vlkanova
69. min Jirka o hráči
Sýkora
75. min Pilař o hráči
15 Chorý
Chorý
11 Vydra
Vydra
59. min Kliment o hráči

Beran
83. min Křapka o hráči
16 Dostál
Dostál
67. min Kovařík o hráči
Matoušek
67. min Jánoš o hráči
20 Drchal
Drchal
90. min Mužík o hráči
17 Hála
Hála
90. min Necid o hráči

Rozhodčí: Radina - Kříž, Slavíček
Počet diváků: 9 344

1

Köstl si narazil z autu s Beranem, ale míč skončil v zámezí.

3

V šestnáctce domácích zůstal chvíli v bolestech ležet Sýkora, ale už je v pořádku a Staněk rozehrává.

4

Sýkorův centr z levé strany sbírá v pohodě gólman Valeš.

5

Chorý prodloužil hlavou na Vydru, který z levé strany poslal prudký centr do vápna. Ale adresáta nenašel.

5

První roh pro Bohemians.

6

Dostál vybojoval další rohový kop pro hosty.

7
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Lukáš Hůlka (Bohemians)

8

Bucha ze standardky poslal míč na levou stranu, kam si nabíhal Pernica. Ale ten zkrotil míč až za zadní čárou.

9

Beran se z pravé strany protlačil k centru a našel hlavu Drchala. Ten ale neměl šanci zakončit razantně a Staněk si balon pohlídal.

11

Drachalův pokus zpoza šestnáctky zblokoval Pernica.

12

Staněk musel rychle odkopávat balon a poslal ho do autu.

16

První šance Viktorie. Bucha zatáhl míč po levé straně a předložil ho Vydrovi na střed. Ten však neprostřelil obránce. Balon se však dostal ke Květovi, který z hranice šestnáctky minul o půl metru levou tyč.

17

Další akce Viktorie, Sýkora napřáhl za vápnem, ale ani jeho rána neprošla mezi tyče.

18

První roh pro domácí.

19

Hosté se dostali do brejku, ale Dostál ztroskotal na Holíkovi, což si pak hlasitě sám vyčítal.

22

Bucha poslal přihrávku na Holíka, jenže příliš prudkou a vhazují hosté.

23

Hůlka napřáhl z hodně velké dálky, míč byl ještě tečovaný a pomalu se došoural ke Staňkovi.

24

Květ vystihl rozehrávku, pak si chtěl narazit s Vydrou, ale míč skončil na kopačkách Bohemíans.

28

Matěj Vydra (Plzeň) vstřelil gól. Plzeň - Bohemians 1:0
Viktoria jde do vedení! Dlouhý pas Buchy si hezky zpracoval v šestnáctce Sýkora, ale ještě rychleji byl u míče Vydra a poslal míč podél vybíhajícího brankáře.

32

Chorý sklepl míč na Vydru, který poslal pas na pravou stranu. Jenže Holíkovi scházely dva kroky.

34

Nejprve Vydra hledal v šestnáctce Květa, tomu scházel krok. Po chvíli zkusil Sýkora průnik po levé straně, ale skončil na zemi a nakonec fauloval.

34
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Adam Vlkanova (Plzeň)
Vlkanova zbytečně na polovině hřiště „projel“ Kadlece a je potrestán.

37

Chorý nastřelil hlavou tyč po ideálním centru z pravé strany, pak ještě dorážel Vlkanova. Jenže vše bylo zbytečné, praporek pomezního byl nad jeho hlavou.

38

Bucha si elegantně přes hlavu obhodil Hálu, ale pak poslal nepřesný pas dopředu.

41

Staněk si stáhl do rukavic vysoký centr po rohu z levé strany.

42

Valeš musel do vzduchu proti centru Vlkanovy z rohu, míč vyboxoval ven z šestnáctky.

45

Rozhodčí Radina nastaví v prvním poločase jednu minutu.

45

Ještě jeden výpad Plzně, Vydra poslal míč na nabíhajícího Holík, jeho centr však vyrazil Valeš a Květ pak fauloval.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Plzeň - Bohemians

47

Centr Sýkory z levé strany skončil v zámezí.

47

Kadlec odkopl míč do autu před nabíhajícím Vydrou.

47

Vlkanova zakončoval hlavou po centru Holíka, ale slabě a nepřesně.

49

Beran byl nejčipernější v souboji o míč před plzeňskou šestnáctkou, v tísni poté vystřelil, ale vedle.

52

Po rohu se míč odrazil ke Kadlecovi, který pálil z úhlu na Staňka. Ten musel rychle k zemi a je z toho další roh pro hosty.

53

Tomáš Chorý (Plzeň) vstřelil vlastní gól. Plzeň - Bohemians 1:1
A z něj je srovnáno! Znovu se balon dostal za šestnáctku ke Kadlecovi a jeho rána byla dvakrát tečovaná. Zřejmě se gól připíše jako „vlastňák“ Chorého.

55

Viktoria mohla rychle odpovědět, Vlkanova se prodral do šestnáctky, zkusil ještě kličku gólmanovi, ale z úhlu střílel mimo.

57

Další akce domácích. Holík poslal centr z pravé strany na hlavu Vlkanovy, jenže ten míč usměrnil těsně vedle pravé tyče Valeše.

59

Bohemians vyhrály souboj ve středu pole a byl z toho rychlý brejk. Matoušek však z levé strany nedostal míč na zcela volného spoluhráče Drchala.

59

Tyč Viktorie! Chorý dostal centr přesně na hlavu, jenže orazítkoval jen pravou tyč a Vydra z dorážky ve skluzu minul z jednoho metru.

59

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Matěj Vydra, nahradil ho Jan Kliment

62

Plzeň tlačí, Vlkanova se probíjel po levé straně a zpětnou přihrávkou našel Květa. Ten však neseřídil mířidla a z hranice šestnáctky vysoko přestřelil.

63

Další nepřesnost. Květ vybojoval balon, jenže pak ho poslal místo na nabíhajícího Holíka do autu...

66

Dlouhý pas vyzýval Chorého, ale míč doskákal až k Valešovi.

67
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Luděk Pernica (Plzeň)

67

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Martin Dostál, nahradil ho Jan Kovařík

67

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Jan Matoušek, nahradil ho Adam Jánoš

68

Střídající Kovařík poslal hned dva centry do šestnáctky, ale nic z toho nebylo.

68

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Libor Holík, nahradil ho Milan Havel

69

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Adam Vlkanova, nahradil ho Erik Jirka

69

Další mizérie domácích ve středu hřiště, Drchal si sebral balon a pelášil na Pernicu. Snažil se ho obejít, nakonec pálil z pravé strany, ale minul branku.

73

Viktoria se usadila na útočné polovině, dva centry Havla však adresáta nenašly.

74

Teď už bylo před Valešem větší horko. Jirka centroval z pravé strany, našel Chorého, ale jeho hlavičku si gólman hostů pohlídal.

75

Tutovka Bohemians. Zmatky na útočné šestnáctce a hosté vyrazili do bleskového brejku. Hála předložil míč Drchalovi, ten ho ještě potáhl do šestnáctky, jenže balon napálil nad branku.

75

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Jan Sýkora, nahradil ho Václav Pilař

75

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Roman Květ, nahradil ho Modou Birame Ndiaye

78

Závar před hostující brankou, ale žádnou mezírku obrana Bohemians neotevřela.

79

To byl skoro výstavní vlastňák Kadlece. Ten chtěl odkopnout prudký centr Jirky z levé strany, ale míč usměrnil přímo na vlastní branku. Naštěstí pro hosty rovnou do náruče Valeše.

80

Havel pronikal po levé straně, zakončení bylo slabé a přímo do připraveného gólmana.

81

Počet diváků 9 344 (80 % z kapacity 11 700)

82
Červená karta

Červenou kartu dostal Adam Kadlec (Bohemians)
Komplikace pro hosty. Kliment se dostával do vyložené šance ještě před šestnáctkou, Kadlec ho sestřelil a sudí Radina rovnou tasí červenou kartu.

83

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Michal Beran, nahradil ho Antonín Křapka

84

Bucha poslal centr do šestnáctky, hlavou zakončoval Chorý, ale znovu scházela razance. Valeš byl připravený.

84

Bohemians získaly standardní situaci z pětadvaceti metrů.

85

Daniel Köstl (Bohemians) vstřelil gól. Plzeň - Bohemians 1:2
Tak to je velký direkt pro Plzeň. Domácí sice odhlavičkovali centr, jenže míč se vrátil před Staňka a podél něho stihl Köstl zblízka zakončit.

88
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Kliment (Plzeň)

89

Další střela na Staňka, Köstl tentokrát z pravé strany minul.

90
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Lukáš Hejda (Plzeň)

90

Hlavní sudí nastaví sedm minut.

90

Roh Plzně, ale kostrbatý a centr Jirky zastavil Hála. Sudí však přerušuje hru, viděl ruku hostujícího hráče.

90

Centr do šestnáctky s hlavička k pravé tyči, jenže Valeš předvedl skvělý zákrok.

90

Jirka nedosáhl na dlouhý centr a poslal ve výskoku míč vysoko nad branku.

90

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Martin Hála, nahradil ho Tomáš Necid

90

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Václav Drchal, nahradil ho Ladislav Mužík

90

Prudký přízemní centr Pilaře na branku, ale nikdo netečoval a míč proletěl vedle levé tyče. Hosté už jsou hodně blízko!