Červené karty:
47. T. Vondrášek

Střely na branku: 4:4; Střely mimo: 4:6; Rohové kopy: 4:6
Počet diváků: 2 630 (14 % z kapacity 18 221)

Domácí vstupují do utkání v dobré formě, zvítězili v posledních dvou zápasech a nedostali v nich žádný gól. Před dvěma týdny porazili 1:0 Hradec Králové, pak triumfovali na hřišti Českých Budějovic 3:0.

Teplice čeká páté Slovácko, které třikrát za sebou ztratilo body. Prohrálo 0:1 v Ostravě, v dohrávce remizovalo 1:1 v Jablonci a padlo také 0:1 na Bohemians.

Nicméně v posledních pěti vzájemných střetnutích slavili právě hosté. Teplice čekají na výhru už čtyři roky. V březnu 2019 doma zvítězily 2:0. Trefil se například současný útočník pražské Sparty Jan Kuchta.

Na podzim Slovácko otočilo zápas v posledních minutách. Na úvodní gól Gninga reagoval pět minut před koncem hrací doby Vecheta, obrat dokonal v nastavení Hofmann.

FK TepliceTeplice(3-5-2)

30 Grigar
Grigar
Mareček
53. min Hora o hráči
Chaloupek
Mičevič
Vondrášek
20 Trubač
Trubač
85. min Čičovský o hráči
19 Jukl
26 Urbanec
Urbanec
64. min Hyčka o hráči
7 Hybš
Hybš
15 Fila
Fila
53. min Jásir Núr o hráči
25 Gning
Gning
85. min Sy o hráči

Petržela
73. min Holzer o hráči
20 Havlík
Havlík
Trávník
53. min Kudela o hráči
Sinjavskij
90. min Juroška o hráči
Mihálik
72. min Vecheta o hráči
Šašinka
72. min Kim o hráči

Rozhodčí: Všetečka - Ratajová, Slavíček
Počet diváků: 2 630

1

Začal první poločas utkání Teplice - Slovácko

1

Dlouhý pas za teplickou obranu dobíhal Šašinka, brankář Grigar byl u balonu dříve.

4

Další dlouhá přihrávka Slovácka, Sinjavskij míč ve vápně ideálně nezkrotil.

6

První roh zápasu po centru Reinberka.

6

Balon z rohu trefil na přední tyči Mihálik, tvrdě, ale nepřesně.

7

Gningova přízemní přihrávka zůstala ve vápně spoluhráči nepovšimnuta.

10

Fila se pěkně uvolnil u rohového praporku a pronikl do vápna. Akci zastavil útočný faul Urbance.

12

Urbanec si na levé straně zasekl míč do vápna a z úhlu vypálil, Nguyen musel skočit k tyči a odvrátil na roh.

13

Po signálu z rohu na bližší tyči hlavičkoval Vondrášek, ale míč jen škrtnul. Další roh pro domácí.

14

Druhý Marečkův roh hosté ze vzduchu odvrátili na první dobrou.

16

Po Marečkově faulu má Slovácko trestňák a lá zkrácený roh.

17

Slovácku se rozehrávka trestňáku nepodařila ideálně, domácí odkopli.

19

Ani Teplicím se standardka nepovedla.

20

Povedený Trávníkův halfvolej zpoza vápna, Grigar musel míč zkrotit nadvakrát.

26

Milan Petržela (Slovácko) vstřelil gól. Teplice - Slovácko 0:1
Nečekaný úder! Slovácko rozehrálo standardku a zdálo se, že ne dobře. Míče se však zmocnil Petržela, z levé strany z úhlu nejspíš centroval na zadní tyč, jenže míč přeplachtil Grigara a zapadl do sítě.

26

Domácím se před gólem nelíbilo nařízení standardky, kdy Mičevič zastavoval Sinjavského.

29

A zase Petržela! Proběhl do vápna, míč si našteloval na střelu, domácí ji však zablokovali.

31

Centr Marečka podskočil Fila.

33
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Nemanja Mičevič (Teplice)
V hlavičkovém souboji fauloval Šašinku.

34

Roh Havlíka, pro míč si snadno vyskočil Grigar.

35

Mareček vypálil z dálky a z běhu. Povedeně, míč letěl ostře o kousek nad břevno.

40

Gning se uvolnil přes tři hráče Slovácka, prošel z levého křídla až k bližší tyči. Technickou ranou se snažil obstřelit bránící hráče i brankáře, jenže balon o fous minul tyč.

41
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Trávník (Slovácko)
Za faul na Urbance.

44

Petrželův centr domácí odvrátili k Reinberkovi, kterému střela z voleje nesedla.

Červená karta

Červenou kartu dostal Tomáš Vondrášek (Teplice)
Vondrášek šel ve středu hřiště do šprajcu s Kalabiškou a rozhodčí mu hned udělil červenou kartu! Po skluzu soupeře trefil podrážkou.

49

Jan Kalabiška (Slovácko) vstřelil gól. Teplice - Slovácko 0:2
A Slovácko hned vyloučení trestá! Ostrý přízemní centr Sinjavského proletěl nepovšimnut až na zadní tyč, kde ho uklízel od odkryté branky z úhlu, ale pohodlně Kalabiška.

57

Odvrácený míč za vápnem napálil Mihálik, jeho střela letěla o dost vedle.

60

Jásir vybojoval roh.

60

Po rohu hlavičkoval Jásir a domácí reklamují ruku! Zatím se hraje dál.

61

Rozhodčí přerušil hru a jde se na pokyn VAR podívat k monitoru!

62

Stínadla jásají, penalta bude!

63

Matěj Hybš (Teplice) proměnil pokutový kop. Teplice - Slovácko 1:2
Hybš penaltu proměnil mazácky, Nguyena poslal na druhou stranu a zakončil k pravé tyči.

64

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Jakub Urbanec, nahradil ho Alois Hyčka

65

Roh Slovácka zakončoval hlavou před malým vápnem Hofmann a za hlavu se drží. Branku přestřelil.

66
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Martin Kudela (Slovácko)
Rukou zastavil Jukla.

68

Trubač kličkoval před vápnem, jeho střelu pak hosté srazili na roh.

68

Trubačův roh před malým vápnem trefil jeden z hostujících hráčů hlavičkou, na lajně zasáhl Nguyen.

70
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Abdallah Gning (Teplice)
Kalabiška míč odkopával, Gning se mu postavil do cesty.

71

Jásir se prodral do vápna, kde byl odzbrojen.

72

Po dlouhém autu Teplic do vápna žádají někteří diváci ruku.

78

Hyčkův oblouček na zadní tyč, kde z úhlu střílel Hybš. Minul.

81

Standardku Slovácka domácí odvrátili.

82

A domácí si poradili i s následným rohem. Po něm z dálky pálil Kim, jedovatá rána letěla nad břevno.

83

Ze standardky domácí skláři nic nevytěžili.

84

Filip Vecheta (Slovácko) vstřelil gól. Teplice - Slovácko 1:3
Roh Slovácka na před tyč, kde ho hlavou zády k brance líznul Vecheta a překonal brankáře Grigara. Balon zapadl pod břevno.

85

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Daniel Trubač, nahradil ho Adam Čičovský

85

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Abdallah Gning, nahradil ho Babacar Sy

85

Počet diváků 2 630 (14 % z kapacity 18 221)

87

Domácí diváci chtěli penaltu za zablokování Hory ve vápně a z tribuny za brankou Slovácka padají na hrací plochu předměty, které hosty ohrožují. Hlasatel vyzývá fanoušky, ať nic nehází.