Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Jediný ligový nováček proti jednomu z českých pohárových zástupců. Do Brna se nejvyšší soutěž vrací po roce, domácí se chtějí hlavně vyhnout sestupu.

Pro Slovácko je duel v Brně přípravou na čtvrteční 3. předkolo Evropské ligy proti tureckému Fenerbahce, začíná se v Istanbulu.

Oba týmy už nastupují na trávník, za chvíli začínáme.

Hladík
89. min Jambor o hráči
13 Texl
Přichystal
73. min Alli o hráči
Ševčík
68. min Blecha o hráči
10 Falta
Falta
89. min Divíšek o hráči
Řezníček
69. min Fousek o hráči

1. FC SlováckoSlovácko(4-2-3-1)

1 Nguyen
Nguyen
Reinberk
46. min Tomič o hráči
Hofmann
3 Kadlec
Kadlec
14 Doski
Doski
69. min Šašinka o hráči
Petržela
89. min Brandner o hráči
Daníček
Trávník
80. min Kohút o hráči
20 Havlík
Havlík
7 Holzer
Holzer
79. min Sinjavskij o hráči
Kalabiška

Rozhodčí: Radina - Kubr, Leška
Počet diváků: 8 024

2

Vysoký balon za obranu ukryl Berkovec do svého náručí.

3

Nedovoleného zákroku se na polovině hřiště dopustil domácí Hladík.

4

Slovácko kombinuje před pokutovým územím soupeře.

5

Další centr skončil znovu v rukavicích domácího brankáře.

7

Zbrojovka se zatím nedokázala probojovat přes polovinu hrací plochy.

8

Roh pro hosty.

9

Jan Kalabiška tečoval střelu z velkého vápna do branky, ale gól z toho nebude. Ofsajd.

11

Reinberk poslal do vápna nadýchaný centr, na který si vyskočil Havlík, jehož pokus minul tři tyče.

12

Ševčík byl faulován Havlíkem.

13

Hofmann uklidil balon do zámezí. Roh pro Brno.

14

Přichystal se dostal k dalšímu střeleckému pokusu, ale sudí odpískali ofsajd.

15

Michal Kadlec byl ostře seslán k zemi na vlastní polovině.

17

Obrovská šance byla nevyužita. Slovácko rychle přešlo z obrany do útoku a po přesné kombinaci dostal přihrávku na vápno Havlík, jehož střela těsně minula bránu.

19

Rohový kop pro hráče z Uherského Hradiště.

21

Michal Ševčík (Brno) vstřelil gól. Brno - Slovácko 1:0
Řezníček si ve vápně zpracoval balon, skvěle ho pokryl a připravil pro Michala Ševčíka výbornou příležitost ke skórování. Domácí hráč propálil levou nohou brankáře Nguyena.

24

Kalabiška se hnal za vyrovnáním, obrana soupeře ho však včas zastavila.

26

Hosté kontrolují hru a snaží se o srovnání stavu zápasu.

27

Kadlecův centr do pokutového území byl hodně nepřesný.

28

Kalabiška dostal přesnou přihrávku za obranu, ale míč netrefil ideálně a Berkovec tak vše vyřešil.

30

Daniel Holzer (Slovácko) vstřelil gól. Brno - Slovácko 1:1
Hosté se dočkali vyrovnání. Havlíkův centr z levé strany vyrazil Berkovec přímo na nohu Holzera, který poslal míč do zcela odkryté brány.

32

Jakub Přichystal (Brno) vstřelil gól. Brno - Slovácko 2:1
Zbrojovka jde opět do vedení. Řezníček si parádně poradil s obráncem a vyslal pěkný míč přesně na hlavu Přichystala, jehož prudká hlavička rozvlnila síť.

33
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Vlastimil Daníček (Slovácko)

34

Přichystal důrazně fauloval. Volný přímý kop pro Slovácko.

35

Rohový kop pro hosty.

36

Málem bylo znovu srovnáno. Jan Kalabiška vyskočil nejvýše a jen o kousek minul pravou tyč.

37

Přichystal se hnal do úniku, ale byl v ofsajdu.

38

Ševčík hledal Řezníčka, avšak u míče byl nejdříve Daníček, který odkopl balon na roh.

40

Řezníček se ocitl ve vápně v situaci jeden na jednoho, ale na Daníčka nevyzrál a pouze padl k zemi. Penalta se však pískat nebude.

41
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Stanislav Hofmann (Slovácko)

42

Nedovolený zákrok na Endla.

43

Další rohový kop pro hostující hráče.

45

Reinberk našel na malém vápně Kalabišku, který se pokusil zakončit patou, ale znovu branku netrefil.

48

Prudká rána Hladíka skončila na boční síti.

49

Hladík je při chuti. Dokázal se uvolnit přes obránce a vyslal tvrdou ránu, která nadělala Nguyenovi problémy.

50

Tentokrát roh na druhé straně.

51

Střelu Havlíka ztečoval na další roh Endl.

52

Tomič centroval bez přípravy do pokutového území, nic vážného z toho nebylo.

54

Zbrojovka byla blízko k třetímu gólu. Hladík dostal přihrávku do běhu a poslal do vápna prudký míč, který na poslední chvíli odpálil hostující obránce před Řezníčkem.

56

Brno je až nečekaně aktivní, zvláště Jan Hladík, který tvoří hru domácích.

57

Rohový kop pro Zbrojovku.

58

K odraženému balonu se postavil Hrabina, který střelou z první branku minul.

60

Hofmannův vysoký míč nikoho ve vápně nenašel.

61
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Šimon Falta (Brno)

62

Volný přímý kop pro Slovácko.

63

Havlík to zkusil zpoza velkého vápna, bránu vysoko přestřelil.

65

Útočný faul Zbrojovky.

66

Domácí pěkně kombinovali na útočné polovině, finální přihrávka byla ale o kousek delší. Slovácko bude rozehrávat od branky.

67

Doski nezpracoval těžký míč. Od brány bude rozehrávat Brno.

Michal Trávník (Slovácko) vstřelil gól. Brno - Slovácko 2:2
Hosté vyrovnali z ničeho nic. Trávník dostal míč na hranici velkého vápna a svou následnou střelu otřel o tyč do brány.

73

Střídání Brno: ze hřiště odešel Jakub Přichystal, nahradil ho Wale Musa Alli

75

Havlík si naběhl do pokutového území a ve skluze se pokusil zakončit. Berkovec rychle zareagoval a skvěle vyběhl z brány.

77

Petržela předvedl na pravé straně rychlý únik, ale obránci ho dokázali zastavit. Roh pro Slovácko.

79
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Denis Granečný (Brno)

79

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Daniel Holzer, nahradil ho Vlasij Sinjavskij

80

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Michal Trávník, nahradil ho Michal Kohút

81

Další rohový kop pro hostující celek.

83

Fousek hledal v dobré pozici Hladíka, ale nepřesně.

85

Hosté drží balon a chtějí vstřelit pátou brankou utkání.

86

Hladík spolu s Fouskem zaútočili na druhé straně, nic však nevymysleli.

88

Berkovec si našel míč ve vápně a vyboxoval ho do bezpečí. Navíc byl domácí gólman faulován.