Souboj týmů, které pro domácí zápasy využívají boleslavský stadion. Hradec je na něm v dočasném azylu druhým rokem, od příští sezony by měl hrát doma na novém stadionu. Úvodní duel ve skupině o umístění skončil bezbrankovou remízou.

Oba týmy nastupují na hrací plochu, tentokrát domácí Hradec tradičně celý v bílém, také „hostující“ Mladá Boleslav v tradičních barvách, tedy v modrém.

Před výkopem malá slavnost, dres s číslem 400 totiž dostal mladoboleslavský kapitán Matějovský, jde o jeho jubilejní ligový zápas.

Gabriel
87. min Baloun o hráči
Dvořák
14. min Kubala o hráči
22 Kodeš
Kodeš
Novotný
87. min Ryneš o hráči
29 Koubek
Koubek
70. min Rada o hráči
Vašulín
10 Trusa
Trusa
87. min Hlaváč o hráči

Kaulfus
34. min Ladra o hráči
Mareček
Matějovský
73. min Jawo o hráči
Karafiát
11 Fulnek
Fulnek
46. min Suchomel o hráči
Stránský
65. min Vaníček o hráči
28 Mašek
Mašek
46. min Kušej o hráči

Rozhodčí: Kvítek - Hrabovský, Šafránková
Počet diváků: 1 060

Náhradníci
Hradec Kr.
2

První nadějný útok Hradce zmařil ofsajd Vašulína.

3

Série autů na půlce hřiště, zatím bez plynulejší akce.

4

Výborná akce Trusy po levé straně, který přesně přihrál Vašulínovi, jeho patičku Mikulec jen s námahou kryl.

6

První náznak ze strany Mladé Boleslavi, vyřešil to Reichl, který vyběhl před pokutové území.

9

Nyní sledujeme rozkouskovanou hru s několika fauly po sobě.

13

Další přerušení, po jednom ze soubojů se nezvedal Čech.

14

Nyní publikum pobavil brankář Reichl, který v obtížné pozici obelstil dva protihráče a rozehrál.

14

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Pavel Dvořák, nahradil ho Filip Kubala
Smůla provází hradeckého matadora dál, teprve podruhé v sezoně dostal šanci, ale záhy se zranil a zápas pro něj skončil.

16

Dobrá šance Hradce, Vašulín se dobře zorientoval ve vápně, přihrál zpět na Koubka, ale ten při pokusu o zakončení fauloval.

17

Gól, ale neuznaný: Dobře rozehraný přímý kop prodloužil hlavou Donát a na zadní tyči zakončil Kaulfus, byl ale v ofsajdu.

22

Trusa vybojoval míč na pravé straně, jeho dobrý centr sice Kubala hlavičkoval, ale branku netrefil.

24

Gabriel pěkně uvolnil na pravé straně Kodeše, ten ale míč v dobré pozici těsně nedoběhl.

26

Domácí pěkně zakombinovali po levé straně, ale Trusovu rána z hranice vápna hosté zblokovali na roh.

26

Matěj Koubek (Hradec Kr.) vstřelil gól. Hradec Kr. - Ml. Boleslav 1:0
Výborně zahraný roh, Novotný poslal míč přesně na hlavu Koubka, který hlavou pěkně trefil.

28

Matějovský krásně uvolnil průnikovou přihrávkou Marečka, jeho centr zachytil Leibl.

28

Daniel Vašulín (Hradec Kr.) vstřelil gól. Hradec Kr. - Ml. Boleslav 2:0
Zmatek v domácí obraně využil Vašulín, který se protlačil k míč a zkušeně zakončil.

30

Hradec se hnal do další akce, v otevřené obraně soupeře mu ale nevyšla finální přihrávka.

30
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Lukáš Mašek (Ml. Boleslav)

30
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jakub Klíma (Hradec Kr.)
Mašek nejprve fauloval Klímu, ten se neudržel a oplácel.

32

Tutovka Hradce, Gabriel osamocený na pravé straně dobře nabízel míč do vápna, ale Vašulín i Koubek na něj nedosáhli.

34

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Denis Kaulfus, nahradil ho Tomáš Ladra

35

Další bleskový útok Hradce do rozhozené obrany soupeře špatně vyřešil Trusa a domácí se obránili.

36

Zdravotní pauza, domácí ošetřují Leibla, který se zvedá jen hodně těžce.

40

Nyní se pro změnu nezvedá Vašulín po faulu, ale asi se to obejde bez ošetřování.

42

Ladra předvedl utěšený slalom, ke střele se ale nedostal, nakonec obloučkem zakončoval Matějovský, ale Reichl se překvapit nenechal.

45

Matějovský dobře rozehrál za obran Hradce, Reichla ale byl u míč včas.

45
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Marek Matějovský (Ml. Boleslav)
Matějovský si neodpustil kritiku a pyká.

46

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Jakub Fulnek, nahradil ho Martin Suchomel

47

Kubala vlétl na levé straně s míčem u nohy do pokutového území, ale Donát se Suchým ho zastavili.

48

Ladra si naběhl na příhru mezi obránci, střílel na zadní tyč, ale Reichl zasáhl.

49

Stránský zcela sám na pravé straně poslal míč do vápna, před už už zakončujícím Kušejem odvrátil Klíma na roh.

52

Závar v pokutovém území Hradce skončil faulem Suchého.

57

Výborná akce Hradce po pravé straně, Trusa z úhlu střílel, Mikulec vyrazil a pak i tutovou dorážku Kubaly.

58

Kušej se prodral do šance, pak v souboji přepadl přes Klímu, nepíská se.

59

Další dvě šance Hradce, ale při první nezakončil, ránu Gabriela pak Mikulec s námahou vyrazil na roh.

60
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Petr Kodeš (Hradec Kr.)

62
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Daniel Mareček (Ml. Boleslav)

64

Domácí se dostali brejku, který dělovkou z vápna zakončoval Suchomel, Reichl skvěle.

65

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Vojtěch Stránský, nahradil ho Antonín Vaníček

69

Po souboji Koubka s Matějovským je domácí kapitán ošetřován a žádá penaltu, rozhodne to VAR.

70

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Matěj Koubek, nahradil ho Jakub Rada

70

Penalta nebude, pokračujeme za stávajícího stavu.

73

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Marek Matějovský, nahradil ho Lamin Jawo

74

Ladra trefil přímý kop krásně, Reichl skvěle zasáhl a Kušej v jasné šanci dorážku vysoko přestřelil.

77
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Antonín Vaníček (Ml. Boleslav)

78

Hradec zaútočil po levé straně, ale Trusův centr stáhl Mikulec.

81
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Ondřej Karafiát (Ml. Boleslav)

85

Hosté se nemohou dostat do tlaku, Marečkův nepřesný centr jim k tomu nepomohl.

85

Tohle už bylo nebezpečnější, Karafiát pěkně prošel, mířil dobře, ale po teči roh.

88

Jawo se pokusil Reichla překvapit střelou z úhlu, je z toho roh.

90

Ještě mohla přijít dramatizace, Mareček napálil na hranici vápna míč z voleje, pro Hradec štěstí, že ho teč poslala na roh.