FORTUNA:LIGA 2019/2020, 3. kolo
Začátek utkání: 26. 7. 2019 18:30
Ostrava - Teplice 0:1, hosté dali rychlý gól, Baroš pak zahodil penaltu
Budějovice - Sparta 2:2, hosté stáhli dvoubrankové manko, čelo jim utíká
Jablonec - Slovácko 6:0, hosté zkolabovali po půli, dostali pět branek
Příbram - Bohemians 3:2, hosté stáhli manko, ale v závěru rozhodl Voltr
Boleslav - Opava 4:1, domácí prohrávali, skóre otočili už do půle
Plzeň - Karviná 3:2, blýskl se Krmenčík, hosté bojovali o bod až do konce
Zlín - Liberec 2:1, první góly, první body, kouč Csaplár se dočkal
Slavia - Olomouc 1:0, hosté sahali po bodu, v nastavení nedali penaltu
Liberec - Ostrava 2:1, góly padaly až v závěru, Baník snížil pozdě
Plzeň - Sparta 2:1, góly až po půli, hosté s mladíky snížili pozdě
Slavia - Jablonec 4:0, dominance mistra, Musa dal dva góly a zahodil penaltu
Olomouc - Karviná 3:1, dva góly dal Juliš, hosty čeká baráž, či sestup
Teplice - Zlín 4:1, zachránili se oba, Řezníček se blýskl hattrickem
Opava - Příbram 0:0, remíza nepomohla v boji o udržení ani jednomu
FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 6. kolo
Č. Budějovice 0:3 Slavia Opava 0:3 Zlín Slovácko 2:0 Příbram Bohemians 1905 3:2 Olomouc Sparta 2:0 Ostrava Karviná 0:1 Liberec Jablonec 2:1 Mladá Boleslav Teplice 1:1 Plzeň FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 7. kolo
Ostrava 3:0 Slovácko Olomouc 2:0 Teplice Zlín 1:4 Karviná Příbram 4:0 Jablonec Slavia 4:0 Bohemians 1905 Plzeň 4:0 Opava Mladá Boleslav 4:2 Č. Budějovice Liberec 3:1 Sparta FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 8. kolo
Bohemians 1905 2:1 Liberec Slovácko 1:1 Mladá Boleslav Příbram 1:2 Plzeň Opava 1:1 Slavia Teplice 0:0 Karviná Jablonec 2:1 Ostrava Č. Budějovice 2:0 Zlín Sparta 3:3 Olomouc FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 9. kolo
Olomouc 2:0 Opava Liberec 1:1 Teplice Mladá Boleslav 6:0 Příbram Slavia 3:0 Slovácko Karviná 0:0 Bohemians 1905 Zlín 0:2 Sparta Ostrava 2:1 Č. Budějovice Plzeň 3:2 Jablonec FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 10. kolo
Bohemians 1905 2:2 Zlín Slovácko 1:1 Teplice Opava 1:1 Liberec Příbram 0:2 Karviná Č. Budějovice 0:3 Plzeň Mladá Boleslav 2:0 Ostrava Sparta 0:3 Slavia Jablonec 2:2 Olomouc FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 11. kolo
Teplice 1:0 Bohemians 1905 Olomouc 2:2 Slovácko Zlín 0:1 Jablonec Slavia 1:0 Mladá Boleslav Karviná 1:1 Opava Plzeň 1:0 Sparta Liberec 4:2 Č. Budějovice Ostrava 3:0 Příbram FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 12. kolo
Slovácko 3:1 Liberec Opava 0:1 Teplice Ostrava 4:0 Zlín Příbram 0:0 Olomouc Sparta 4:0 Karviná Mladá Boleslav 2:1 Plzeň Č. Budějovice 3:2 Bohemians 1905 Jablonec 0:2 Slavia FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 13. kolo
Liberec 2:2 Jablonec Olomouc 1:3 Č. Budějovice Zlín 0:2 Mladá Boleslav Slavia 3:1 Příbram Bohemians 1905 1:0 Opava Karviná 0:2 Slovácko Plzeň 3:0 Ostrava Teplice 1:1 Sparta FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 14. kolo
Jablonec 4:1 Teplice Slovácko 4:0 Opava Ostrava 2:2 Olomouc Příbram 0:0 Zlín Sparta 4:0 Bohemians 1905 Mladá Boleslav 1:3 Liberec Č. Budějovice 3:0 Karviná Plzeň 0:1 Slavia FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 15. kolo
Bohemians 1905 0:0 Slovácko Olomouc 2:2 Mladá Boleslav Slavia 4:0 Ostrava Teplice 1:3 Č. Budějovice Karviná 0:1 Jablonec Liberec 3:2 Příbram Opava 0:1 Sparta Zlín 1:1 Plzeň FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 16. kolo
Ostrava 3:0 Karviná Mladá Boleslav 2:1 Bohemians 1905 Zlín 1:0 Olomouc Příbram 0:0 Opava Jablonec 2:2 Sparta Plzeň 4:1 Liberec Č. Budějovice 2:0 Slovácko Slavia 3:0 Teplice FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 17. kolo
Sparta 3:3 Č. Budějovice Opava 1:0 Mladá Boleslav Bohemians 1905 1:0 Příbram Liberec 5:0 Zlín Olomouc 0:0 Slavia Teplice 1:1 Ostrava Karviná 1:1 Plzeň Slovácko 1:1 Jablonec FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 18. kolo
Ostrava 0:0 Opava Zlín 2:1 Slovácko Olomouc 1:0 Liberec Příbram 0:1 Sparta Plzeň 1:0 Bohemians 1905 Mladá Boleslav 3:1 Teplice Jablonec 0:1 Č. Budějovice Slavia 2:0 Karviná FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 19. kolo
Bohemians 1905 0:2 Ostrava Liberec 0:3 Slavia Teplice 2:1 Zlín Opava 1:2 Jablonec Slovácko 2:1 Plzeň Karviná 1:1 Olomouc Č. Budějovice 2:0 Příbram Sparta 5:2 Mladá Boleslav FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 1. kolo nadstavby
Jablonec 2:0 Bohemians 1905 Ostrava 1:2 Liberec Příbram 1:1 Teplice Plzeň 3:1 Olomouc Mladá Boleslav 1:0 Karviná Č. Budějovice 0:1 Opava Sparta 0:2 Slovácko Zlín 0:1 Slavia Teplice 4:1 Karviná Příbram 2:0 Olomouc Zlín 3:1 Opava Sparta 4:1 Liberec Ostrava 1:3 Slavia Plzeň 2:0 Jablonec FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 2. kolo nadstavby
Liberec 1:2 Plzeň Olomouc 1:0 Zlín Opava 1:0 Příbram Slovácko 0:2 Č. Budějovice Sparta 2:0 Jablonec Bohemians 1905 3:0 Mladá Boleslav Teplice 1:5 Slavia Karviná 1:2 Ostrava Olomouc 0:0 Teplice Zlín 1:0 Příbram Karviná 0:0 Opava Sparta 3:2 Ostrava Jablonec 1:1 Liberec Slavia 1:0 Plzeň FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 20. kolo
Mladá Boleslav 2:3 Jablonec Liberec 3:0 Karviná Olomouc 1:1 Bohemians 1905 Zlín 2:0 Opava Příbram 1:4 Slovácko Ostrava 0:0 Sparta Plzeň 1:1 Teplice Slavia 4:1 Č. Budějovice FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 3. kolo nadstavby
Ostrava 0:1 Teplice Příbram 3:2 Bohemians 1905 Zlín 2:1 Liberec Plzeň 3:2 Karviná Jablonec 6:0 Slovácko Mladá Boleslav 4:1 Opava Slavia 1:0 Olomouc Č. Budějovice 2:2 Sparta Liberec 2:1 Ostrava Olomouc 3:1 Karviná Teplice 4:1 Zlín Opava 0:0 Příbram Plzeň 2:1 Sparta Slavia 4:0 Jablonec FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 4. kolo nadstavby
Opava 0:2 Ostrava Slovácko 1:0 Zlín Liberec 0:1 Olomouc Bohemians 1905 0:0 Plzeň Karviná 0:0 Slavia Č. Budějovice 1:1 Jablonec Sparta 3:0 Příbram Teplice 2:0 Mladá Boleslav Liberec 1:3 Slavia Ostrava 0:0 Plzeň Sparta 3:0 Jablonec Opava zrušeno Olomouc Příbram zrušeno Teplice Zlín zrušeno Karviná FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 5. kolo nadstavby
Zlín 1:0 Teplice Ostrava 4:2 Bohemians 1905 Olomouc 1:1 Karviná Příbram 2:0 Č. Budějovice Slavia 1:0 Liberec Plzeň 0:2 Slovácko Jablonec 2:1 Opava Mladá Boleslav 4:3 Sparta Slavia 0:0 Sparta Plzeň 4:0 Liberec Jablonec 1:1 Ostrava Olomouc zrušeno Zlín Teplice zrušeno Opava Karviná zrušeno Příbram FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 21. kolo
Č. Budějovice 3:0 Mladá Boleslav Slovácko 0:1 Ostrava Teplice 1:3 Olomouc Karviná 2:0 Zlín Sparta 0:2 Liberec Opava 0:3 Plzeň Bohemians 1905 1:0 Slavia Jablonec 4:0 Příbram FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 22. kolo
Mladá Boleslav 0:0 Slovácko Slavia 2:0 Opava Liberec 3:1 Bohemians 1905 Plzeň 4:0 Příbram Karviná 3:0 Teplice Zlín 2:3 Č. Budějovice Olomouc 1:0 Sparta Ostrava 1:1 Jablonec FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 24. kolo
Zlín 2:3 Bohemians 1905 Olomouc 1:1 Jablonec Plzeň 1:0 Č. Budějovice Liberec 4:0 Opava Karviná 2:0 Příbram Teplice 0:0 Slovácko Slavia 1:1 Sparta Ostrava 2:3 Mladá Boleslav FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 23. kolo
Opava 2:1 Olomouc Jablonec 1:2 Plzeň Příbram 0:0 Mladá Boleslav Sparta 2:2 Zlín Č. Budějovice 0:2 Ostrava Slovácko 2:0 Slavia Bohemians 1905 0:0 Karviná Teplice 2:0 Liberec FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 25. kolo - odloženo
Slovácko 0:0 Olomouc Jablonec 1:0 Zlín Příbram 0:0 Ostrava Mladá Boleslav 0:1 Slavia Bohemians 1905 4:0 Teplice Opava 0:0 Karviná Č. Budějovice 0:1 Liberec Sparta 1:2 Plzeň FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 26. kolo - odloženo
Olomouc 1:2 Příbram Liberec 3:1 Slovácko Zlín 1:1 Ostrava Plzeň 7:1 Mladá Boleslav Slavia 5:0 Jablonec Teplice 2:2 Opava Bohemians 1905 3:2 Č. Budějovice Karviná 1:4 Sparta FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 27. kolo
Jablonec 0:1 Liberec Mladá Boleslav 1:1 Zlín Příbram 0:1 Slavia Opava 0:1 Bohemians 1905 Slovácko 2:0 Karviná Č. Budějovice 2:0 Olomouc Ostrava 0:2 Plzeň Sparta 3:0 Teplice FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 28. kolo
Zlín 1:0 Příbram Liberec 2:2 Mladá Boleslav Bohemians 1905 0:1 Sparta Opava 1:1 Slovácko Karviná 0:0 Č. Budějovice Olomouc 2:3 Ostrava Teplice 1:2 Jablonec Slavia 0:0 Plzeň FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 29. kolo
Sparta 2:0 Opava Slovácko 1:2 Bohemians 1905 Č. Budějovice 3:1 Teplice Jablonec 1:0 Karviná Příbram 2:1 Liberec Mladá Boleslav 0:2 Olomouc Ostrava 2:2 Slavia Plzeň 3:0 Zlín FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 30. kolo
Slovácko 0:2 Sparta Slavia 1:0 Zlín Olomouc 0:1 Plzeň Liberec 0:0 Ostrava Karviná 2:2 Mladá Boleslav Teplice 4:0 Příbram Bohemians 1905 3:0 Jablonec Opava 2:0 Č. Budějovice FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 1. semifinále skupiny o Evropu
Slovácko 1:2 Bohemians 1905 Mladá Boleslav 2:1 Č. Budějovice FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 2. semifinále o Evropu
Č. Budějovice 0:2 Mladá Boleslav Bohemians 1905 2:1 Slovácko FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 1. finále skupiny o Evropu
Mladá Boleslav 3:0 Bohemians 1905 FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 2. finále skupiny o Evropu
Bohemians 1905 2:1 Mladá Boleslav FORTUNA:LIGA 2019/2020 - Kvalifikace o Evropu
Liberec 2:0 Mladá Boleslav
V. Budinský - J. Celba, P. Stronati, V. Procházka, J. Fleišman - R. Reiter, M. Jirásek, A. Jánoš, D. Granečný (46. D. De Azevedo) - M. Baroš (72. N. Kuzmanovič), D. Diop (63. T. Smola)
T. Grigar - T. Vondrášek, M. Jeřábek, J. Shejbal, P. Mareš - J. Hora, A. Ljevakovič (76. P. Kodeš), T. Kučera, P. Žitný - P. Moulis (55. J. Nazarov), P. Vyhnal (77. M. Jindráček)
Vítejte u předehrávky třetího kola fotbalové ligy: Baník Ostrava se od 18.30 střetne s Teplicemi.
Zatímco Baník minule výhrou v Karviné napravil úvodní domácí porážku s Libercem, Teplice mají po dvou utkáních jen bod a posledně dostali pět branek.
Baník před vlastními diváky v prvním kole vedl nad Libercem 1:0, ale nakonec prohrál 1:2 – rozhodující gól navíc inkasoval ve čtvrté minutě nastavení. V následujícím duelu si zaváhání se Slovanem vynahradil vítězstvím 2:1 ve slezském derby.
To Teplice v předchozím kole utrpěly doma debakl 1:5 se Slavií.
Sestavy a rozestavení
Ostrava(4-4-2)
Teplice(4-4-2)
Rozhodčí: Franěk - Koval, Dresler
Počet diváků: 7 083
Ostrava
- 1 Číž
- 3 Šindelář
- 91 De Azevedo
- 21 Holzer
- 10 Hrubý
- 13 Smola
- 11 Kuzmanovič
- hlavní trenér Páník
Ostrava na Teplice umí, poslední čtyři ligové duely s nimi neprohrála a v minulých dvou bodovala naplno.
Odražený míč za vápnem napálil Kučera, poslal ho vedle ostravské tyče. Brankář Budinský to radši jistil skokem, ale zasahovat nemusel.
Patrik Žitný (Teplice) vstřelil gól. Ostrava - Teplice 0:1
Gól z první střely na branku! Hora od lajny odcentroval na střed vápna, Moulis hlavou našel Žitného, který zblízka prostřelil gólmana Budinského mezi nohama.
Kolmice na Baroše byla rychlá, bránící Shejbal k míči doběhl dřív.
Baroš ve vápně zpracoval míč, zpětná přihrávka na spoluhráče mu nevyšla.
Teplicý centr na vzdálenější tyč, Hora tam našel Vyhnala. Jeho hlavička jen o fous minula ostravskou zadní tyč!
Teplice dál hýří aktivitou.
Diop se uvolnil na levé straně, na přední tyči našel Baroše, který míč trefil ve skluzu. O malý kousek minul tyč, Grigar by nezasáhl, zůstal stát.
Reiter kličkoval ve vápně, jeho přihrávka před branku adresáta nenašla.
Reiter vybojoval roh, míč vytloukl o Mareše.
Grigar má míč v moci po ostravském rohu.
Celba chtěl přelobovat Grigara, který později vyběhl, ale vletěl mezi ně Jeřábek a míč dostal pryč.
Rychlá akce Teplice a nepovedený přízemní centr Moulise, který domácí odstranili.
Diopova hlavička šla hodně vedle.
Přestávka na občerstvení.
Centr Jánoše skončil v rukavicích Grigara.
Celba napřáhl z dálky, ztečovaná rána skončila na rohu.
Roh se Baníku nepovedl, žádné nebezpečí z něj nevzešlo.
Standardka Baníku se nepovedla, míč v zámezí.
Celbův centr na přední tyč od lajny, Barošova hlavička k tyči. Grigar míč zastavil jen tak tak nohou.
Teplický roh nebezpečí nepřinesl.
Stronati hlavičkoval před malým vápnem, ale už v záklonu, míč letěl vedle.
Po standardce prodloužil míč hlavou Diop, Baroš po něm u tyče skočil, ale nedosáhl.
Ostravský centr odvrácený na roh.
Roh Baníku opět vzruch nepřinesl.
Teplický centr po teči sebral u tyče Budinský.
Rychlá akce Ostravy, po Barošově kolmici střílel Diop z hrany vápna přes Shejbala. Křížný pokus letěl vedle.
Celbův centr odklonil Shejbal.
Granečného centr od lajny letěl do oblak.
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
Nepodařeným rohem Baníku končí 1. poločas.
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1
Hlavička Baroše po rohu teplickou branku neohrozila.
De Azevedo si rovnal míč ve vápně moc dlouho, střelu mu pak hosté zablokovali.
Ostravský trestňák z ideální pozice. De Azevedo míč procpal zdí, ta ho srazila na roh.
Jánošova střela zpoza oblouku pokutového území byla povedená, Grigar ji horkotěžko vyrážel na roh. Ten se Baníku opět nepovedl.
Další Jánošova dělovka, teď na roh sražená.
Grigar míč po ostravském rohu vyboxoval.
Teplice po dlouhé době v ofenzivě, Nazarov vybojoval roh.
Kučera z rohu kroutil míč na zadní tyč, Budinský ho vytěsnil.
Jirásek pálil z 15 metrů, mířil však přímo na Grigara, který míč nadvakrát zkrotil.
Penalta pro Baník?! Jeřábek po nepovedeném Smolově zpracování zahrál rukou, zda nedovoleně, možná rozhodne pohled na videozáznam.
Občerstvovací pauza.
Ostravský centr skončil v Grigarových rukavicích.
Ostravský roh skončil ostrou střelou Jánoše z dálky, která letěla vedle tyče.
Počet diváků 7 083 (47 % z kapacity 15 123)
Smola sklepl míč, jeho spoluhráč Jirásek vypálil, hosté zblokovali na roh.
Ostrava z rohu opět nevyprodukovala žádnou šanci.
Baník se nemůže dostat k závěrečnému tlaku.
Standardka Kuzmanoviče od lajny, hosté odvrátili na roh číslo 12 pro Baník.
Míč po rohu skláři odkopli, navíc rozhodčí odpískal útočný faul Ostravy.
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
Reiterův ofsajd zastavil útočnou akci domácích.
Nazarov na zemi, hosté šetří čas.
Roh pro Teplice.
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 0:1
Vzájemné zápasy
31. března 2024 15:00 | Ostrava-Teplice -:- |
22. října 2023 15:00 | Teplice-Ostrava 0:1 |
21. května 2023 15:00 | Ostrava-Teplice 2:1 |
4. února 2023 15:00 | Teplice-Ostrava 0:5 |
20. srpna 2022 16:00 | Ostrava-Teplice 1:2 |
12. února 2022 18:00 | Ostrava-Teplice 2:4 |
11. září 2021 16:00 | Teplice-Ostrava 1:2 |
27. února 2021 16:00 | Ostrava-Teplice 1:1 |
26. září 2020 16:30 | Teplice-Ostrava 2:1 |
24. listopadu 2019 14:30 | Teplice-Ostrava 1:1 |
26. července 2019 18:30 | Ostrava-Teplice 0:1 |
7. dubna 2019 15:30 | Ostrava-Teplice 3:1 |
26. října 2018 18:00 | Teplice-Ostrava 0:1 |
24. února 2018 18:30 | Teplice-Ostrava 0:0 |
19. srpna 2017 17:00 | Ostrava-Teplice 3:3 |
19. března 2016 15:00 | Ostrava-Teplice 1:2 |
26. září 2015 15:30 | Teplice-Ostrava 1:0 |
21. února 2015 17:00 | Teplice-Ostrava 1:0 |
8. srpna 2014 20:15 | Ostrava-Teplice 1:1 |
25. května 2014 18:00 | Teplice-Ostrava 0:0 |
25. listopadu 2013 18:00 | Ostrava-Teplice 0:0 |
13. května 2013 19:00 | Teplice-Ostrava 3:2 |
3. listopadu 2012 16:00 | Ostrava-Teplice 3:2 |
12. května 2012 17:30 | Teplice-Ostrava 1:1 |
30. července 2011 17:00 | Ostrava-Teplice 3:4 |
20. března 2011 17:00 | Teplice-Ostrava 4:0 |
28. srpna 2010 17:45 | Ostrava-Teplice 0:1 |
5. dubna 2010 15:30 | Teplice-Ostrava 0:1 |
26. září 2009 17:00 | Ostrava-Teplice 2:2 |
14. března 2009 17:00 | Ostrava-Teplice 1:0 |
14. září 2008 17:00 | Teplice-Ostrava 1:0 |
30. března 2008 20:15 | Teplice-Ostrava 1:1 |
7. října 2007 20:15 | Ostrava-Teplice 0:0 |
28. května 2007 17:15 | Teplice-Ostrava 1:2 |
18. listopadu 2006 17:00 | Ostrava-Teplice 1:1 |
22. dubna 2006 18:00 | Ostrava-Teplice 0:0 |
6. listopadu 2005 17:00 | Teplice-Ostrava 0:2 |
25. května 2005 16:40 | Teplice-Ostrava 2:0 |
7. srpna 2004 14:25 | Ostrava-Teplice 1:2 |
23. dubna 2004 17:00 | Ostrava-Teplice 1:0 |
25. října 2003 14:25 | Teplice-Ostrava 1:1 |
23. února 2003 16:30 | Teplice-Ostrava 0:1 |
4. srpna 2002 16:30 | Ostrava-Teplice 5:1 |
9. března 2002 16:30 | Teplice-Ostrava 4:0 |
8. září 2001 18:30 | Ostrava-Teplice 0:2 |
13. května 2001 16:30 | Ostrava-Teplice 2:0 |
5. listopadu 2000 16:30 | Teplice-Ostrava 4:0 |