Budějovice si v nadstavbě zahrají o poháry, Teplice budou hrát o záchranu. To se před startem sezony nečekalo.

Teplice se musí vypořádat s mnoha absencemi, ke zraněným Ljevakovičovi, Petrovi Marešovi, Knapíkovi, Shejbalovi, Vyhnalovi a Hyčkovi přibyli i potrestaní Vondrášek s Kodešem.

Do domácí sestavy se vrací kapitán Sivok, poprvé v sezoně zůstává na lavičce Havel. Zranění do hry nepustí Havelku, jeho místo zaujal Kulhánek.

Hráči obou týmů jsou na trávníku. Dynamo bude hrát v černobílém, Teplice ve žlutém.

SK Dynamo České BudějoviceČ. Budějovice(4-5-1)

Brandner
53. min Táborský o hráči
11 Čavoš
Čavoš
77. min Javorek o hráči
9 Šulc
Šulc
Kulhánek
Mészáros
53. min Mršič o hráči
26 Schranz
Schranz
88. min Havel o hráči

Černý
84. min Martins o hráči
Žitný
27 Kučera
Kučera
20 Trubač
Trubač
84. min P. Mareš o hráči
35 Radosta
Radosta
J. Mareš
81. min Moulis o hráči
Řezníček

Rozhodčí: Franěk - Vlček, Flimmel

1

Začal první poločas utkání Č. Budějovice - Teplice

3

Po nepřesné rozehrávce teplického brankáře Grigara se o rychlé zakončení snažil Šulc, ale jeho pokus odhlavičkoval jeden z obránců.

6

První ohrožení branky jednoho či druhého týmu. Teplice rozehrály standardku, na centr Mareše si naskočil Řezníček, ale jeho hlavička byla slabá a do míst, kde stál Drobný.

7

Znovu v akci Řezníček. Tentokrát se ve vápně otočil kolem Talovierova, brankáře Drobného ale nepřekonal.

8

Na druhé straně se domácí hnali do přečíslení tři na jednoho. Brandnerovi se ale nepovedla finální přihrávka. Byl z toho pouze roh, který Skláři ubránili.

10

Nazarov stáhl na hranici vápna Mészárose, je tu velmi zajímavá standardka pro Dynamo.

11

Střely se ujal Benjamin Čolič, ale zamířil nad břevno. Gólman Grigar si na míč sáhl, následoval roh, po kterém si brankář hostů došel pro centr.

14

Karol Mészáros vystihl nepřesnou malou domů od Čmovše a byl sám před Grigarem. Pokusil se mu udělat kličku, ale tu gólman soupeře vystihl.

16

Po minutách domácích se o slovo přihlásili Tepličtí, ale výsledkem byl jen Černého centr, který si Drobný jednou rukou stáhl na malém vápně.

19

První roh rozehráli i hosté, do odraženého míče se pokusil vystřihnout nůžky Nazarov, ale pálil z těžké pozice.

21

Řezníček přetlačil Sivoka a dostal se k centru. Jeho přízemní pas ale stáhl Drobný, žádný ze spoluhráčů Řezníčkovy myšlenky nepochopil.

24

Ukázková ulička od Čavoše dostala do výhodné pozice Čoliče. Po jeho centru se natahoval Schranz i Šulc, tepličtí zadáci ale byli pozorní.

26

Po zisku míče Jihočeši vyrazili kupředu. Schranzův centr z pravé strany propadl až k Čavošovi, který se z úhlu snažil prostřelit Grigara, jenž mu ale dobře zmenšil úhel.

28

Další šance Dynama. Opět kolmá přihrávka za obránce na Čoliče, tentokrát zpětným pasem našel osamoceného Kladrubského, který ale jen nastřelil vybíhajícího brankáře Grigara.

30

Tentokrát se černobílí po rohovém kopu k zakončení nedostali, Mészáros si pomohl útočným faulem.

32

Zajímavá možnost i na druhé straně. Odražený centr šel příhodně proti noze Patriku Žitnému, který přízemní střelou protáhl Drobného. Budějovický veterán ale situaci jistil.

34

Po kombinaci kolem vápna soupeře se ke střele odhodlal Brandner, ale rána mu vůbec nesedla.

34
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Matěj Radosta (Teplice)

35
Červená karta

Červenou kartu dostal Matěj Radosta (Teplice)

36

Dva ostré zákroky Matěje Radosty v krátkém sledu ukončily teplickému záložníkovi toto utkání. Hosté budou dohrávat o deseti.

39

Dynamo hned na úvod přesilovky zamklo soupeře u jeho vápna. Na větší šanci teď však domácí trpělivě čekají.

41

Severočeši budou chtít zejména udržet čisté konto alespoň do poločasu a pak zformovat síly do druhého dějství.

44
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Maksym Talovjerov (Č. Budějovice)

45

Nastavovat se bude jedna minuta.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:0

45

Po prvním poločase platí bezbrankový stav. Sledujeme svižný duel, ve kterém oba týmy chtějí hrát a měly i zajímavé možnosti. Víc jich měli domácí, kteří zahodili několik šancí. Teplice to budou mít nyní těžší, protože hrají od 35. minuty bez vyloučeného Radosty.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Č. Budějovice - Teplice

47

Jakub Řezníček (Teplice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Teplice 0:1
Hosté jdou i v deseti do vedení. Talovierov špatně rozehrál, Jakub Mareš našel ve vápně Jakuba Řezníčka, ten se otočil kolem Sivoka a prostřelil Drobného.

50

Zaskočené Dynamo má ještě skoro celý poločas na odpověď. Trenér Horejš už plánuje střídání.

52

Pavel Šulc (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Teplice 1:1
Vedení hostům vydrželo jen pět minut. Pak do vápna vlétl Schranz, zpětnou přihrávku nasměroval na Pavla Šulce, který míč uklidil na bližší tyč do sítě.

53

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Patrik Brandner, nahradil ho Ivo Táborský

53

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Karol Mészáros, nahradil ho Matej Mršič

54

Hosté si hned mohli vzít vedení zpět. Žitného centr opět našel Řezníčka, jehož hlavičku vyrazil Drobný na roh.

57

U míče jsou teď častěji domácí, kteří budou chtít v přesilovce otočit skóre.

59

Šanci budou mít z přímého kopu po faulu na Mršiče. Balon stojí 25 metrů od branky.

60

O přímou střelu se pokusil Ivo Táborský, ale zhruba o metr branku přestřelil.

62

Do otevřené obrany Sklářů se vydal kvartet domácích. Šulc ještě vylepšil pozici pro Čoliče, jeho ránu Grigar vyrazil na roh.

63

Teplický brankář centr Mršiče vyboxoval za vápno ke Kladrubského, pak si pohlídal i jeho střelu šajtlí.

66

Budějovický roh si stáhl gólman Grigar a založil rychlý brejk, který zastavil Schranz faulem na Řezníčka.

68
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Ivo Táborský (Č. Budějovice)

70

Ze situace jeden na jednoho se Mršič vymotal, připravil si míč ke střele, ale křížnou ranou hostující svatyni minul.

71
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Tomáš Kučera (Teplice)

74

Poslední desítky jsou plné chyb a křik z laviček výrazně zesílil. Oba celky chtějí dnes zvítězit.

76

Po standardní situaci se domácí dožadovali penalty, když se Sivok s Řezníčkem vzájemně stáhli na zem. Místo toho se píská útočný faul kapitána Dynama.

77

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Patrik Čavoš, nahradil ho Petr Javorek

80

Kladrubského přetažený centr vracel podél branky Schranz, ale ani jeden ze spoluhráčů nedokázal doklepnout míč do sítě. Situace končí rohem.

80

Ivan Schranz (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Teplice 2:1
Domácí otáčí vývoj utkání. Po rohu se dostal k dorážce Talovierov, jeho pokus ještě Grigar vyrazil, ale na dorážku Ivana Schranze už byl krátký.

81

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Jakub Mareš, nahradil ho Pavel Moulis

83

Rozvášnění Jihočeši se ženou za další trefou. Naopak hostům jakoby rychleji docházely síly.

84

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Daniel Trubač, nahradil ho Petr Mareš

84

Střídání Teplice: ze hřiště odešel David Černý, nahradil ho Toutou Mpondo Daniel Martins

86

Teplice se nadechují k posledním útokům, čas jim teď utíká rychle.

88

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Ivan Schranz, nahradil ho Lukáš Havel

89

Jihočeši naopak šetří čas na polovině soupeře.

90

Šulc mohl stvrdit výhru domácích, po otočce ve vápně ale branku minul.

90

Nastavovat se budou tři minuty.

90
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jakub Řezníček (Teplice)

90

Hosté mají čas už jen na poslední nákop do vápna.

90

Pavel Šulc (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Teplice 3:1
Přečíslení tři na jednoho zakončil Pavel Šulc střelou do odkryté branky po přihrávce Mršiče.

90

Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 3:1

90

České Budějovice otočily utkání s Teplicemi a vyhrály 3:1, když všechny branky padly ve druhém poločase. Hosté si zápas zkomplikovali sami, když byl ve 35. minutě vyloučený Radosta. Jihočeši zůstávají ve hře o elitní skupinu, hosté se musí chystat na tuhý boj o záchranu.

20. dubna 2024 15:00Teplice-Č. Budějovice -:-
11. listopadu 2023 15:00Č. Budějovice-Teplice 0:1
9. dubna 2023 16:00Č. Budějovice-Teplice 0:3
15. října 2022 16:00Teplice-Č. Budějovice 0:2
20. dubna 2022 18:00Teplice-Č. Budějovice 2:1
25. července 2021 16:00Č. Budějovice-Teplice 1:0
16. května 2021 15:00Teplice-Č. Budějovice 2:0
24. ledna 2021 14:00Č. Budějovice-Teplice 2:0