Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 2. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Kvalifikace MS 2022 - jihoamerická zóna CONMEBOL

Přidat do mých lig
konec
Bolívie
Kolumbie
1:1 (0:0)
konec
Chile
Brazílie
0:1 (0:0)
konec
Ekvádor
Paraguay
2:0 (0:0)
konec
Peru
Uruguay
1:1 (1:1)
konec
Venezuela
Argentina
1:3 (0:1)

Přípravné zápasy

Přidat do mých lig

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Opelka (22-USA)
Musetti (It.)
7:6 (7:1), 7:5, 6:4
konec
A. Zverev (4-Něm.)
Ramos (Šp.)
6:1, 6:0, 6:3
konec
Berrettini (6-It.)
Moutet (Fr.)
7:6 (7:2), 4:6, 6:4, 6:3
konec
Seppi (It.)
Hurkacz (10-Pol.)
2:6, 6:4, 6:4, 7:6 (8:6)
konec
Basilašvili (Gruz.)
Cressy (USA)
7:6 (7:3), 6:3, 7:5
konec
Ivaška (Běl.)
Pospisil (Kan.)
6:3, 6:4, 7:6 (7:5)
konec
Otte (Něm.)
Kudla (USA)
6:4, 6:4, 6:2
konec
Harris (JAR)
Escobedo (USA)
6:4, 6:4, 6:2
konec
Djokovič (1-Srb.)
Griekspoor (Niz.)
6:2, 6:3, 6:2
konec
Shapovalov (7-Kan.)
Carballes (Šp.)
7:6 (9:7), 6:3, 6:0
konec
Sinner (14-It.)
Svajda (USA)
6:3, 7:6 (7:2), 6:7 (6:8), 6:4
konec
Monfils (17-Fr.)
Johnson (USA)
7:5, 4:6, 6:4, 6:4
konec
Karacev (21-Rus.)
Thompson (Austr.)
3:6, 3:6, 7:5, 7:6 (11:9), 6:1
konec
Sock (USA)
Bublik (31-Kaz.)
7:6 (7:3), 6:7 (2:7), 6:4, 4:6, 6:4
konec
Brooksby (USA)
Fritz (USA)
6:7 (7:9), 7:6 (12:10), 7:5, 6:2
konec
Nišikori (Jap.)
McDonald (USA)
7:6 (7:3), 6:3, 6:7 (5:7), 2:6, 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Tausonová (Dán.)
6:1, 7:5
konec
Bencicová (11-Švýc.)
Trevisanová (It.)
6:3, 6:1
konec
Gračovová (Rus.)
Badosaová (24-Šp.)
6:4, 6:4
konec
Kontaveitová (28-Est.)
Teichmannová (Švýc.)
6:4, 6:1
konec
Sorriberová (Šp.)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
6:1, 6:3
konec
Raducanuová (Brit.)
Čang Šuaj (Čína)
6:2, 6:4
konec
Šwiateková (7-Pol.)
Ferrová (Fr.)
3:6, 7:6 (7:3), 6:0
konec
Pavljučenkovová (14-Rus.)
Schmiedlová (SR)
6:2, 5:7, 6:2
konec
Minnenová (Belg.)
Samsonovová (Rus.)
6:4, 6:4
konec
Kerberová (16-Něm.)
Kalininová (Ukr.)
6:3, 6:2
konec
Pegulaová (23-USA)
Doiová (Jap.)
6:3, 6:2
konec
Andreescuová (6-Kan.)
Davisová (USA)
6:4, 6:4
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Martičová (30-Chorv.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Rogersová (USA)
Cirsteaová (Rum.)
7:5, 6:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Martincová, Vondroušová (ČR)
Carterová, Sharmaová (USA/Austr.)
7:5, 6:2
konec
Linetteová, Peraová (Pol./USA)
Krejčíková, Siniaková (2-ČR)
6:3, 6:4.

Krakov (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Řecko
Ukrajina
2:3 (22, -24, 22, -19, -6)
konec
Polsko
Portugalsko
3:1 (16, -22, 16, 19)
konec
Belgie
Srbsko
1:3 (-13, -18, 21, -20)

Tampere (Fin.) - Mistrovství Evropy mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Turecko
1:3 (-27, 16, -21, -19)
konec
Nizozemsko
Španělsko
3:0 (23, 24, 22)

KATOVICE - Polish Open mužů

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Česko
2:15 (1:5, 0:6, 1:4)
konec
Slovensko
Švýcarsko
4:5 (1:1, 1:1, 2:3)

Uppala - MS juniorek

Přidat do mých lig

Skupina B
Česko - Slovensko 10:2 (4:1, 3:0, 3:0)
Švédsko - Lotyšsko 14:1 (2:1, 5:0, 7:0)

Skupina A
Polsko - Německo 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Švýcarsko - Finsko 4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
Rusko - Polsko 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Pavia (It.) - Šestidenní, mezinárodní endurová soutěž motocyklových týmů

Přidat do mých lig

Po 4. dnu
Světová trofej:
1. Itálie (Verona, Guarneri, Oldrati, Cavallo) 9:50:38,35, 2. Španělsko -5:01,43, 3. USA -7:01,60, ...7. ČR (Kouble, Romančík, Hádek, Živný) -31:00,74.

Juniorská trofej: 1. Itálie (Macoritto, Morettini, Pavoni) 10:00:51,00, ...6. ČR (Škuta, Chlum, Friedrich) -47:01,08.

Kluby: 1. Sebino (Grimani, Montanari, Recchia) 10:07:49,18, ...7. KBS ÚAMK Unhošť (Markvart, Hroneš, Engel) -17:13,49, 19. Motorsport Bozkov I (L. Kučera, J. Koucký, T. Koucký) -43:09,18, 26. Enduro klub Semily I (Havrda, M. Kučera, Kottek) -50:59,52.

Slaný - Extraliga družstev na ploché dráze

3. kolo

Přidat do mých lig

1. Gniezno/Liberec 35, 2. Pardubice 30+2 v dodatečné rozjížďce, 3. Markéta Praha 30+1, 4. Slaný 29.

Pořadí po 3 kolech: 1. Pardubice 11 b. (99), 2. Gniezno/Liberec 7 (93), 3. Markéta Praha 6 (87), 4. Slaný 6 (87).

Pardubická Zlatá přilba už před závěrečným kolem získala titul.

Španělsko - etapový závod Vuelta

162,6 km

Přidat do mých lig

18. etapa (Salas - Altu d’El Gamoniteiru, 162,6 km): 1. López (Kol./Movistar) 4:41:21, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -14, 3. Mas (Šp./Movistar) -20, 4. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -22, 5. Haig (Austr./Bahrajn Victorious) -58, 6. De La Cruz (Šp./SAE Team Emirates), 7. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious), 8. Meintjes (JAR/Intermarché-Wanty- Gobert), 9. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -1:06, 10. A. Yates (Brit./Ineso Grenadiers) -1:07, ...24. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -5:33, 143. Štybar, 147. Černý (oba ČR/Deceuninck-Quick-Step) -40:54.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 73:24:25, 2. Mas -2:30, 3. López -2:53, 4. Haig -4:36, 5. Bernal -4:43, 6. A. Yates -5:44, 7. Kuss -6:02, 8. Mäder -7:48, 9. Martin (Fr./Cofidis) -8:31, 10. Meintjes -9:02, ...34. Hirt -1:32:55, 135. Štybar -4:22:06, 148. Černý -4:55:13.

Káhira (Eg.) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Nizozemsko, Belgie - etapový závod Binck Bank Tour (WorldTour)

Přidat do mých lig

4. etapa (166,1 km): 1. Merlier (Belg./Alpecin-Fenix) 3:36:29, 2. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo), 3. Van Poppel (Niz./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux), 4. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 5. Laporte (Fr./Cofidis), 6. Bauhaus (Něm./Bahrajn Victorious) všichni stejný čas, ...129. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -44.

Průběžné pořadí: 1. Bissegger (Švýc./EF Education-Nippo) 11:01:24, 2. Asgreen (Dán./Deceuninck-QuickStep) -13, 3. Durbridge (Austr./BikeExchange), 4. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) oba -20, 5. Walscheid (Něm./Qhubeka NextHash) -22, 6. Laporte -26, ...116. Vakoč -9:01.

Tokio (Jap.) - Letní paralympijské hry

Přidat do mých lig