Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 19. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lom
Soběslav
3:1 (2:0)
konec
Mýto
Hořovice
5:1 (2:1)

Divize C

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Dvůr Králové
1:1 (0:0)
konec
Čáslav
Vysoké Mýto
0:2 (0:1)
konec
Hlinsko
Náchod
2:1 (2:0)
konec
Kolín
Horky nad Jizerou
2:1 (0:0)

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Tasovice
7:1 (6:0)
konec
Lanžhot
Humpolec
3:0 (0:0)
konec
Stará Říše
Start Brno
0:2 (0:1)
konec
Žďár nad Sázavou
Hodonín
0:6 (0:3)
konec
Ždírec nad Doubravou
Velká Bíteš
0:3 (0:1)

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kozlovice
Šumperk
3:0 (1:0)
konec
Strání
HFK Olomouc
1:0 (0:0)

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Dětmarovice
3:2 (2:1)
konec
Opava B
Nový Jičín
3:1 (1:1)
konec
Bruntál
Frýdlant nad Ostravicí
1:3 (0:1)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Bílovec
3:2 (2:1)
konec
Bohumín
Karviná B
bylo odloženo.

Belgická liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Truiden
Genk
1:2
konec
Antverpy
Seraing
2:1
konec
Standard Lutych
Anderlecht
0:1
konec
Kortrijk
Gent
– : –

Nizozemská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Deventer
Zwolle
1:0
konec
PSV Eindhoven
Feyenoord Rotterdam
0:4
konec
Almelo
Alkmaar
3:2
konec
Arnhem
Twente Enschede
1:4

Polská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mielec
Čenstochová
0:3
konec
Zabrze
Warta Poznaň
1:0
konec
Legia Varšava
Leczna
3:1

Portugalská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vizela
Pacos Ferreira
1:1
konec
FC Porto
Moreirense
5:0
konec
Estoril
Sporting Lisabon
0:1

Rakouská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Linec
1:1
konec
Štýrský Hradec
Tirol
5:0
konec
Salcburk
Rapid Vídeň
2:0

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nižnij Novgorod
Tula
2:3
konec
Soči
Dynamo Moskva
0:1

Skotská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dundee United
FC Dundee
1:0
konec
Glasgow Rangers
Motherwell
1:1
konec
Livingston
Celtic Glasgow
1:0

Turecká liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Giresunspor
Konyaspor
0:0
konec
Galatasaray
Alanyaspor
0:1
konec
Basaksehir
Fenerbahce
2:0
konec
Hatayspor
Kayserispor
2:1

Německá liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Mannheim
0:3
konec
Norimberk
Bremerhaven
2:3 v prodl.
konec
Düsseldorf
Schwenningen
2:1
konec
Iserlohn
Ingolstadt
3:4 v prodl.
konec
Mnichov
Straubing
6:3
konec
Bietigheim-Bissingen
Wolfsburg
0:4
konec
Kolín nad Rýnem
Augsburg
3:2 v prodl.

Rakouská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Vídeň
5:4 (1:3, 3:1, 1:0)
konec
Salcburk
Bolzano
0:3
konec
Villach
Linec
2:0
konec
Olimpija Lublaň
Štýrský Hradec
5:2

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig

Tausonová (Dán.) - Ostapenková (3-Lot.) 6:3, 4:6, 6:4

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra, finále

Přidat do mých lig
konec
Paoliniová (It.)
Riskeová (3-USA)
7:6 (7:4), 6:2

Jablonec nad Nisou - Turnaj ITF žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Malečková (6-ČR)
Kladivová (ČR)
6:2, 2:6, 6:2

Česká Třebová - MČR v běhu do vrchu

Přidat do mých lig

Muži (12 km/převýšení 800 m): 1. Kovář (Dukla Praha) 50:33, 2. Chrascina (Třinec) 51:30, 3. Sádlo (Nové Město nad Metují) 52:41.

Ženy (12 km/800 m): 1. Hrochová (ŠKODA Plzeň) 59:10, 2. Schorná Matyášová (Maratonstav Úpice) 59:27, 3. A. Stránská (Česká Třebová) 59:39.

Junioři (5,6 km/350 m): 1. Bílek (Jiskra Ústí nad Orlicí) 24:41.

Juniorky (5,6 km/350 m): 1. Pekařová (AC Turnov) 27:07.

Pardubice - Bez Bariér Open, mítink handicapovaných sportovců

Přidat do mých lig

10:30

Pardubický vinařský půlmaraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hradecký 1:12:05, 2. Jareš 1:13:42, 3. Dymák (všichni ČR) 1:14:41.

Ženy: 1. Zavřelová 1:32:47, 2. Budáčová 1:36:14, 3. Štolfová (všechny ČR) 1:37:18.

Val di Fiemme (It.) - Mistrovství světa v běhu na kolečkových lyžích

Přidat do mých lig

Kooperativa Národní basketbalová liga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sluneta Ústí nad Labem
Královští sokoli Hradec Králové
64:72 (11:19, 27:38, 49:57)

Barcelona (Šp.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 8:32,847, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -0,211, 3. Bautista (Šp./Honda) -2,771.

Druhý závod: 1. Rinaldi (It./Ducati) 32:48,622, 2. Razgatlioglu -3,030, 3. Redding (Brit./Ducati) -3,207.

Průběžné pořadí MS: 1. Razgatlioglu 399, 2. Rea 398, 3. Redding 339.

MISANO (SAN MAR.) - Velká cena San Marina, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Foggia (It./Honda) 39:17,002, 2. Antonelli (It./KTM) -0,565, 3. Migno (It./Honda) -0,817, 4. García (Šp./GASGAS) -2,140, 5. Masiá (Šp./KTM) -3,098, 6. D. Binder (JAR/Honda) -7,633, ...Salač (ČR/KTM) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Acosta (Šp./KTM) 210, 2. Foggia 168, 3. García 168, 4. Fenati (It./Husqvarna) 134, 5. Masiá 122, 6. Antonelli 118, ...17. Salač 46.

Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 40:40,563, 2. Gardner (Austr./Kalex) -0,402, 3. Canet (Šp./Boscoscuro) -0,569, 4. Lowes (Brit./Kalex) -1,578, 5. Bezzecchi (It./Kalex) -4,920, 6. A. Fernández (Šp./Kalex) -5,361.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Gardner 271, 2. R. Fernández 237, 3. Bezzecchi 190, 4. Lowes 140, 5. Canet 119, 6. A. Fernández 118.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 41:48,305, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,364, 3. Bastianini (It./Ducati) -4,789, 4. M. Márquez (Šp./Honda) -10,245, 5. Miller (Austr./Ducati) -10,469, 6. Mir (Šp./Suzuki) -10,325.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Quartararo 234, 2. Bagnaia 186, 3. Mir 167, 4. Zarco (Fr./Ducati) 141, 5. Miller 140, 6. B. Binder (JAR/KTM) 124.

Riola Sardo (It.) - Velká cena Sardinie, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

Bruggy, Lovaň (Bel.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

časovka muži elite
Muži (43,3 km):
1. Ganna (It.) 47:48, 2. Van Aert -5, 3. Evenepoel (oba Belg.) -43, 4. Asgreen (Dán.) -46, 5. Küng (Švýc.) -1:06, 6. Martin (Něm.) -1:17, 7. Bissegger (Švýc.) -1:25, 8. Hayter (Brit.) -1:26, 9. Affini (It.) -1:49, 10. Pogačar (Slovin.) -1:53, ...32. Černý (ČR) -4:00.

Kolem Slovenska, silniční etapový závod

Přidat do mých lig

4. etapa (159,2 km): 1. Einhorn (Izr.) 3:27:40, 2. P. Sagan (SR), 3. Bol (Niz.), 4. Steimle (Něm.), 5. Groves (Austr.), 6. Felline (It.), ...11. A. Ťoupalík, 19. Kukrle všichni stejný čas, 29. T. Bárta (všichni ČR) -9:03.

Konečné pořadí: 1. P. Sagan 15:51:00, 2. Steimle -11, 3. Bol -17, 4. Adriá (Šp.) -22, 5. Andersen (Nor.) -24, 6. Pedersen (Dán.) -26, ...13. Kukrle, 14. A. Ťoupalík oba -32, 28. Otruba (ČR) -9:28

Německo - závod Eschborn-Frankfurt (WorldTour)

Přidat do mých lig

187,4 km: 1. Philipsen (Belg./Alpecin-Fenix) 4:28:03, 2. Degenkolb (Něm./Lotto Soudal), 3. Kristoff (Nor./SAE Team Emirates), 4. Pasqualon (It./Intermarché-Wanty-Gobert), 5. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe), 6. García (Šp./Movistar) všichni stejný čas.

Snowshoe (USA) - Závěrečné závody Světového poháru horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Blevins (USA) 1:15:14, 2. Dascalu (Rum) -9, 3. Cink (ČR) -20, 4. Schurter (Švýc.) -34, 5. Braidot (It.) -39, 6. Schwarzbauer (Něm.) -56.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. M. Flückiger (Švýc.) 1573, 2. Koretzky (Fr.) 1310, 3. Cink 1309, 4. Schurter 1182, 5. Sarrou (Fr.) 1085, 6. Hatherly (JAR) 978, ...54. Škarnitzl 123, 58. Vastl 89, 103. Kobes (všichni ČR) 17.

Ženy: 1. Richardsová (Brit.) 1:14:53, 2. McConnellová (Austr.) -1:31, 3. Tauberová (Niz.) -1:54, 4. Freiová (Švýc.) -2:10, 5. Terpstraová (Niz.) -2:31, 6. Rissvedsová (Švéd.) -2:56, ...16. Nash (ČR) -7:32.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Lecomteová (Fr.) 1550, 2. Richardsová 1310, 3. Rissvedsová 1275, 4. McConnellová 1215, 5. Freiová 1110, 6. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 990, ...34. Čábelická 261, 60. Tvarůžková 94, 67. Nash 74, 69. Štěpánová 65, 72. Czeczinkarová (všechny ČR) 46.

Ženy:

1. Richardsová (Brit.) 1:14:53, 2. McConnellová (Austr.) -1:31, 3. Tauberová (Niz.) -1:54, 4. Freiová (Švýc.) -2:10, 5. Terpstraová (Niz.) -2:31, 6. Rissvedsová (Švéd.) -2:56, ...16. Nash (ČR) -7:32.

Konečné pořadí SP (po 6 závodech):

1. Lecomteová (Fr.) 1550, 2. Richardsová 1310, 3. Rissvedsová 1275, 4. McConnellová 1215, 5. Freiová 1110, 6. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 990, ...34. Čábelická 261, 60. Tvarůžková 94, 67. Nash 74, 69. Štěpánová 65, 72. Czeczinkarová (všechny ČR) 46.

Turín (It.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Finále:
Nizozemsko - Izrael 9:4

O 3. místo:
Itálie - Španělsko 2:0

Kodaň (Dánsko) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

200 m:
Muži:
K1:
1. Di Liberto (It.) 34,78, 2. Menning (švéd.) -0,02, 3. Akmens (Lot.) -0,16.

Ženy:
C1:
1. Vincentová (Kan.) 46,52, 2. Jacomeová (Šp.) -0,26, 3. Borowská (Pol.) -0,37.
C2: 1. Cocová, Corberaová (Šp.) 43,88, 2. Duboysová, Seguraová (Kuba) -0,01, 3. Bragatová, Nagyová (Maď.) -0,48.

Mix:
C2:
1. Andrejevová, Štyl (Rus.) 39,10, 2. Lubniewski, Borowská (Pol.) -0,72, 3. Korisanszky, Takascová (Maď.) -0,92.
K2: 1. Luczová, Csizmadia (Maď.) 33,94, 2. Baptista, Laiaová (Portug.) -0,39, 3. Walczykiewiczová, Grabowski (Pol.) -0,41, ...finále B: 3. Zavřel, Paloudová (ČR).

500 m:
Muži:
C1:
1. Scheibner (Něm.) 1:46,55, 2. M. Fuksa (ČR) -1,03, 3. O. Tarnovschi (Mold.) a Tacchini (It.) oba -1,94.
C2: 1. Craciun, Santini (It.) 1:39,90, 2. Hajdu, Fekete (Maď.) -0,30, 3. Melantěv, Čebotar (Rus.) -1,02, ...8. Minařík, Zalubil (ČR) -2,44.
K1: 1. Borykau (Běl.) 1:38,87, 2. Ribeiro (Portug.) -1,01, 3. Florstedt (Něm.) -1,17, ...9. Zavřel -33,88.
K2: 1. Walz, Germade (Šp.) 1:29,04, 2. Schultz, Hiller (Něm.) -0,97, 3. Baláž, Myšák (SR) -1,05, ...finále B: 4. T. Sobíšek, Brabec (ČR).

Ženy:
C4:
1. Bělorusko (Nazdrovová, Makarčanková, Kalaurová, Klimavová) 1:48,62, 2. Maďarsko -0,88, 3. Ukrajina -1,17.
K1: 1. Fisherová (N. Zél.) 1:48,08, 2. Csipesová (Maď.) -0,91, 3. Jörgensenová (Dán.) -1,76, ...9. Paloudová -6,99.
K4: 1. Bělorusko (Machnevová, Papoková, Chudzenková, Litvinčuková) 1:32,55, 2. Maďarsko -0,16, 3. Rusko -2,75, ...8. ČR (Zárubová, E. Betlachová, B. Betlachová, Házová) -6,51.

5000 m:
Muži:
C1:
1. Adolf (Maď.) 23:08,62, 2. Brendel (Něm.) -0,65, 3. Šamšurin (Rus.) -21,55, 4. Dvořák (ČR) -31,93.
K1: 1. Noe (Maď.) 20:02,96, 2. Pimenta (Portug.) -0,22, 3. Pedersen (Dán.) -10,28.

Ženy:
C1:
1. Klimavová (Běl.) 26:18,94, 2. Kisbanová (Maď.) -18,37, 3. Mailliardová (Chile) -20,57, ...8. Zetek (ČR) 2:00,78.
K1: 1. Kohalmiová (Maď.) 22:57,48, 2. Eganová (Ir.) -1,10, 3. Broughtonová (Brit.) -1,96.

Litva - Mistrovství světa

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Portugalsko
Maroko
3:3 (2:1)
konec
Šalamounovy ostrovy
Thajsko
4:9 (1:3)

Litva - Mistrovství světa

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Česko
Vietnam
1:1 (0:0)
konec
Brazílie
Panama
5:1 (2:0)

Hertogenbosch (Nizozemsko) - Turnaj KLM Open série European Tour

Přidat do mých lig

1. Broberg (Švéd.) 265 (68+64+61+72), 2. Schmid (Něm.) 268 (68+69+65+66), 3. Caňizares (Šp.) 270 (68+67+67+68), 4. Van Driel (Niz.) 273 (72+66+66+69) a Detry (Belg.) 273 (67+66+70+70), 6. Santos (Portug.) 274 (67+71+68+68), Veerman (USA) 274 (70+67+68+69) a Mansell (Brit.) 274 (71+64+67+72), ...19. Lieser (ČR) 278 (68+67+72+71).

Karlovy Vary - Cena Zimní královny

Přidat do mých lig

Cena Zimní královny, rovinový dostih (1600 m, dvouleté klisny, dotace 550.000 Kč):
1. Queen of Beaufay (Vyhnálek, tr. Török, stáj Ecurie Haras de Beaufay CR), 2. Shabana, 3. Porcinella. Čas: 1:43,89. Výrok: tuhý boj hlava - krk - 1 1/2.
Cena Jockey Clubu ČR, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně, dotace 100.000 Kč):
1. Crush On Me (Fialová, tr. Luka, stáj Leram), 2. Royal Town, 3. Storm De Nuit. Čas: 2:12,97. Výrok: lehce 3 1/2 - hlava - 2 1/2.

Další dostihy:
I. Caucasian (ž. Foret) - Charmbruck - Bacora,
II. Stuhna (ž. Havelková) - Vossolie - Lewis Gal,
III. Sea The Night (ž. Korečková) - Let Fire - Admiral Piett,
VI. Arkalon (ž. Faltejsek) - Foudre D’Allier - Nel,
VII. Ho My God (Vyhnálek) - Angkor Wat - Girl Flower,
VIII. Ararat (am. Novák ml.) - Dancing Blood - Angel’s Glory LP.

Mexiko - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství světa ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

bouldering:
Muži:
1. Fudžii, 2. Narasaki (oba Jap.), 3. Cornu (Fr.) ...v kvalifikaci 63. Štěpán Potůček, 85. Šimon Potůček (oba ČR).

Praha - Mezinárodní MČR v badmintonu

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra
: Louda (2) - Král 2:1 (15, -21, 21).
Čtyřhra: Král, Mendrek - Janáček, Maňásek 2:0 (15, 15).

Ženy:
Dvouhra
: Švábíková (1) - Milová (2) 2:1 (-19, 18, 17).
Čtyřhra: Krpatová, Zuzáková (2) - Bášová, Fuchsová 2:0 (9, 20).

Smíšená čtyřhra: Hubáček, Fuchsová - Šelong, Šikalová 2:0 (15, 10).

Praha - 108. ročník veslařské regaty Primátorky

Přidat do mých lig

Muži:
Skif (Jarní skulérský závod Rösslera-Ořovského):
1. Potůček 7:54,9, 2. Diblík (oba Dukla Praha) 8:03,8, 3. Baldinus (Děčín) 8:05,6.
Osma: 1. Slavia Praha (Zima, Vikol, Kulhánek, Chlebovský, Melichar, Nosek, Zobal, Hájek, korm. Součková) 6:13,9, 2. Přerov/Slavia (Gajdušek, Sedlák, Šišma, Ouředníček, Bruncvík, Šágr, Řimák, Mařík, korm. Pěkná) 6:17,2, 3. ČVK Praha/Mělník (Humpolec, Mach, Nový, Slavík, Šimánek, Oppitz, Keller, Helešic, korm. Perglerová) 6:19,8.

Ženy:
Skif (O Stuhu Podolí):
1. L. Antošová 8:41,0, 2. Jurková 8:43,2, 3. Neuhortová (všechny Slavia) 8:46,0.
Osma: 1. Hamr/Cano (Grisoniová, Solařová, P. Žižková, Parraviciniová, Hartmanová, Šantrůčková, Zámostrná, Hajníčková, korm. Matoušová) 7:08,0, 2. Blesk Praha (Skálová, Pašková, Klimková, Howeová, Vičíková, Kropáčková, B. Podrazilová, E. Podrazilová, korm. Vyhnalová) 7:21,2, 3. Pardubice (Stoklasová, Příhodová, Kiacová, Flamíková, Činková, Štěpánková, Vlastníková, Novotná, korm. Lukošik) 7:24,2.

Extraliga žen

Semifinále - druhé zápasy

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Žraloci Ledenice
1:4, stav série 1:1
konec
Eagles Praha
Joudrs Praha
2:6, stav série 0:2
konec
Žraloci Ledenice
Arrows Ostrava
– : –
konec
Joudrs Praha
Eagles Praha
– : –

Neapol (It.) - Mítink série International Swimming League

Přidat do mých lig

Hamburk (Něm.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

smíšená štafeta: 1. Německo (Lindemannová, Nygaard-Priester, Gomezová-Islingerová, Hellwig) 1:21:39, 2. Itálie -6, 3. Dánsko -53, ...12. ČR (Frintová, Volár, Hrušková, Grebík) -3:03.