Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 19. října 2021 Michaela

Sportovní výsledky 16. 10. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mariánské Lázně
Doubravka
1:4 (1:2)
konec
České Budějovice B
Přeštice
0:1 (0:1)
konec
Katovice
Lom
1:4 (0:2)
konec
Klatovy
Jindřichův Hradec
6:2 (3:2)
konec
Rokycany
Cheb
2:1 (0:0)

Divize B

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Březová
3:2 (2:0)
konec
Brandýs n. L.
Štětí
1:4 (1:3)
konec
Česká Lípa
Slaný
2:1 (1:1)
konec
Kladno
Meteor Praha
0:2 (0:0)
konec
Rakovník
Český Brod
0:3 (0:3)
konec
Dobříš
Louny
1:3 (1:0)
konec
Most-Souš
Ostrov
0:1 (0:1)

Divize C

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Libiš
Kutná Hora
5:1 (1:1)
konec
Kosmonosy
Horky nad Jizerou
2:1 (1:0)
konec
Velké Hamry
Náchod
5:0 (3:0)

Divize D

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Tasovice
2:2 (1:0)
konec
Havlíčkův Brod
Humpolec
1:2 (0:2)

Divize E

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Vsetín
0:2 (0:2)
konec
HFK Olomouc
Všechovice
0:2 (0:1)
konec
Holešov
Skaštice
0:3 (0:1)
konec
Hranice
Valašské Meziříčí
2:2 (1:1)

Divize F

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heřmanice Slezská
Dětmarovice
0:1 (0:0)
konec
Rýmařov
Havířov
4:0 (1:0)

Belgická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Saint-Gilloise
Seraing
4:2
konec
Ostende
Cercle Bruggy
2:1
konec
Waregem
Antverpy
2:1
konec
Standard Lutych
Lovaň
2:2

Nizozemská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Feyenoord Rotterdam
Waalwijk
2:2
konec
Deventer
Almelo
4:2
konec
Heerenveen
Ajax Amsterdam
0:2
konec
PSV Eindhoven
Zwolle
3:1
konec
Sittard
Leeuwarden
1:0

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Leczna
Gliwice
1:1
konec
Nieciecza
Gdaňsk
0:2
konec
Zabrze
Wisla Krakov
0:1
konec
Vratislav
Čenstochová
1:2

Rakouská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Salcburk
1:1
konec
Austria Vídeň
Admira
2:2
konec
Klagenfurt
Rapid Vídeň
1:1

Ruská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tula
Petrohrad
2:1
konec
Kazaň
Lokomotiv Moskva
2:2
konec
Soči
FK Rostov
3:2
konec
Spartak Moskva
Dynamo Moskva
2:2

Skotská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Hearts
1:1
konec
Hibernian
Dundee United
0:3
konec
Motherwell
Celtic Glasgow
0:2
konec
Ross County
St. Mirren
2:3
konec
St. Johnstone
Livingston
0:3
konec
FC Dundee
Aberdeen
2:1

Turecká liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Giresunspor
Rizespor
2:0
konec
Sivasspor
Antalyaspor
2:2
konec
Adana Demirspor
Malatyaspor
0:2

Liga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Sparta
0:16 (0:8)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Ilves Tampere
2:4
konec
Kärpät Oulu
Hämeenlinna
3:0
konec
Lukko Rauma
KalPa Kuopio
3:4 po sam. nájezdech
konec
SaiPa Lappeenranta
Sport Vaasa
3:4 po sam. nájezdech
konec
Tappara Tampere
Pelicans Lahti
3:2
konec
Jukurit Mikkeli
IFK Helsinky
1:3

Rakouská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Pustertal
4:3
konec
Bolzano
Székesfehérvár
4:3

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Lulea
2:4
konec
Leksand
Örebro
2:0
konec
Malmö
Skelleftea
3:2 po sam. nájezdech
konec
Rögle
Färjestad
5:2
konec
Linköping
Frölunda
1:4
konec
Oskarshamn
Växjö
2:4
konec
Timra
Djurgaarden
2:5

Švýcarská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Fribourg-Gottéron
0:5
konec
Bern
Ambri-Piotta
3:2
konec
Curych
Biel
1:4
konec
Lausanne
Langnau
1:4
konec
Lugano
Davos
1:3
konec
Ženeva
Rapperswil
4:1

Indian Wells (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Badosaová (21-Šp.)
Džabúrová (12-Tun.)
6:3, 6:3
konec
Azarenková (27-Běl.)
Ostapenková (24-Lot.)
3:6, 6:3, 7:5

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
NH Ostrava
92:78 (22:20, 48:38, 70:56)
konec
BC Geosan Kolín
BK Opava
92:81 (25:16, 54:45, 71:58)
konec
Královští sokoli Hradec Králové
BK JIP Pardubice
92:96 (25:24, 48:48, 75:71)
konec
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
BK Armex Děčín
66:94 (6:15, 24:43, 53:64)
konec
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
70:88 (11:23, 33:46: 49:69)

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Slovanka
75:62 (17:20, 38:30, 58:44)
konec
Žabiny Brno
Levhartice Chomutov
74:52 (9:13, 25:19, 54:31)
konec
BLK Slavia Praha
SBŠ Ostrava
83:59 (31:9, 48:18, 64:32)
konec
ZVVZ USK Praha
BK Strakonice
odloženo

Extraliga mužů

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Ostrava
3:0 (22, 10, 9)
konec
Kladno
Beskydy
3:0 (14, 23, 18)
konec
Karlovarsko
Příbram
1:3 (-23, -23, 20, -20)
konec
Liberec
Ústí nad Labem
3:0 (19, 19, 19)
konec
Odolena Voda
Lvi Praha
3:1 (20, -20, 26, 22)

Extraliga žen

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
KP Brno
0:3 (-18, -9, -14)
konec
Prostějov
Přerov
3:0 (23, 15, 22)
konec
Šternberk
Liberec
0:3 (-18, -17, -20)
konec
Olomouc
Šelmy Brno
3:1 (-21, 17, 18, 20)
konec
Ostrava
Olymp Praha
3:1 (-23, 15, 18, 17)

Evropský pohár mužů

Úvodní utkání 2. kola

Přidat do mých lig
konec
Karviná
Izmir
32:26 (15:13)
konec
Izvidač Ljubuški
Dukla Praha
26:28 (12:15)

Evropský pohár mužů

Odveta 2. kola

Přidat do mých lig
konec
Osam Loveč
HC Robe Zubří
22:43 (11:24)
První zápas 20:43, postupuje Zubří

Evropský pohár žen

Úvodní utkání 1. kola

Přidat do mých lig
konec
Hodonín
Galyčanka Lvov
11:22 (5:11)

Evropský pohár žen

Odveta 1. kola

Přidat do mých lig
konec
Sokol Písek
HRK Grude
zrušeno

Manchester (Brit.) - Plochá dráha národů, finále MS družstev na ploché dráze

po 1. dnu

Přidat do mých lig

1. Polsko (Zmarzlik, Janowski, Miškowiak) 40, 2. Británie 30, 3. Dánsko 29

Misano (It.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Lenz (Něm./MAN) 24:43,897, 2. Kiss (Maď./MAN) -2,948, 3. J. Hahn (Něm./Iveco) -7,126 ...5. Lacko -13,747, 11. Kolocová (oba ČR/Buggyra) -41,668.

2. jízda: 1. J. Hahn 24:43,897, 2. Calvet (Fr./Buggyra) -5,436, 3. Kiss -5,871, ...5. Lacko -6,831, 11. Kolocová -22,053.

Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 251, 2. Lenz 209, 3. Lacko 193, ...16. Kolocová 2.

San Juan (Arg.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 34:29,479, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -5,295, 3. Rinaldi (It./Ducati) -9,417.

Průběžné pořadí MS (po 12 z 13 závodů): 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 503, 2. Rea 474, 3. Redding (Brit./Ducati) 431.

Španělsko - Katalánská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

po 2. etapě

Přidat do mých lig

1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 2:03:45,7, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -16,4, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -38,7, 4. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -39,9, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -1:12,3, 6. Greensmith, Patterson (Brit./Ford Fiesta) -3:45,9, ...15. Cais, Žáková (ČR/Ford Fiesta) -8:45,2, Stříteský, Hovorka (ČR/Škoda Fabia) nedokončili

Rallye Morava, závod rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. Odložilík, Černohorský (Škoda Fabia Rally2 Evo) 36:52,3, 2. Březík, Krajča (Škoda Fabia R5) -0,8, 3. Vlček. Jugasová (Hyundai i20 R5) -26,9

Rýmařov - Závod Českého poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Boroš (ČEZ Tábor) 1:01:48, 2. Konwa (Pol.) -5, 3. Vaníček (ČEZ Tábor) -13, 4. Haring (SR) -27, 5. Stránský (Brilon) -58, 6. L. Petruš (D2mont Merida) -1:02.
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Boroš 199, 2. Konwa 188, 3. Stránský 183.

Ženy: 1. Zemanová (Brilon) 50:27, 2. Vanderbekenová (Belg.) -32, 3. Havlíková (Lawi junior) -37, 4. Vaníčková (Brilon) -38, 5. Bajgerová (Dukla Praha) -43, 6. Krzystalaová (Pol.) -47.
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Zemanová 197, 2. Havlíková 192, 3. Štěpánová (Maloja Pushbikers) 178.

Most - rovinový mítink

Přidat do mých lig

Cena zimního favorita, rovinový dostih (1600 m, dvouletí koně): 1. Red Coral (ž. Verner, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Lady Sophie, 3. Don’t Dream. Čas: 1:39,63. Výrok: lehce 3 1/2 - 1 - 4 3/4.

Další dostihy:
I.
Josephino (ž. Janáčková Koplíková) - Angel Wings - Nacht Star
II. Napoleon Bay (žk. Jeníčková) - Rabbit Spirit - La Vida
III. Admiral Piett (ž. Foret) - Big Ben - Orssio
IV. Brilliant Star (ž. Laube) - Rabbit Manduro - Sinnfonia
V. Crush On Me (Fialová) - Orleano - Cape Freedom
VII. Vévoda (ž. Andrésová) - Wanikoro - Arielle
VIII. Sorbet (Plimlová) - Sheby Love - Lewis Gal
IX. Rabbit Mehmas (ž. Foret) - Tanitschka - Metlakatla

Extraliga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tatra Smíchov
Praga Praha
19:14 (12:6)
konec
Sparta Praha
Vyškov
20:19 (15:0)
konec
Přelouč
Říčany
0:41 (0:31)
konec
Slavia Praha
Dragon Brno
19:17 (7:0)

Extraliga mužů

Finále - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Žraloci Ledenice
Beavers Chomutov
0:7