Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 24. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
20:45
FC Bruggy
Lovaň
– : –

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Leczna
Gdaňsk
– : –
20:30
Bialystok
Lech Poznaň
– : –

Portugalská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Sporting Lisabon
Marítimo
– : –
22:15
Gil Vicente
FC Porto
– : –

Turecká liga

7. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Altay Izmir
Besiktas
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Ilves Tampere
Hämeenlinna
– : –
17:30
Sport Vaasa
Kouvola
– : –
17:30
Lukko Rauma
Tappara Tampere
– : –
17:30
Jyväskylä
SaiPa Lappeenranta
– : –

Německá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Augsburg
Straubing
– : –
19:30
Eisbären Berlín
Wolfsburg
– : –
19:30
Schwenningen
Norimberk
– : –
19:30
Mannheim
Bremerhaven
– : –
19:30
Mnichov
Düsseldorf
– : –
19:30
Kolín nad Rýnem
Bietigheim-Bissingen
– : –

Rakouská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Orli Znojmo
Klagenfurt
– : –
19:15
Štýrský Hradec
Bratislava Capitals
– : –
19:15
Salcburk
Dornbirn
– : –
19:15
Vídeň
Székesfehérvár
– : –
19:15
Villach
Pustertal
– : –
19:30
Linec
Innsbruck
– : –
19:45
Bolzano
Olimpija Lublaň
– : –

Slovenská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Zvolen
Spišská Nová Ves
– : –
18:00
Nitra
Košice
– : –
18:00
Prešov
Banská Bystrica
– : –
18:00
Michalovce
Nové Zámky
– : –
18:00
Liptovský Mikuláš
Poprad
– : –
19:00
Slovan Bratislava
Trenčín
– : –

Švýcarská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Bern
Biel
– : –
19:45
Ženeva
Fribourg-Gottéron
– : –
19:45
Zug
Ajoie
– : –
19:45
Langnau
Rapperswil
– : –
19:45
Curych
Lugano
– : –
19:45
Lausanne
Davos
– : –

Renomia Ženská basketbalová liga

1. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Strakonice
Slovanka MB
– : –
19:30
Chomutov
Hradec Králové
– : –

Soči (Rus.) - Tréninky na Velkou cenu Ruska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

10:30

Bruggy, Lovaň (Bel.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

závod s hromadným startem junioři a muži do 23 let

Bratislava (Slov.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

13:45 kajakkros družstva ženy
14:32 kajakkros družstva muži

Kaunas, Vilnius (Lit.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

16:30, 19:00 a 19:00 osmifinále 

První liga

4. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Teplice
Liberec
– : –
20:30
Česká Lípa
Žabinští Vlci Brno
– : –

Kohler (USA) - Ryder Cup

Přidat do mých lig

Mexiko - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

Neapol (It.) - Mítink série International Swimming League

Přidat do mých lig