Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 25. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Beroun
České Budějovice B
– : –
10:15
Petřín Plzeň
Mýto
– : –
10:30
Hořovice
Mariánské Lázně
– : –
15:30
Doubravka
Katovice
– : –
15:30
Soběslav
Přeštice
– : –
15:30
Jindřichův Hradec
Lom
– : –
16:00
Cheb
Klatovy
– : –

Divize B

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
TJ Rakovník
Kladno
– : –
10:15
Štětí
Březová
– : –
10:15
Meteor Praha
Brandýs nad Labem
– : –
15:30
Ostrov
Česká Lípa
– : –
15:30
Český Brod
Dobříš
– : –
15:30
Slaný
Neratovice-Byškovice
– : –
15:30
Most-Souš
Chomutov
– : –
15:30
Louny
Aritma Praha
– : –

Divize C

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Dvůr Králové n. L.
Kolín
– : –
10:15
Kutná Hora
Čáslav
– : –
15:30
Velké Hamry
Benátky nad Jizerou
– : –
15:30
Náchod
Libiš
– : –
15:30
Poříčany
Hlinsko
– : –
15:30
Vysoké Mýto
Kosmonosy
– : –
15:30
Tochovice
Letohrad
– : –
15:30
Horky nad Jizerou
Trutnov
– : –

Divize D

9. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Bystřice nad Pernštejnem
Břeclav
– : –
15:30
Start Brno
Žďár nad Sázavou
– : –
15:30
Hodonín
Havlíčkův Brod
– : –

Divize E

9. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Vsetín
Skaštice
– : –
15:30
Nové Sady
Kozlovice
– : –
15:30
HFK Olomouc
Hranice
– : –

Divize F

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Nový Jičín
Havířov
– : –
15:00
Vítkovice
Bohumín
– : –
15:30
Frýdlant nad Ostravicí
Rýmařov
– : –
15:30
Dětmarovice
Bruntál
– : –

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
16:15
Beerschot
Eupen
– : –
18:30
Waregem
Kortrijk
– : –
20:45
Standard Lutych
St. Truiden
– : –

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Tilburg
PSV Eindhoven
– : –
18:45
Arnhem
Sittard
– : –
18:45
Ajax Amsterodam
Groningen
– : –
21:00
Almelo
Waalwijk
– : –
21:00
Feyenoord Rotterdam
Nijmegen
– : –

Polská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Mielec
Radom
– : –
17:30
Warta Poznaň
Zaglebie Lubin
– : –
20:00
Legia Varšava
Čenstochová
– : –

Portugalská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Moreirense
Arouca
– : –
19:00
Guimaraes
Benfica Lisabon
– : –
21:30
Tondela
Famalicao
– : –

Rakouská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Altach
Klagenfurt
– : –
17:00
Wolfsberg
Salcburk
– : –
17:00
Tirol
Ried
– : –

Ruská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Chimki Moskva
Lokomotiv Moskva
– : –
15:30
Petrohrad
Samara
– : –
18:00
Spartak Moskva
Ufa
– : –

Skotská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
16:00
FC Dundee
Glasgow Rangers
– : –
16:00
Motherwell
Ross County
– : –
16:00
Hearts
Livingston
– : –

Turecká liga

7. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Sivasspor
Karagümrük
– : –
15:00
Antalyaspor
Malatyaspor
– : –
18:00
Adana Demirspor
Gaziantep
– : –

Liga žen

6. kolo

Přidat do mých lig
11:00
Lokomotiva Brno
Slavia Praha
– : –
14:15
Sparta Praha
Dukla Praha
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Hämeenlinna
IFK Helsinky
– : –
16:00
KalPa Kuopio
Ilves Tampere
– : –
16:00
Kärpät Oulu
Kouvola
– : –
16:00
Ässät Pori
Lukko Rauma
– : –
16:00
Tappara Tampere
Jyväskylä
– : –
16:00
TPS Turku
Jukurit Mikkeli
– : –
16:00
SaiPa Lappeenranta
Pelicans Lahti
– : –

Rakouská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
19:15
Vídeň
Innsbruck
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Lulea
Örebro
– : –
15:15
Leksand
Linköping
– : –
15:15
Brynäs
Skelleftea
– : –
18:00
Växjö
Rögle
– : –
18:00
Oskarshamn
Frölunda
– : –

Švýcarská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ajoie
Ženeva
– : –
19:45
Biel
Langnau
– : –
19:45
Lugano
Bern
– : –
19:45
Rapperswil
Zug
– : –
19:45
Fribourg-Gottéron
Curych
– : –

Ostrava - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Nur-Sultan (Kaz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Boston (USA) - Exhibiční turnaj týmů Laver Cup

Přidat do mých lig

Kooperativa Národní basketbalová liga mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
17:30
USK Praha
Ústí nad Labem
– : –
17:30
Ostrava
Pardubice
– : –
17:45
Kolín
Brno
– : –
18:00
Opava
Olomoucko
– : –
18:00
Děčín
Nymburk
– : –
18:00
Jindřichův Hradec
Hradec Králové
– : –

Renomia Ženská basketbalová liga

1. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Slavia Praha
USK Praha
– : –
17:00
Žabiny Brno
Trutnov
– : –

Extraliga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Prostějov
Šternberk
– : –
17:00
Olymp Praha
Šelmy Brno
– : –
17:00
Frýdek-Místek
Olomouc
– : –
18:00
Liberec
Přerov
– : –
18:00
KP Brno
Ostrava
– : –

Jerez (Šp.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Le Mans (Fr.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

Soči (Rus.) - Kvalifikace na Velkou cenu Ruska, závod MS formule 1

Přidat do mých lig

14:00

Bruggy, Lovaň (Bel.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

závod s hromadným startem juniorky a ženy elite

Londýn (Brit.) - Souboj o tituly profesionálního mistra světa v těžké váze

Přidat do mých lig
0:00
Anthony Joshua
Oleksandr Usyk.
– : –

Bratislava (Slov.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

9:03 K1 ženy - semifinále
10:08 K1 muži - semifinále
12:03 K1 ženy - finále
12:40 K1 muži - finále

Kohler (USA) - Ryder Cup

Přidat do mých lig

Mexiko - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

Praha - Evropský pohár žokejů

Přidat do mých lig

rovinové dostihy EJC Million (1400 m, tříletí a starší koně), EJC Middle (1800 m, tříletí a starší koně), EJC Long - Velká cena českého turfu (2400 m, tříletí a starší koně) a EJC Gerschův memoriál (1400 m, dvouletí koně)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Praha - Oktagon 28, galavečer smíšeného bojového umění MMA

Přidat do mých lig

18:00 

Las Palmas (Šp.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Extraliga žen

Semifinále - třetí zápasy

Přidat do mých lig
16:00
Žraloci Ledenice
Arrows Ostrava
– : –
16:30
Joudrs Praha
Eagles Praha
– : –

Neapol (It.) - Mítink série International Swimming League

Přidat do mých lig

Valencie (Šp.) - Mistrovství Evropy na olympijských tratích

Přidat do mých lig

Wej-chaj (Čín.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig