Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 19. října 2021 Michaela

Sportovní výsledky 17. 10. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beroun
Petřín Plzeň
0:1 (0:0)
konec
Mýto
Soběslav
1:0 (0:0)
konec
Sedlčany
Hořovice
2:1 (1:0)

Divize C

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Vysoké Mýto
1:1 (1:0)
konec
Čáslav
Trutnov
1:1 (1:0)
konec
Dvůr Králové
Poříčany
4:0 (3:0)
konec
Hlinsko
Tochovice
1:1 (0:1)
konec
Kolín
Letohrad
6:2 (4:1)

Divize D

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Velká Bíteš
Hodonín
1:4 (1:4)
konec
Lanžhot
Stará Říše
4:0 (4:0)
konec
Polná
Bystřice nad Pernštejnem
2:2 (2:1)
konec
Žďár nad Sázavou
Zbrojovka Brno B
1:1 (0:0)
konec
Ždírec nad Doubravou
Start Brno
0:0

Divize E

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strání
Přerov
3:3 (1:0)
konec
Kozlovice
Slavičín
3:2 (1:0)
konec
Šumperk
Nové Sady
1:1 (1:1)

Divize F

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Opava B
Bruntál
6:0 (3:0)
konec
Bílovec
Vítkovice
5:4 (3:0)
konec
Bohumín
Nový Jičín
1:2 (0:0)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Frýdlant nad Ostravicí
0:0
konec
Polanka nad Odrou
Karviná B
2:3 (1:3)

Belgická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Truiden
Anderlecht
2:2
konec
Beerschot
Mechelen
0:1
konec
Charleroi
Genk
2:0
konec
Gent
Eupen
2:0

Nizozemská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alkmaar
Utrecht
5:1
konec
Nijmegen
Arnhem
0:1
konec
Sparta Rotterdam
Groningen
1:1
konec
Twente Enschede
Tilburg
1:1

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Štětín
1:0
konec
Plock
Štětín
1:0
konec
Legia Varšava
Lech Poznaň
0:1

Rakouská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Wolfsberg
0:1
konec
Tirol
Hartberg
2:2
konec
Graz
Ried
1:0

Ruská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
CSKA Moskva
0:1
konec
Chimki Moskva
Groznyj
2:0
konec
Samara
Nižnij Novgorod
2:0
konec
FK Krasnodar
Ufa
1:1

Turecká liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kasimpasa
Göztepe
1:2
konec
Altay Izmir
Karagümrük
0:1
konec
Galatasaray
Konyaspor
1:0
konec
Trabzonspor
Fenerbahce
3:1

Liga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Brno
2:0 (1:0)

Německá liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Kolín nad Rýnem
2:3 po sam. nájezdech
konec
Eisbären Berlín
Ingolstadt
6:3
konec
Mannheim
Bietigheim-Bissingen
6:2
konec
Straubing
Schwenningen
1:2
konec
Iserlohn
Düsseldorf
3:1
konec
Krefeld
Augsburg
3:1
konec
Mnichov
Norimberk
odloženo

Rakouská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olimpija Lublaň
Znojmo
6:4 (1:0, 4:1, 1:3)
konec
Salcburk
Klagenfurt
2:3 po sam. nájezdech
konec
Dornbirn
Innsbruck
4:5 v prodl.
konec
Vídeň
Bratislava Capitals
5:1
konec
Villach
Graz
8:3

Slovenská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Banská Bystrica
1:0 v prodl.
konec
Nové Zámky
Zvolen
1:4
konec
Trenčín
Košice
5:2
konec
Liptovský Mikuláš
Spišská Nová Ves
3:1
konec
Prešov
Slovan Bratislava
2:4
konec
Poprad
Nitra
3:4 v prodl.

Indian Wells (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Norrie (21-Brit.)
Dimitrov (23-Bulh.)
6:2, 6:4
konec
Basilašvili (29-Gruz.)
Fritz (31-USA)
7:6 (7:5), 6:3

Indian Wells (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Polášek, Peers (7-SR/Austr.)
Karatsev, Rubljov (Rus.)
6:3, 7:6 (7:5)

Indian Wells (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Sie Šu-wej, Mertensová (2-Tchaj-wan/Belg.)
V. Kuděrmětovová, Rybakinová (Rus./Kaz.)
7:6 (7:1), 6:3

Amsterdam (Niz.) – Amsterdamský maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Tola (Et.) 2:03:38, B. Koech (Keňa) 2:04:07, 3. Gebresilase (Et.) 2:04:07.

Ženy: 1. Tanuiová 2:17:57, 2. Chepkemoiová (obě Keňa) 2:20:18, 3. Hailuová (Et.) 2:20:19.

Banská Bystrica (Slov.) - MČR a MSR v chůzi mužů a žen na 35 kilometrů

Přidat do mých lig

Muži: 1. Úradník (SR) 2:37:32, 2. Hlaváč (TEPO Kladno) 2:45:25, ...4. L. Gdula (Hvězda Pardubice) 2:53:16, 6. Morávek (Smola Praha) 2:54:30.

Ženy: 1. Ďurdiaková (USK Praha) 2:51:50, ...5. Zikmundová 3:25:08, Martínková (obě AC Turnov) nedokončila.

Paříž (Fr.) - Pařížský maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. E. Rotich (Keňa) 2:04:21, 2. Kiros (Et.) 2:04:41, 3. Kipsambu (Keňa) 2:04:44.

Ženy: 1. Memuyeová 2:26:11, 3. Dinkesaová 2:26:14, 3. Jimmaová (všechny Et.) 2:26:21.

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sluneta Ústí nad Labem
BK Redstone Olomoucko
92:59 (34:17, 51:29, 73:40)

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kara Trutnov
Sokol Hradec Králové
40:87 (7:26, 25:44, 29:66)

WNBA

Finále - 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Chicago Sky
Phoenix Mercury
80:74
Konečný stav série 3:1.

Evropský pohár žen

Odveta 1. kola

Přidat do mých lig
konec
Galyčanka Lvov
Hodonín
26:16 (14:8)
První zápas 22:11, postoupil Lvov.

Evropský pohár mužů

Odveta 2. kola

Přidat do mých lig
konec
Izmir
Karviná
25:32 (13:14)
První zápas 26:32, postoupila Karviná,

Manchester (Brit.) - Plochá dráha národů, finále MS družstev na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále:
Británie (Bewley, Lambert, Brennan) - Polsko (Zmarzlik, Janowski, Miškowiak) 5:4

Další pořadí: 3. Dánsko, 4. Austrálie, 5. Francie, 6. Lotyšsko, 7. Švédsko.

Misano (It.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 24:38,021, 2. J. Hahn (Něm./Iveco) -4,260, 3. Albacete (Šp./MAN) -5,274, ...6. Lacko -19,501, 12. Kolocová (oba ČR/Buggyra) -45,262.

4. jízda: 1. Lenz 20:36,018, 2. Reimert (Něm./Iveco) -11,734, 3. Halmová (Něm./Iveco) -13,250, ...7. Lacko -17,696, 12. Kolocová -30,548.

Konečné pořadí ME: 1. Kiss 276, 2. Lenz 227, 3. Lacko 203, ...16. Kolocová 2.

Týmy: 1. Titan Team 469, 2. Die Bullen von Iveco 323, 3. Buggyra Racing 316.

San Juan (Arg.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 16:20,713, 2. Redding (Brit./Ducati) -0,046, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -3,419.

Druhý závod: 1. Redding 34:26,120, 2. Rea -2,428, 3. Razgatlioglu -3,834.

Průběžné pořadí MS (po 12 z 13 závodů): 1. Razgatlioglu 531, 2. Rea 501, 3. Redding 465.

Španělsko - Katalánská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 2:34:11,8, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -24,1, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -35,3, 4. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -42,1, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -1:31,8, 6. Greensmith, Patterson (Brit./Ford Fiesta) -4:17,3, ...13. Cais, Žáková (ČR/Ford Fiesta) -10:45,5, Stříteský, Hovorka (ČR/Škoda Fabia) nedokončili.

Průběžné pořadí MS (po 11 z 12 závodů): 1. Ogier 204 b., 2. Evans 187, 3. Neuville 159, 4. Rovanperä 140, 5. Tänak (Est./Hyundai) 128, 6. Breen (Ir./Hyundai i20) 76.

Pořadí týmů: 1. Toyota 474, 2. Hyundai 427, 3. M-Sport Ford 187, 4. Hyundai 2C 52.

Xanadu-Arroyomolinos (Šp.) - Velká cena Španělska, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda: 1. Febvre (Fr./Kawasaki) 35:26,873, 2. Prado (Šp./KTM) -1,741, 3. Herlings (Niz./KTM) -2,805.
2. jízda: 1. Herlings 35:16,305, 2. Gajser (Slovin./Honda) -4,281, 3. Prado -11,717.
GP celkově: 1. Herlings 45, 2. Prado 42, 3. Gajser 40.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Herlings 505, 2. Febvre 493, 3. Gajser 490.

MX2:
1. jízda:
1. Vialle (Fr./KTM) 35:43,418, 2. Renaux (Fr./Yamaha) -6,972, 3. Guadagnini (It./KTM) -13,906, ...22. Polák (ČR/Yamaha) -1:51,401.
2. jízda: 1. Renaux 33:49,892, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -0,346, 3. Vialle -20,110, ...20. Polák -1:37,739.
GP celkově: 1. Renaux 47, 2. Vialle 45, 3. Beaton (Austr./Husqvarna) 36, ...22. Polák 1.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Renaux 535, 2. Geerts 427, 3. Guadagnini 426, ...21. Polák 54, 26. Terešák 18, 34. Wagenknecht (oba ČR/KTM) 7.

Iowa City (USA) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Iserbyt (Belg.) 59:10, 2. Van der Haar (Niz.) -11, 3. Vanthourenhout -31, 4. Aerts -42, 5. Hermans -53, 6. Adams (všichni Belg.) -1:01.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 16 závodů): 1. Iserbyt 110, 2. Hermans 86, 3. Vanthourenhout 64.

Ženy: 1. Vosová 53:46, 2. Betsemaová (obě Niz.) -10, 3. Vasová (Maď.) -36, 4. Brandová -1:08, 5. Pieterseová, 6. Worstová (všechny Niz.) obě -1:11, ...24. Nash (ČR) -4:32.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 16 závodů): 1. Vosová 102, 2. Brandová 92, 3. Betsemaová 85, ...19. Nash 24.

První liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Plzeň
2:11 (0:5)
konec
Ústí nad Labem
Česká Lípa
2:1 (2:0)
konec
Liberec
Sparta Praha
2:5 (2:1)

Sotongranda (Šp.) - Andalucía Masters, turnaj série European Tour

Přidat do mých lig

(par 71):
1. Fitzpatrick (Angl.) 278 (71+68+70+69), 2. Söderberg (Švéd.) 281 (70+69+72+70) a Lee (Austr.) 281 (73+71+67+70), 4. Canter 282 (74+65+67+76), Morrison 282 (72+73+69+68), Rock (všichni Angl.) 282 (72+68+73+69), Fox (Austr.) 282 (70+69+74+69), Zanotti (Parag.) 282 (73+70+70+69), Björk (Švéd.) 282 (72+71+70+69) a Lipsky (USA) 282 (71+75+64+72)

Extraliga mužů

Finále - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Beavers Chomutov
Žraloci Ledenice
0:5