MXGP:
1. jízda: 1. Seewer (Švýc./Yamaha) 34:54,904, 2. Febvre (Fr./Kawasaki) -20,318, 3. Herlings (Niz./KTM) -27,360.
2. jízda: 1. Gajser (Slovin./Honda) 35:09,036, 2. Seewer -5,961, 3. Febvre -12,102.
GP celkově: 1. Seewer 47, 2. Gajser 43, 3. Febvre 42.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Febvre 614, 2. Gajser 613, 3. Herlings 611.
MX2:
1. jízda: 1. Hofer (Rak./KTM) 33:39,546, 2. Renaux (Fr./Yamaha) -4,966, 3. Fernández (Šp./Honda) -10,001, ...23. Wagenknecht (ČR/KTM) -1:36,239, 24. Polák (ČR/Yamaha) -1 kolo.
2. jízda: 1. Renaux 33:51,075, 2. Vialle (Fr./KTM) -3,105, 3. Fernández -5,221, ...19. Polák -1:01,123, 20. Wagenknecht -1:02,053.
GP celkově: 1. Renaux 47, 2. Vialle 40, 3. Fernández 40, ...23. Polák 2, 25. Wageknecht 1.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Renaux 642, 2. Vialle 532, 3. Geerts 516, ...22. Polák 61, 29. Terešák (ČR/KTM) 18, 36. Wagenknecht 12.
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
Ženy: 1. Vasová (Maď.) 48:07, 2. Pieterseová -15, 3. Brandová, 4. Betsemaová (všechny Niz.) obě -33, 5. Honsingerová (USA) -44, 6. Burquierová (Fr.) -53, ...43. Kopecký (ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 16 závodů): 1. Brandová 147, 2. Betsemaová 147, 3. Pieterseová 112, 4. Vasová 105, 5. Vosová 102, 6. Kastelijnová (obě Niz.) 87, ...24. Nash (ČR) 24
Muži: 1. Iserbyt 1:00:28, 2. Vanthourenhout -9, 3. Toon Aerts -26, 4. Sweeck -46, 5. Hermans (všichni Belg.) -1:02, 6. Van der Haar (Niz.) -1:11, ...27. Boroš (ČR) -5:30.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 16 závodů): 1. Iserbyt 175, 2. Vanthourenhout 130, 3. Toon Aerts 129, 4. Hermans 128, 5. Van der Haar 114, 6. Adams (Belg.) 82, ...30. Boroš 12.
baseballPřidat do mých lig
krasobrusleníPřidat do mých lig
Muži: 1. Chen 307,18, 2. Brown (oba USA) 259,55, 3. Semeněnko (Rus.) 256,01.
Ženy: 1. Valijevová 265,08, 2. Tuktamyševová 232,88, 3. Kostorná (všechny Rus.) 214,54.
Sportovní dvojice: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 224,05, 2. Pavljučenkovová, Chodykin (Rus.) 193,08, 3. Cainová-Gribbleová, Leduc (USA) 189,90.
Taneční páry: 1. Gillesová, Poirier (Kan.) 210,97, 2. Guignardová, Fabbri (It.) 200,05, 3. Smartová, Díaz (Šp.) 192,93.
futsalPřidat do mých lig
1. Herbert (Austr.) 269 (70+65+65+69), 2. Lee (N. Zél.) 270 (67+67+65+71) a Reed 270 (68+69+68+65), 4. Rodgers 271 (68+64+69+70), 5. Stallings (všichni USA) 272 (74+68+68+62) a Pendrith (Kan.) 272 (70+61+65+76).
gymnastikaPřidat do mých lig
Pět míčů: 1. Rusko (Blizňuková, Orlovová, Škatovová, Tiščenková, Tolkačevová) 46,000, 2. Itálie 45,600, 3. Japonsko 44,500.
Tři obruče a dva páry kuželů: 1. Itálie (Centofantiová, Durantiová, Maurelliová, Mogureanová, Santandreaová) 42,275, 2. Rusko 40,950, 3. Japonsko 40,900.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Serriéres 1:23:43, 2. Forissier (oba Fr.) -1:07, 3. Ruzafa (Šp.) -1:13, 4. Kočař (ČR) -1:31.
Ženy: 1. Duvoisinová (Švýc.) 1:37:42, 2. Mairhoferová (It.) -1:53, 3. Grabmüllerová (ČR) -3:45.