Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. prosince 2021 Barbora

Sportovní výsledky 27. 11. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Seraing
St. Truiden
2:0
konec
Cercle Bruggy
Mechelen
3:1
konec
Eupen
Kortrijk
2:2
konec
Charleroi
Anderlecht
1:3

Nizozemská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sittard
Groningen
1:4
konec
Zwolle
Waalwijk
0:0
konec
Tilburg
Deventer
0:1

Polská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Leczna
Zabrze
1:2
konec
Vratislav
Mielec
2:1
konec
Štětín
Gdaňsk
5:1
konec
Čenstochová
Zaglebie Lubin
4:0

Portugalská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Portimonense
0:3
konec
Arouca
Boavista Porto
2:1
konec
Belenenses
Benfica Lisabon
0:7

Rakouská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Wolfsberg
0:1
konec
Altach
Tirol
0:3
konec
Klagenfurt
Salcburk
2:1

Ruská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Soči
1:1
konec
Groznyj
FK Rostov
2:0
konec
Chimki Moskva
FK Krasnodar
3:3

Skotská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Dundee
Motherwell
3:0
konec
Hearts
St. Mirren
2:0
konec
Ross County
Dundee United
1:1
konec
St. Johnstone
Hibernian
1:2

Turecká liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antalyaspor
Alanyaspor
3:0
konec
Rizespor
Kayserispor
1:0
konec
Besiktas
Giresunspor
0:4

Montevideo (Uru.) - Pohár osvoboditelů

Finále

Přidat do mých lig
konec
Palmeiras
Flamengo
2:1 po prodl. (1:1, 1:0)

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje

17. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
KalPa Kuopio
4:1
konec
Kärpät Oulu
IFK Helsinky
5:2
konec
Kouvola
Ilves Tampere
3:4 po sam. nájezdech
konec
Sport Vaasa
Jyväskylä
5:2
konec
Tappara Tampere
Hämeenlinna
2:3
konec
Pelicans Lahti
Lukko Rauma
6:4

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Örebro
0:3
konec
Färjestad
Växjö
4:3 po sam. nájezdech
konec
Lulea
Malmö
4:0
konec
Rögle
Leksand
1:4
konec
Brynäs
Frölunda
3:4 v prodl.
konec
Linköping
Timra
2:4
konec
Oskarshamn
Skelleftea
8:5

Švýcarská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Curych
4:1

Švýcarská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Zug
4:6
konec
Lausanne
Bern
3:1
konec
Ženeva
Biel
2:1 v prodl.

Madrid, Innsbruck, Turín - Finálový turnaj Davisova poháru

Přidat do mých lig

Skupina A (Madrid):
Rusko - Ekvádor 3:0
Rubljov - Quiroz 6:3, 4:6, 6:1
Medveděv - Gómez 6:0, 6:2
Karacev, Rubljov - Escobar, Hidalgo 6:4, 4:6, 6:4

Skupina B (Madrid):
Kazachstán - Švédsko 2:1
Kukuškin - E. Ymer 3:6, 6:7 (4:7)
Bublik - M. Ymer 3:6, 6:4, 6:0
Golubjov, Nědovjesov - Goransson, Lindstedt 6:3, 6:3

Skupina C (Innsbruck):
Francie - Velká Británie 1:2
Mannarino - Evans 5:7, 4:6
Rinderknech - Norrie 2:6, 6:7 (8:10)
Mahut, Rinderknech - Salisbury, N. Skupski 6:1, 6:4

Skupina D (Turín):
Austrálie - Maďarsko 2:1
Millman - Piros 6:4, 4:6, 3:6
De Minaur - Fucsovics 7:5, 2:6, 7:6 (7:2)
Bolt, Peers - Maroszan, Piros 6:3, 6:7 (11:13), 6:3

Skupina E (Turín):
Itálie - Kolumbie 2:0 po druhé dvouhře
Sonego - Mejia 6:7 (5:7), 6:4, 6:2
Sinner - Galán-Riveros 7:5, 6:0

Skupina F (Innsbruck):
Srbsko - Německo 1:2
Krajinovič - Koepfer 6:7 (4:7), 4:6
Djokovič - Struff 6:2, 6:4
Čačič, Djokovič - Krawietz, Pütz 6:7 (5:7), 6:3, 6:7 (5:7)

Valašské Meziříčí - Mistrovství ČR v přespolním běhu

Přidat do mých lig

Muži - vytrvalci: 1. Kovář (Dukla Praha) 33:58, 2. Homoláč (Univerzita Brno) -30, 3. Šmahel (Slavia Praha) -35.

Muži - mílaři: 1. Marčík (Škoda Plzeň) 13:38, 2. Uvizl (SK Studenec) -2, 3. Jaša (Škoda Plzeň) -4.

Ženy: 1. Hrochová (Škoda Plzeň) 30:37, 2. Zimovjanová (Olymp Brno) -39,6, 3. Málková (USK Praha) -39,9.

Švédsko - Úvodní závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Vytrvalostní závody:
Muži (20 km):
1. Laegreid 51:04,0 (0 trest. minut), 2. T. Bö (oba Nor.) -59,2 (2), 3. Desthieux (Fr.) -1:00,6 (2), 4. S. Gow (Kan.) -1:26,8 (0), 5. J. T. Bö -1:28,5 (2), 6. Bakken (oba Nor.) -1:29,4 (0), 7. Latypov (Rus.) -1:36,5 (1), 8. Fillon Maillet (Fr.) -2:07,1 (3), 9. Kobonoki (Jap.) -2:24,9 (0), 10. C. Gow (Kan.) -2:26,1 (1), ...21. Krčmář -3:13,0 (3), 50. Štvrtecký -5:07,3 (4), 78. Hornig -7:24,3 (2), 97. Václavík -9:27,4 (7), 100. Karlík (všichni ČR) -9:47,1 (9).

Ženy (15 km): 1. Davidová (ČR) 42:43,5 (0 trest. minut), 2. Hauserová (Rak.) -1:17,7 (1), 3. Herrmannová (Něm.) -1:23,0 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -1:46,0 (2), 5. Nigmatullinová (Rus.) -2:04,0 (1), 6. Lunderová (Kan.) -2:05,2 (1), 7. Kalkenbergová (Nor.) -2:25,0 (1), 8. Rezcovová (Rus.) -2:27,7 (1), 9. Weidelová (Něm.) -2:28,6 (0), 10. Röiselandová (Nor.) -2:38,1 (3), ...33. Charvátová -4:20,8 (4), 58. Jislová -5:37,7 (4), 63. Vinklárková -5:43,6 (3), 69. Puskarčíková (všechny ČR) -5:58,1 (4).

Killington (USA) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Obří slalom ženy - ODLOŽENO

Lake Louise (Kan.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd:
1. Mayer 1:47,74, 2. Kriechmayr (oba Rak.) -0,23, 3. Feuz -0,35, 4. Odermatt (oba Švýc.) -0,40, 5. Franz (Rak.) -0,56, 6. Baumann (Něm.) -0,77, 7. Bailet (Fr.) -0,79, 8. Paris (It.) -0,96, 9. Kilde (Nor.) -1,01, 10. Cochran-Siegle (USA) -1,04.

Průběžné pořadí SP (po 3 z 36 závodů): 1. Odermatt 150, 2. Mayer a Hirschbühl (Rak.) oba 100, 4. Kranjec (Slovin.) 86, 5. Kriechmayr, Leitinger, Raschner (oba Rak.) všichni 80.

Nižnij Tagil (Rus.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Klinecová 235,1 (92+97), 2. Bogatajová (obě Slovin.) 227,0 (89+92), 3. Althausová (Něm.) 225,9 (91+92), ...v kvalifikaci 42. Indráčková, 49. Ulrichová (obě ČR).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 26 závodů): 1. Klinecová 180, 2. Kramerová (Rak.) 150, 3. Bogatajová 130.

Ruka (Fin.) - Závod Světového poháru mužů ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 324,5 b. (138,5+143), 2. Lanišek (Slovin.) 318,9 (141+140), 3. Eisenbichler (Něm.) 304,4 (136,5+132), 4. Kraft (Rak.) 289,8 (136+128), 5. Geiger (Něm.) 289,6 (132,5+129), 6. Peier (Švýc.) 282,9 (128+141,5), 7. Paschke (Něm.) 279,0 (132,5+128,5), 8. Stoch (Pol.) 278,6 (134+128), 9. Zajc (Slovin.) 272,9 (141+119), 10. J. Sato (Jap.) 265,0 (136+119).

Průběžné pořadí (po 3 z 28 závodů): 1. Geiger 225, 2. R. Kobajaši 180, 3. Granerud (Nor.) 160, 4. Lanišek 152, 5. Eisenbichler 132 6. Kraft 110. 

Ruka (Fin.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Weber 26:11,0, 2. Frenzel -1,2, 3. Geiger (všichni Něm.) -2,3, 4. Ilves (Est.) -2,8, 5. Schmid (Něm.) -3,1, 6. Greiderer (Rak.) -3,4, 7. Graabak (Nor.) -4,3, 8. Lamparter (Rak.) -4,5, 9. A. Watabe -5,5, 10. Jamamoto (oba Jap.) -6,0, ...28. Portyk -1:59,7, 36. Vytrval -3:30,8, 44. Pažout (všichni ČR) -5:24,2.

Průběžné pořadí SP (po 2 z 22 závodů): 1. Weber 114 b., 2. Lamparter 112, 3. J. M. Riiber (Nor.) 100, 4. Frenzel 87, 5. Geiger 84, 6. Ilves 82, ...31. Portyk 7.

Ruka (Fin.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky: 1. Niskanen (Fin.) 33:08,6 min., 2. Červotkin -8,3, 3. Bolšunov (oba Rus.) -14,1, 4. Valnes (Nor.) -15,2, 5. Usťugov -21,1, 6. Semikov (oba Rus.) -26,0, 7. Iversen (Nor.) -28,9, 8. Jakimuškin (Rus.) -29,5, 9. Klaebo -41,7, 10. Golberg (oba Nor.) -45,7, ...16. Novák -1:12,6, 56. Pechoušek -2:32,8, 77. Knop -3:18,1, Šeller (všichni ČR) nedokončil.
Pořadí SP (po 2 závodech): 1. Klaebo 119, 2. Valnes 118, 3. Terentěv (Rus.) 115, 4. Niskanen 100, 5. Červotkin 80, 6. Jouve (Fr.) 75, ...29. Novák 15, 47. Šeller 4.

Ženy - 10 km klasicky: 1. Karlssonová (Švéd.) 24:29,4, 2. Johaugová (Nor.) -13,7, 3. Hennigová (Něm.) -15,2, 4. Anderssonová (Švéd.) -31,8, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -35,1, 6. Brennanová (USA) -38,6, 7. Niskanenová (Fin.) -42,4, 8. Sorinová -45,6, 9. Stupaková (obě Rus.) -54,7, 10. H. Wengová (Nor.) -55,7, ...52. Nováková -2:50,2, 56. Hynčicová -2:56,6, 57. Janatová -2:57,2, 59. Beranová -3:05,3, 68. Holíková (všechny ČR) -4:25,4.
Pořadí SP (po 2 závodech): 1. Karlssonová 140, 2. Dahlqvistová 112, 3. Hagströmová (obě Švéd.) 88, 4. Johaugová 80, 5. Pärmäkoskiová 71, 6. Fallaová (Nor.) 70, ...31. Beranová 11.

Secret Garden (Čín.) - Úvodní závody Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ridzik (Rus.), 2. Leman (Kan.), 3. Midol (Fr.), 4. Rohrweck (Rak.).

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Smithová (Švýc.), 3. Bergerová Sabbatelová (Fr.), 4. Ofnerová (Rak.), ...v kvalifikaci 17. Kučerová, 18. Cholenská (obě ČR).

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
ZVVZ USK Praha
69:91 (16:23, 39:43, 51:68)
konec
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
95:49 (19:11, 50:26, 72:40)
konec
Charlotte Hornets
Minnesota Timberwolves
133:115
konec
Denver Nuggets
Milwaukee Bucks
109:120
konec
Golden State Warriors
Portland Trail Blazers
118:103
konec
Indiana Pacers
Toronto Raptors
114:97
konec
Los Angeles Clippers
Detroit Pistons
107:96
konec
Los Angeles Lakers
Sacramento Kings
137:141 po 3. prodl.
konec
Memphis Grizzlies
Atlanta Hawks
100:132
konec
New York Knicks
Phoenix Suns
97:118
konec
Oklahoma City Thunder
Washington Wizards
99:101
konec
Orlando Magic
Chicago Bulls
88:123
konec
San Antonio Spurs
Boston Celtics
96:88
konec
Utah Jazz
New Orleans Pelicans
97:98

Extraliga mužů

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram
Ostrava
3:0 (20, 20, 18)
konec
České Budějovice
Odolena Voda
3:1 (24, -26, 20, 14)
konec
Karlovarsko
Kladno
3:0 (12, 20, 14)
konec
Liberec
Brno
1:3 (-28, -21, 23, -18)

Extraliga žen

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Přerov
3:0 (23, 22, 23)
konec
Prostějov
KP Brno
0:3 (-22, -18, -15)
konec
Šelmy Brno
Frýdek-Místek
3:0 (19, 19, 19)
konec
Šternberk
Olymp Praha
3:0 (18, 27, 20)

Evropský pohár mužů

Úvodní utkání 3. kola

Přidat do mých lig
konec
Anorthosis Famagusta
Karviná
24:29 (14:15)

Cheb - Přípravný turnaj žen O štít města Chebu

Přidat do mých lig
konec
Norsko „B“
Švýcarsko
27:22 (17:11)

Mistrovství světa žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Slovensko
22:3 (8:1, 6:1, 8:1)
konec
Německo
Finsko
0:15 (0:4 0:6, 0:5)

Mistrovství světa žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
USA
Dánsko
6:9 (1:3, 1:2, 1:4)

Mistrovství světa žen

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Singapur
Estonsko
3:4 (0:2, 2:0, 1:2)
konec
Rusko
Norsko
3:7 (2:1, 0:2, 1:4)

Slušovice - Mikuláš rallye, exhbiční automobilová soutěž

Přidat do mých lig

1. Bisaha, Navrátil 18:51,2, 2. Vlček, Jugasová (všichni Hyundai i20) -2,7, 3. Tlusťák, Večerka (Škoda Fabia) -33,1

krasobrusleníPřidat do mých lig

Soči (Rus.) - Rostelecom Cup, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kvitelašvili (Gruz.) 266,33, 2. Koljada (Rus.) 264,64, 3. Tomono (Jap.) 264,19, ...10. Březina (ČR) 219,59.

Ženy: 1. Valijevová 272,71, 2. Tuktamyševová 229,23, 3. Chromychová (všechny Rus.) 219,69.

Sportovní dvojice: 1. Mišinová, Galljamov 226,98, 2. Pavljučenková, Chodykin 212,59, 3. Kadyrovová, Balčenko (všichni Rus.) 193,58.

Taneční páry: 1. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 211,72, 2. Guignardová, Fabbri (It.) 203,71, 3. Fournierová Beaudryová, Soerensen (Kan.) 191,40.

Johannesburg (JAR) - Turnaj Joburg Open evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

(par 71) - ukončeno kvůli špatnému počasí po 2. kole:
1. Lawrence 130 (65+65), 2. Lombard (oba JAR) 134 (67+67), 3. Chesters (Angl.) 135 (66+69) a Norris (JAR) 135 (68+67), 5. Hidalgo (Šp.) 136 (65+71) a Lacroix (Fr.) 136 (67+69), ...32. Lieser (ČR) 141 (72+69)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Dvojboby

Přidat do mých lig

1. Friedrich, Margis 1:43,48 (51,57+51,91), 2. Lochner, Rasp (všichni Něm.) -0,36 (51,72+52,12), 3. Kripps, Stones (Kan.) -0,48 (51,84+52,12), ...17. Dvořák, Nosek (ČR) -1,33 (52,39+52,42).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Friedrich 450 b., 2. Lochner 420, 3. Kripps 392, ...16. Dvořák 200.

Lillehammer (Nor.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:
Skotsko - Švédsko 8:5
O 3. místo: Itálie - Norsko 10:4

Ženy:
Finále:
Skotsko - Švédsko 7:4

Soči (Rus.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Dvojice: 1. A. Šics, J. Šics (Lot.) 1:39,783 (49,726+50,057), 2. Bogdanov, Prochorov (Rus.) -0,120 (49,660+50,243), 3. Wendl, Arlt (Něm.) -0,229 (49,854+50,158), ...18. Vejdělek, Pěkný (ČR) -3,747 (51,731+51,799).
Průběžné pořadí (po 2 ze 13 závodů): 1. A. Šics, J. Šics 170, 2. Eggert, Benecken (Něm.) 160, 3. Bogdanov, Prochorov 111, ...20. Vejdělek, Pěkný 43.

Ženy: 1. Berreiterová (Něm.) 1:40,649 (50,173+50,476), 2. Aparjodeová (Lot.) -0,107 (50,334+50,422), 3. Děmčenková (Rus.) -0,268 (50,330+50,587), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí (po 2 ze 13 závodů): 1. Berreiterová 160, 2. Egleová (Rak.) 146, 3. Taubitzová (Něm.) 124, ...31. Čežíková 17.

Mistrovství Evropy

Utkání 3. divize (Severní konference 1)

Přidat do mých lig
konec
Lucembursko
Česko
12:39 (6:7)