Pátek 3. prosince 2021, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Sportovní výsledky 4. 12. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
16:15
Lovaň
Gent
– : –
18:30
Ostende
Eupen
– : –
18:30
Kortrijk
Cercle Bruggy
– : –
20:45
FC Bruggy
Seraing
– : –

Nizozemská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
16:30
PSV Eindhoven
Utrecht
– : –
18:45
Leeuwarden
Arnhem
– : –
21:00
Almelo
Heerenveen
– : –

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Nieciecza
Štětín
– : –
17:30
Bialystok
Leczna
– : –
20:00
Gdaňsk
Čenstochová
– : –

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Boavista Porto
Marítimo
– : –
21:30
Pacos Ferreira
Guimaraes
– : –

Rakouská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Salcburk
Hartberg
– : –
17:00
Tirol
Klagenfurt
– : –
17:00
Štýrský Hradec
Admira
– : –

Ruská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
12:00
Samara
CSKA Moskva
– : –
15:00
Spartak Moskva
Groznyj
– : –
17:00
Lokomotiv Moskva
Jekatěrinburg
– : –

Skotská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Aberdeen
St. Mirren
– : –
16:00
St. Johnstone
Ross County
– : –
16:00
Glasgow Rangers
FC Dundee
– : –
16:00
Hibernian
Motherwell
– : –

Turecká liga

15. kolo

Přidat do mých lig
11:30
Alanyaspor
Sivasspor
– : –
14:00
Trabzonspor
Adana Demirspor
– : –
17:00
Galatasaray
Altay Izmir
– : –

Katar - Arabský pohár FIFA

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
15:00
Ilves Tampere
Tappara Tampere
– : –
16:00
Jyväskylä
Sport Vaasa
– : –
16:00
Hämeenlinna
TPS Turku
– : –
16:00
Kärpät Oulu
Ässät Pori
– : –
16:00
Lukko Rauma
IFK Helsinky
– : –
17:30
Jukurit Mikkeli
SaiPa Lappeenranta
– : –
17:30
Pelicans Lahti
Kouvola
– : –

Rakouská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Pustertal
Vídeň
– : –
19:45
Olimpija Lublaň
Dornbirn
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Frölunda
Linköping
– : –
15:15
Oskarshamn
Färjestad
– : –
15:15
Växjö
Timra
– : –
18:00
Brynäs
Djurgaarden
– : –
18:00
Leksand
Lulea
– : –
18:00
Rögle
Örebro
– : –
18:00
Skelleftea
Malmö
– : –

Švýcarská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ajoie
Lausanne
– : –
19:45
Bern
Lugano
– : –
19:45
Rapperswil
Fribourg-Gottéron
– : –
19:45
Langnau
Zug
– : –
19:45
Biel
Ženeva
– : –

Švýcarská liga

37. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Curych
– : –

Madrid, Innsbruck, Turín - Finálový turnaj Davisova poháru

Semifinále

Přidat do mých lig
13:00
Rusko
Německo
– : –

Beaver Creek (USA) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

19:00 sjezd muži

Lake Louise (Kan.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

20:30 sjezd ženy

Lillehammer (Nor.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

9:00/13:40 družstva
11:25/14:50 ženy

Lillehammer (Nor.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

18:15 ženy

Lillehammer (Nor.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

10:00 15 km volně muži
12:00 10 km volně ženy

Ruka (Fin.) - Závody Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

15:00 skoky

Wisla (Pol.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16:30 družstva muži

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

16. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Nymburk
Pardubice
– : –

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

10. kolo

Přidat do mých lig
17:00
USK Praha
Slavia Praha
– : –
0:00
Indiana
Miami
– : –
0:00
Washington
Cleveland
– : –
0:00
Atlanta
Philadelphia
– : –
0:00
Brooklyn
Minnesota
– : –
0:00
LA Lakers
LA Clippers
– : –
0:00
Dallas
New York
– : –
0:00
Utah
Boston
– : –
0:00
Golden State
Phoenix
– : –
0:00
Houston
Orlando
– : –

Extraliga mužů

11. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Zlín
České Budějovice
– : –
17:00
Ostrava
Ústí nad Labem
– : –
18:00
Odolena Voda
Liberec
– : –
18:30
Brno
Karlovarsko
– : –
19:00
Beskydy
Lvi Praha
– : –

Extraliga žen

16. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Přerov
Prostějov
– : –
16:00
Šelmy Brno
Olomouc
– : –
17:00
Olymp Praha
Ostrava
– : –
17:00
KP Brno
Frýdek-Místek
– : –

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
15:00
Hodonín
Olomouc
– : –

Evropský pohár mužů

Odvetná utkání 3. kola

Přidat do mých lig
18:00
Karviná
Anorthosis Famagusta
– : –
18:00
Zubří
Talent tým Plzeňského kraje
– : –

Mistrovství světa žen

Přidat do mých lig

11:30 o 5. až 8. místo
12:00 o 5. až 8. místo

Mistrovství světa mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
11:45
Dánsko
Lotyšsko
– : –
17:30
Finsko
Švédsko
– : –

Mistrovství světa mužů

Skupina B

Přidat do mých lig
14:30
Norsko
Švýcarsko
– : –

Mistrovství světa mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
13:45
Thajsko
USA
– : –
16:30
Polsko
Slovensko
– : –

Mistrovství světa mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
11:00
Austrálie
Japonsko
– : –

Džidda (S. Arábie) - Kvalifikace na Velkou cenu Saúdské Arábie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

18:00

Londýn (Brit.) - Čtvrtý závod premiérové Ligy mistrů v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Dubaj (SAE) - utkání o titul mistra světa

Přidat do mých lig
0:00
Magnus Carlsen
Jan Něpomňaščij
– : –

Liga mistrů

Skupina C elitní fáze

Přidat do mých lig
15:00
Dobovec
Halle-Gooik
– : –
18:00
Plzeň
Barcelona
– : –

ostatní sportyPřidat do mých lig

Brno - Oktagon 29, galavečer smíšeného bojového umění MMA

Přidat do mých lig

18:00 

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Soči (Rus.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Steamboat (USA) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

17:30 Big Air

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Salt Lake City (USA) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

1500 m a závod s hromadným startem muži
500 m, 1000 m a týmový závod žen

Eindhoven (Niz.) - Série International Swimming League

Finále

Přidat do mých lig