Pátek 3. prosince 2021, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Sportovní výsledky 21. 11. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anderlecht
Kortrijk
1:1
konec
St. Truiden
Antverpy
2:1
konec
Ostende
Saint-Gilloise
1:7
konec
Beerschot
Genk
2:0

Nizozemská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Deventer
Groningen
0:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Zwolle
4:0
konec
Heerenveen
Tilburg
2:1
konec
Waalwijk
Ajax Amsterodam
0:5
konec
Leeuwarden
Utrecht
2:1

Polská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nieciecza
Leczna
1:1
konec
Štětín
Vratislav
2:1
konec
Zabrze
Legia Varšava
3:2.

Rakouská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Austria Vídeň
0:0
konec
Tirol
Wolfsberg
5:1
konec
Štýrský Hradec
Linec.
– : –

Ruská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Chimki Moskva
0:0
konec
FK Rostov
Ufa
2:2
konec
Dynamo Moskva
Tula
5:1
konec
Soči
Kazaň.
– : –

Turecká liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kasimpasa
Karagümrük
1:3
konec
Konyaspor
Rizespor
3:0
konec
Galatasaray
Fenerbahce
1:2

Německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Iserlohn
2:4
konec
Ingolstadt
Norimberk
7:2
konec
Mnichov
Augsburg
4:3
konec
Schwenningen
Wolfsburg
1:0
konec
Düsseldorf
Straubing
3:2 po sam. nájezdech
konec
Krefeld
Bremerhaven
3:4
konec
Mannheim
Kolín nad Rýnem
1:3

Rakouská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Znojmo
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
konec
Salcburk
Štýrský Hradec
2:0
konec
Bolzano
Linec
3:1
konec
Innsbruck
Villach
odloženo

Slovenská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava
3:4 v prodl.
konec
Trenčín
Nové Zámky
1:2
konec
Zvolen
Prešov
3:2
konec
Spišská Nová Ves
Michalovce
2:4
konec
Nitra
Banská Bystrica
odloženo

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Lulea
3:2 v prodl.

Švýcarská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Lausanne
1:0

Levi (Fin.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Vlhová (SR) 1:45,22 (52,14+53,08), 2. Shiffrinová (USA) -0,47 (52,32+53,37), 3. Dürrová (Něm.) -0,78 (52,80+53,20), 4. Holdenerová -0,97 (52,98+53,21), 5. Gisinová (obě Švýc.) -1,24 (52,50+53,96), 6. Dubovská (ČR) -1,40 (52,87+53,75), 7. Buciková (Slovin.) -1,46 (53,39+53,29), 8. Liensbergerová -1,64 (53,08+53,78), 9. Truppeová -1,66 (53,61+53,27), 10. Huberová (všechny Rak.) -1,77 (52,95+54,04), ...v prvním kole 51. Capová (ČR) 55,95.
Průběžné pořadí slalomu (po 2 závodech): 1. Vlhová 200, 2. Shiffrinová 160, 3. Dürrová 120, 4. Holdenerová 86, 5. Gisinová 77, 6. Liensbergerová 72, ...9. Dubovská 60.
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Vlhová a Shiffrinová obě 260, 3. Slokarová (Slovin.) 184, 4. Dürrová 156, 5. Stjernesundová (Nor.) 140, 6. Liensbergerová 137, ...13. Dubovská 60.

Nižnij Tagil (Rus.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Granerud (Nor.) 235,3 b. (134,5+122 m), 2. Geiger (Něm.) 226,5 (126+122,5), 3. Kraft (Rak.) 223,8 (121,5+127), 4. Zajc 222,5 (125,5+122), 5. C. Prevc (oba Slovin.) 221,2 (125+124), 6. Peier (Švýc.) 220,6 (123,5+122), 7. Lanišek (Slovin.) 219,2 (123+122), 8. Eisenbichler (Něm.) 214,1 (123,5+118,5), 9. Forfang (Nor.) 214,0 (125+121,5), 10. Leyhe (Něm.) 210,8 (119+127), ...48. Polášek (ČR) 68,0 (106).

Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Geiger 180, 2. Granerud 160, 3. R. Kobajaši (Jap.) 80, 4. C. Prevc 77, 5. Eisenbichler 72, 6. Lanišek 72.

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
USK Praha
102:94 (32:28, 57:53, 79:71)

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
USK Praha
42:126 (11:26, 16:55, 30:87)
konec
Ostrava
Slovanka MB
79:82 (18:26, 39:43, 61:64).
konec
Atlanta
Charlotte
115:105
konec
Boston
Oklahoma City
111:105
konec
Indiana
New Orleans
111:94
konec
Milwaukee
Orlando
117:108
konec
Minnesota
Memphis
138:95
konec
New York
Houston
106:99
konec
Portland
Philadelphia
118:111
konec
Sacramento
Utah
105:123
konec
Washington
Miami
103:100

Extraliga mužů

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lvi Praha
České Budějovice
1:3 (-11, -22, 20, -22)
konec
Kladno
Liberec
3:1 (18, 23, -22, 20)

Losail (Kat.) - Velká cena Kataru, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:24:28,471, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -25,743, 3. Alonso (Šp./Alpine) -59,457, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -1:02,306, 5. Ocon (Fr./Alpine) -1:20,570, 6. Stroll (Kan./Aston Martin) -1:21,274, 7. Sainz (Šp./Ferrari) -1:21,911, 8. Leclerc (Mon./Ferrari) -1:23,126, 9. Norris (Brit./McLaren), 10. Vettel (Něm./Aston Martin) oba -1 kolo.
Nejrychlejší kolo: Verstappen.
Průběžné pořadí MS (po 20 z 22 závodů): 1. Verstappen 351,5, 2. Hamilton 343,5, 3. Bottas (Fin./Mercedes) 203, 4. Pérez 190, 5. Norris 153, 6. Leclerc 152, 7. Sainz 145,5, 8. Ricciardo (Austr./McLaren) 105, 9. Gasly (Fr./Alpha Tauri) 92, 10. Alonso 77.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 546,5, 2. Red Bull 541,5, 3. Ferrari 297,5, 4. McLaren 258, 5. Alpine 137, 6. Alpha Tauri 112, 7. Aston Martin 77, 8. Williams 23, 9. Alfa Romeo 11.

Mandalika (Indon.) - Závěrečný závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 32:12,219, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -0,670, 3. Redding (Brit./Ducati) -2,155, ...König (ČR/Kawasaki) nedokončil.
Druhý závod:
1. Rea 20:53,598, 2. Redding -0,283, 3. Van der Mark (Niz./BMW) -7,437.
Konečné pořadí MS (po 13 závodech):
1. Razgatlioglu 564, 2. Rea 551, 3. Redding 501.

Monza (It.) - Rallye Monza, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) 2:39:08,6, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -7,3, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -21,3, 4. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -32,0, 5. O. Solberg, Edmonson (Švéd., Brit./Hyundai i20) -1:32,0, 6. Suninen, Markkula (Fin./Hyundai i20) -2:22,6.
Konečné pořadí MS (po 12 závodech):
1. Ogier 230 b., 2. Evans 207, 3. Neuville 176, 4. Rovanperä (Fin./Toyota) 142, 5. Tänak (Est./Hyundai) 128, 6. Sordo 81.
Pořadí týmů:
1. Toyota 522, 2. Hyundai 462, 3. M-Sport Ford 200, 4. Hyundai 2C 68.

Koksijde (Bel.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Iserbyt 57:00, 2. L. Sweeck -4, 3. Aerts -7, 4. Hermans (všichni Belg.) -14, 5. Van der Haar -17, 6. Van Kessel (oba Niz.) -54, ...21. Boroš -3:57, 28. Petruš (oba ČR) -7:00.
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 16 závodů):1. Iserbyt 245, 2. Aerts 176, 3. Van der Haar 175, 4. Hermans 175, 5. Vanthourenhout (Belg.) 151, 6. Van Kessel 108, ...25. Boroš 25, 43. Paprstka 5, 46. Vaníček (oba ČR) 4.

Ženy: 1. Worstová 46:31, 2. Betsemaová -17, 3. Brandová -37, 4. Van Anrooijová -49, 5. Alvaradová -1:10, 6. Van Empelová (všechny Niz.) -1:26.
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 16 závodů): 1. Brandová 212, 2. Betsemaová 198, 3. Pieterseová (Niz.) 142, 4. Vasová (Maď.) 125, 5. Worstová 124, 6. Van Anrooijová 122, ...25. Nash 24, 37. Zemanová (obě ČR) 6.

První liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Žabinští Vlci Brno
2:3 (0:1)
konec
Ústí nad Labem
Chrudim
0:11 (0:5).

Dubaj - Turnaj World Tour Championship série European Tour

Přidat do mých lig

Par 72: 1. Morikawa (USA) 271 (68+68+69+66), 2. Fitzpatrick (Angl.) 274 (70+69+69+66) a Björk (Švéd.) 274 (68+67+69+70), 4. Höjgaard (Dán.) 275 (68+71+69+67) a MacIntyre (Skot.) 275 (68+69+67+71), 6. Poulter (Angl.) 276 (73+69+67+67), Burmester (JAR) 276 (69+69+69+69) a McIlroy (Sev. Ir.) 276 (65+70+67+74).

Naples (USA) - Závěr ženského turnaje Tour Championship, finále okruhu LPGA

Přidat do mých lig

1. Ko Čin-jong (Korea) 265 (69+67+66+63), 2. Hataokaová (Jap.) 266 (69+69+64+64), 3. Boutierová (Fr.) 270 (65+65+72+68) a Harigaeová 270 (65+69+69+67), 5. N. Kordová 271 (66+69+67+69), Khangová (všechny USA) 271 (67+69+69+66), Leeová (Austr.) 271 (66+68+71+66).

St. Simons Island (USA) - Závěr turnaje The RSM Classic série PGA Tour

Přidat do mých lig

1. Gooch (USA) 260 (64+65+67+64), 2. Hughes (Kan.) 263 (63+68+70+62), 3. Muňoz (Kol.) 264 (60+70+69+65), 4. Hoge 267 (65+68+67+67), McCumber (oba USA) 267 (69+68+70+60), Power (Ir.) 267 (63+69+67+68) a Smith (Austr.) 267 (64+71+68+64).

Praha - Global Champions Prague Playoffs, finálový díl seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Úvodní závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

1. Německo I (Friedrich, Schüller, Margis, Bauer) 1:41,31 (50,54+50,77), 2. Británie (Hall, Gleeson, Cackett, Lawrence) -0,26 (50,66+50,91) a Německo II (Lochner, Weber, Bruckert, Rasp) -0,26 (50,62+50,95), ...12. ČR (Dvořák, Záleský, Šindelář, Nosek) -0,98 (51,06+51,23).

Jen-čching (Čín.) - Úvodní závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Egleová (Rak.) 1:58,822 (59,390+59,432), 2. Taubitzová (Něm.) -0,106 (59,397+59,531), 3. Schulteová (Rak.) -0,528 (59,793+59,557), ... Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.

Štafeta: 1. Rakousko (Egleová, Gleirscher, Steu/Koller) 3:06,953, 2. USA -0,375, 3. Itálie -0,378, ...8. ČR (Čežíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) -5,132.

Lillehammer (Nor.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Ženy

Přidat do mých lig

Česko - Turecko 7:5

Lillehammer (Nor.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Muži

Přidat do mých lig

Česko - Švýcarsko 5:4
Česko - Německo 8:9

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Stavanger (Nor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Šinhama (Jap.) 34,578, 2. Dubreuil (Kan.) 34,610, 3. Arefjev (Rus.) 34,671.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 10 závodů): 1. Dubreuil 216, 2. Šinhama 214, 3. Arefjev 181.
1500 m: 1. Ning Čung-jen (Čína) 1:45,167, 2. Mantia (USA) 1:45,552, 3. Kim Min-sok (Korea) 1:45,636.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Ning Čung-jen 114, 2. Kim Min-sok 108, 3. Mantia 102.

Ženy:
500 m
: 1. Kodairaová (Jap.) 37,523, 2. Jacksonová (USA) 37,671, 3. Golikovová (Rus.) 37,712.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů): 1. Jacksonová 234, 2. Kodairaová 216, 3. Golikovová 188.
1500 m: 1. Takagiová (Jap.) 1:55,679, 2. Wüstová (Niz.) 1:56,251, 3. Satoová (Jap.) 1:56,515, ...15. Zdráhalová (ČR) 1:59,094.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Takagiová 120, 2. Wüstová 97, 3. Boweová (USA) 90, ...18. Zdráhalová 47, 29. Sáblíková (ČR) 22.

Eindhoven (Niz.) - Série International Swimming League

Semifinále

Přidat do mých lig