tenisPřidat do mých lig
Skupina A (Madrid):
Španělsko - Rusko 1:1 po dvouhrách
F. López - Rubljov 2:6, 6:3, 6:4
Carreňo - Medveděv 2:6, 6:7 (3:7)
Skupina B (Madrid):
Kanada - Kazachstán 0:3
Schnur - Kukuškin 3:6, 7:6 (7:5), 5:7
Pospisil - Bublik 2:6, 6:7 (6:8)
Polansky, Schnur - Golubjov, Nědovjesov 4:6, 7:6 (8:6), 1:6
Skupina C (Innsbruck):
Velká Británie - Česko 2:1
Evans - Macháč 2:6, 5:7
Norrie - Lehečka 6:1, 2:6, 6:1
Salisbury, N. Skupski - Macháč, Veselý 6:4, 6:2
Skupina D (Turín):
Chorvatsko - Maďarsko 2:1
Serdarušič - Marozsán 6:4, 6:4
Čilič - Piros 6:4, 5:7, 4:6
Mektič, Pavič - Marozsán, Nagy 7:6 (8:6), 6:2
Skupina E (Turín):
USA - Kolumbie 1:2
Tiafoe - Mejía 4:6, 6:3, 7:6 (9:7)
Isner - Galán 3:6, 6:3, 6:7 (5:7)
Opelka, Sock - Cabal, Farah 0:3 skreč USA
Skupina F (Innsbruck):
Rakousko - Německo 1:2
Rodionov - Koepfer 6:1, 7:5
Novak - Struff 5:7, 4:6
Marach, Oswald - Krawietz, Pütz 3:6, 4:6
biatlonPřidat do mých lig
Sprinty:
Muži (10 km): 1. Samuelsson (Švéd.) 22:33,5 (0 trest. okruhů), 2. Christiansen -11,8 (0), 3. J. T. Bö (oba Nor.) -12,2 (0), 4. Jacquelin -23,2 (1), 5. Desthieux (oba Fr.) -23,8 (0), 6. Nawrath (Něm.) -27,5 (0) a Claude (Fr.) -27,5 (1), 8. Bakken -37,6 (0), 9. Andersen (oba Nor.) -49,1 (0), 10. Loginov (Rus.) -53,4 (0), ...27. Štvrtecký -1:24,7 (1), 63. Krčmář -2:25,1 (3), 95. Karlík -3:11,6 (5), 104. Václavík -3:26,0 (4), 105. Hornig (všichni ČR) -3:28,5 (2).
Pořadí SP (po 2 z 22 závodů): 1. Desthieux a J. T. Bö oba 88, 3. T. Bö (Nor.) 83, 4. Christiansen 78, 5. Bakken 72, 6. Claude 68, ...36. Krčmář 20, 41. Štvrtecký 14.
Ženy (7,5 km): 1. H. Öbergová (Švéd.) 19:01,5 (0), 2. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -11,3 (0), 3. Röiselandová (Nor.) -15,4 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -18,0 (0), 5. Solaová (Běl.) -27,3 (1), 6. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -35,9 (1), 7. Preussová (Něm.) -38,8 (1), 8. E. Öbergová -38,9 (2), 9. Perssonová (obě Švéd.) -47,1 (1), 10. Lienová (Nor.) +50,9 (0), 11. Puskarčíková -52,8 (0), ...15. Davidová -59,8 (1), 18. Jislová -1:06,5 (0), 29. Vinklárková -1:30,8 (0), 54. Charvátová (všechny ČR) -2:02,2 (3).
Pořadí SP (po 2 z 22 závodů): 1. Davidová 86, 2. Alimbekavová 86, 3. Röiselandová 79, 4. Hauserová (Rak.) 74, 5. Herrmannová (Něm.) 64, 6. Nigmatullinová (Rus.) 64, ...26. Puskarčíková 30, 34. Jislová 23, 45. Vinklárková 12, 47. Charvátová 8.
lyžováníPřidat do mých lig
1. Shiffrinová (USA) 1:38,33 (50,07+48,26), 2. Vlhová (SR) -0,75 (49,87+ 49,21), 3. Holdenerová (Švýc.) -0,83 (50,45+48,71), 4. Liensbergerová (Rak.) -1,41 (51,11+48,63), 5. Dürrová (Něm.) -1,55 (50,93+48,95), 6. Hectorová (Švéd.) -1,85 (51,40+48,78), 7. Moltzanová (USA) -2,13 (51,27+49,19), 8. Tvibergová (Nor.) -2,15 (51,76+48,72), 9. Swennová-Larssonová (Švéd.) -2,39 (52,17+48,55), 10. Slokarová (Slovin.) -2,55 (51,43+49,45), ...18. Dubovská -3,37 (52,14+49,56), v prvním kole 51. Capová (obě ČR) 55,10.
Průběžné pořadí slalomu (po 3 závodech): 1. Vlhová 280, 2. Shiffrinová 260, 3. Dürrová 165, 4. Holdenerová 146, 5. Liensbergerová 122, 6. Gisinová (Švýc.) 101, ...11. Dubovská 73.
Průběžné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Shiffrinová 360, 2. Vlhová 340, 3. Slokarová 210, 4. Dürrová 201, 5. Liensbergerová 187, 6. Hectorová 158, ...14. Dubovská 73.
Super-G muži ZRUŠENO
1. Lanišek (Slovin.) 311,9 b. (147+135 m), 2. Geiger 310,3 (138+142,5), 3. Eisenbichler (oba Něm.) 305,2 (145+135,5), 4. Lindvik (Nor.) 297,5 (138,5+138,5), 5. C. Prevc 296,8 (143+136), 6. P. Prevc (oba Slovin.) 288,2 (142+134), 7. Kraft 284,0 (123+138,5), 8. Fettner (oba Rak.) 281,8 (139,5+128), 9. Leyhe 281,6 (126+139,5), 10. Wellinger (oba Něm.) 281,5 (132,5+138,5), ...45. Polášek (ČR) 114,4 (123)
Průběžné pořadí SP (po 3 z 28 závodů): 1. Geiger 305, 2. Lanišek 252, 3. Eisenbichler 192, 4. R. Kobajaši (Jap.) 180, 5. Granerud (Nor.) 160, 6. Kraft 146.
1. Riiber (Nor.) 25:08,3 min., 2. Lamparter (Rak.) -12,4, 3. Oftebro (Nor.) -33,0, 4. Weber (Něm.) -34,9, 5. Greiderer (Rak.) -36,6, 6. Jamamoto (Jap.) -40,8, 7. Faisst (Něm.) -44,7, 8. Seidl (Rak.) -45,2, 9. Rydzek (Něm.) -55,7, 10. Herola (Fin.) -57,1, ...25. Portyk -3:49,1, 37. Pažout (oba ČR) -6:48,6.
Průběžné pořadí (po 3 z 22 závodů): 1. Riiber 200 b., 2. Lamparter 192, 3. Weber 164, 4. Oftebro 128, 5. Greiderer 125, 6. Frenzel 109, ...30. Portyk 13.
Stíhací závody:
Muži (15 km): 1. Bolšunov 35:23,7, 2. Usťugov -0,5, 3. Malcev -0,7, 4. Jakimuškin (všichni Rus.) -5,3, 5. M. Novák (ČR) -9,2, 6. Semikov (Rus.) -12,7, 7. Bögl (Něm.) -17,3, 8. Červotkin (Rus.) -50,6, 9. Pellegrino -57,4, 10. De Fabiani (oba It.) -57,7, ...48. Pechoušek -3:40,5, 53. Knop (oba ČR) -4:30,3.
Průběžné pořadí (po 3 z 32 závodů): 1. Bolšunov 174, 2. Usťugov 132, 3. Klaebo 119, 4. Valnes (oba Nor.) 118, 5. Terentěv (Rus.) 115, 6. Červotkin 112, ...12. Novák 60, 55. Šeller (ČR) 4.
Ženy (10 km): 1. Johaugová (Nor.) 25:56,0, 2. Karlssonová (Švéd.) -7,8, 3. Wengová (Nor.) -37,9, 4. Pärmäkoskiová (Fin.) -38,3, 5. Brennanová (USA) -38,4, 6. Anderssonová (Švéd.) -41,1, 7. Hennigová (Něm.) -43,9, 8. Olssonová (Švéd.) -49,8, 9. Niskanenová (Fin.) -51,5, 10. Carlová (Něm.) -1:09,6, ...34. Nováková -4:47,9, 39. Janatová (obě ČR) -4:55,3.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 32 závodů): 1. Karlssonová 220, 2. Johaugová 180, 3. Pärmäkoskiová 121, 4. Dahlqvistová (Švéd.) 112, 5. Brennanová 104, 6. Hennigová 99, ...36. Beranová (ČR) 11.
Muži: 1. Hämmerle (Rak.), 2. Visintin (It.), 3. Baumgartner (USA), 4. Dusek (Rak.), ...v kvalifikaci 34. Houser (ČR).
Ženy: 1. Samková (ČR), 2. Bankesová (Brit.), 3. Moioliová (It.), Zerkholdová (Rak.).
volejbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Iserbyt 1:03:47, 2. Aerts (oba Belg.) -10, 3. Ronhaar (NIz.) -1:44, 4. Vanthourenhout (Belg.) -1:57, 5. Van Kessel (Niz.) -2:19, 6. Vandeputte (Belg.) -2:21, ...23. Boroš -4:47, 34. Petruš (oba ČR) -8:00.
Průběžné pořadí SP (po 8 ze 16 závodů): 1. Iserbyt 285, 2. Aerts 206, 3. Van der Haar (Niz.) 175, 4. Hermans (Belg.) 175, 5. Vanthourenhout 173, 6. Van Kessel 129, ...25. Boroš 28, 46. Paprstka 5, 48. Vaníček (oba ČR) 4.
Ženy: 1. Brandová (Niz.) 51:09, 2. Rochetteová (Kan.) -26, 3. Betsemaová -34, 4. Van Empelová -37, 5. Pieterseová -44, 6. Van der Heijdenová (všechny Niz.) -1:21.
Průběžné pořadí SP (po 8 ze 16 závodů): 1. Brandová 252, 2. Betsemaová 223, 3. Pieterseová 182, 4. Van Anrooijová 140, 5. Worstová (obě Niz.) 134, 6. Van Empelová 133, ...29. Nash 24, 38. Zemanová (obě ČR) 6.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
1. Německo (Friedrich, Margis, Grothkopp, Schüller) 1:41,82 (50,83+50,99), 2. Lotyšsko -0,28 (51,02+51,08), 3. Kanada -0,33 (51,02+51,13), ...13. Česko (Dvořák, Šidelář, Procházka, Nosek) -0,88 (51,30+51,40).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Friedrich 450 b., 2. Kibermanis (Lot.) 394, Lochner (Něm.) 378, ...11. Dvořák 248.
Muži: 1. Ludwig 1:44,626 (52,761+51,865), 2. Loch (oba Něm.) -0,158 (52,675+52,109), 3. Repilov (Rus.) -0,208 (52,813+52,021), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 13 závodů): 1. Ludwig 200 b., 2. Loch 170, 3. Langenhan (Něm.) 130, ...41. Lejsek 5.
Štafeta: 1. Rusko (Děmčenková, Pavličenko, Bogdanov/Prochorov) 2:45,808, 2. Německo -1,292, 3. Lotyšsko -1,672, ...Česko (Čežíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) diskvalifikováno.