Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. prosince 2021 Barbora

Sportovní výsledky 13. 11. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Kvalifikace na mistrovství světa 2022

Jihoamerická zóna CONMEBOL

Přidat do mých lig
konec
Uruguay
Argentina
0:1 (0:1)

Liga žen

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Slovácko
1:2
konec
Sparta
Plzeň
5:1
konec
Slavia
Dukla Praha
4:0

Ängelholm (Švédsko) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
3:5
konec
Švédsko
Finsko
0:3

Vierumäki (Finsko) - Přípravný zápas reprezentace do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
4:1

Monthey (Švýcarsko) - Turnaj pěti zemí reprezentace do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
5:4
konec
Švýcarsko
Švédsko
1:3

Vaasa (Finsko) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 17 let

Přidat do mých lig
konec
USA
Česko
2:1
konec
Finsko
Švédsko
3:5

Krefeld (Něm.) - Německý pohár

Přidat do mých lig
konec
Německo
Švýcarsko
3:0
konec
Slovensko
Rusko B
3:1

Vojens (Dán.) - Turnaj tří zemí

Přidat do mých lig
konec
Dánsko
Norsko
3:1

Budapešť (Maď.) - Memoriál Tamáse Sárközyho

Přidat do mých lig
konec
Maďarsko
Ukrajina
2:1

Jesenice (Slovin.) - Turnaj čtyř zemí

Přidat do mých lig
konec
Slovinsko
Rakousko
1:2 v prodl.
konec
Bělorusko
Francie
6:3

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Paul (USA)
Shapovalov (3-Kan.)
6:4, 2:6, 6:4

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
González, Molteni (Mex./Arg.)
Kúreší, Rojer (Pák./Niz.)
6:2, 6:2

Turnaj mistryň - čtyřhra

Skupina Tenochtitlán

Přidat do mých lig
konec
Aojamaová, Šibaharaová (2-Jap.)
Melicharová, Schuursová (4-USA/Niz.)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Klepačová, Juraková (7-Slovin./Chorv.)
Stosurová, Čang Šuaj (5-Austr./Čína)
6:7 (10:12), 7:6 (7:4), 10:5

Milán (It.) - Turnaj mistrů hráčů do 21 let

Finále:

Přidat do mých lig
konec
Alcaraz (1-Šp.)
Korda (2-USA)
4:3 (7:5), 4:2, 4:2

Lech Zürs (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - paralelní závod: 1. Slokarová (Slovin.), 2. Stjernesundová, 3. Lysdahlová (obě Nor.), 4. Bassinová (It.), 5. Hectorová (Švéd.), 6. Monsenová (Nor.), 7. Dürrová (Něm.), 8. Robniková (Slovin.), 9. Brunnerová (Rak.), 10. Frasseová Sombetová (Fr.).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 37 závodů): 1. Slokarová 118, 2. Shiffrinová (USA) 100, 3. Gutová-Behramiová (Švýc.) 96, 4. Stjernesundová 92, 5. Hectorová 67, 6. Liensbergerová (Rak.) 65.

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
Basket Brno
84:92 (22:26, 50:56, 68:75)
konec
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
100:98 (23:14, 48:41, 76:69)
konec
BK Armex Děčín
BK JIP Pardubice
79:87 (20:15, 45:41, 62:65)
konec
USK Praha
Královští sokoli Hradec Králové
104:89 (30:26, 62:40, 85:61)
konec
BC Geosan Kolín
BK Redstone Olomoucko
102:94 po prodl. (25:17, 54:37, 70:62, 86:86)
konec
NH Ostrava
BK Sluneta Ústí nad Labem
87:75 (21:22, 48:40, 71:58)
konec
New Orleans Pelicans
Brooklyn Nets
112:120
konec
Boston Celtics
Milwaukee Bucks
122:113 po prodl.
konec
Charlotte Hornets
New York Knicks
104:96
konec
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
98:78
konec
Denver Nuggets
Atlanta Hawks
105:96
konec
Golden State Warriors
Chicago Bulls
119:93
konec
Houston Rockets
Portland Trail Blazers
92:104
konec
Los Angeles Lakers
Minnesota Timberwolves
83:107
konec
Memphis Grizzlies
Phoenix Suns
94:119
konec
Oklahoma City Thunder
Sacramento Kings
105:103
konec
San Antonio Spurs
Dallas Mavericks
109:123

Extraliga mužů

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Lvi Praha
1:3 (-23, -20, 20, -22)
konec
Karlovarsko
Beskydy
3:0 (16, 21, 15)
konec
Odolena Voda
Kladno
3:0 (22, 20, 20)
konec
Liberec
Ostrava
3:2 (23, -23, -21, 31, 13)
konec
České Budějovice
Brno
3:2 (-22, -26, 14, 13, 16)

Extraliga žen

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Ostrava
1:3 (23, -18, -16, -24)
konec
Prostějov
Liberec
0:3 (-22, -22, -24)
konec
KP Brno
Šelmy Brno
3:0 (23, 13, 17)

Rallye Český Krumlov - závěrečný závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 39:14,7, 2. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -10,5, 3. Černý, Černohorský (Škoda Fabia Rally2 Evo) -34,3, 4. Březík, Krajča -1:34,5, 5. Stříteský, Hovorka -1:45,0, 6. Jakeš, Machů (všichni Škoda Fabia R5) -1:47,3.

Sao Paulo (Braz.) - Sprint před Velkou cenu Brazílie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Bottas (Fin./Mercedes) 29:09,559, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,170, 3. Sainz (Šp./Ferrari) -18,723, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -19,787, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -20,872, 6. Norris (Brit./McLaren) -22,558, 7. Leclerc (Mon./Ferrari) -25,056, 8. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -34,158, 9. Ocon (Fr./Alpine) -34,632, 10. Vettel (Něm./Aston Martin) -34,867.

Pozn.: Hamilton po výměně motoru odstartuje z 10. místa.

Průběžné pořadí MS: 1. Verstappen 314,5 b., 2. Hamilton 293,5, 3. Bottas 188, 4. Pérez 165, 5. Norris 150, 6. Leclerc 138, 7. Sainz 131,5, 8. Ricciardo (Austr./McLaren) 105, 9. Gasly 86, 10. Alonso (Šp./Alpine) 60.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 481,5, 2. Red Bull 479,5, 3. Ferrari 269,5, 4. McLaren 255, 5. Alpine 106, 6. Alpha Tauri 106, 7. Aston Martin 68, 8. Williams 23, 9. Alfa Romeo 11.

Valencie (Šp.) - Kvalifikace na Velkou cenu Valencie, závěrečný závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Acosta (Šp./KTM) 1:38,668, 2. Suzuki (Jap./Honda) -0,310, 3. Guevara (Šp./GASGAS) -0,385, ...5. Salač (ČR/KTM) -0,424.

Moto2: 1. Corsi (It./MV Agusta) 1:34,956, 2. Vietti (It./Kalex) -0,049, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -0,070.

MotoGP: 1. Martín (Šp./Ducati) 1:29,936, 2. Bagnaia (It./Ducati) -0,064, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,389.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Tokio (Jap.) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Uno (Jap.) 290,15, 2. Zhou (USA) 260,69, 3. Čcha Čun-hwan (Kor.) 259,60.

Ženy: 1. Sakamotová 223,34, 2. Kawabeová (obě Jap.) 205,44, 3. Jo Jong (Kor.) 203,60.

Sportovní dvojice: 1. Mišinová, Galljamov 227,28, 2. Tarasovová, Morozov (všichni Rus.) 213,27, 3. Miurová, Kihara (Jap.) 209,42.

Taneční páry: 1. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 215,44, 2. Chocková, Bates (USA) 210,78, 3. Fearová, Gibson (Brit.) 191,91.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Tomaszów Mazowiecki (Pol.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži 1500 m: 1. Kim Min-sok (Korea) 1:46,152, 2. Ning Čung-jen (Čína) 1:46,191, 3. Mantia (USA) 1:46,388. Závod s hromadným startem: 1. Obajaši (Jap.) 7:56,910, 2. Zacharov (Rus.) 7:56,990, 3. Bródka (Pol.) 8:09,480, ...Steklý (ČR) nedokončil.

Ženy 500 m: 1. Jacksonová (USA) 37,555, 2. Golikovová (Rus.) 37,635, 3. Kodairaová (Jap.) 37,789. Průběžné pořadí SP (po 2 z 9 závodů): 1. Jacksonová 120, 2. 3. Kodairaová 102, 3. Golikovová 97.

1000 m: 1. Boweová (USA) 1:14,786, 2. Takagiová (Jap.) 1:15,385, 3. Kodairaová 1:15,711, ...divize B: 3. Zdráhalová 1:17,996, 24. Sáblíková (obě ČR) 1:20,486.

Stíhací závod družstev: 1. Kanada 3:00,280, 2. Japonsko 3:01,516, 3. Nizozemsko 3:02,699.