Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. prosince 2021 Barbora

Sportovní výsledky 3. 12. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Truiden
Saint-Gilloise
1:2

Nizozemská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Groningen
Zwolle
1:1

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mielec
Plock
2:1
konec
Zabrze
Vratislav
3:1

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
FC Porto
0:3
konec
Benfica Lisabon
Sporting Lisabon
– : –

Ruská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petrohrad
FK Rostov
2:2

Turecká liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kasimpasa
Besiktas
1:1

Katar - Arabský pohár FIFA

Přidat do mých lig

Krajská soutěž mužů Karlovarského kraje

11. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
KalPa Kuopio
Jyväskylä
2:1
konec
Kouvola
Pelicans Lahti
2:1 po sam. nájezdech
konec
SaiPa Lappeenranta
Jukurit Mikkeli
2:4
konec
Tappara Tampere
Ilves Tampere
3:6

Německá liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Augsburg
4:0
konec
Kolín nad Rýnem
Norimberk
2:1
konec
Krefeld
Ingolstadt
4:5 v prodl.
konec
Mnichov
Schwenningen
4:2
konec
Wolfsburg
Iserlohn
3:2 v prodl.

Rakouská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Székesfehérvár
Znojmo
5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
konec
Linec
Štýrský Hradec
1:2
konec
Salcburk
Pustertal
3:4 po sam. nájezdech
konec
Villach
Dornbirn
5:1
konec
Innsbruck
Klagenfurt
0:4
konec
Bolzano
Vídeň
1:2

Slovenská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Prešov
6:0
konec
Michalovce
Poprad
4:5 po sam. nájezdech
konec
Košice
Zvolen
1:4
konec
Slovan Bratislava
Nové Zámky
2:0
konec
Spišská Nová Ves
Banská Bystrica
6:2
konec
Nitra
Trenčín
1:2

Švýcarská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Biel
5:2
konec
Fribourg-Gottéron
Bern
4:3 v prodl.
konec
Lausanne
Davos
2:3 po sam. nájezdech
konec
Ženeva
Rapperswil
2:0.

Madrid, Innsbruck, Turín - Finálový turnaj Davisova poháru

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Chorvatsko
Srbsko
2:1
konec
Gojo
Lajovič
4:6, 6:3, 6:2
konec
Čilič
Djokovič
4:6, 2:6
konec
Pavič, Mektič
Djokovič, Krajinovič
7:5, 6:1

Beaver Creek (USA) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - super-G: 1. Kilde (Nor.) 1:10,26, 2. Odermatt (Švýc.) -0,03, 3. Ganong (USA) -0,37, 4. Mayer -0,92, 5. Kriechmayr (oba Rak.) -0,95, 6. Pinturault (Fr.) -0,98, 7. Bailet (Fr.) -1,20, 8. Haaser (Rak.) -1,45, 9. G. Caviezel (Švýc.) -1,46, 10. Sander (Něm.) -1,56.

Průběžné pořadí super-G (po 2 ze 6 závodů): 1. Odermatt 180, 2. Mayer 130, 3. Kilde 100, 4. Kriechmayr 90, 5. Pinturault 80, 6. Sander 76.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 36 závodů): 1. Odermatt 330, 2. Mayer 230, 3. Kriechmayr 170, 4. Kilde 129, 5. Pinturault 125, 6. G. Caviezel 116.

Lake Louise (Kan.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Goggiaová (It.) 1:46,95, 2. Johnsonová (USA) -1,47, 3. Puchnerová -1,54, 4. Siebenhoferová (obě Rak.) -1,96, 5. Suterová (Švýc.) -2,02, 6. Nad. Delagová (It.) -2,09, 7. Hütterová (Rak.) -2,15 8. Nic. Delagová (It.) -2,16, 9. Fluryová (Švýc.) -2,31, 10. Weidleová (Něm.) -2,32, ...12. Ledecká (ČR) -2,39.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 37 závodů): 1.Shiffrinová (USA) 365 b., 2. Vlhová (SR) 340, 3. Slokarová (Slovin.) 210, 4. Dürrová (Něm.) 201, 5. Liensbergerová (Rak.) 187, 6. Hectorová (Švéd.) 158, ...17. Dubovská (ČR) 73, 53. Ledecká 22.

Lillehammer (Nor.) - Úvodní závod SP v severské kombinaci žen

Přidat do mých lig

1. Westvoldová Hansenová 15:52,4, 2. Mari Leinanová Lundová (obě Nor.) -8,4, 3. Sieffová (It.) -56,1, ...25. Koldovská (ČR) -5:05,7.

Lillehammer (Nor.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint volně
Muži:
1. Klaebo 2:52,48, 2. Larsen (oba Nor.) -0,58, 3. Jouve (Fr.) -0,78, 4. Taugböl (Nor.) -2,98, 5. Vuorinen (Fin.) -4,43, 6. Grate (Švéd.) -20,73, ...14. M. Novák (ČR) - vyřazen ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 32 závodů): 1. Klaebo 234 b., 2. Bolšunov (Rus.) 215, 3. Valnes (Nor.) 160, 4. Usťugov 143, 5. Terentěv (oba Rus.) 141, 6. Jouve 138, ...14. M. Novák 78, 63. Šeller (ČR) 4.

Ženy: 1. Dahlqvistová (Švéd.) 3:14,07, 2. Digginsová (USA) -0,35, 3. T. Wengová (Nor.) -0,86, 4. Ribomová (Švéd.) -1,68, 5. Brennanová (USA) -2,45, 6. Lampičová (Slovin.) -2,62, ...18. Janatová - vyřazena ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 32. Hynčicová, 35. Beranová, 38. Holíková, 47. Nováková (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 32 závodů): 1. Dahlqvistová 227, 2. Karlssonová (Švéd.) 220, 3. Johaugová (Nor.) 180, 4. Digginsová 150, 5. Brennanová 150, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) 121, ...41. Janatová 13, 45. Beranová 11.

Ruka (Finsko) - SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skoky:
Muži:
1. Burov (Rus.) 123,08, 2. Ťia Cung-jang (Čína) 122,57, 3. Roth (Švýc.) 121,27, ...14. Novak (ČR) 104,49.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 9 závodů): 1. Burov 200, 2. Roth 120, 3. Werner (Švýc.) 91, ...26. Novak 18.

Wisla (Pol.) - Kvalifikace na závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

18:00 muži

Renomia ženská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Chomutov
72:65 (20:14, 44:32, 54:50)

Euroliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Unics Kazaň
Olympiakos Pireus
84:87 po prodl.
konec
Anadolu Efes Istanbul
FC Barcelona
93:95 po prodl.
konec
Zenit Petrohrad
Crvena zvezda Bělehrad
58:69
konec
Alba Berlín
Milán
81:76
konec
New York
Chicago
115:119
konec
Toronto
Milwaukee
97:93
konec
Portland
San Antonio
83:114
konec
Phoenix
Detroit
114:103
konec
Memphis
Oklahoma City
152:79

Mistrovství světa žen

O umístění

Přidat do mých lig
konec
USA
Rusko
2:17 (0:6, 0:5, 2:6)
O 11. místo:
konec
Lotyšsko
Německo
7:5 (1:1, 2:2, 4:2)
O 9. místo:

Mistrovství světa mužů

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Lotyšsko
11:1 (2:1, 4:0, 5:0)
konec
Finsko
Dánsko
7:0 (5:0, 1:0, 1:0)

Mistrovství světa mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Thajsko
8:6 (3:2, 1:3, 4:1)
konec
Slovensko
USA
15:1 (7:1, 4:0, 4:0).

Mistrovství světa mužů

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Singapur
Kanada
8:9 (3:2, 0:3, 5:4)

Džidda (S. Arábie) - Tréninky na Velkou cenu Saúdské Arábie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:29,786, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,056, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,223, 4. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,477, 5. Giovinazzi (It./Alfa Romeo) -0,532, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -0,778.

Druhý trénink: 1. Hamilton 1:29,018, 2. Bottas -0,061, 3. Gasly -0,081, 4. Verstappen -0,195, 5. Alonso (Šp./Alpine) -0,423, 6. Ocon (Fr./Alpine) -0,537.

Londýn (Brit.) - Třetí závod premiérové Ligy mistrů v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Dubaj (SAE) - utkání o titul mistra světa

Přidat do mých lig
konec
Magnus Carlsen
Jan Něpomňaščij
– : –

První liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Slavia Praha
3:1 (1:0)
konec
Mělník
České Budějovice
4:1 (1:1)
konec
Teplice
Chrudim
2:3 (1:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Hermannová (Něm.) 1:55,36 (57,84+57,52), 2. Tararyčenkovová (Rus.) -0,31 (58,05+57,62), 3. Flocková (Rak.) -0,37 (58,12+57,61), ...12. Fernstädtová (ČR) -1,20 (58,37+58,19).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 8 závodů): 1. Bosová (Niz.) 596 b., 2. Tararyčenkovová 594, 3. Nikitinová (Rus.) 586, ...15. Fernstädtová 336.

Muži: 1. Jungk 1:51,71 (55,87+55,84), 2. Grotheer (oba Něm.) -0,11 (55,77+56,05), 3. M. Dukurs (Lot.) -0,45 (56,05+56,11).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 8 závodů): 1. Grotheer 635 b., 2. Jungk 601, 3. M. Dukurs 546.

Huelva (Špan.) - Mistrovství světa v badmintonu

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Salt Lake City (USA) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
500 m
: 1. Macui 34,048, 2. Morišige (oba Jap.) 34,091, 3. Dubreuil (Kan.) 34,099.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 10 závodů): 1. Dubreuil 264, 2. Šinhama (Jap.) 252, 3. Morišige 213.

Ženy:
500 m:
1. Jacksonová (USA) 36,809, 2. Golikovová (Rus.) 36,935, 3. Koková (Niz.) 37,017.
Průběžné pořadí (po 5 z 9 závodů): 1. Jacksonová 294, 2. Kodairaová (Jap.) 254, 3. Golikovová 242.
3000 m: 1. Schoutenová 3:52,899, 2. De Jongová (obě Niz.) 3:55,194, 3. Wiklundová (Nor.) 3:55,519, ...5. Sáblíková (ČR) 3:56,719.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Schoutenová 180, 2. Weidemannová (Kan.) 151, 3. Wiklundová 139, ...5. Sáblíková 121, 18. Zdráhalová (ČR) 47.

Eindhoven (Niz.) - Série International Swimming League

Finále

Přidat do mých lig