Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. prosince 2021 Barbora

Sportovní výsledky 14. 11. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Ängelholm (Švédsko) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
4:2
konec
Švédsko
Rusko
2:5

Vierumäki (Fin.) - Přípravný zápas reprezentace do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Monthey (Švýc.) - Turnaj pěti zemí reprezentace do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Česko
2:0
konec
USA
Finsko
9:2

Krefeld (Něm.) - Německý pohár

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Rusko B
3:2
konec
Německo
Slovensko
4:1

Guadalajara (Mex.) - Turnaj mistryň

Přidat do mých lig

Šarm aš Šajch - Turnaj IFF mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Gengel (3-ČR)
Cloes (Belg.)
6:0, 6:4

Solarinp (It.) - Turna ITF žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
K. Kužmová (6-SR)
Csabiová (ČR)
6:1, 6:1

Turnaj mistrů - čtyřhra

Zelená skupina

Přidat do mých lig
konec
Mektič, Pavič (1-Chorv.)
Krawietz, Tecau (8-Něm./Rum.)
6:4, 6:4
konec
Granollers, Zeballos (4-Šp./Arg.)
Dodig, Polášek (6-Chorv./SR)
4:6, 7:6 (12:10), 10:6

Praha - Běžecký závod Velká kunratická

Přidat do mých lig

Muži (3100 m): 1. Šmahel (INOV-8) 11:43,2, 2. Bednarský (Šumperk) 12:11,6, 3. Brlica (Čtyři Dvory České Budějovice) 12:16,2.

Ženy (1900 m): 1. Šimková (Slavia Praha) 7:35,2, 2. A. Stránská (INOV-8) 7:46,2, 3. Kotlíková (Slavoj Pacov) 7:49,2.

Ženy - Hrádek (3100 m): 1. B. Stýblová (Loko Beroun) 14:37,6, 2. Kynclová (Sokol Maxičky) 15:52,4, 3. Baldrianová (USK Praha) 15:55,7.

Lech Zürs (Rak.) - Závod světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

1. Hirschbühl, 2. Raschner (oba Rak.), 3. McGrath, 4. Kristoffersen (oba Nor.), 5. Philp (Kan.), 6. Pertl (Rak.), 7. Read (Kan.), 8. Hadalin (Slovin.), 9. Rauchfuss (Něm.), 10. Kranjec (Slovin.), ...43. Paulus (ČR).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 37 závodů): 1. Hirschbühl a Odermatt (Švýc.) oba 100, 3. Kranjec (Slovin.) 86, 4. Leitinger (Rak.) a Raschner oba 80, 6. Kristoffersen 68.

Kvalifikace na mistrovství Evropy žen 2023

Skupina I

Přidat do mých lig
konec
Bělorusko
Nizozemsko
83:72 po prodl
konec
New Orleans Pelicans
Memphis Grizzlies
112:101
konec
Cleveland Cavaliers
Boston Celtics
91:89
konec
Indiana Pacers
Philadelphia 76ers
118:113
konec
Los Angeles Clippers
Minnesota Timberwolves
129:102
konec
Orlando Magic
Washington Wizards
92:104
konec
Toronto Raptors
Detroit Pistons
121:127
konec
Utah Jazz
Miami Heat
105:111

Český pohár mužů

3. kolo, odveta

Přidat do mých lig
konec
Odolena Voda
Beskydy
3:1 (17, 18, -26, 21)

Itapema (Braz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
George, Andre (3-Braz.) - Vitor Felipe, Renato (29-Braz.) 2:0 (27, 17), o 3. místo: Huber, Dressler (7-Rak.) - Lupo, Ranghieri (6-It.) 2:1 (-16, 19, 14).

Ženy
Finále:
Agatha, Duda (1-Braz.) - Taiana Limaová, Hegeile (24-Braz.) 2:0 (23, 13), o 3. místo: Cannonová, Hughesová (14-USA) - Tainá, Victoria (21-Braz.) 2:1 (-9, 18, 9).

Rallye Český Krumlov - závěrečný závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 1:16:55,8, 2. Kopecký, Hloušek -3,5, 3. Černý, Černohorský (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:09,0, 4. Jareš, Machů -1:31,4, 5. Březík, Krajča -2:55,5, 6. Stříteský, Hovorka -3:26,7, 7. Cvrček, Prokorát -5:56,5, 8. Trojan, Chlup (všichni Škoda Fabia R5) -7:30,1

Konečné pořadí MČR: 1. Kopecký 313,5 b., 2. Mareš (Škoda Fabia Rally2 evo) 241, 3. Pech 196.

Sao Paulo (Braz.) - Velká cena Brazílie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:32:22,851, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -10,496, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -13,576, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -39,940, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -49,517, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -51,820, 7. Gasly (Fr./Alpha Tauri), 8. Ocon (Fr./Alpine), 9. Alonso (Šp./Alpine), 10. Norris (Brit./McLaren) všichni -1 kolo.

Nejrychlejší kolo: Pérez.

Průběžné pořadí MS (po 19 z 22 závodů): 1. Verstappen 332,5, 2. Hamilton 318,5, 3. Bottas 203, 4. Pérez 178, 5. Norris 151, 6. Leclerc 148, 7. Sainz 139,5, 8. Ricciardo (Austr./McLaren) 105, 9. Gasly 92, 10. Alonso 62.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 521,5, 2. Red Bull 510,5, 3. Ferrari 287,5, 4. McLaren 256, 5. Alpine 112, 6. Alpha Tauri 112, 7. Aston Martin 68, 8. Williams 23, 9. Alfa Romeo 11.

Valencie (Šp.) - Velká cena Valencie, závěrečný závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Artigas (Šp./Honda) 38:30,302, 2. García (Šp./GASGAS) -0,043, 3. Masiá (Šp./KTM) -0,232, 4. Salač (ČR/KTM) -0,443, 5. Öncü (Tur./KTM) -0,540, 6. Nepa (It./KTM) -1,156.
Konečné pořadí MS (po 18 závodech): 1. Acosta (Šp./KTM) 259 b., 2. Foggia (It./Honda) 216, 3. García 188, 4. Masiá 171, 5. Fenati (It./Husqvarna) 160, 6. Antonelli (It./KTM) 152, ...16. Salač 71.

Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 25:38,612, 2. Di Giannantonio (It./Kalex) -0,517, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -0,786, 4. Vietti (It./Kalex) -2,393, 5. Canet (Šp./Boscoscuro) -4,978, 6. Vierge (Šp./Kalex) -5,415.
Konečné pořadí MS (po 18 závodech): 1. Gardner (Austr./Kalex) 311, 2. R. Fernández 307, 3. Bezzecchi (It./Kalex) 214, 4. Lowes (Brit./Kalex) 190, 5. A. Fernández 174, 6. Canet 164.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 41:15,481, 2. Martín (Šp./Ducati-Pramac) -0,489, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,823, 4. Mir (Šp./Suzuki) -5,214, 5. Quartararo (Fr./Yamaha) -5,439, 6. Zarco (Fr./Ducati) -6,993.
Konečné pořadí (po 18 závodech): 1. Quartararo 278, 2. Bagnaia 252, 3. Mir 208, 4. Miller 181, 5. Zarco 173, 6. B. Binder (JAR/KTM) 151.

Tábor - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Van der Haar (Niz.) 1:02:27, 2. Iserbyt -11, 3. Hermans -15, 4. Aerts -29, 5. Vanthourenhout -41, 6. L. Sweeck (všichni Belg.) -1:02, ...18. Boroš -2:15, 21. Paprstka -3:25, 22. Vaníček -3:42, Petruš (všichni ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 16 závodů): 1. Iserbyt 205, 2. Van der Haar 154, 3. Hermans 153, 4. Aerts 151, 5. Vanthourenhout 151, 6. Adams (Belg.) 93, ...26. Boroš 20, 41. Paprstka 5, 42. Vaníček 4.

Ženy: 1. Brandová 52:00, 2. Pieterseová, 3. Worstová obě -3, 4. Alvaradová -4, 5. Betsemaová (všechny Niz.) -9, 6. Vasová (Maď.) -19, ...20. Zemanová -3:03, 34. Havlíková -5:09, 35. Štěpánová -5:20, 36. Tvarůžková -5:30, 37. Vaníčková (všechny (ČR) -5:36.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 16 závodů): 1. Brandová 187, 2. Betsemaová 168, 3. Pieterseová 142, 4. Vasová 125, 5. Vosová 102, 6. Van Anrooijová (obě Niz.) 100, ...25. Nash (ČR) 24, 35. Zemanová 6.

Muži do 23 let: 1. Hendrikx 48:01, 2. Kamp (oba Niz.) -2, 3. Mason (Brit.) -3, ...17. Stránský -1:01, 21. Říman -1:44, 22. Fiala -1:47, 23. Hula -2:03, 27. Jindřich (všichni ČR) -2:15.

Junioři: 1. Haverdings (Niz.) 41:38, 2. Smith (Brit.) -1, 3. Corsus (Belg.) -10, ...16. Ježek -1:06, 19. Černý -1:31, 22. Novotný -1:32, 27. Seeman -2:02, 29. Samec (všichni ČR) -2:13.

Juniorky: 1. Backstedtová (Brit.) 36:58, 2. Bentveldová (Niz.) -20, 3. Venturelliová (It.), 4. Hladíková obě -46, ...13. Kopecky -1:40, 16. Dlasková -2:08, 18. Hanáková -2:28, 24. Jeřábková -2:54, 30. Dostálová (všechny ČR) -4:17.

14:50 muži elite

První liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Liberec
3:4

Belleair (USA) - Závěr ženského turnaje Women’s Championship

Přidat do mých lig

Dubaj - Závěr turnaje Dubai Championship série European Tour

Přidat do mých lig

1. Hansen (Dán.) 265 (63+67+67+68), 2. Laporta (It.) 226 (66+64+67+69) a Wiesberger (Rak.) 266 (67+66+68+65), 4. Džanevattananond (Thaj.) 268 (70+68+63+67), Lee (Austr.) 268 (67+67+66+68), Rozner (Fr.) 268 (65+64+69+70) a Sullivan (Angl.) 268 (65+71+67+65).

Houston (USA) - Závěr turnaje Houston Championship série PGA Tour

Přidat do mých lig

1. Kokrak 270 (68+71+66+ 65), 2. Scheffler 272 (72+62+69+69) a Tway 272 (67+64+73+68), 4. Hickok 273 (67+67+70+69), 5. Dahmen 274 (70+69+70+65) a Trainer (všichni USA) 274 (65+65+74+70).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Tomaszów Mazowiecki (Pol.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
500 m: 1. Šinhama (Jap.) 34,699, 2. Dubreuil (Kan.) 34,734, 3. Morišige (Jap.) 34,746.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 10 závodů): 1. Šinhama 114, 2. Dubreuil 102, 3. Kao Tching-jü (Čína) 94.

1000 m: 1. Otterspeer 1:08,676, 2. Krol 1:08,699, 3. Nuis (všichni Niz.) 1:08,836.
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko 3:44,567, 2. Kanada 3:45,763, 3. Japonsko 3:45,817.

Ženy
1500 m: 1. Takagiová (Jap.) 1:56,000, 2. Boweová (USA) 1:56,606, 3. Morozovová (Kaz.) 1:56,925, ...19. Sáblíková 2:01,666, divize B: 3. Zdráhalová (obě ČR) 2:00,218.
Průběžné pořadí SP (po 1 z 5 závodů): 1. Takagiová 64, 2. Boweová 54, 3. Morozovová 48, ...21. Sáblíková 22, 22. Zdráhalová 21.

Závod s hromadným startem: 1. Schoutenová (Niz.) 62 b., 2. Blondinová (Kan.) 40, 3. Lollobrigidaová (It.) 24, ...Zdráhalová a Kuršová (ČR) vyřazeny v semifinále.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 7 závodů): 1. Schoutenová 180, 2. Blondinová 162, 3. Groenewoudová (Niz.) 146, ...19. Zdráhalová 31, 24. Kuršová 29.