Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. prosince 2021 Barbora

Sportovní výsledky 20. 11. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Charleroi
1:2
konec
Lovaň
Seraing
1:3
konec
Waregem
Gent
1:2
konec
Standard Lutych
Eupen
1:0

Nizozemská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
PSV Eindhoven
Arnhem
2:0
konec
Sparta Rotterdam
Twente Enschede
0:1
konec
Alkmaar
Nijmegen
1:1
konec
Almelo
Sittard
3:1

Polská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Warta Poznaň
Plock
1:2
konec
Bialystok
Wisla Krakov
3:1
konec
Mielec
Gdaňsk
3:3
konec
Lech Poznaň
Gliwice
1:0

Rakouská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapid Vídeň
Altach
1:0
konec
Ried
Hartberg
1:0
konec
Salcburk
Admira
0:0

Ruská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Samara
Jekatěrinburg
1:1
konec
Lokomotiv Moskva
Groznyj
1:2
konec
FK Krasnodar
Spartak Moskva
2:1

Skotská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dundee United
Aberdeen
1:0
konec
Motherwell
Hearts
2:0
konec
St. Mirren
Livingston
1:1

Turecká liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatayspor
Antalyaspor
3:1
konec
Basaksehir
Sivasspor
2:1
konec
Giresunspor
Malatyaspor
1:0
konec
Alanyaspor
Besiktas
2:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Hämeenlinna
0:1
konec
Ilves Tampere
Jyväskylä
6:1
konec
Kärpät Oulu
Lukko Rauma
2:5
konec
Kouvola
Jukurit Mikkeli
4:2
konec
Pelicans Lahti
KalPa Kuopio
4:1
konec
Sport Vaasa
Tappara Tampere
0:4
konec
SaiPa Lappeenranta
IFK Helsinky
2:3 po sam. nájezdech.

Rakouská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vídeň
Dornbirn
4:0
konec
Pustertal
Székesfehérvár
4:3 po sam. nájezdech.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Rögle
4:3 po sam. nájezdech
konec
Frölunda
Växjö
5:2
konec
Leksand
Skelleftea
1:2
konec
Malmö
Brynäs
1:2 v prodl.
konec
Djurgaarden
Linköping
2:5
konec
Örebro
Lulea
2:3
konec
Timra
Oskarshamn
2:0

Švýcarská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Ženeva
2:3
konec
Bern
Curych
6:1
konec
Davos
Fribourg-Gottéron
0:2
konec
Langnau
Ajoie
8:2
konec
Lausanne
Lugano
4:8
konec
Zug
Biel
4:3

Levi (Fin.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Vlhová (SR) 1:46,19 (52,15+54,04), 2. Shiffrinová (USA) -0,31 (52,26+54,24), 3. Dürrová (Něm.) -0,84 (52,87+54,16), 4. Slokarová (Slovin.) -1,12 (52,63+54,68), 5. Swennová Larssonová (Švéd.) -1,13 (52,70+54,62), 6. Liensbergerová (Rak.) -1,28 (52,87+54,60), 7. Holdenerová -1,50 (53,08+54,61), 8. Gisinová (obě Švýc.) -1,63 (52,85+54,97), 9. Hectorová (Švéd.) -1,92 (53,26+54,85), 10. Stjernesundová (Nor.) -2,01 (53,34+54,86), ...13. Dubovská -2,40 (53,58+55,01), v prvním kole 46. Capová (obě ČR) 54,90.

Průběžné pořadí SP (po 3 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 180 b., 2. Slokarová 168, 3. Vlhová 160, 4. Stjernesundová 118, 5. Liensbergerová 105, 6. Dürrová, Hectorová, Gutová-Behramiová (Švýc.) všechny 96, ...31. Dubovská 20.

Nižnij Tagil (Rus.) - Úvodní závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Geiger (Něm.) 252,4 b. (134,5+133 m), 2. R. Kobajaši (Jap.) 243,7 (128+131), 3. Granerud (Nor.) 239,7 (133+125), 4. Nakamura (Jap.) 230,2 (130+128,5), 5. Stoch (Pol.) 221,3 (117,5+125), 6. Eisenbichler (Něm.) 219,6 (122,5+119,5), 7. Lanišek (Slovin.) 219,1 (126,5+122,5), 8. C. Prevc (Slovin.) 215,5 (121,5+127,5), 9. Johansson (Nor.) 215,3 (131,5+117), 10. J. Sato (Jap.) 213,4 (119+120,5), ...44. Polášek (ČR) 79,5 (112,5).

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basket Brno
BC Geosan Kolín
94:84 (18:23, 47:46, 71:71)
konec
Královští sokoli Hradec Králové
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
102:85 (26:23, 47:43, 73:64)
konec
BK Redstone Olomoucko
BK Opava
79:74 (18:22, 38:42, 58:52)
konec
ERA Basketball Nymburk
BK Armex Děčín
odloženo

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
KP Brno
71:54 (14:17, 33:27, 48:39)
konec
Slavia Praha
Hradec Králové
64:46 (23:9, 38:17, 45:33)
konec
Boston
LA Lakers
130:108
konec
Brooklyn
Orlando
115:113
konec
Charlotte
Indiana
121:118
konec
Denver
Chicago
108:114
konec
Detroit
Golden State
102:105
konec
Milwaukee
Oklahoma City
96:89
konec
New Orleans
LA Clippers
94:81
konec
Phoenix
Dallas
112:104
konec
Sacramento
Toronto
89:108

Extraliga mužů

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Karlovarsko
0:3 (-24, -18, -16)
konec
Zlín
Ústí nad Labem
0:3 (-21, -20, -21)
konec
Beskydy
Příbram
1:3 (21, -16, -22, -13)

Extraliga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
Liberec
0:3 (-18, -18, -15)
konec
Olymp Praha
Olomouc
0:3 (-22, -24, -24)
konec
Ostrava
Šternberk
3:2 (-22, 22, 23, -20, 10)
konec
Šelmy Brno
Prostějov
1:3 (-23, -22, 20, -20)
konec
Přerov
KP Brno
0:3 (-14, -16, -10)

Losail (Kat.) - Kvalifikace na Velkou cena Kataru, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:20,827, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,455, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,651, 4. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,813, 5. Alonso (Šp./Alpine) -0,843, 6. Norris (Brit./McLaren) -0,904, 7. Sainz (Šp./Ferrari) -1,013, 8. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1,054, 9. Ocon (Fr./Alpine) -1,201, 10. Vettel (Něm./Aston Martin) -1,958.

Mandalika (Indon.) - Závěrečný závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Monza (It.) - Rallye Monza, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

po 2. etapě: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) 2:13:27,2, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -0,5, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -27,4, 4. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -46,6, 5. O. Solberg, Edmonson (Švéd., Brit./Hyundai i20) - 1:21,2, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -1:38,8.

Bern (Švýc.) - Světový pohár v šermu kordem

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Grenoble (Fr.) - Mezinárodní mistrovství Francie, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kagijama 286,41, 2. Sato (oba Jap.) 264,99, 3. Brown (USA) 264,20.
Ženy: 1. Ščerbakovová 229,69, 2. Kostorná (obě Rus.) 221,85, 3. Higučiová (Jap.) 204,91.
Sportovní dvojice: 1. Bojkovová, Kozlovskij 216,96, 2. Artěmjevová, Nazaryčev (všichni Rus.) 205,15, 3. Knierimová, Frazier (USA) 201,69.
Taneční páry: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 221,25, 2. Gillesová, Poirier (Kan.) 203,16, 3. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 200,29.

Praha - Global Champions Prague Playoffs, finálový díl seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Dubaj (SAE) - Mistrovství světa v karate

Přidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Úvodní závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

1. Friedrich, Schüller 1:42,85 (51,27+51,58), 2. Lochner, Bauer (všichni Něm.) -0,47 (51,69+51,63), 3. Hall, Cackett (Brit.) -0,63 (51,69+51,79), ...14. Dvořák, Záleský (ČR) -1,14 (51,93+52,06).

Jen-čching (Čín.) - Úvodní závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ludwig 1:54,597 (57,299+57,298), 2. Loch -0,854 (57,869+57,582), 3. Langenhan (všichni Něm.) -0,858 (57,734+57,721), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken (Něm.) 1:57,610 (58,793+58,817), 2. Steu, Koller (Rak.) -0,209 (58,879+58,940), 3. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,429 (58,991+59,048), ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) -3,352 (1:00,589+1:00,373).

Lillehammer (Nor.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Ženy

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švédsko
konec
Švýcarsko
Česko

Lillehammer (Nor.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Muži

Přidat do mých lig
konec
Česko
Nizozemsko

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Stavanger (Nor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Dubreuil (Kan.) 34,573, 2. Arefjev (Rus.) 34,608, 3. Kania (Pol.) 34,653.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 10 závodů): 1. Dubreuil 162, 2. Šinhama (Jap.) 154, 3. Arefjev 133.

10.000 m: 1. Van der Poel (Švéd.) 12:38,928, 2. Bergsma (Niz.) 12:56,088, 2. Bloemen (Kan.) 13:00,230.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Van der Poel 120, 2. Bloemen 102, 3. Bergsma 97.
Týmový sprint: 1. Čína 1:20,122, 2. Norsko 1:21,025, 3. Polsko 1:21,250.

Ženy:
500 m:
1. Jacksonová (USA) 37,602, 2. Kodairaová (Jap.) 37,708, 3. Ziomeková (Pol.) 37,746.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 9 závodů): 1. Jacksonová 180, 2. 3. Kodairaová 156, 3. Golikovová (Rus.) 140.
Týmový sprint: 1. Polsko 1:28,364, 2. Kanada 1:28,547, 3. Německo 1:33,297.

Debrecín (Maď.) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

Eindhoven (Niz.) - Série International Swimming League

Semifinále

Přidat do mých lig