Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. prosince 2021 Barbora

Sportovní výsledky 29. 11. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Portugalská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Estoril
Santa Clara
2:2

Ruská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ufa
Spartak Moskva
1:1
konec
Tula
Lokomotiv Moskva
3:1

Turecká liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Göztepe
Fenerbahce
1:1

Madrid, Innsbruck, Turín - Finálový turnaj Davisova poháru

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Chorvatsko
1:2
konec
Sonego
Gojo
6:7 (2:7), 6:2, 2:6
konec
Sinner
Čilič
3:6, 7:6 (7:4), 6:3
konec
Fognini, Sinner
Mektič, Pavič
3:6, 4:6

Kvalifikace na mistrovství světa mužů 2023

Skupina F

Přidat do mých lig
konec
Bulharsko
Bosna a Hercegovina
75:85
konec
LA Clippers
Golden State
90:105
konec
Indiana
Milwaukee
100:118
konec
LA Lakers
Detroit
110:106
konec
Memphis
Sacramento
128:101
konec
Toronto
Boston
97:109

Český pohár mužů

3. kolo, odveta

Přidat do mých lig
konec
Lvi Praha
Zlín
3:0 (22, 17, 20)

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Lotyšsko
13:0 (4:0, 3:0, 6:0)

Mistrovství světa žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Německo
6:0 (3:0, 3:0, 0:0)

Mistrovství světa žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
USA
Itálie
16:0 (7:0, 4:0, 5:0)
konec
Dánsko
Thajsko
9:1 (3:1, 3:0, 3:0)

Mistrovství světa žen

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Norsko
Singapur
4:2 (1:0, 0:0, 3:2)

Dubaj (SAE) - Utkání o titul mistra světa

Přidat do mých lig
konec
Magnus Carlsen
Jan Něpomňaščij
– : –

ostatní sportyPřidat do mých lig

Huelva (Šp.) - Mistrovství světa v badmintonu

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Houston (USA) - Mistrovství světa jednotlivců

Přidat do mých lig

Muži
Dvouhra - semifinále:
Fan Čen-tung (1-Čína) - Liang Ťing-kchun (5-Čína) 4:1 (5, 4, 9, -8, 11)
Möregard (Švéd.) - Boll (8-Něm.) 4:3 (-8, -8, 6, 8, -10, 8, 5)

Čtyřhra - semifinále:
Karlsson, Falck (Švéd.) - Lin Kao-jüan, Liang Ťing-kchun (1-Čína) 3:0 (10, 8, 8)
Čang U-čin, Lim Jong-hon (10-Korea) - Togami, Uda (2-Jap.) 3:1 (-8, 4, 9, 7)
Finále:
Karlsson, Falck - Čang U-čin, Lim Jong-hon 3:1 (8, 13, -11, 10).

Ženy
Dvouhra - semifinále:
Wang Man-jü (4-Čína) - Čchen Meng (1-Čína) 4:3 (-9, -7, 8, 6, -11, 8, 8)
Sun Jing-ša (2-Čína) - Wang I-ti (7-Čína) 4:1 (8, -3, 8, 6, 8)

Čtyřhra - semifinále:
Itoová, Hajataová (Jap.) - Čchien Tchien-i, Čchen Meng (Čína) 3:2 (9, -2, -10, 6, 7)
Wang Man-jü, Sun Jing-ša (11-Čína) - De Nutteová, Ni Xia-lian (Niz.) 3:0 (4, 3, 12)
Finále:
Wang Man-jü, Sun Jing-ša - Itoová, Hajataová 3:0 (9, 7, 8).

Smíšená čtyřhra - finále:
Wang Čchu-čchin, Sun Jing-ša (15-Čína) - Harimoto, Hajataová (11-Jap.) 3:0 (2, 5, 8).