Pátek 3. prosince 2021, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Sportovní výsledky 26. 11. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

16. kolo - Přejít na odložené zápasy

Přidat do mých lig

Belgická liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Saint-Gilloise
Lovaň
1:3

Nizozemská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nijmegen
Leeuwarden
2:3

Polská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gliwice
Nieciecza
2:1
konec
Wisla Krakov
Radom
0:1

Portugalská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Gil Vicente
2:2

Turecká liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Adana Demirspor
Kasimpasa
0:0
konec
Basaksehir
Altay Izmir
0:0

Kvalifikace na mistrovství světa žen 2023

Utkání skupiny C

Přidat do mých lig
konec
Kypr
Bělorusko
1:1

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje

14. kolo

Přidat do mých lig

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje

16. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Tappara Tampere
0:5
konec
IFK Helsinky
Kärpät Oulu
4:2
konec
Ilves Tampere
TPS Turku
2:5
konec
KalPa Kuopio
Jukurit Mikkeli
1:3
konec
SaiPa Lappeenranta
Pelicans Lahti
0:3
konec
Jyväskylä
Sport Vaasa
2:1

Německá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Eisbären Berlín
4:5 po sam. nájezdech
konec
Bremerhaven
Mannheim
4:3
konec
Düsseldorf
Ingolstadt
3:2
konec
Mnichov
Krefeld
3:4 po sam. nájezdech
konec
Norimberk
Schwenningen
2:3 po sam. nájezdech.

Rakouská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dornbirn
Klagenfurt
2:3 v prodl.
konec
Linec
Olimpija Lublaň
5:1
konec
Székesfehérvár
Salcburk
3:4 po sam. nájezdech
konec
Štýrský Hradec
Pustertal
2:0
konec
Villach
Vídeň
7:1

Slovenská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Banská Bystrica
3:1
konec
Spišská Nová Ves
Liptovský Mikuláš
3:4 v prodl.
konec
Zvolen
Nové Zámky
3:2

Švýcarská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Rapperswil
2:5
konec
Bern
Lausanne
3:2
konec
Biel
Ambri-Piotta
3:2
konec
Lugano
Fribourg-Gottéron
3:4 v prodl.
konec
Zug
Langnau
3:2 v prodl.

Madrid, Innsbruck, Turín - Finálový turnaj Davisova poháru

Přidat do mých lig

Skupina A (Madrid):
Španělsko - Ekvádor 3:0

F. López - Quiroz 6:3, 6:3
Carreňo - Gómez 5:7, 6:3, 7:6 (7:5)
Carreňo, Granollers - Escobar, Hidalgo 6:4, 6:7 (5:7), 7:6 (7:2)

Skupina E (Turín):
USA - Itálie 1:2

Opelka - Sonego 3:6, 6:7 (4:7)
Isner - Sinner 2:6, 0:6
Ram, Sock - Fognini, Musetti 7:6 (7:5), 6:2

Skupina F (Innsbruck):
Srbsko - Rakousko 3:0

Lajovič - Melzer 7:6 (7:5), 3:6, 7:5
Djokovič - Novak 6:3, 6:2
Cacič, Krajinovič - Marach, Oswald 7:6 (7:4), 4:6, 6:3

Lake Louise (Kan.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

 sjezd muži - ZRUŠENO

Nižnij Tagil (Rus.) - Úvodní závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Ženy

Přidat do mých lig

1. Kramerová (Rak.) 253,5 b. (104,5+96 m), 2. Klinecová (Slovin.) 211,8 (92+91), 3. Iraschková-Stolzová (Rak.) 207,4 (90+90), ...33. Indráčková 73,1 (75,5), 40. Ulrichová (obě ČR) 53,8 (63).

Ruka (Fin.) - Kvalifikace na závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Ruka (Fin.) - Úvodní závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 12:16,1, 2. Lamparter (Rak.) -20,2, 3. J. L. Oftebro (Nor.) -22,2, 4. Seidl (Rak.) -23,8, 5. Faisst (Něm.) -32,1, 6. Greiderer (Rak.) -45,7, 7. Graabak (Nor.) -47,5, 8. Ilves (Est.) -51,8, 9. Jamamoto (Jap.) -1:16,6, 10. Rydzek (Něm.) -1:26,1, ...27. Portyk -2:45,5, 45. Vytrval -6:33,5, 46. Pažout (všichni ČR) -6:51,6.

Ruka (Fin.) - Úvodní závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasicky
Muži:
1. Terentěv (Rus.) 2:31,90, 2. Klaebo -1,18, 3. Valnes (oba Nor.) -2,13, 4. Jouve (Fr.) -3,01, 5. Taugböl (Nor.) -4,72, 6. Mäki (Fin.) -8.53, ...27. Šeller - vyřazen ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 35. Černý, 48. Pechoušek, 51. M. Novák (všichni ČR).

Ženy: 1. Dahlqvistová 3:01,81, 2. Hagströmová (obě Švéd.) -1,77, 3. Fallaová (Nor.) -2,02, 4. Matintalová -3,21, 5. Lylynperäová (obě Fin.) -3,74, 6. Karlssonová (Švéd.) -3,97, ...20. Beranová - vyřazena ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 33. Holíková, 39. Janatová, 57. Hynčicová, 59. Nováková (všechny ČR).

Kvalifikace na mistrovství světa mužů 2023

Utkání skupiny F

Přidat do mých lig
konec
Litva
Bulharsko
89:69

Euroliga mužů

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Unics Kazaň
78:98
konec
Monako
Villeurbanne
84:85
konec
Milán
Olympiakos Pireus
72:93
konec
FC Barcelona
Žalgiris Kaunas
93:76

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Trutnov
71:86

Dubaj (SAE) - Utkání o titul mistra světa

1. partie

Přidat do mých lig
konec
Magnus Carlsen
Jan Něpomňaščij
0,5:0,5

krasobrusleníPřidat do mých lig

Soči (Rus.) - Rostelecom Cup, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Tomono (Jap.) 95,81, 2. Kvitelašvili (Gruz.) 95,37, 3. Sadovsky (Kan.) 84,59, ...6. Březina (ČR) 82,31.

První liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žabinští Vlci Brno
Mělník
2:2

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sjezdové lyžování

1. kolo

Přidat do mých lig
zrušen
Zápas byl zrušen.

Innsbruck (Rak.) - Závody Světového poháru v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Weston (Brit.) 1:46,04 (53,09+52,95), Wen-čchiang Keng (Čína) 1:46,04 (53,10+52,94) a Grotheer (Něm.) 1:46,04 (53,16+52,88).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Grotheer 425 b., 2. Treťjakov (Rus.) 377, 3. Jungk (Něm.) 376.

Ženy: 1. Nikitinová (Rus.) 1:47,83 (53,80+54,03), 2. Bosová (Niz.) -0,20 (54,03+54,00), 3. Margagliová (It.) -0,45 (54,30+53,98), ...16. Fernstädtová (ČR) - 1,43 (54,59+54,67).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Nikitinová 450, 2. Bosová 420, 3. Margagliová 384, ...15. Fernstädtová 208.

Lillehammer (Nor.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Muži

Přidat do mých lig

Semifinále:
Švédsko - Itálie 6:3
Skotsko - Norsko 9:3

Lillehammer (Nor.) - ME v curlingu

Ženy o 3. místo:

Přidat do mých lig
konec
Německo
Rusko

stolní tenisPřidat do mých lig

Houston (USA) - Mistrovství světa

Ženy - čtyřhra:

Přidat do mých lig

2. kolo: Matelová, Balážová (ČR/SR) - J. Sungová, R. Sungová (USA) 3:1 (9, -2, 8, 9).
Osmifinále: Čchien Tchien-i, Čchen Meng (Čína) - Matelová, Balážová 3:1 (-10, 10, 8, 5).