Pátek 3. prosince 2021, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Sportovní výsledky 2. 12. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Lukko Rauma
2:1 v prodl.
konec
TPS Turku
Kärpät Oulu
4:3

Německá liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mnichov
Mannheim
2:5

Německá liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Düsseldorf
6:7 v prodl.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Skelleftea
3:6
konec
Linköping
Växjö
1:2
konec
Lulea
Frölunda
3:2 po sam. nájezdech
konec
Örebro
Leksand
3:1
konec
Oskarshamn
Djurgaarden
5:2
konec
Rögle
Brynäs
4:2,
konec
Timra
Malmö
4:2

Madrid - finálový turnaj Davisova poháru

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Rusko
Švédsko
2:0 po dvouhrách

Östersund (Švédsko) - Závody Světového poháru

Sprinty

Přidat do mých lig

Muži (10 km): 1. Samuelsson (Švéd.) 22:58,7 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin -18,0 (1), 3. Fillon Maillet (oba Fr.) -21,5 (1), 4. Latypov (Rus.) -26,1 (0), 5. Christiansen -31,1 (1), 6. Laegreid (oba Nor.) -40,5 (0), 7. Hofer (It.) -42,3 (0), 8. T. Bö -44,0 (1), 9. J.T. Bö (oba Nor.) -50,1 (1), 10. Weger (Švýc.) -50,9 (0), ...15. Krčmář -58,8 (0), 43. Štvrtecký -1:50,2 (1), 68. Václavík -2:23,6 (2), 75. Karlík -2:34,1 (4), 83. Hornig (všichni ČR) -2:52,1 (2).
Pořadí SP (po 3 z 22 závodů): 1. Samuelsson 121, 2. J.T. Bö 120, 3. Christiansen 118, 4. T. Bö 117, 5. Latypov 109, 6. Desthieux (Fr.) 106, ...24. Krčmář 46, 47. Štvrtecký 14.

Ženy (7,5 km): 1. Hauserová (Rak.) 19:30,2 (0 tr. okruhů), 2. E. Öbergová (Švéd.) -12,5 (2), 3. Solová -14,4 (1), 4. Alimbekavová (obě Běl.) -20,6 (0), 5. Preussová (Něm.) -24,2 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -27,8 (1), 7. Perssonová (Švéd.) -34,4 (0), 8. Chevalierová (Fr.) -38,1 (0), 9. Herrmannová -43,1 (1), 10. Voigtová (obě Něm.) -44,4 (0), ...18. Davidová -59,0 (1), 34. Jislová -1:22,8 (1), 54. Vinklárková -1:57,3 (1), 58. Puskarčíková -2:02,9 (1), 69. Charvátová (všechny ČR) -2:20,7 (4).
Pořadí SP (po 3 z 22 závodů): 1. Hauserová 134, 2. Alimbekavová 129, 3. E. Öbergová 111, 4. Davidová 109, 5. Röiselandová (Nor.) 108, 6. Herrmannová 96, ...34. Puskarčíková 30, 35. Jislová 30, 52. Vinklárková 12, 53. Charvátová 8.

Beaver Creek (USA) - SP ve sjezdovém lyžování

Muži - super-G

Přidat do mých lig

1. Odermatt (Švýc.) 1:08,61, 2. Mayer (Rak.) -0,78, 3. Thompson (Kan.) -0,95, 4. Sander (Něm.) -0,98, 5. Kriechmayr (Rak.) -1,02, 6. Pinturault (Fr.) -1,13, 7. Sejersted (Nor.) -1,14, 8. Murisier (Švýc.) ?-1,26, 9. Casse (It.) -1,32, 10. G. Caviezel (Švýc.) -1,39.

Průběžné pořadí SP (po 4 z 36 závodů): 1. Odermatt 250, 2. Mayer 180, 3. Kriechmayr 125, 4. Hirschbühl (Rak.) 100, 5. G. Caviezel 87, 6. Kranjec (Slovin.) 86.

Ruka (Fin.) - SP v akrobatickém lyžování

Skoky

Přidat do mých lig

1. Burov (Rus.) 122,17, 2. Werner 118,10, 3. Roth (oba Švýc.) 116,74, ...v kvalifikaci 35. Novak (ČR).

Kooperativa národní liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
BC Geosan Kolín
Královští sokoli Hradec Králové
86:68 (15:10, 30:23, 62:40)
konec
BK Armex Děčín
BK Redstone Olomoucko
74:63 (21:19, 41:34, 57:46)
konec
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
86:76 (22:14, 48:34, 74:55)
konec
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
USK Praha
75:98 (26:24, 45:52, 65:83)

Euroliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Panathinaikos Atény
97:77
konec
Fenerbahce Istanbul
AS Monako
96:86
konec
Žalgiris Kaunas
Baskonia Vitoria
72:68
konec
Bayern Mnicho
ASVEL Lyon-Villeurbanne
73:65
konec
Real Madrid
Maccabi Tel Aviv
72:70

Euroliga žen

7. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Šoproň Basket
Basket Landes
76:54
konec
Indiana
Atlanta
111:114
konec
Orlando
Denver
108:103
konec
Washington
Minnesota
115:107
konec
Boston
Philadelphia
88:87
konec
Milwaukee
Charlotte
127:125
konec
New Orleans
Dallas
107:139
konec
Oklahoma City
Houston
110:114
konec
Miami
Cleveland
85:111
konec
LA Clippers
Sacramento
115:124

Extraliga žen

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
KP Brno
3:1 (19, 25, -15, 18)

Extraliga žen

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Liberec
3:0 (11, 20, 22)

Český pohár mužů

3. kolo, odveta

Přidat do mých lig
konec
Kladno
Příbram
1:3 (-21, 20, -24, -21)
První zápas 1:3, do čtvrtfinále postoupila Příbram

Liga mistrů

Skupina C elitní fáze

Přidat do mých lig
konec
Halle-Gooik
FC Barcelona
4:8 (3:4)
konec
Plzeň
Dobovec
2:3 (0:1)

Praha - Czech Pro Series V, turnaj okruhu PSA

Dvouhra mužů - finále

Přidat do mých lig
konec
Aubert (1-Fr.)
Vargas (5-Kol.)
3:0 (8, 4, 12)