Pátek 3. prosince 2021, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Sportovní výsledky 12. 11. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Kvalifikace na mistrovství světa 2022

Jihoamerická zóna CONMEBOL

Přidat do mých lig
konec
Paraguay
Chile
– : –
konec
Brazílie
Kolumbie
– : –
konec
Peru
Bolívie
– : –

Kvalifikace na mistrovství Evropy do 21 let 2023

Skupina G

Přidat do mých lig
konec
Slovinsko
Albánie
3:0 (2:0)

Memoriál Tamáse Sárközyho v Budapešti

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Ukrajina
4:3 po sam. nájezdech (1:0, 1:0, 1:3 0:0)

Turnaj tří zemí ve Vojensu (Dánsko)

Přidat do mých lig
konec
Dánsko
Lotyšsko
5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Ängelholm (Švéd.) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
ČR
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
konec
Rusko
Finsko
6:3 (2:1, 2:2, 2:0).

Vierumäki (Fin.) - Přípravný zápas reprezentace do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
ČR
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Monthey (Švýc.) - Turnaj pěti zemí reprezentace do 18 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
USA
1:9 (0:2, 0:3, 1:4)
konec
Švédsko
Finsko
4:3 (1:1, 3:0, 0:2).

Vaasa (Fin.) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 17 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
Švédsko
1:2 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 0:0 0:0)
konec
Finsko
USA
1:5 (0:0, 0:3, 1:2)

Cheb - Přípravný zápas reprezentace do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švýcarsko
– : –

Jesenice (Slovinsko), přípravný turnaj

Přidat do mých lig

Francie - Rakousko 2:3 v prodl. (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)

Slovinsko - Bělorusko 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Turnaj mistryň - čtyřhra

El Tajín

Přidat do mých lig
konec
Mertensová (4-Tchaj./Belg.)
Guarachiová, Krawczyková (6-Chile/USA)
7:6 (7:3), 6:2

Linec (Rak.) - Turnaj žen

Dvouhra, finále

Přidat do mých lig
konec
Riskeová (8-USA)
Cristianová (Rum.)
2:6, 6:2, 7:5.

Linec (Rak.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Dzalamidzeová, Rachimovová (3-Rus.)
Čeng Saj-saj, Wang Sin-jü (Čína)
6:4, 6:2

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Paul (USA)
Tiafoe (8-USA)
5:7, 7:6 (7:5), 6:4.

Stockholm (Švéd.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
González, Molteni (Mex./Arg.)
Kúreší, Rojer (Pák./Niz.)
6:2, 6:2

Milán (It.) - Turnaj mistrů hráčů do 21 let

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Korda (2-USA)
Nakashima (4-USA)
4:3 (7:3), 2:4, 1:4, 4:2, 4:2
konec
Alcaraz (1-Šp.)
Báez (6-Arg.)
4:2, 4:1, 4:2

Euroliga mužů

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zenit Petrohrad
Olympiakos Pireus
84:78
konec
Fenerbahce Istanbul
Milán
43:68
konec
Monako
Bayern Mnichov
94:71
konec
Real Madrid
Žalgiris Kaunas
95:82
konec
Philadelphia
Toronto
109:115
konec
LA Clippers
Miami
112:109
konec
Utah
Indiana
100:111

Itapema (Braz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži:
Skupina A:

Dumek, Berčík (17-ČR) - Bonifazi, Benzi (32-It.) 2:1 (-18, 16, 16).

Play off - 1. kolo:
Saymon, Oscar (25-Braz.) - Dumek, Berčík 2:0 (19, 16)

Ženy:
Play off - 1. kolo:

Windeleffová, Bisgaardová (32-Dán.) - Hermannová, Štochlová (7-ČR) 2:0 (18, 24)

Rallye Český Krumlov - závěrečný závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. rychlostní zkoušce: 1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 2:15,2, 2. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1,5, 3. Jakeš, Machů -1,9, 4. Březík, Krajča (všichni Škoda Fabia R5) -2,4, 5. Černý, Černohorský (Škoda Fabia Rally2 Evo) -3,0, 6. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia R5) -3,4.

Sao Paulo (Br.) - Tréninky na Velkou cenu Brazílie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:09,050, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,367, 3. Pérez (Mex./Red Bull) -0,442, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -0,517, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,830, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -1,074.

Kvalifikace na sprint: 1. Hamilton 1:07,934, 2. Verstappen -0,438, 3. Bottas -0,535, 4. Pérez -0,549, 5. Gasly - 0,843, 6. Sainz -0,892.

Valencie (Šp.) - Trénink na Velkou cenu Valencie, závěrečný závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Tokio (Jap.) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Uno (Jap.) 290,15, 2. Zhou (USA) 260,69, 3. Čcha Čun-hwan (Kor.) 259,60.
Ženy: 1. Sakamotová 223,34, 2. Kawabeová (obě Jap.) 205,44, 3. Jo Jong (Kor.) 203,60.
Sportovní dvojice: 1. Mišinová, Galljamov 227,28, 2. Tarasovová, Morozov (všichni Rus.) 213,27, 3. Miurová, Kihara (Jap.) 209,42.
Taneční páry: 1. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 215,44, 2. Chocková, Bates (USA) 210,78, 3. Fearová, Gibson (Brit.) 191,91.

První liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mělník
Chrudim
0:11 (0:6)
konec
Teplice
Plzeň
3:3 (3:2)
konec
Česká Lípa
Slavia Praha
0:9 (0:6)

Dubaj - Turnaj Dubai Championship série European Tour

Přidat do mých lig

1,5 milionu dolarů, par 72: 1. Hansen (Dán.) 265 (63+67+67+68), 2. Laporta (It.) 226 (66+64+67+69) a Wiesberger (Rak.) 266 (67+66+68+65), 4. Džanevattananond (Thaj.) 268 (70+68+63+67), Lee (Austr.) 268 (67+67+66+68), Rozner (Fr.) 268 (65+64+69+70) a Sullivan (Angl.) 268 (65+71+67+65).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Tomaszów Mazowiecki (Pol.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Kao Tching-jü (Čína) 34,265, 2. Šinhama (Jap.) 34,546, 3. Dubreuil (Kan.) 34,687.
5000 m: 1. Van der Poel (Švéd.) 6:15,562, 2. Bloemen (Kan.) 6:20,941, 3. Roest (Niz.) 6:21,033, ...divize B: 34. Steklý (ČR) 6:47,875.

Ženy:
500 m:
1. Jacksonová (USA) 37,613, 2. Kodairaová (Jap.) 37,744, 3. Fatkulinová (Rus.) 38,072.
3000 m: 1. Schoutenová (Niz.) 4:04,009, 2. Weidemannová (Kan.) 4:05,255, 3. Lollobrigidaová (It.) 4:06,528, ...6. Sáblíková 4:07,467, 13. Zdráhalová (obě ČR) 4:13,762.

Eindhoven (Niz.) - Série International Swimming League

Semifinále

Přidat do mých lig