Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 7. prosince 2021 Ambrož, Benjamin
Advertisement

Online reportáž

To je ode mě pro dnešek vše a přeji příjemný zbytek večera.

Alena Mills přebírá cenu za první místo ve skupině.

Zápas končí a české děvčata postupují na olympijské hry do Pekingu! Parádní a koncentrovaný výkon znamená výhru 5:1! Ve třetí třetině se trefila ještě na 5:0 Denisa Křížová. Čestný gól Maďarek vstřelila po objetí branky Huszáková.

Konec zápasu.

59:17

Williamsová se snažila zakončit, ale jeho pokus byl zablokován.

59:00

Odbíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:15

Nechutný zákrok od jedné z Maďarek do hlavy Kláry Hymlarové zůstává bez povšimnutí.

57:59
Gól

Maďarsko právě vstřelilo branku!
Puk nakonec skončil za brankovou čárou po objetí branky! ALEXANDRA HUSZÁKOVÁ zasunula puk přesně za levý beton Peslarové 5:1! Bez asistence.

57:20
Šance

Kreiszová objela branku a puk zůstal pod Peslarovou. Maďarky dorazily puk do branky, ale gól platit asi nebude. Videorozhodčí přezkoumává tuto situaci.

57:00

Mrázová vybruslila z útočné třtiny a Češky kombinují v obranném pásmu. Puk jim sebrala Kreiszová, který na dvakrát zakončovala, ale Peslarová si pohlídala dolní část branky.

55:35
Gól

Česko právě vstřelilo branku!
A Češky přidávají pátou branku! DENISA KŘÍŽOVÁ výborně napadala Maďarskou rozehrávku a nadzvedla hůl jedné z Maďarských hráček a zakončila přesně pod betony Némethové 5:0! Asistence: Klára Hymlarová a Aneta Tejralová.

54:35

Čajanová byla zblokována. Poté Mrázová přestřelila branku z mezikruží. Češky se dostali za svoji branku a začíná jejich přesilovka.

54:20
Trest

Vyloučení v týmu Maďarsko (Williamsová – 2 min., sekání).

54:10
Šance

Jókaiová-Szilágyiová se objevila sama před Peslarovou, ta ji ale vychytala!

54:00

Pouhých šest minut chybí Češkám od výhry.

53:24

Kneeová nahazovala před branku, ale vedle. Maďarky jsou v plném počtu.

53:00
Trest

Vyloučení v týmu Česko (Neubauerová – 2 min., vysoká hůl).

52:22

Mlýnková chtěla projít do šance kličkou mezi nohama, ale byla zastavena.

51:35

Kolowratová nahodila na branku, před kterou tečovala Pádková, ale nad branku Némethové. Huszáková vyhazuje za českou branku.

51:24
Trest

Vyloučení v týmu Maďarsko (Williamsová – 2 min., podrážení).

50:30

Češky napadají Maďarskou rozehrávku a úspěšně. Zmocnily se puku a kombinují v útočném pásmu.

49:17

Radová hledala před brankou Serdarovou střílenou přihrávkou, ale česká hráčka byla zablokována.

48:48

Seregelyová našla pod sebou Szamosfalviovou, ale její nahození bylo slabé a Peslarová ho přikryla.

47:50

Lásková se dostala ke střele z pravé strany, ale byla vychytaná. Z levé strany to byla zase Křížová, ale jen do pravého betonu Némethové.

46:45

Bukolská předala Mrázové, ta se točí okolo branky Maďarek, ale o puk přišla. Gašparicsová zavezla puk do útočného pásma.

45:43

Radová hledala někoho na druhé straně kluziště, ale nenašla. Češky kombinují. Tejralová vystřelila od modré, ale její střela byla zblokována.

44:55

Češky kontrolují hru. Mills vystřelila od modré, ale jen do betonů Némethové.

43:53

Gasparicsová vystřelila z pravého kruhu, ale mimo. Češky získaly puk a jsou za svoji brankou.

42:35

Přibylová bojuje o puk za brankou Maďarska, ale přišla o něj. Maďarky drží puk, ale ne na dlouho. Češky kotouč vybojovaly a kombinují v útočném pásmu. Radová vystřelila, ale nad branku Némethové.

42:02

Hosté v plném počtu.

41:30

Mlýnková našla Láskovou, který vystřelila jen do lapačky Némethové. Vhazovaní po levici brankářky.

40:35

Mills zavezla puk do útočného pásma, ale Maďarky ho vyhazují až za branku Češek, které rozjíždí útočnou akci.

40:01

Češky začínají třetí třetinu v početní výhodě.

40:01

Začala třetí třetina.

České hráčky přidaly ve druhé třetině jednu branku zásluhou Samanthy Kolowratové, který zakončila přesně pod horní tyč. Češky jsou jednu třetinu od postupu na olympijské hry v Pekingu.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:59
Trest

Vyloučení v týmu Maďarsko (Horváthová – 2 min – nedovolený zásah tělem.).

39:23

Češky dohrávají druhou část v útočném pásmu. Hymlarová střílela z blízka, ale Némethová pokryla dolní prostor branky.

38:25

Pejšová výborně udržela modrou čáru. Maďarky ale i tak puk vybojovaly a jdou do útoku. Puku se zmocnily Češky. Mlýnková předložila Tejralové, který branku přestřelila.

37:52

Hosté v plném počtu.

37:29

Domácí v plném počtu.

37:10

Jókai-Szilágyová vystřelila z pravé strany, ale byla zblokována. Češky začínají přesilovou hru.

36:20

Hra je čtyři proti čtyřem. Češky kombinují v útočném pásmu. Maďarky mohli jít dvě na jednu, ale zastavil je zbytečný ofsajd.

35:52
Trest

Vyloučení v týmu Maďarsko (Seregély – 2 min., nedovolené bránění).

35:27
Trest

Vyloučení v týmu Česko (Neubauerová – 2 min.).

34:56

Maďarky se vůbec nemohou dostat do útočného pásma a mají velký problém vyhodit puk i d o toho středního. Kolowratová vystřelila od modré, ale Némethová vyráží betonem.

34:02
Šance

Češky ujížděli dva na jednoho. Přibylová to vzala z pravé strany na sebe, ale branku přestřelila. Český výběr drží puk v útočném pásmu.

32:45

Nepříjemná teč Mlýnkové, ale vedle. Poté se Mlýnková snažila objet branku, ale Némethová si pokryla dolní prostor branky. Maďarky pospíchali do útoku, ale české hráčky se vrátily a zamezily Maďarské šanci.

31:10

Češky kombinují v útočném pásmu, ale teď z něj vyjeli. Serdarová se snaží zavést puk zpět. U puku Tejralová za svoji brankou a rozjíždí útočnou akci.

30:15

Hymlarová projela do útočného pásma a a střílela na dorážku o levý beton Némethové, Mills ale nestihla být u puku první.

29:55

Česko v útočné třetině. Čajanová zavezla puk a předala ho na Trnkovou, která chtěla vystřelil, ale Maďarky ji zablokovali hokejku. Poté se na druhou stranu ke střele dostala Metzler, ale Peslarová v pohodě chytila do své lapačky.

28:00
Šance

Sama před brankou se objevila jedna z českých hráček, ale tu Némethová vychytala!

27:30
Gól

Česko právě vstřelilo branku!
Parádní akce Češek znamená čtvrtý gól! Češky se dostali do přečíslení tři na dva. Mlýnková předložila puk do středu na Neubauerovou, která ho posunula ještě na pravou stranu na SAMANTHU KOLOWRATOVOU, která zakončila přesně pod horní tyč 4:0! Asistence: Noemi Neubaureová a Natálie Mlýnková.

26:45

Lásková vystřelila od modré, ale byla zblokována. Do protiútoku šly Maďarky, ale nahrávka se jim nepovedla. Češky začínají útok od své branky.

25:53

Tejralová dostala puk na levou stranu a nahodila ho před branku. Chvíli byl před Némethovou zmatek, ale Maďarky uklidily puk do středního pásma.

25:00
Šance

Maďarkám se naskytla možnost jít do zajímavého protiútoku, ale puk ztratily. Hned ho ale vybojovali a Seregélyová se dostala ke střele z blízkosti branky, ale minula odkrytou branku!

24:20

Češky kontrolují hru a nepouští Maďarsko k ničemu. Mills vystřelila z mezikruží a puk ji vypadl, ale jedna z Maďarských hráček ho přikopla Némethové a ta ho přikryla. Poté se po buly dostala ke střele Pejšová, ale trefila jen náruč Némethové.

22:47

Přibylová hledala někoho ze svých spoluhráček, ale její přihrávka byla moc dlouhá. Češky začínají od své branky. Serdarová našla Bukolskou, ale její střelu vyráží Némethová.

22:32

Hosté v plném počtu.

21:35

Čajanová elegantně zavezla puk do útočného pásma, ale poté ji puk ujel a Češky začínají od své branky. Před branku se dostala Křížová, ale puk ji znovu utekl. Němethová ho přikryla a vhazování po její levici.

20:35

Třetí přesilovka Češek začíná. Mills drží puk u pravého mantinelu. Z dálky to zkusila Křížová, ale její rána skončila vedle branky Némethové.

20:32
Trest

Vyloučení v týmu Maďarsko (Szamosfalvi – 2 min., sekání).

20:01

Druhá třetina začíná a Češky do ní jdou s tříbrankovým náskokem.

20:01

Začala druhá třetina.

Výborná první třetina od Češek, které pomalu a jistě míří do Pekingu. Nejdřív je do vedení dostala hned ve druhé minutě Klára Hymlarová, kterou před prázdnou brankou našla výborně Tejralová. Poté se v brankovišti nejlépe zorientovala Lenka Serdarová, která zvýšila na 2:0. A šest minut před koncem první periody ujela Vendula Přibylová a určila tak skóre po první třetině na 3:0.

20:00

První třetina skončila.

19:52

Gasparics si najela do útočného pásma a potáhla si puk na pravý kruh. Poté vystřelil zápěstím, ale Peslarová chytá.

19:19

Po buly se ke střele dostala Tejralová, která vystřelila. Serdar výborně clonila Maďarské brankářce, ale to puk schovala do náruče.

18:32

Kolowrathová ještě zahrozila ke konci přesilovky od modré čáry, ale na Németh si nepřišla. Maďarky drží puk a zakládají útočnou akci, to se jim ale nepovedlo a vyhazují se jen na zakázané uvolnění.

18:30

Hosté v plném počtu.

18:15

Lásková si parádně projela až do útočného pásma a nejdřív střílela z mezikruží a poté se z pravého kruhu dostala i k dorážce, ale obě střely pochytala Neméthová.

16:40

Češky kombinují v útočném pásmu. Tejralová střílela zblízka, ale Neméth chytá. Maďarky nakonec vyhazují a Češky začínají od své branky, konkrétně Mrázová.

16:30
Trest

Vyloučení v týmu Maďarsko (Németh – 2 min., podrážení).

16:10

Češky se ihned v pěti vrhly do útoku a kombinují. Nakonec si vybojovaly i faul.

15:45

Domácí v plném počtu.

14:50
Šance

Dabasi dostala přihrávku do předbrankového prostoru a střílela nad lapačku Peslarové, ta ale předvádí parádní zákrok a drží nulu.

14:25

Maďarky hrají přesilovou hru a kombinují v útočném pásmu, puk se sice odrazil před branku, ale Peslarová ho přikryla.

13:55
Gól

Česko právě vstřelilo branku!
A Češky dávají gól v oslabení! Velká chyba na modré čáře od Maďarek a VENDULA PŘIBYLOVÁ ujížděla sama na Némethovou a zakončila přesně pod pravý beton Maďarské brankářky 3:0! Bez asistence.

13:45
Trest

Vyloučení v týmu Česko (Pejšová – 2 min., nedovolené bránění).

13:35

Češky jsou při chuti a snaží se přidat další branku.

12:15
Gól

Česko právě vstřelilo branku!
Velký závar před Maďarskou brankou končí brankou českého týmu! To byl velký zmatek v brankovišti končí brankou LENKY SERDAROVÉ, která se nejlépe zorientovala a Češky odskakují do dvoubrankového náskoku 2:0! Asistence: Sára Čajanová a Dominika Lásková.

10:44

Od modré vypálila Křížová, ale byla zblokována. Češky drží puk stále v útočném pásmu. Pejšová našla před brankou Přibylovou, ale ta branku netrefila.

10:38

Hosté v plném počtu.

10:20

Millls hledala Hymlarovou střílenou přihrávkou. Česká hráčka puk tečovala, ale pouze do ochranné sítě.

09:02
Šance

Češky kombinují v útočném pásmu. Čajanová střílela z levého kruhu, ale nad. Poté se ke střele z pravé strany dostala Lásková, ale byla zblokována. Nakonec Mlýnková našla před prázdnou brankou Láskovou, ale Neméthová předvádí parádní zákrok!

08:38
Trest

Vyloučení v týmu Maďarsko (Williams – 2 min., hákování).

08:11
Šance

Křížová si snažila prohodit Odnogovou, ale puk se zastavil o její brusli. Češky drží puk v útočném pásmu. Velká šance teď Křížové, která se dostala před Neméthovou, ale ta ji vychytala!

07:20

Pejšová zavezla puk do útočného pásma a předala ho Neubauerové, ta ho ale ztratila a Maďarky vyhazují do středního pásma. Český výběr střídá a začíná od své branky.

06:30

Maďarsko kombinuje v útočném pásmu, ale Češky se teď zmocnili puku a zakládají útočnou akci. Nakonec se k puku dostala hostující Seregélyová, která nahodila na branku, ale Peslarová puk v klidu pokryla.

06:15

Maďarsko teď zamklo český výběr v útočném pásmu. Z levé strany to zkoušela Neméth, ale Peslarová puk přikryla. Vhazování po její pravici.

05:53

Domácí v plném počtu.

05:03

Dabasi hledala někoho před brankou, ale nenašla. Tejralová vyhazuje až za Maďarskou branku. Čajanová drží puk v útočném pásmu a Češky výborně zdržují v tomto oslabení.

04:20

Odnogová si teď připravila puk a vypálila od modré. Peslarová ale ukryla puk. Maďarky mají první příležitost přesilové hry, ale Češky, konkrétně Neubauerová dobře napadá rozehrávku.

03:53
Trest

Vyloučení v týmu Česko (Pejšová – 2 min., podrážení).

03:20

Češky výborně napadají a dělají Maďarkám velké problémy. Puk se teď nepříjemně odrážel před Némethovou, ale nic z toho nebylo.

02:36
Šance

Mlýnková si vybruslila až před Némethovou, ale ta ji parádně vychytala. Na druhé straně se dostala do brejku Huszáková, která byla úplně sama před Peslarovou, ale branku nedává!

01:24
Gól

Česko právě vstřelilo branku!
A Češky jdou rychle do vedení! Aneta Tejralová se výborně zmocnila puku na pravé straně a předložila ho před prázdnou branku, kde byla volná KLÁRA HYMLÁROVÁ, která zakončila přesně 1:0! Asistence: Aneta Tejralová a Denisa Křížová.

00:30

Huszák zavezla puk do útočného pásma, ale hned o něj přišla. Češky drží puk za svoji brankou a zakládají útočnou akci.

00:01

Úvodní buly vyhrávají Češky a mohou poprvé zaútočit.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Česko: Peslarová (Švejdová) – Lásková, Čajanová, Tejralová, Horálková, Pejšová, Kolowrathová (A), Trnková – Mrázová (A), Mlýnková, Neubauerová, Mills (C), Křížová, Hymlárová, Lédlová, Pátková, Přibylová, Serdar, Bukolská, Radová, Erbanová.

Maďarsko: Németh (Szabó) – Baker, Knee (A), Kiss-Simon (A), Mayer, Németh, Odnoga, Tóth – Szamosfalvi, Dabasi, Huszák, Williams, Gasparics (C), Jókai-Szilágyi, Horváth, Seregély, Kreisz, Strobl, Rónai, Metzler, Gondos.

Rozhodčí: Chelsea Rapin, Lacey Senuk – Alex Blair, Jackie Spresser.


Vzájemné zápasy
22.08.2021 Maďarsko – Česko 2:4
12.12.2019 Česko - Maďarsko 4:1
01.01.2016 Česko – Maďarsko 2:3 pn


Maďarsko
Výběr Maďarska se také může pyšnit bilancí dvou výher, když nejdříve porazily Polsko v poměru 11:0 a včera si v důležitém zápase poradily s Norskem 5:3, když otočily z 1:3. V tomto zápase půjde tedy opravdu o hodně, jelikož si vítěz zahraje na olympijských hrách v Pekingu.
Nejproduktivnější hrčkou Maďarska je Mira Seregely, která si připsala čtyři kanadské body za čtyři vstřelené branky.


Česko
České hráčky šly do skupiny jako hlavní favoritky na postup do Pekingu. Zatím roli favoritek splňují, když si nejdříve poradily 3:1 s Norskem a včera naprosto deklasovaly výběr Polska 16:0. Češky mají určitě výhodu, že se skupina hraje v Chomutově, tudíž podpora pro český výběr je veliká. Nejproduktivnější hráčkou Česka je Kateřina Mrázová, která si připsala ve dvou zápasech šest kanadských bodů za dvě branky a šest asistencí.

Dobrý den. Vítám Vás u zápasu Kvalifikace žen na olympijské hry, kde se proti sobě v přímém zápase o postup postaví Česká republika proti Maďarsku.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Mohlo by vás zajímat