Středa 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 6. prosince 2023 Mikuláš

Vítejte alespoň prostřednictvím textu v brněnské Winning Group Areně, kam dnes v 25. kole přijel Litvínov. Souboj devátého týmu s desátým, které dělí jediný bod nabídne jistě hokej nabitý emocemi.

Jde zároveň s trochou nadsázky o souboj mistra s jeho žákem. Mistr Vladimír Růžička na lavičce Třince vyzve svého učně Jiřího Kalouse, který mu dělal asistenta při titulech se Slávií v sezonách 2002/2003 a 2007/2008.

Litvínov se může chlubit výbornou bilancí čtyř výher a jediné prohry v posledních zápasech. Lépe si vedou už jen hokejisté Hradce Králové. Kometa naopak stále ne a ne chytit rytmus, dvě výhry, z toho jedna po prodloužení z pěti utkání nemohou přinášet pohodu do kabiny.

Rytmus má přinést návrat majitele Libora Zábranského na lavičku. Působí v roli kouče útočníků. V prvním zápase po jeho návratu měla hra opravdu jiný spád a prozatím to vypadá na správný tah.

Sestavy a rozestavení

KometaKometa

30 Tomek
Tomek
o hráči
93 Holland
Holland
o hráči
Ďaloga
o hráči
98 Roth
Kučeřík
o hráči
70 Bartejs
Bartejs
o hráči
24 Gulaši
Gulaši
o hráči
22 Mikyska
Mikyska
o hráči
88 Mueller
Mueller
o hráči
92 Holík
Holík
o hráči
Zaťovič
o hráči
16 Horký
Horký
o hráči
Krištof
o hráči
28 Magee
Magee
o hráči
81 Vincour
Vincour
o hráči
61 Rákos
Rákos
o hráči
21 Mallet
Mallet
o hráči
98 Pavlík
Pavlík
o hráči
Ostřížek
o hráči
Meluzín
o hráči

LitvínovLitvínov

30 Godla
Godla
o hráči
44 Irving
Irving
o hráči
13 Hrbas
Hrbas
o hráči
Stříteský
o hráči
Balinskis
o hráči
21 Baláž
Baláž
o hráči
3 Demel
Demel
o hráči
90 Zeman
Zeman
o hráči
Zdráhal
o hráči
Estephan
o hráči
23 Straka
Straka
o hráči
16 Lukeš
Lukeš
o hráči
26 Hübl
Hübl
o hráči
33 Chalupa
Chalupa
o hráči
82 Jícha
Jícha
o hráči
91 Sukeľ
Sukeľ
o hráči
17 Kudrna
Kudrna
o hráči
Jurčík
o hráči
18 Gerhát
Gerhát
o hráči
12 Zygmunt
Zygmunt
o hráči

Rozhodčí: Šír (CZE), Vrba (CZE) - Frodl (CZE), Komárek (CZE)
Počet diváků: 5 767

Ač do Brna přišel brankář Jakub Sedláček, i v druhém zápase po reprezentační pauze bude klec Komety střežit Matej Tomek. Ten si vysloužil důvěru za dobré výkony v reprezentačním dresu na Německém poháru, kde vychytal výhry se Švýcary a Ruskem B.

Domácí už krouží po ledě, stejně jako hráči Litvínova. Rychle uklidit nafukovací kometu a jde se hrát.

Utkání začalo.

0:18

Jako první zahrozili po buly hosté, do střely z mezikruží se dostal Estephan, byla ale zblokovaná Hollandem.

1:29

První zákork už má za sebou také Godla, zásah proti střele zápěstím, vyslané Krištofem ale nebyl příliš složitý.

2:13

Do útoku už míří borce ve žlutém, po pravém mantinelu se dere Sukel.

3:15
Důležité

Po vhazování, které nařídili čároví za ofsajd se rychle do zakončení dostala elitní domácí formace. Od pravého mantinelu nahazoval Mueller na Zaťoviče před brankou, jemuž puk těsně přeskočil hůl.

4:10

Hosté se osmělili a začínají napadat výše, než v úvodu duelu. Bartejs tak musí rozehrávat zpoza Tomkovy klece opatrně.

5:15

Godla si připisuje výborný zákrok lapačkou proti střele od pravého mantinelu, kterou vyslal Horký.

6:02

Puk už je ale v útočném pásmu hostí a na holích mužů ve žlutém, do střely od modré se pustil Zygmunt, byla ale spíše nahozením, než plánovaným ohrožením klece.

7:20

Hosté se snažili zrychlit pomalejší přechod pasem obránců až na útočnou modrou, kde číhali muži z druhého útoku. Puk ale na statické útočníky nedoputoval.

7:59

Po komerční přestávce se na vhazování před Godlou staví Kryštof proti Sukelovi. Uspěl brněnský Slovák, puk ale letí z útočné třetiny ven a posléze také ven z kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

8:15

A puk je opět mimo hřiště, letěl od některého z hráčů Komety, kteří blokovali nahození. Vhazuje se před Tomkem po jeho pravé ruce.

9:06
Góly

Uvis Janis Balinskis (Litvínov) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Ondřej Jurčík. Stav zápasu Kometa - Litvínov 0:1
Balinskis hýřil aktivitou a hledal, komu nahrát na modré čáře. Nakonec se rozhodl puk jen nahodit a clona Zygmunta stačila k překonání Tomka, který vůbec nic neviděl.

9:32

Kometa bude muset doma dotahovat, což se jí stává letos až příliš často. Elitní formace hostí ale nemá prostor k zakončení další akce, kterou se snažil založit Straka.

10:33

Pavlík od pravého mantinelu servíroval přihrávku křížem celým pásmem, kde už na puk čekal Ďaloga. Vypálil zápěstím přes útočníka, Godla moc neviděl. Puk mu ale zůstal ve výstroji, v podpaží místo nenechal.

10:52

Roth musel dávat pozor po vyhození, hostí, kteří se hned drali do útoku. Jeho puk končí ztečovaný v ochranné síti. Vhazovat se bude po levé ruce Tomka.

11:10

Kučeříkovi se povedlo napodruhé vyhodit a puk dojel nejrychleji v pravém rohu Magee. Z akcec ale nic nebude. Puk mizí v Godlovi.

11:34
Tresty

Vyloučen hráč Ondřej Jurčík (Litvínov), 2 min. za Nedovolené bránění
Jurčík vrazil do Mateje Tomka v brankovišti a tohle bude za dvě minuty. Tomek bude v pořádku.

11:39

Mueller s Holíkem honí puk po prknech, Kometa hledá skulinku, kudy vypálit.

11:56

Ta se objevila Ďalogovi od modré. Godla musel vytáhnout dobrý zákrok lapačkou, na puk ale viděl.

12:13
Důležité

Rychlá sehrávka ve slotu před Godlou, kde byli všichni tři útočníci první formace Brna zakončoval Mueller z levého kruhu. Střela mezi betony ale nebyla tak přesná a rychlá, aby stačila na výborného Godlu.

12:40
Důležité

Střílel Mueller, opět z levého kruhu, Godla je vyrazil před sebe, kam mezitím sjel Ďaloga. Jeho pokus už byl pro Godlu nestihnutelný, obránce ale poslal puk po ledě těsně vedle tyče.

13:29

Vincour se ocitl osamocený v mezikruží, a ne jednou, ale hned třikrát. Ani jednou se mu ale nepodařilo vystřelit tvrdě a tak první početní výhoda domácích přijde vniveč.

13:56

Hosté už jsou nějakou chvíli v plném počtu a můžou konečně zase do útoku. Rozehrávka Hrbase ale míří na hole domácích.

14:29

Kouč Růžička vynechává čtvrtou formaci, na ledě je lajna Estephana. Ta se ale do uzávěry útočného pásma nedostala.

15:26

Kometa se dostala do útočné třetiny a kombinovala v levém kruhu. Litvínovští je ale připravili o puk a posílají ho na zakázané uvolnění.

15:28

Holík vyhrál vhazování pro Muellera a ten okamžitě pálil. Levý beton Godly ale byl připraven na správném místě.

16:19

Jurčík dostal puk na útočné modré, zatáhl jej do levého kruhu a pálil příklepem šílenou ránu na Tomka. Pukus měl razanci, ale ne přesnost a tak se skóre nemění. Následovat bude komerční přestávka.

16:50

Kometa dlouho ovládá útočné pásmo, Krištof tancuje kolem Hübla, ani jemu či Rothovi se nedaří najít volný prostor, odkud by mohli ohrozit Godlu.

17:36

Nakonec puk doputoval za branku Godly, kde byl Horký, jenž rychle hleedal Mageeho před brankou, jeho pas ale nenašel Kanaďana.

18:06

Ke střele se dostal Erik Meluzín na jedné straně, netrefil jeho branku a do útoku mohli hosté. Do zakončení zápěstím kousek za modrou se položil jediný úspěšný střelec zápasu Balinskis, tentokrát ale puk Tomek drží.

18:48

Lotyšský obránce ale i po vhazování dělá vrásky obráncům Komety. Natáhl na sebe dva hráče a poslal puk Zygmuntovi na pravém křídle. Ten pálil zápěstím mezi betony Tomka, slovenský brankář ale zasáhl včas a bez problémů.

19:17

Puk končí v ochranné síti nad brankou Godly, vhazovat se bude po jeho pravici.

19:37

Hrbas se dostal ke střele po odrazu od ležící hole, puk ale letí vedle levé tyče.

Skončila první třetina.

20:00

Na střely máme vyrovnáno 11:11, vedení ale drží hosté po brance Balinskise, který propálil nahozením vše, co mu stálo v cestě. Tomek se přesouval a asi nebude mít úplně čisté svědomí. Kometa poté přidala a měla možná více gólových šancí, na ty se ale hokej nehraje.

20:00

Vše je nachystáno k začátku druhé třetiny.

Začala druhá třetina.

20:06

Kometa vyhrála vhazování, na puk se na chváíli dostal Mueller, přišel ale o něj ještě před modrou čarou.

20:40

Meluzín teď dopňuje první formaci místo Zaťoviče.

21:08

Do útoku jde tým hostí a Balinskis potvrzuje, že je dnes ve střelecké chuti. Znovu nahazoval, z pravé strany od modré čáry. Tentokrát ale neúspěšně.

22:58
Důležité

Ostřížek dostal puk mezi kruhy a pálil z výborné pozice. Dorážel po něm ještě Meluzín. Ani jeden ale Godlu nepřekonal.

23:52
Důležité

Za Godlou vzápětí zvoní horní tyč, Zaťovič dostal pas na levý kruh, odkud rychle pálil. Chyběly milimetry, ale slovy Karola Poláka, bylo jich mnoho.

24:30
Důležité

A další obrovská možnost k vyrovnání, do samostatného úniku se dostal na středu modré čáry najíždějící Mueller, jeho forhendové zakončení ale Godlu nepřekvapilo, protože Mueller netrefil branku a střela jen prolétla kolem levého betonu Godly.

25:38

Čtvtrtá formace Litvínova se snaží uklidnit trochu obranné řady a alespoň na chvíli ulevit Godlovi od tlaku. To se jí zatím daří, puk je daleko od jejich klece.

26:09

Litvínov také po delší době zakončil, od modré čáry pálil Irving. Tomek byl ale postavený dobře a na střelu měl výhled. Puk ale raději schovává v lapačce a na řadu tak přichází první reklamní přestávka.

26:13

Esptephan vyhrál vhazování, ale puk vystihl Ostřížek, který hned poslal Pavlíka do samostatného zakončení. Zkoušel kličku do bekhendu, puk mu ale ujel, a tak ano další příležitost k vyrovnání neslaví úspěch.

26:33

Hübl přišel o puk u pravého mantinelu a tak dal možnost Muellerovi s Holíkem. Druhý jmenovaný poslal puk před branku na Američana, ten ale kotouč nedokázal usměrnit na branku Godly.

27:12

Krištof vybojoval další puk a Kometa v druhé části dominuje. Godla je ale znamenitý.

27:40

Do dobré příležitosti se dostal Erik Meluzín, pálil ze slotu forhendem pod vyrážečku Godly, ten je ale rozchytaný výborně.

28:24

Kometa dále mačká hosty, chybí tomu ale přesné zakončení. Nyní si své voje rovná Holík.

29:23
Důležité

Tohle už snad není možné. Holík ujel po pravé straně, pálil na zadní tyč, kde jště Godla dokázal zasáhnout, tam byl ale Zaťovič a před ním prázdná branka. Kapitána Brna ale zastavil vracející se obránce vystrčenou holí.

30:31

Vincour kombinuje s Rákosem u levého mantinelu, pak puk letěl k Rothovi na pravé straně u modré čáry, ten si s kotoučem sjel blíže a pálil tvrdě zápěstím nad pravé rameno Godly. Ten jej ale opět rychle vytrčil a puk letí nad branku.

31:16

V Brně se hraje nyní hokej na jednu branku. Domácí lisují Litvínov a přidávají střelu za střelou.

32:08
Góly

Peter Mueller (Kometa) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Petr Holík a Radovan Pavlík. Stav zápasu Kometa - Litvínov 1:1
Pavlík získal puk v pravém rohu pro Holíka na pravém kruhu, ten nabil mezi kruhy Muellerovi do nápřahu a je vyrovnáno. Godla neměl na střelu nad lapačku nárok. Co je neuvěřitelné je radost Muellera. Vykopnul brusli snad metr a půl do vzduchu.

32:49

Balinskis už vyváží kotouč, domácí ale nechtějí ztratit získané momentum a brzy získává kotouč, Chalupa se k němu pak dostal těsně před vlastní modrou, pod tlakem ale jen vyhazuje na zakázané uvolnění.

33:22

Krištof zatáhl puk po pravém mantinelu, odkud přihrával Horkému na střed. Demel mu ale položenou holí k ledu zabránil v převzetí puku.

34:20

Troška emocí už je z ledu cítit. Rákos dotíral na Godlu po jeho zákroku. Mela v brankovišti je ale zbytečná. Litvínovský brankář má puk a rozhodčí píská.

34:58
Důležité

Gulaši ukázal, že není jen drsným zlým mužem. Puk převzal na útočné modré a Balinskisovi stahovačkou zamotal nohy a ruce do sebe. Pak vypálil z levého kruhu, Godla byl ale postavený dobře.

35:20

Do úniku se prodral Zdráhal, neměl ale čas na žádné finesy a tak pálil z pravého kruhu. Tomek byl připravený v postavení a nakonec ani zasahovat nepotřeboval.

36:34
Góly

Luboš Horký (Kometa) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Petr Holík a Erik Meluzín. Stav zápasu Kometa - Litvínov 2:1
Holík převzal puk na modré čáře, zatáhl jej středem, přes ležícího Irvinga hodil puk žabičkou Horkému a ten už měl snadnou práci proti přesouvajícímu se Godlovi, Horký mu ještě vysekl kličku a prostřelil forhendem do poloodkryté klece.

37:08

Kometa je na koni. První formace znovu proniká do pásma.

38:04

Do úniku dva na jednoho se dostali Krištof z pravé strany, kterému ještě najížděl Horký. Slovenský centr to vzal na sebe, střela po vyjetí si na střed ale Godlu nepřekvapila. Vhazovat se bude po levé ruce Godly.

38:24

Hala gratuluje Luboši Horkému ke gólu, ale také Eriku Meluzínovi k vůbec první asistenci v extralize.

39:18
Důležité

Zdráhal v poslední minutě druhé části nejvíce ohrozil branku komety, najel pravým kruhem a zakončoval nadvakrát bekhendem Tomek ale byl k tyči přitisknutý pevně.

Skončila druhá třetina.

40:00

Druhá třetina se odehrála takřka na jednu klec. Skóre je k hostům ještě milostivé, Kometa soupeře zašlapala do ledu a Vladimír Růžička musí hodně nabudit svůj tým, aby přeřadili zpátky alespoň na vyrovnaný výkon s dnešním soupeřem.

40:00

Tomek s Godlou už drásají led ze svých brankovišť. Bude se hrát.

Začala třetí třetina.

40:18

Kometa bude rozehrávat, po vhazování má puk Holland.

40:30
Góly

Petr Holík (Kometa) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Peter Mueller a Martin Zaťovič. Stav zápasu Kometa - Litvínov 3:1
A rozehrává hodně mocně! Zaťovič dal puk na pravou stranu najíždějícímu Muellervi, ten mohl jít do zakončení, zbruslil ale na střed a poslal přihrávku Holíkovi najíždějícímu zleva, který už puk převzal za bezmocným vyjetým Godlou a uklízel do prázdné branky.

41:34

A domácí dále rozehrávají další akce. Vincour teď projel celým útočným pásmem podél mantinelů, nic z toho nebude, ale rozhodně to ukazuje, kdo je momentálně psychicky nahoře.

42:50

Vhazovat se bude před Tomkem. Po jeho pravici. Po rozehrávce se dostal do zakončení z levého kruhu Hrbas, beton Tomka ale byl připravený u pravé tyče.

44:06

Druhá formace domácích se teď probíjela po levém mantinelu, do zakončení se ale nedovedli prosadit. Na druhou stranu tak míří Straka s Demelem.

44:56

Kometa se teď osvobozuje zakázaným uvolněním.

45:25

Po vhazování se Kometa opět uchýlila k zakázanému uvolnění, člení tím ale hru a nedovolují Litvínovu nabrat tempo.

45:50

Holland je dalším mužem, který vyhazuje po mantinelu na druhou stranu ledové plochy, pískat se tentokrát nebude, Litvínovští podle rozhodčích mohli hrát.

46:18
Góly

Peter Mueller (Kometa) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Petr Holík a Martin Zaťovič. Stav zápasu Kometa - Litvínov 4:1
A druhá branka Američana, dostal pas na modrou čáru a tentokrát nehledal nikoho. Zápěstím prostřelil Godlu a zřejmě rozhoduje toto utkání.

47:05

Komeťáci oslavuje první formaci. Ta dnes skórovala třikrát a vypadá, že si vzpomněla na svoji fazonu z minulého ročníku.

47:54

Přihrávka na Jurčíka přes celé kluziště nenašla adresáta a tak se hra vrací ke Godlovi.

48:00

Ostřížek vyhrál vhazování a Holland vyzkoušel od modré zápěstím své štěstí.

48:56

Kudrna posílá puk po mantinelu za branku Tomka, puk se pak dostal až na modrou čáru k Irvingovi, který nabíjel Hrbasovi, jeho rána ale neměla přesnost.

49:20

Vzápětí pálil z mezikruží Chalupa a po něm dorážel Sukel. Tomek ale drží.

49:57

Vhazuje se před Tomkem, Litvínov ještě zkouší bojovat s osudem dnešního zápasu.

50:16

Gulašiho pas středním pásmem zachytl Zygmunt. Pálil těsně za modrou, ale puk se nedostal ani k Tomkovi.

51:31

Vincour teď narazil Demela tvrdě na mantinel za Godlovou klecí, rozhodčí vyhodnotili střet čistě, Demel odjíždí v předklonu na střídačku.

52:16

Hrbas chtěl vyslat Lukeše, poté se Irving snažil nastartovat Chalupu, Litvínovu se ale nedaří překonat útočnou modrou.

53:02

Kometa hraje hodně v pohodě a zřejmě dnešek potáhne do zdárného konce. Poslední komerční pauza ještě dává Litvínovu čas na poslední instrukce do závěrečné stíhací jízdy. Vhazovat se bude před Godlou.

53:18

Puk ale míří rychle na duhou stranu. Demel nahazoval od modré čáry a puk doletěl až k Tomkovi. Slovenský brankář uklidňuje tým přerušením hry.

53:37

Kometa se osvobozuje snadno a jen nahazuje puk za Godlovu klec, tam rozehrává Baláž, Litvínov ale zase musí jet přes celí kluziště.

54:14
Důležité

Tomek si připisuje svůj zákrok zápasu. První ránu z mezikruží vyrazil před sebe, kam dojel Irving a snažil se rychle poslat puk na poloprázdnou klec. Tomek ale lapačkou puk polapil a efektně si zákrok patřičně vychutnal.

55:20

Chalupa s Lukešem se snažili prokombinovat se útočnou třetinou, puk ale rychle míří pryč ze třetiny a kometa si zápas hlídá.

56:10

Baláž dostal nabito na pravé straně u modré čáry do příklepu. Bomba ale jen proletěla kolem Tomkovy klece.

56:31

Brno ovládlo vhazování a puk vyváží do středního pásma. To domácím stačí.

56:41

Bartejs se snažil zaskočit obránce hostí nahozením za ně, překvapil ale i Rákose, a tak puk míří na zakázané uvolnění.

57:33
Góly

Viktor Hübl (Litvínov) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence František Lukeš a Matěj Chalupa. Stav zápasu Kometa - Litvínov 4:2
Tak přeci jen dramatizace. Lukeš dostal puk na pravé straně modré čáry, podíval se na najíždějícího Hübla, který dostal luxusní pas. Tomek se musel přesouvat a zkušený útočník měl snadnou práci jej překonat.

58:11
Tresty

Vyloučen hráč Patrik Demel (Litvínov), 2 min. za Nesportovní chování
Demel atakoval Mageeho. Rozhodčí jej vylučují za nesportovní chování.

58:31
Důležité

Litvínov se dokázal osvobodit, jenže přišli v protiútoku o puk a Vincour, čekající na modré čáře jel do samostatného úniku. Godlu zkoušel překonat kličkou na vyrážečku, ale neuspěl.

58:58

Zaťovič má puk za brankou Godly a Brno si užívá klidného konce utkání.

59:30
Důležité

Mueller dal žabičku Holíkovi do jízdy na levém kruhu. Ten zkusil bekhendový blafák. Puk zvednul ale až příliš.

59:48
Tresty

Vyloučen hráč Luboš Horký (Kometa), 2 min. za Podražení

Skončila třetí třetina.

60:00

Kometa dnes zvládla obrat a koncovku zápasu potom dominovala. Učeň Jiří Kalous poráží svého mistra Vladimíra Růžičku a Kometa tak bere druhou výhru v řadě. Díky za sledování a přeji hezký zbytek večera.

Počet diváků: 5 767

Konec utkání.

Vzájemné zápasy

2. února 2024 17:30Litvínov-Kometa -:-
22. prosince 2023 18:00Kometa-Litvínov -:-
31. října 2023 17:30Litvínov-Kometa 6:3
22. září 2023 18:00Kometa-Litvínov 2:3
17. února 2023 17:30Litvínov-Kometa 3:2N
3. ledna 2023 18:00Kometa-Litvínov 3:1
20. listopadu 2022 15:30Litvínov-Kometa 5:1
7. října 2022 18:00Kometa-Litvínov 5:4
22. února 2022 17:20Kometa-Litvínov 1:5
9. ledna 2022 15:30Litvínov-Kometa 2:3P
21. listopadu 2021 17:00Kometa-Litvínov 4:2
1. října 2021 17:30Litvínov-Kometa 3:4
30. ledna 2021 17:00Kometa-Litvínov 3:4
22. prosince 2020 17:30Litvínov-Kometa 2:1P
21. prosince 2020 17:30Litvínov-Kometa 6:7N
9. listopadu 2020 18:00Kometa-Litvínov 2:4
26. ledna 2020 15:00Kometa-Litvínov 4:3N
18. prosince 2019 17:30Litvínov-Kometa 5:2
27. října 2019 17:00Kometa-Litvínov 4:3N
13. září 2019 17:30Litvínov-Kometa 2:1
24. února 2019 16:00Litvínov-Kometa 3:4
13. ledna 2019 17:00Kometa-Litvínov 3:5
25. listopadu 2018 17:20Litvínov-Kometa 2:3
12. října 2018 18:00Kometa-Litvínov 3:1
4. března 2018 16:20Kometa-Litvínov 4:0
12. ledna 2018 17:30Litvínov-Kometa 1:4
26. listopadu 2017 17:00Kometa-Litvínov 6:2
15. října 2017 17:30Litvínov-Kometa 4:3N
15. února 2017 17:20Litvínov-Kometa 5:3
28. prosince 2016 18:00Kometa-Litvínov 2:1
13. listopadu 2016 17:30Litvínov-Kometa 3:2P
27. září 2016 18:00Kometa-Litvínov 7:1
5. února 2016 18:00Kometa-Litvínov 1:6
26. prosince 2015 17:30Litvínov-Kometa 0:1
15. prosince 2015 18:00Kometa-Litvínov 1:3
20. září 2015 17:30Litvínov-Kometa 2:3
3. dubna 2015 18:20Litvínov-Kometa 3:2P
31. března 2015 17:20Kometa-Litvínov 4:1
30. března 2015 18:15Kometa-Litvínov 0:3
27. března 2015 17:10Litvínov-Kometa 2:1
26. března 2015 18:20Litvínov-Kometa 3:2
1. února 2015 18:20Kometa-Litvínov 2:1
26. prosince 2014 17:30Litvínov-Kometa 1:3
2. listopadu 2014 18:20Kometa-Litvínov 5:6N
21. září 2014 17:30Litvínov-Kometa 6:1
28. února 2014 18:00Kometa-Litvínov 4:1
5. ledna 2014 18:20Litvínov-Kometa 4:1
22. listopadu 2013 17:00Kometa-Litvínov 2:3
6. října 2013 17:30Litvínov-Kometa 1:4
3. února 2013 17:00Kometa-Litvínov 3:4N
26. prosince 2012 18:15Litvínov-Kometa 5:2
14. listopadu 2012 18:00Kometa-Litvínov 3:4P
30. září 2012 17:30Litvínov-Kometa 4:3N
27. ledna 2012 18:20Kometa-Litvínov 4:1
9. prosince 2011 17:30Litvínov-Kometa 3:2N
30. října 2011 18:10Kometa-Litvínov 5:1
23. září 2011 17:30Litvínov-Kometa 4:1
18. ledna 2011 17:30Litvínov-Kometa 1:7
7. prosince 2010 18:00Kometa-Litvínov 4:1
29. října 2010 17:30Litvínov-Kometa 5:3
21. září 2010 18:10Kometa-Litvínov 3:1
17. ledna 2010 17:00Kometa-Litvínov 3:2
27. listopadu 2009 17:30Litvínov-Kometa 6:5
11. října 2009 17:00Kometa-Litvínov 1:3
11. září 2009 17:30Litvínov-Kometa 5:3