Premium

Získejte všechny články
jen za 49  Kč / 1. měsíc

Dobrý den z třinecké Werk Areny, čeká nás střet papírově snad nejvzdálenějších týmů extraligy, do domu úřadujícího šampiona přijíždí jeden z outsiderů tohoto ročníku.

Žádný z týmů letos nedostal tolik branek, jako hosté. Puk ze sítě lovili hned třiatřicetkrát. To je hlavní důvod, proč jsou zatím na posledním místě tabulky.

Na druhé straně naopak stojí nejproduktivnější tým sezony, i když mají borci z Třince o utkání méně, než například vedoucí Mladá Boleslav, s pětatřiceti zásahy vévodí v tomto atributu.

Už je to více než rok, co se ve vzájemném měření sil radoval naposledy Zlín, v předsezonním Generali Cupu. V extraligovém měření to je ještě déle, bez jednoho měsíce jsou to dokonce roky dva.

Sestavy a rozestavení

TřinecTřinec

Mazanec
o hráči
Kundrátek
o hráči
8 Musil
Musil
o hráči
Marinčin
o hráči
52 Doudera
Doudera
o hráči
Zahradníček
o hráči
Jaroměřský
o hráči
20 Vrána
Vrána
o hráči
56 Daňo
Daňo
o hráči
Dravecký
o hráči
Kovařčík
o hráči
Nestrašil
o hráči
Růžička
o hráči
Marcinko
o hráči
Šedivý
o hráči
Kovařčík
o hráči
40 Roman
Roman
o hráči
Hrehorčák
o hráči
88 Hrňa
Hrňa
o hráči
76 Kofroň
Kofroň
o hráči

ZlínZlín

35 Kašík
Kašík
o hráči
61 Trška
Trška
o hráči
Novotný
o hráči
63 Němec
Němec
o hráči
Hamrlík
o hráči
33 Gazda
Gazda
o hráči
Žižka
o hráči
Dluhoš
o hráči
25 Kubiš
Kubiš
o hráči
Honejsek
o hráči
23 Mikúš
Mikúš
o hráči
Vopelka
o hráči
72 Hejcman
Hejcman
o hráči
88 Okál
Okál
o hráči
19 Flynn
Flynn
o hráči
18 Zbořil
Zbořil
o hráči
Köhler
o hráči
Šlahař
o hráči
Sedláček
o hráči
83 Veselý
Veselý
o hráči

Rozhodčí: Mrkva (CZE), Kika (CZE) - Zíka (CZE), Šimánek (CZE)
Počet diváků: 3 467

Za Zlín poprvé nastoupí Adam Zbořil a Oscar Flynn, kteří přišli k Beranům díky výměně za Tomáše Fořta z Mladé Boleslavi. Budou Hrát z Köhlerem v třetí formaci.

Oba týmy už jsou na ledě, stejně tak i muži v pruhovaném, vše je tedy připraveno k zahájení utkání.

Utkání začalo.

0:06

Vrána byl úspěšnější na buly a hned se jede do třetiny hostí.

0:22

Jenže hra se přesunula hodně rychle na druhou stranu a po překonání modré čáry pálil tvrdě obránce Martin Novotný. Střela ale byla zblokována ještě před Mazancem.

0:59

A první rána padá také na Kašíka, podobně jako Novotný pálil od modré čáry Marinčin.

1:16

Nováčci Zlína už jsou na hřišti, ještě nemají ani své dresy, hrají bez jmenovek. Musí zatím ale bránit postup čtvrté formace domácích.

1:44

Tu se ale povedlo vyhnat z třetiny a následně chytit v ofsajdové pasti.

1:58

Martin Novotný je dnes opravdu aktivní, nejprve nahazoval po pravém mantinelu, poté si puk i sám dojel a rozehrává v útočném pásmu.

2:31

Z jeho práce těží i další hráči, do střely zápěstím od modré čáry z levé strany střílel Hamrlík. Mazanec ale dobře viděl a puk mu šel takřka do náruče.

3:09

Čtvrtá formace domácích teď úřaduje v útočné třetině. Hrehorčák se svými křídly ale zatím spíš honí puk po mantinelu a znepříjemňuje život obráncům, než brankáři Kašíkovi.

3:51

Mikůš vyplaval za obránci těsně před Mazancem a dostal dokonce přesnou přihrávku. Jeho zakončení z otočky ale už bylo na hodně stísněném prostoru a tak nemohl puk zvednout přes Mazancův beton.

4:48

Hlasatel před malou chvílí stadionu připomněl velký milník. Martin Růžička hraje v dresu domácích pětisté utkání.

5:17
Tresty

Vyloučen hráč Bedřich Köhler (Zlín), 2 min. za Podražení

5:36

Třinec už si rovná puk do své parádní disciplíny - přesilové hry.

5:59

Marcinko byl blízmko čtrnácté brance v přesilovkách, dostal puk do jízdy do pravého kruhu a pálil s nápřahem. Střela ale nebyla dobře umístěna a tak Kašík odolává.

6:17
Důležité

Marinčina teď Kašík neskutečně zneškodnil zvednutým betonem, když už ležel na břiše! Marinčin totiž dostal rychlý pas za obránce na levý kruh a zakončoval forhendovou střelou úplně osamocen.

7:17

Zlín může děkovat svému brankáři, že tuhle přesilovku přežije.

8:05

Hosté už mohou zase pomýšlet na útočení, Veselý teď dobře forčekuje za Mazancovou klecí, kde rozehrávají domácí obránci.

8:36

Kundrátek teď rozehrával hodně nedbale a tak Bedřich Köhler mohl vzít puk a bekhendem zkoušet pozornost Mazance.

8:48
Tresty

Vyloučen hráč Bedřich Köhler (Zlín), 2 min. za Hákování
Třinec mohl skórovat a opět pohořel až na výborném Kašíkovi. Hosté ale nestíhali formaci posílenou o třináctého útočníka Kofroně a tak uvidíme další přesilovou hru.

9:34

Třinec se tlačí do dalších zakončení a Kašík neví, kam dřív skočit, zatím jej ale pokusy Růžičky i Hrni trefují.

10:38
Důležité

Jenže obrovská šance teď vznikla na druhé straně. V oslabení unikli Mikuš s Okálem a Mazanec musel do rozkleku proti druhému jmenovanému. Nakonec si připsal zásah lapačkou, i když ní puk pouze srazil do rohu.

11:19

Roman a Daňo se postupně tlačili do skrumáže, kde se kotouč odrážel mezi bruslemi přímo ve středu slotu před Kašíkem. Puk ale nakonec končí někde ve výstroji hostujícího golmana.

11:56

Třinec opět operuje v útočné třetině a třetí formace hostí musí hledat cestu ven ze svého vlastního pásma.

12:32

Čtvrtá formace vedená Sedláčkem to ale zvládá. Centr sám se dostal do zakončení a Mazanec musel zasahovat, puk ale jen vyráží. Zlín zažívá nejlepší pasáž dosavadního průběhu.

13:23

Na led nyní jde elitní formace domácích vedená Vránou a tlačí se hned do útočné třetiny.

13:50

Daňo teď byl hodně otravný pro Kašíka, kterému vadil v zákroku, byl ale mimo brankoviště Kašík si stěžuje zbytečně.

14:38

Šedivý se teď prosmýkl obráncům a z pravého kruhu zakončoval mezi betony Kašíka, ten ale nenechal pro puk skulinku a tak stav je dále nerozhodný.

15:34

Zlínská třetí letka je teď vynikající před Mazancem. Postupně pálili z různých pozic snad všichni tři útočníci. Mazanec má sice plné ruce i nohy práce, pohyb puku ale stíhá kopírovat a tak jej překonat hosté nedokázali.

16:32

Tršku teď vlastní spoluhráči zahnali do rozehrávky ve středním pásmu, kde byl ale pod okamřitým tlakem Michala Kovařčíka. Ten mu vzal puk a hned jej posílal do jízdy Růžičkovi číhajícímu na modré čáře. Ostrostřelec domácích ale byl příliš rychlý, píská se ofsajd.

16:45

Zlín je dnes ale sympaticky aktivní. Zatím není znát, že jde o zápas mezi prvním a posledním týmem extraligy, pokud nebereme v potaz aktuálně rozehrané zápasy a body z nich.

17:00
Góly

Zdeněk Okál (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Lukáš Vopelka a Darek Hejcman. Stav zápasu Třinec - Zlín 0:1
A je tu úvodní branka. Domácí byli laxní v obraně Vopelkova průniku podél pravého hrazení. útočník se prosmýkl mezi dvěma soupeři a bekhendem vybídl Okála mezi kruhy do zakončení, ten zachoval chladnou hlavu a střelou do vyrážečku překonává Mazance.

17:46

A hosté jsou při chuti. Znovu jsou v útočné třetině, konkrétně nová formace Köhler, Zbořil, Flynn.

18:39

Novotný opět rozehrává další útok, tentokrát vyzval Veselého k útoku po levém mantinelu, útočník pálil těsně za modrou čarou zápěstím, puk ale trefil pouze boční síťku Mazancovy klece.

19:28

Hra je přerušená po zakázaném uvolnění hostí. Domácí tak mají šanci ještě před koncem třetiny vyrovnat.

19:48

Z levé strany od modré čáry pálil Musil, jeho pokus ale nedoputoval ani ke Kašíkovi.

Skončila první třetina.

20:00

Ač jsou domácí střelecky aktivnější a mají více ze hry, hosty poslal do vedení po krásné akci Vopelky Okál, který sice musel střílet nadvakrát, místo pod vyrážečkou Mazance ale našel. To je přesně to, co chybí domácím, Kašík je zatím nezdolný.

Začala druhá třetina.

20:06

Tak jako v první části do útoku jdou po buly domácí.

20:45
Důležité

A je tu hned obrovská šance, Růžička orazítkoval levou tyč zápěstím z metru před brankou, kam dostal pas zleva od Daňa. Po něm ještě pálil Musil od modré a Kašík má další zákrok. To byla šance jako hrom.

21:52

Do útoku jdou konečně také hosté. Honejsek se Šlahařem se snaží získat útočné pásmo.

22:21

Vhazuje se po pravici Kašíka, na vhazování se rovnají Roman a Zbořil.

22:36

Zbořil sice vyhrál buly, puk ale mají v držení domácí.

22:58

Flynn se tlačil po levém mantinelu do zakončení, puk mu ale vysekl Kofroň a hned se s Hrehorčákem tlačili do protiútoku.

23:34

Daňo teď mohl ujet do samostatného úniku, puk mu ale projel pod holí a natahoval už se marně. Kotouč tak útočník dostihl až za brankou Kašíka, odkud bude rozehrávat.

24:24

Další vhazování po pravé ruce Kašíka. Hejcman tentokrát dokázal buly vyhrát a Zlín tak půjde do útoku.

24:57

Vše je ale jinak, Třinec rychle obsazuje pásmo a bratři Kovařčíkové s Nestrašilem už hledají, kde nechají Ševci díru pro střelu. Střílel Nestrašil, ale Kaší opět nenechal místo pro puk pod svou pravou paží.

25:34

Třinec je opět aktivnější a má jednu šanci za druhou. Kašík je dnes ale prostě výtečný.

25:55

Zlín se konečně dostává do útoku. Čtvrtá formace honí puk po hrazení.

26:19

A stále puk putuje po mantinelu třinecké třetiny. Mazanec jen sleduje, kde je zrovna puk.

26:48

Po komerční pauze už se zase hraje. Ne však dlouho, Zlínu pískají rozhodčí zakázané uvolnění.

27:05

Hosté se osvobodili ze sevření vyhozením do středního pásma, puk byl ale tečovaný a skončil někde na střídačkách, vhazovat se tak bude znovu po pravé ruce Kašíka.

27:23

Nejprve pálil Doudera od modré čáry, puk ale neprošel lesem žlutých a červených dresů na Kašíka, svoje štěstí zkusil poté Marinčin, jeho střela končí někde v ochranné síti.

27:52

Musil teď hrozivě namazal Trškovi zpoza své branky. Zlínský obránce obdržel pas těsně za modrou čárou a sám byl podle mě trochu zaskočený. Mohl pálit, místo toho po stahovačcce nahodil puk lehce Kubišovi, který dobrusloval před Mazance. Ten už přihrávku nečekal, a tak z pěkné šance není nakonec nic.

28:41

Michal Kovařčík vytěžil dobrou akci zpoza Kašíkovy branky, kam mu přihrával Nerstrašil, který vybojoval puk v levém rohu. Kovařčík pálil do připraveného Kašíka.

29:13
Góly

Ondřej Kovařčík (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Jan Zahradníček a Michal Kovařčík . Stav zápasu Třinec - Zlín 1:1
Když se neuchytí drsné rány, může se uchytit nahození od obránce. Zahradníček poslal puk spíše na teč před Kašíka. K té skutečně došlo o Kovařčíkovu hůl a tak je vyrovnáno, Kašík na tuhle teč nemohl reagovat.

30:11
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Marcinko (Třinec), 2 min. za Podražení
Domácí chtěli hned pokračovat v útoku, jenže chtěli až moc. Marcinko podráží obránce při rozehrávce a tak nabídne hostům první hru v přesilovce.

30:22

Okál vyhrál vhazování, jenže puk letí pryč z třetiny a následně je hostům pískán úmyslný ofsajd. Vhazovat se bude před Kašíkem.

30:51

Hosté už jsou ale znovu v přesilovkovém postavení před Mazancem.

31:14

Honejsek nechal puk za sebou pro Tršku na ose hřiště těsně před modrou. Trška ale nepropálil skrumáž před Mazancem a puk míří ven z třetiny.

32:05
Důležité

A tak jako v první části Zlín útočil ve vlastním oslabení, do zakončení se teď dostal Andrej Nestrašil. S pukem se pustil mezi dva obránce a chtěl puk dál mezi Kašíkovy betony. Hostující brankář gólu zabránil, puk ležel vedle něj ještě chvíli.

32:32
Tresty

Trest týmu (Zlín), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Domácí budou hrát třetí přesilovku, hosté byli v šesti.

32:47

Nejlepší formace na přesilovou hru tohoto ročníku už kombinuje v útočném pásmu.

33:13

Hrna měl napřaženo pěkně dlouho na pravém kruhu, nakonec dostal pas od Růžičky, střela ale končí za brankou Kašíka.

33:52

Zlín vyhazuje prostřednictvím Köhlera.

34:11

A nyní se to samé daří Žižkovi, Třinci dnes přesilovky nechutnají.

34:40

Nestrašil motá hlavy bránícím hostům, kteří už ale hrají opět v pěti.

35:05

Veselý vyhazuje po mantinelu a Zlín se konečně osvobozuje.

35:31

Musil se vydal na útočný výlet a vyplul před Kašíkem v zakončení, brankář hostí jej dost možná podrazil holí, rozhodčí Mrkva s Kikou ale zůstávají klidní.

36:17

Po dlouhé době si na puk sáhne také Mazanec, přiletěla na něj střela od modré čáry od Novotného, byla to ale spíš střela pro získání pásma. Mazanec obránci vyhovuje a tak se hra přeruší.

36:53

Gazda se Šlahařem teď získávají pásmo, druhý jmenovaný ale přihrával na slepo středem třetiny, takhle Zlínu gólová pšenka nepokvete.

37:42

Třinec teď chce trochu srovnat hru, a tak Dravecký s Hrňou raději vyhazují puk na zakázané uvolnění, aby se mohli reorganizovat ve vlastní pásmu na vhazování.

37:54

To se jim podařilo, Hrňa dostal puk až do pravého rohu za Kašíkem, tam si jej ale zpracovával vysokou holí a tak se hra přerušuje a vhazovat se bude ve středním pásmu.

38:10

Ondřej Kovařčík teď najel mezi kruhy, kam dostal puk a tlačil se do zakončení, Kašík mu jej ale vypíchnul holí do levého rohu za branku a tak z úžasně vypadající akce není nic.

38:24

Musil si sjel pro střelu do levého kuruhu a vyslal pořádnou ránu příklepem. Dělovka se otřela o pravou tyč Kašíkovy klece.

39:38

Třinec se dál tlačí do zakončení a je hodně aktivní v závěru třetiny.

39:52
Důležité

Růžička teď dostal přihrávku na levý kruh, odkud pálil příklepem na přesouvajícího se Kašíka. Puk zaplul mezi betony brankáře Zlína, dále se však nedostal, zůstal v dosavadním hrdinovi tohoto utkání.

Skončila druhá třetina.

40:00

První s posledním bude nuda, tvrdili zlí jazykové o tomto zápasu. Vše je ale jinak, hokej se dnes v Třinci hraje parádní. Domácí dokázali vyrovnat a mohli skóre také několikrát otočit, Kašík si ze zápasu ale stále dělá one man show.

40:00

Hráči už se vrací na střídačky i ledovou plochu, třetí třetina tak začne už za okamžik.

Začala třetí třetina.

40:08

I třetí úvodní buly ovládají domácí, ani napotřetí z toho však nic dramatického není. Zlín si rychle vzal kotouč a v útoku jej zastavují až rozhodčí pískaným ofsajdem.

40:50

Kubiš si sjel k modré čáře pro přihrávku a pak nahazoval zápěstím na Mazance. Ten měl ale snadnou práci, puk nebyl prudký a na nahození brankář dobře viděl.

41:00

Zlín vstoupil do třetí části vstoupil aktivněji, než do předchozích třetin, i třetí formace se však nevyvarovala ofsajdu.

41:17
Góly

Erik Hrňa (Třinec) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Vladimír Dravecký a Jan Jaroměřský. Stav zápasu Třinec - Zlín 2:1
Flynn přišel o kotouč ve středním pásmu a Třinec rychle obrátil hru. Hrňa si zavezl puk mezi kruhy a propálil Kašíka mezi nohy. Hosté hodně protestují, Flynna atakoval jeden z domácích obránců, když přišel o kotouč. Gól však platí.

41:50

Hra pokračuje, Zlín se tlačí do útoku, nyní už musí.

42:01
Tresty

Vyloučen hráč Zdeněk Okál (Zlín), 2 min. za Podražení
Jenže Okál se do forčekování pustil až příliš horlivě. Jeho hůl se zasekla do brusle jednoho z domácích obránců a Okál tak jde sedět právem.

42:42

Oceláři bojují o puk za brankou Kašíka, nedokážou se srovnat s pukem do přesilovkového obrazce.

43:10

Zlínu se dvakrát podařilo vyhodit. Vrána tak musí zakládat další útok ze své třetiny.

43:42

Teď už se to domácím podařilo a elitní formace si začala přihrávat na ose. Zakončoval Růžička, střelu ale neposlal na branku přesně.

44:03

Po konci trestu Okála právě tento muž převzal puk na modré čáře a pak hledal na druhé straně najíždějícího Köhlera, tomu však Mazanec vyjetím zmenšil úhel. Puk končí v brankáři domácích.

45:20

Třinec nechce hrát jen beton. Kofroň se teď dostává do hry a připisuje si i střelu z levého kruhu. Kašík si jeho pokus ale pohlídal a neměl s ním příliš mnoho práce.

45:39

Trška zblokoval střelu Růžičky a hosté tak mohou jet do útoku.

46:01
Důležité

Mohlo být vyrovnáno. Mikuš naskočil na led s Flynnem a Zbořilem a tato trojice si vytvořila skvělou šanci. Mikuš zavezl puk po pravém mantinelu, hodil jej za branku Zbořilovi a ten z první hledal Flynna mezi kruhy. Jeho střelu z voleje však Mazanec chytá!

46:31
Důležité

Michal Kovařčík propálil Kašíka z mezikruží po pasu zpoza branky, puk však mířil těsně vedle pravé tyčky.

47:02

Hra je přerušena komerční přestávkou po nešťastném pádu Tršky ve středním pásmu, což je možná trochu škoda, vzhledem k úžasnému tempu po brance domácích.

47:13

Novotný teď dostal puk i přes zhuštěný prostor na modré čáře do útočného pásma a protlačil se i ke střele. Nahození však Mazance nemohlo vyvést z míry. Zlín však získá vhazování v útočné třetině, Mazanec rozehrávat nehodlá.

47:50

Honejsek prokličkoval mezi všemi, jenže už byl pískaný ofsajd, útočník si pro radost poslal puk do sítě, čímž naštval domácí a schytal pěkných pár políčků. Rozhodčí ale vylučovat nebudou.

47:59

Hosté es snaží pronikat do útočné třetiny často a rychle, nyní však pokus Zbořila nahodit končí na střídačkách.

48:23

Kundrátek jel podpořit útočníky a ti jej hned zapojili do postupu přes modrou. Dokázal i vymíchat Hamrlíka, do střely už se však nedostal a hosté tak mohou myslet opět na snažení o vyrovnání.

49:32

Vrána teď byl dohrán tvrdě v útočném pásmu a domácím se to pochopitelně nelíbilo, emoce ale byly zbytečné, zákrok jednoho z hostujících beků byl naprosto čistý.

49:57

Michal Kovařčík nabil Douderovi, který pálil mimo. Třinečtí se ale ke kotouči rychle dostali znovu a pálil Marinčin tentokrát z pravé strany od modré. Okál si jeho pokus bude pamatovat ještě nějakou chvíli, střelu schytal právě on.

50:27

Domácí teď trochu narušili hru Zlína a jsou dokonce aktivnější. Zlín se sice snaží, je ale vidět, že jejich zbraná je spíše houževnatost, než technické finesy.

51:15

Po vhazování v levém útočném kruhu se ke střele dostal Růžička, ostrostřelci extraligy dnes ale zvlhnul prach, Kašík si na jeho pokusu zase smlsnul.

52:06

Žižka a po něm i Trška zkoušeli překonat červenou hráz na modré čáře před Mazancem, ani jeden však úspěch nenalezl.

52:22

3467 diváků sleduje dnes tuhle bitvu přímo v hale. Teď si ale od hokeje chvíli odpočali, proběhla komerční přestávka.

52:37
Důležité

Mohlo být skoro rozhodnuto, Daňo dostal puk do jízdy na levém kruhu a na pravé straně měl Petra Vránu. Ten dostal puk na hůl, jenže kotouč se mu svezl po holi, do které mu ještě hosté stačili klepnout a tak prázdná branka před ním zůstala prázdnou.

52:45

Puk se pak ještě dostal k Marinčinovi, který pálil tvrdě, Kašík si jej ale užil.

53:10

Rozhodčí se teď upískli při odpískaném zakázaném uvolnění hostí, vhazovat se tak bude uvnitř středového kruhu.

53:36

Třinec aktivně napadá rozehrávku hostí, Trška tak musel volit dlouhou přihrávku do pásma, kde byl Gazda v postavení mimo hru.

53:53

Zlínští nahodili na Mazance, a ten předvedl parádičku, když si puk vyhodil z lapačky a hokejkou poslal žabku až na útočnou modrou kde byl Michal Kovařčík. Ten ale byl natolik pobavený svým brankářem a jeho kouskem, že puk nezpracoval.

53:10

Zlínští se dostali do zakončení z levého kruhu, Mazanec předvedl dobrý zákrok proti střele od mantinelu.

55:10

Jenže teď už drahnou chvíli útočí domácí, Růžička ale promeškal čas na střelu.

55:14
Tresty

Vyloučen hráč Milan Doudera (Třinec), 2 min. za Podražení
Okál leží na ledě po zákroku Doudery a rozhodčí budou vylučovat.

55:30

Vopelka nahazoval z pravého kruhu, jeho zápěstí však nedoputuje ani k Mazancovi.

56:00

Domácím se podařilo vyhodit a Zlín marně hledá cestu zpět do útočné třetiny.

56:30

Trška rozdává kotouče na Mikuše i Gazdu.

56:39

A právě Trškovu nahrávku dostal na levý kruh Gazda, pálil mezi nohy a Mazanec jen vyrážel. K puku se pak dostal Mikuš, jenže ani jeho rána na lapačku nekončí v síti.

56:59

Trška opět nabíjel Gazdovi na levý kruh a Gazda znovu střílel pořádný projektil. Mazanec ale vyráží do ochranné sítě.

57:05

Deset vteřin zbývá z trestu Doudery, hosté zřejmě tuto výhodu nevyužijí.

57:17

Vhazovat se navíc bude před Kašíkem, Zlínští hráli vysokou holí a Kašík jel pro puk za svoji branku, čímž donutil rozhodčí pískat.

57:41

Kašík už pokukuje po střídačce, trenéři jej zatím ale nechtějí stáhnout.

58:10

Honejskova formace teď dostává důvěru a získává útočné pásmo.

58:34

Zlín je v šesti bez Kašíka.

58:49

Gazda dvakrát pálil z levého kruhu podobně jako v přesilovce, dvakrát neúspěšně.

59:15

Nestrašil teď zabránil průniku hostí do útočného pásma. Zlín tak musí znovu rozehrávat.

59:34

Píská se ofsajd. Okál byl moc rychlý při přechodu.

59:38

Třinec vyhrává vhazování a posílají puk za branku hostí.

59:49
Tresty

Vyloučen hráč Martin Marinčin (Třinec), 2 min. za Držení protihráče
Za tohle vyloučení Marinčin bude pochválený. Veselého by jinak neudržel a poslal by jej do samostatného zakončení.

59:49

Oddechový čas hostí vypršel, zbývá čas tak na jednu střelu.

59:49

Vhazování se bude opakovat, Marcinko byl moc horlivý.

59:53

Jenže napodruhé vhazování vyhrává čistě a puk je u mantinelu v rohu hřiště.

Skončila třetí třetina.

60:00

Třinec vyhrává hubeným náskokem. Zlín předvedl výborný výkon, na body jim to ale nestačí a tak zůstávají na samém dně tabulky. Třinec naopak bude dále kralovat. Děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera.

Počet diváků: 3 467

Konec utkání.

Vzájemné zápasy

25. února 2022 17:30Zlín-Třinec 1:4
14. ledna 2022 17:00Třinec-Zlín 6:2
25. listopadu 2021 17:30Zlín-Třinec 2:1P
3. října 2021 17:00Třinec-Zlín 2:1
23. února 2021 17:30Zlín-Třinec 2:3
7. února 2021 15:00Třinec-Zlín 5:2
30. prosince 2020 17:30Zlín-Třinec 2:3P
15. listopadu 2020 17:00Třinec-Zlín 5:2
25. února 2020 17:00Třinec-Zlín 2:1N
10. ledna 2020 17:30Zlín-Třinec 2:4
26. listopadu 2019 17:00Třinec-Zlín 4:5N
11. října 2019 17:30Zlín-Třinec 2:5
30. ledna 2019 17:00Třinec-Zlín 2:1
19. prosince 2018 17:30Zlín-Třinec 2:3P
28. října 2018 15:00Třinec-Zlín 1:2N
14. září 2018 17:30Zlín-Třinec 4:2
6. února 2018 17:00Třinec-Zlín 2:4
30. prosince 2017 15:10Třinec-Zlín 0:1
17. listopadu 2017 15:30Zlín-Třinec 1:3
1. října 2017 17:00Zlín-Třinec 4:0
19. února 2017 15:00Třinec-Zlín 2:1P
3. ledna 2017 17:30Zlín-Třinec 4:2
18. listopadu 2016 17:00Třinec-Zlín 7:1
2. října 2016 17:00Zlín-Třinec 4:3N
13. března 2016 17:20Zlín-Třinec 3:2P
11. března 2016 17:20Třinec-Zlín 4:3
10. března 2016 17:00Třinec-Zlín 2:3P
8. března 2016 17:30Zlín-Třinec 3:4N
7. března 2016 17:20Zlín-Třinec 2:1
31. ledna 2016 15:30Zlín-Třinec 1:2
22. prosince 2015 17:00Třinec-Zlín 3:1
1. listopadu 2015 15:20Zlín-Třinec 0:3
18. září 2015 17:00Třinec-Zlín 1:2
27. února 2015 18:20Třinec-Zlín 1:4
16. ledna 2015 17:30Zlín-Třinec 2:3P
28. listopadu 2014 17:00Třinec-Zlín 6:2
14. října 2014 17:30Zlín-Třinec 0:4
12. dubna 2014 17:30Zlín-Třinec 5:1
10. dubna 2014 17:20Třinec-Zlín 3:4P
7. dubna 2014 17:10Zlín-Třinec 4:3
6. dubna 2014 16:10Zlín-Třinec 2:0
3. dubna 2014 17:00Třinec-Zlín 5:2
2. dubna 2014 17:20Třinec-Zlín 4:0
26. ledna 2014 15:30Zlín-Třinec 3:2
8. prosince 2013 15:00Třinec-Zlín 2:1
27. října 2013 15:30Zlín-Třinec 2:3N
20. září 2013 17:00Třinec-Zlín 3:0
4. dubna 2013 18:15Třinec-Zlín 3:4
2. dubna 2013 18:15Zlín-Třinec 1:6
31. března 2013 18:15Třinec-Zlín 1:2N
30. března 2013 17:00Třinec-Zlín 3:4N
27. března 2013 18:15Zlín-Třinec 2:6
26. března 2013 18:15Zlín-Třinec 3:1
17. února 2013 15:30Zlín-Třinec 4:2
4. ledna 2013 17:00Třinec-Zlín 3:2
20. listopadu 2012 17:30Zlín-Třinec 4:2
7. října 2012 17:00Třinec-Zlín 2:3
6. března 2012 17:40Zlín-Třinec 4:2
4. března 2012 18:10Třinec-Zlín 1:2N
3. března 2012 17:00Třinec-Zlín 6:2
1. března 2012 17:30Zlín-Třinec 3:4N
29. února 2012 17:30Zlín-Třinec 3:0
26. ledna 2012 18:10Zlín-Třinec 5:1
9. prosince 2011 17:00Třinec-Zlín 0:1
30. října 2011 17:00Zlín-Třinec 1:2N
23. září 2011 17:00Třinec-Zlín 2:3N
28. ledna 2011 17:00Třinec-Zlín 7:1
22. prosince 2010 17:30Zlín-Třinec 3:2
5. listopadu 2010 17:00Třinec-Zlín 2:1P
1. října 2010 17:30Zlín-Třinec 3:2P
29. ledna 2010 17:00Zlín-Třinec 3:2
11. prosince 2009 17:00Třinec-Zlín 2:3N
23. října 2009 17:00Zlín-Třinec 4:6
20. září 2009 17:00Třinec-Zlín 4:2
11. února 2009 17:00Zlín-Třinec 2:1
28. prosince 2008 17:00Třinec-Zlín 2:3
14. listopadu 2008 17:00Zlín-Třinec 7:4
28. září 2008 17:00Třinec-Zlín 2:0
8. února 2008 0:00Zlín-Třinec 4:2
23. prosince 2007 0:00Třinec-Zlín 5:2
4. listopadu 2007 0:00Zlín-Třinec 3:1
28. září 2007 0:00Třinec-Zlín 8:2