Středa 27. září 2023, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 27. září 2023 Jonáš

Dozněla státní hymna, a hala se konečně zase otřásá. Vítejte v Brně při úvodním domácím zápase sezony proti Zlínu!

Utkání začalo.

0:12

Kometa jde hned z buly do útoku a snaží se něco vymyslet v pravém rohu.

0:42

Zpětná přihrávka Muellera narazila do bruslí jednoho z bránících hráčů a Zlín mohl jít do protiútoku. Puk ale poskakoval ve středním pásu a Kometa se dokázala rychle vrátit do správného postavení.

Sestavy a rozestavení

KometaKometa

30 Tomek
Tomek
o hráči
70 Bartejs
Bartejs
o hráči
Ďaloga
o hráči
93 Holland
Holland
o hráči
Kučeřík
o hráči
22 Mikyska
Mikyska
o hráči
24 Gulaši
Gulaši
o hráči
88 Mueller
Mueller
o hráči
92 Holík
Holík
o hráči
Zaťovič
o hráči
81 Vincour
Vincour
o hráči
Krištof
o hráči
Haščák
o hráči
98 Pavlík
Pavlík
o hráči
72 Kollár
Kollár
o hráči
16 Horký
Horký
o hráči
21 Mallet
Mallet
o hráči
61 Rákos
Rákos
o hráči
91 Kusko
Kusko
o hráči
Šoustal
o hráči

ZlínZlín

35 Kašík
Kašík
o hráči
24 Suhrada
Suhrada
o hráči
Žižka
o hráči
89 Ferenc
Ferenc
o hráči
61 Trška
Trška
o hráči
33 Gazda
Gazda
o hráči
Novotný
o hráči
25 Kubiš
Kubiš
o hráči
12 Fořt
Fořt
o hráči
23 Mikúš
Mikúš
o hráči
Šlahař
o hráči
Honejsek
o hráči
88 Okál
Okál
o hráči
Vopelka
o hráči
Fryšara
o hráči
Köhler
o hráči
11 Sebera
Sebera
o hráči
Sedláček
o hráči
72 Hejcman
Hejcman
o hráči

Rozhodčí: Kika (CZE), Vrba (CZE) - Rampír (CZE), Bohuňek (CZE)
Počet diváků: 6 482

2:14

Kometa před plnými tribunami obsadila Zlínské útočné pásmo a jala se ostřelovat Kašíka. Ani Gulaši, ani Mikyska ale nepropálili golmana hostí.

2:56

Zlín se dokázal vysvobodit ze sevření a Kometa musela vyklidit pozice. Bartejs se jal rozehrávat až z vlastního pásma a dělal to nepřesně. Píská se zakázané uvolnění.

3:45

Týmy se teď praly o puk ve středním pásmu, nakonec se Kometa dostala do pásma a uvidíme první přesilovou hru. Protože Zlínský Novotný přijel do souboje pozdě a narazil Hollanda na hrazení.

3:56
Tresty

Vyloučen hráč Martin Novotný (Zlín), 2 min. za Vražení na hrazení

4:00

Mueller už si rovná svoji loni smrtící přesilovou hru. Po několika přihrávkách a Bartejsově nepřesném nahození však Mikúš dokázal puk vypíchnout daleko do pásma Komety.

5:01

Holík se Zaťovičem si přihrávali na krátko mezi kruhy, Holík nakonec překvapil všechny neboť přihrával doprava na Muellera, který ale schovaný pas nečekal a puk míří k mantinelu do rohu.

5:42

Trška vyhodil puk z pásma, ale Brno se prostřednictvím Krištofa rychle vrací do útočné třetiny. Zlín však nepouští domácí do nebezpečného prostoru.

6:27

Hosté se konečně také podívali do útoku. Dlouho to však netrvalo, protože se k puku u levého mantinelu dostal Ďaloga a přihrával Kollárovi do středího pásma. Zakázané uvolnění.

6:49

Po vhazování se Zlínští tlačili do zakončení, tlačili se ale příliš, rozhodčí píská jednomu z útočníků postavení v brankovišti.

7:02

Na buly bojovali Sedláček s Rákosem a bitva dopadla řekněme remízou. Puk nejprve nahazovali domácí na Malleta, po něm se po puku do jízdy natahoval Sebera, ale taktéž marně a píská se zakázané uvolnění hostí.

7:19

V útočné třetině už se rovná první formace domácích, elitní letka ale přišla o puk. Kubiš vypíchl puk Ďalogovi, poslal puk na Fořta. Ten je faulován Bartejsem.

7:54
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Bartejs (Kometa), 2 min. za Podražení

8:00

Honejsek vyhrál buly a Zlín se rovná do požadovaného postavení. Z pravé strany přihrával Honejsek do předbrankového prostoru. Bylo to ale trochu naslepo a tak se nejrychleji zorientoval Tomek a přikryl před Okálem puk.

8:21

Zlín ztrácí hodně času z přesilovky. Rákos vyvezl puk až k levému kruhu a dokonce si připisuje i střelu, díky které získává Kometa bezpečí útočné třetiny v oslabení a dokonce i vhazování před Kašíkem.

9:35

Zlín už se zase chystal do diamantu. Fořt ale od pravého mantinelu nenašel na vrcholu kruhů nikoho a Kometa tak také přečká první oslabení.

10:12
Důležité

První pořádná gólová šance. Do úniku se před Kašíka tlačil Martin Zaťovič, Kašík ale skvěle vytrčil hůl a nedovolil Zaťovičovi bekhendový blafák dotáhnout do konce.

11:35

Kometa bude hrát přesilovku, ale to ještě nní jisté, krouží kolem Kašíka a užívají si výhodu. Zlínský gólman skvěle zasáhl proti dorážce od pravé tyče holí položenou k ledu a píská se.

12:16
Tresty

Vyloučen hráč Jakub Ferenc (Zlín), 2 min. za Hákování

12:26
Důležité

Kometa už se zase rovná. Ke střele od modré se odhodlal Bartejs a za Kašíkem zvoní tyč!

13:02

Hala duní poskakováním fanoušků, jejich miláčkové se však stále nedovedou prokombinovat do zakončení přesilovkové akce, hosté jsou dobře postavení v těsném boxu před Kašíkem.

13:41

Do konce přesilovky už mnoho nechybí, Kometa ji prokombinovala, ale jediné zakončení byla střela Bartejse do levé tyče.

14:31

Domácí se valili v jedné řadě dopředu a vypadalo to na přečíslení, puk se ale zamotal mezi bruslemi mužů v modrém v kritickém místě modré čáry a rozhodčí tak píská ofsajd.

14:39

Komerční přestávka už je potřeba, za Kašíkem už se udělal pořádný sněhový zával.

14:50

Holík sice vyhrál buly, ale do útoku se rovnají hosté. Fořt ale rychle přichází o puk a do předu míří první letka Brna.

15:24

Mueller chtěl bekhendem překvapit Kašíka a zasunout mu puk za tyčku, nebyl ale dostatečně přesvědčivý nebo rychlý a tak neuspěl. Fořt se pak dostal k puku.

16:12

Kometa má už ale dlouho puk ve své moci a mačká hosty. Chybí jim už jen přesné zakončení. O to se nyní pokusí Kollár s Pavlíkem, hned jak vydolují puk od levého mantinelu.

17:09

Ferenc srazil puk do pravého rohu za Tomkovou klecí, tam ale berou puk domácí a zase se jede směr Kašík.

18:02

Kometa je opět v útočném pásmu, ale puk putuje "po prknech" a nemíří do nebezpečných prostor před brankou. Čtvrtá lajna domácích půjde brzy zase střídat.

19:18

Hala se bouří, Zaťovič se objevil na úrovni obránců a tlačil se do zakončení. Skončil ale obtisknutý na mantinelu za Kašíkovou klecí. Vylučovat se ale nebude, beci si počínali v souladu s pravidly.

Skončila první třetina.

20:00

První třetina má svůj bezbrankový konec. Kometa přestřílela Zlín 10:3, zakončení mělo být ale ze strany mnohem více, měla velkou herní převahu.

Začala druhá třetina.

20:13

Stejně jako první část, i druhou začne v útoku Kometa. Zaťovič si proodil puk za branku Kašíka a první lajna domácích se snaží získat pásmo a výhodné postavení.

20:46

Zlín ale vyháčkoval kotouč dříve a mohl jít do útoku. Mikúš ale nahazoval na najíždějící parťáky ještě před červenou čarou, a tak nepřesný pas letí na zakázané uvolnění.

21:17
Tresty

Vyloučen hráč Marcel Haščák (Kometa), 2 min. za Hákování
Okál se proháčkovával do útočného pásma a tak jej Haščák hákoval.

21:28

Tomek se musel natáhnout po střele z pravé strany od modré čáry. Zlín se ale pokusem zároveň vyhnal z útočného pásma.

22:20

Suhrada se nedomluvil se Šlahařem při rozehrávce a Rákos se tlačil do útoku, Kašík se teď ale zlostně dívá po svých spoluhráčích, protože musel vybruslit z branky a puk před Rákosem odpálit.

23:28

Puk letí na zakázané uvolnění už v době, kdy jsou domácí kompletní.

23:57

S pukem se nevinně proháněl v levém rohu Holík a nečekaně nahodil puk před branku. Mueller tam byl první a Kašík už zase musel čarovat holí, aby zabránil v zakončení Muellera.

24:27

Kometa chtěla rozehrávat rychle další akci, ale pas obránců nikoho nenašel. Vhazovat se bude před Tomkem, zakázané uvolnění.

24:47

Přihrávka středem na Fořta nedoputovala a Kometa volí další zakázané uvolnění.

24:56

A další zkázané uvolnění domácích rychle po buly.

25:14

Mikyska rychle podpořil útok, našel vpravo najíždějícího Pavlíka. Ten ještě posouval doleva na Horkého a Kašík se musel roztáhnout.

25:29
Tresty

Vyloučen hráč Peter Trška (Zlín), 2 min. za Sekání

25:29

Zaťovič vyhrál buly a Kometa se rovná zase do formace. Bartejs se pokouší překvapit Kašíka.

26:25

Kometa se opět nedostává ke střelám, akce překombinovávají.

26:34

Tak nakonec střela Zaťoviče postaveného u levé tyče. Kašík si připisuje úspěšný zákrok, puk mu mířil na prsa.

26:58

Krištof u pravého mantinelu rozdával puky, nakonec dal kotouč Ďalogovi na modrou čáru, odkud obránce tvrdě pálil. Puk ale prosvištěl mimoklec.

27:26
Tresty

Trest týmu (Kometa), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Kometa špatně střídá a rozhodčí to vidí.

27:35

Zlín už je v přesilovce, ale Rákos výborně napadá rozehrávku. K němu se pak přidal Mallet a společně týrali hosty docela dlouho.

28:20

Tomáš Fořt se dostal u pravého mantinelu k puku a pálil pohotově na vyrážečku Tomka. Ten je ale pozorný a přerušuje hru svým zákrokem.

28:51

Zlín se stále trochu hledá. Fořt teď ale vybídl u pravého mantinelu Vopelku, který okamžitě pálil na Tomka. Branku ale přestřelil.

29:30

Brno je v plném počtu, Fořt s Vopelkou ale ještě před příjezdem Muellera testují Tomka.

29:56
Tresty

Vyloučen hráč Alexandre Mallet (Kometa), 5 min. za Bitka
Bitka Malleta s Vopelkou. Mallet poslal soupeře za tři vteřiny k ledu.

29:56
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Vopelka (Zlín), 5 min. za Bitka

30:22

Hra je přerušená komerční přestávkou. Vhazuje se po levačce Tomka.

31:15

Kometa vyjela do rychlého protiútoku Kašík musel zasahovat proti střele z vrcholu levého kruhu. Zlínští pak rychle otočili, nicméně do zakončení se nepropracovali.

32:04

Kometa teď zase kroužila po pásmu hostí, až se od pravéhho mantinelu odhodlal Mikyska do zakončení. DO střely se ale položil Kohler a zabránil pokusu.

32:43

Zaťovič s Muellerem dobře forčekovali a vybojovali puk u mantinelu za brankou. Hosté se ale rychle dokázali zbavit nebezpečí a vypíchli puk do středního pásma.

33:20

Žižka teď za brankou Kašíka přišel o helmu, nová pravidla ale má nastudovaná - okamžitě mazal na střídačku.

34:11

Do ofenzivy jsou konečně také hosté. Sedláček se Suhradou kombinují už v pásmu Komety. Kohler ale teď inkasoval pukem do tváře. Reklamuje, že to bylo holí.

34:23

Má pravdu, byla to Gulašiho hokejka, která jej zasáhla do obličeje. Rozhodčí ale nic neviděli, a tak se pokračuje v pěti.

34:48

Hra se trochu uklidňuje. Fořt míří s pukem přes střední pásmo.

35:33

Daleko ale nedojel, rychle o puk přišel.

35:33

Z ničeho nic se za obranou objevil Zaťovič a tlačil se na do zakončení. Kašík drží hosty v remízovém stavu, když nejprve vyrazil Zaťovičův pokus a pak lapil i Muellerovu dorážku.

35:52

Mueller najel podél pravého mantinelu do pásma. Nic nevymýšlel a vystřelil na Kašíka.

36:20
Důležité

Mueller si dal brzy po svém pokusu reprete, tentokrát ale v rychlosti a Kašík musel dávat dobrý pozor.

36:59

Podobně to má ale Tomek na druhé straně. Okál se dostal k pasu odraženému o mantinel a pohotově zakončoval mezi betony Tomka. Ten byl ale připravený a zásah vyrazil do bezpečí.

37:52

Síťka za Kašíkem se třepe po pokusu Haščáka od levého mantinelu. Bylo to však ale jen z boku.

38:09
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Vopelka (Zlín), 2 min. za Hákování
Pavlík startoval do útoku a Vopelka jej musel zastavit nedovoleně.

38:15

Fořt porazil Holíka na vhazování a vyhazuje.

38:49

Kometa se nemůže usadit v pásmu.

39:08

Už se jí to ale podařilo. Zaťovič už je zaparkovaný před Kašíkem a sleduje rozehrávku Bartejse s Muellerem.

39:45

Krištof dal z pravého mantinelu puk nahoru na modrou Ďalogovi a ten tahem pálil na Kašíka. Tomu ale stačilo být dobře postavený proti střele a puk neměl problém lapit.

39:55

Ďaloga si vyměnil s Haščákem pozici na modré a tak zakončovatelem souhry byl právě útočník na modré čáře. Ani jeho střela nenašla díru v Kašíkově rozkleku.

Skončila druhá třetina.

Začala třetí třetina.

40:04

Fořt obral Holíka na středovém kruhu. Kometa ale vydolovala puk z jeho rozehrávky a půjde do útoku. Zlínu to ale stačí na vypršení zbývajících deseti vteřin z přesilovky domácích.

40:47

Zlín vystrkuje růžky, do zakončení se dostali Honejsek a po něm ještě Šlahař.

42:08

Zlínští nejprve váhali s nahozením Komety, které považovali za zakázané uvolnění a po rychlém forčekingu třetí lajny domácích sami volí variantu vyhození přes všechny čáry.

42:38

Hejcman drží puk za brankou Tomka a Fořt mu už pádí na pomoc.

42:58

Kometa ale dostoupila tento souboj a zmocňuje se kotouče.

43:12

Jeden z útočníků domácích teď nahodil od červené čáry a Kašík narazil při přesunu do levé tyče, čímž vyhodil branku z její standardní pozice.

43:40

Píská se zakázané uvolnění, Zaťovič nebyl dostatečně rychlý.

44:10

Vhazuje se po pravé ruce Kašíka, Haščák pálil z levého kruhu a puk zmizel v brankáři hostí.

44:37

Kometa vládne třetině Zlína, opět jí ale chybí větší odvaha do zakončení. ´´

44:49

Scénář se nemění. Zlínu se nedaří vyhodit z vlastního pásma, Kometa se ale nedostává ke střelbě.

45:50

Zlín se konečně vysvobodil, ale jen čeká na rozehrávku domácích. Ti hostům ale usnadňují práci zakázaným uvolněním.

46:39

Domácí se rovnají k dalšímu průjezdu přes modrou, tentokrát se bude snažit překonat Kašíka první formace.

47:09

Vopelka vypíchl puk pro Bedřicha Kohlera na pravém mantinelu. Ten nabral rychlost a hned za modrou čarou pálil golfovým úderem. Tomek ale střelu dobře viděl.

47:08

Zlín se dostal po dlouhé doběk zajímavého zakončení. Nejprve Fryšara mezi kruhy a poté i Pavel Kubiš zpoza branky. Ani jeden pokus ale neměl gólové parametry.

47:55

Zlín teď zastavuje v útoku ofsajd.

48:09

Kometa tentokrát volila snadnou cestu k ohrožení Kašíka. Mueller prostě jen nabral rychlost ve středním pásmu a těsně před couvajícími obránci střílel. Kašík přerušuje hru zákrokem.

48:39
Tresty

Vyloučen hráč Pavel Sedláček (Zlín), 2 min. za Podražení
Holík unikal za brankou podél mantinelu ze souboje a Sedláček jej fauloval.

48:39

Kometa začne druhou formací vedenou Krištofem.

48:59

Druhá formace čarovala podobně jako první, Ďaloga ale neudržel puk na čepeli a ten těsně přeskočil do středního pásma. Píská se ofsajd.

49:17

Nejpilnějším střelcem zápasu je zřejmě domácé Bartejs a právě si od modré čáry zápěstím připsal další čárku. Puk ještě tečoval Horký před Kašíkem, kotouč však končí ve výstroji hostujícího brankáře.

50:04

Holík nabíjel Bartejsovi a ten stejně jako před malou chvílí mířil nahození na teč Horkého. I nyní neúspěšně.

50:28
Důležité

Holland nahazoval na Kašíka, před kterým bylo tolik těl, že nic neviděl. Puk vyplaval u pravé tyče Kašíkovy klece, nikdo v modrém jej ale nedobruslil.

51:32

Krištof vede svoji řadu do dalšího obléhání. Mikyska pálil od modré, ale spíš jen tak z povinnosti, aby získal pásmo.

52:35

Holland teď čeká na střídání souputníků.

53:09

Kometa rozehrávala ale nepřesně, Zlín půjde do protiútoku. Mikúš už je u puku na mantinelu za Tomkem.

53:41

Hosté z toho ale nic nevytěží. Naopak mohla útočit Kometa, jenže prudký pas Mallet nezpracoval a puk tak leží na střídačce Zlína.

53:46
Důležité

Novotný zaváhal, přišel o kotouč kvůli forčeku Haščáka, který ještě rychle posouval na druhou tyč Vincourovi, připravenému zakončovat. Kašík byl ale blízko něj a Vincour už neměl šanci přehodit brankáře.

54:13
Góly

Radek Kučeřík (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Radovan Pavlík a Andrej Kollár. Stav zápasu Kometa - Zlín 1:0
Pavlík žlutou hradbu po vhazování neprostřelil, odražený puk ale vzal Radek Kučeřík a svým prvním extraligovým gólem v kariéře rozjásal Winning Group Arenu.

54:59
Góly

Peter Mueller (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Marek Ďaloga a Petr Holík. Stav zápasu Kometa - Zlín 2:0
A s góly se roztrhl pytel! Zlín se úplně sesypal a druhým střelcem se stává Peter Mueller. Gól ale jde za Markem Ďalogou, ten puk vypíchl a nahodil k teči Muellerovi.

54:59

Zlínští si berou trenérskou výzvu. Kontroluje se, jestli neměl Mueller hůl při teči příliš vysoko.

54:59

Gól ale platí, rozhodčí Adam Kika ukazuje na středový kruh.

55:14

Suhrada posílá do zběsilého útoku Žižku, obránce ale může přestat dupat do bruslí, píská se ofsajd.

55:38

Arena duní skákáním dvou protilehlých tribun na stání. Domácí po 555 dnech před svými fanoušky zřejmě budou triumfovat.

56:25

Zlín ještě ale bojuje, Trška vyvážel puk středním pásmem a chtěl dát na levé křídlo. Zatím ale neúspěšně.

56:47
Góly

Peter Trška (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Bedřich Köhler. Stav zápasu Kometa - Zlín 2:1
Haščák chtěl vyhodit zpoza branky puk do bezpeční, šíleně ale namazal Petrovi Trškovi stojícímu před modrou čarou. Ten pálil pohotově a nekompromisně.

57:20

A hosté znovu chystají vlnu útoků, Mikúš ale nedosáhl na prudký pas napříč útočnou třetinou a k puku se dostane Kometa.

58:28

Kometa vyhazuje na zakázané uvolnění. Zlínská lavička reaguje oddechovým časem.

58:28

Petr Trška je posledních pět minut na ledě snad stále, oddech využije. Stejně tak i jeho pětice kolegů, Kašík je totiž už na střídačce a Zlín riskuje bez brankáře.

58:34

Kometa ale vyhazuje, Mueller vleže vypíchl.

58:48
Góly

Štěpán Fryšara (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Tomáš Mikúš. Stav zápasu Kometa - Zlín 2:2
A je vyrovnáno. Fryšara převzal přihrávku od modré čáry a prostřeluje Tomka pod vyrážečkou.

59:14

Brno je opařené vyrovnáním. Je to pro ně tvrdý zásah po celozápasové převaze.

59:59

Puk je u levého mantinelu a kolem něj se postrkuje pět hráčů, tady už v základní hrací době gól neuvidíme.

Skončila třetí třetina.

60:00

Na střely vede Kometa 42:18, dala také dva góly rychle po sobě a vše vypadalo růžově. Branky Tršky a Fryšary přišly nečekaně, ale o to tvrději sráží domácí.

60:00

Vše je opět připraveno ke hře, následuje prodloužení 3 na 3.

Začalo prodloužení.

60:24

Holík přihrál Muellerovi putujícímu po levém mantinelu, Američan se nerozmýšlel, pálil na zadní tyč a Kašík sráží puk do ochranné sítě.

60:43

Zlínští putovali dva na jednoho, byli ale zbrždění a nakonec nezakončili. Fryšara s Ferencem a Kohlerem ale dál trápí obránce Komety.

61:37

Domácí střídají, Krištof je na ledě s Horkým a společně vyráží do útoku. Krištof přihrával před branku Kašíka, ale puk skončil v golmanovi Zlína.

61:56

Okál už je v útočném pásmu a dostal se i ke střele z mezikruží. Tomkovu klec ale netrefuje.

62:11

Horký na druhé straně pálil, Trška mu ale dal hokejku do rány a bude se tedy vhazovat před Kašíkem.

62:32

Mikúš poslal dlouhý pas z vlastního pásma podél levého mantinelu, puk ale prosvištěl po prknech až do zakázaného uvolnění.

62:59

Ďaloga pálil z levého kruhu, po něm se ještě na puk natahoval Haščák. Nikdo z nich se ale k pokusu ohrozit Kašíka nedostal.

63:49

Zlín teď hraje takticky, Suhrada drží puk v bezpečí kousek od Kašíka a hledá rozehrávku.

64:32
Góly

Marek Ďaloga (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Michal Krištof. Stav zápasu Kometa - Zlín 3:2
Zlín vypadal aktivněji, ale nakonec se raduje Kometa. Obránce dostal přihrávku napříč boxem od Krištofa a propálil bezmocně se přesouvajícího Kašíka.

Skončilo prodloužení.

60:00

Zde je dobojováno pro domácí. Přeji pěkný zbytek večera.

Počet diváků: 6 482

Konec utkání.

Vzájemné zápasy

30. ledna 2022 15:30Zlín-Kometa 5:2
12. prosince 2021 17:00Kometa-Zlín 2:1P
24. října 2021 15:30Zlín-Kometa 5:3
12. září 2021 17:00Kometa-Zlín 3:2P
19. února 2021 18:00Kometa-Zlín 9:3
7. ledna 2021 17:30Zlín-Kometa 4:5
5. ledna 2021 18:20Zlín-Kometa 0:3
22. listopadu 2020 17:00Kometa-Zlín 5:3
22. února 2020 15:00Zlín-Kometa 3:5
5. ledna 2020 15:00Kometa-Zlín 2:3N
13. listopadu 2019 17:30Zlín-Kometa 5:4
6. října 2019 17:00Kometa-Zlín 0:7
8. března 2019 18:00Zlín-Kometa 3:1
27. ledna 2019 17:00Kometa-Zlín 4:2
9. prosince 2018 15:30Zlín-Kometa 1:4
24. října 2018 18:00Kometa-Zlín 3:2N
26. ledna 2018 18:00Kometa-Zlín 3:1
16. ledna 2018 17:30Zlín-Kometa 2:4
27. října 2017 18:00Kometa-Zlín 2:3N
15. září 2017 17:30Zlín-Kometa 0:4
20. ledna 2017 18:00Kometa-Zlín 2:4
4. prosince 2016 15:30Zlín-Kometa 4:3
21. října 2016 17:20Kometa-Zlín 4:2
9. září 2016 17:30Zlín-Kometa 3:5
4. března 2016 18:20Kometa-Zlín 2:4
24. ledna 2016 15:30Zlín-Kometa 4:1
6. prosince 2015 15:30Kometa-Zlín 1:2
23. října 2015 17:30Zlín-Kometa 2:3P
23. března 2015 18:20Kometa-Zlín 5:0
21. března 2015 16:20Zlín-Kometa 5:0
19. března 2015 17:20Kometa-Zlín 2:1
16. března 2015 18:20Zlín-Kometa 5:3
15. března 2015 15:30Zlín-Kometa 1:2
12. března 2015 18:00Kometa-Zlín 4:2
11. března 2015 18:00Kometa-Zlín 2:3P
25. ledna 2015 15:30Zlín-Kometa 4:2
7. prosince 2014 17:00Kometa-Zlín 2:0
28. října 2014 15:30Kometa-Zlín 4:3
24. října 2014 18:20Zlín-Kometa 3:6
25. dubna 2014 18:20Zlín-Kometa 5:3
22. dubna 2014 18:20Kometa-Zlín 3:1
21. dubna 2014 18:50Kometa-Zlín 1:4
18. dubna 2014 18:20Zlín-Kometa 3:0
17. dubna 2014 18:20Zlín-Kometa 3:0
2. února 2014 18:20Kometa-Zlín 0:4
26. prosince 2013 15:30Zlín-Kometa 1:4
13. listopadu 2013 18:00Kometa-Zlín 3:1
27. září 2013 18:20Zlín-Kometa 4:3N
27. ledna 2013 18:15Kometa-Zlín 1:3
19. prosince 2012 18:15Zlín-Kometa 6:3
2. listopadu 2012 18:00Kometa-Zlín 3:4N
25. září 2012 17:30Zlín-Kometa 4:3P
26. února 2012 18:10Kometa-Zlín 4:1
15. ledna 2012 17:00Zlín-Kometa 2:3P
29. listopadu 2011 18:00Kometa-Zlín 0:1
18. října 2011 17:30Zlín-Kometa 4:1
21. ledna 2011 18:00Kometa-Zlín 2:4
10. prosince 2010 19:00Zlín-Kometa 3:2
31. října 2010 17:00Kometa-Zlín 4:2
24. září 2010 17:30Zlín-Kometa 1:4
7. února 2010 17:00Zlín-Kometa 3:2N
29. prosince 2009 17:10Kometa-Zlín 4:3
13. listopadu 2009 17:00Zlín-Kometa 2:0
29. září 2009 18:00Kometa-Zlín 1:4