Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u online přenosu z letošního druhého derby mezi domácím Dynamem a Hradcem Králové, očekává se návštěva atakující hranici deseti tisíc lidí.

0:12
Tresty

Vyloučen hráč Radek Smoleňák (Hr. Králové), 2 min. za Hrubost
Hned po dvanácti vteřinách budeme svědky hry čtyři na čtyři. Hradecký kapitán Smoleňák dostává dvě minuty za hrubost.

Lamper

Rozhodčí: Lacina (CZE), Svoboda (CZE) - Šimánek (CZE), Zíka (CZE)
Počet diváků: 10 050

0:39

Robert Říčka (Pardubice) vstřelil branku (16. gól v sezóně), asistence David Cienciala a Jan Košťálek. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 1:0
Za dalších pár vteřin tu máme i první gól, o který se postaral domácí Robert Říčka, kterého v úniku dvou na jednoho přesně našel David Cienciala.

1:21

Před Frodla se cpal Lalancette, ale domácí gólman jeho bekhend vyrazil.

1:55

Frodl pouze očima kontroloval střelu Kellyho Klímy.

2:43

Po střele od mantinelu v útočném pásmu Dynama poskakoval kotouč téměř po brankové čáře, ale ani Poulíček ani Paulovič jej nedokázali dostrkat do sítě!

3:29

Frodl nadvakrát krotil Smoleňákův pokus.

3:43

Na výlet po pravém křídle se vydal Matěj Blümel, ale Kiviaho jeho pokus vyráží.

4:40

Perret přihrávkou do mezikruží vybídl Kevina Klímu, ale Frodl vyráží!

7:06

Říčka dostal další nabídku od Ciencialy, ale tentokrát nezakončil.

7:39

Aleš Jergl, zkusil Frodla překonat z velkého úhlu, ale domácí gólman puk vyrazil.

8:33

Další brejk Dynama dvou na jednoho, ve kterém Poulíček hledal před brankou Rohlíka, ale Kiviaho se stihl přesunout!

9:40

Lalancette se za pardubickou brankou pěknou kličkou zbavil obránce a nahrával do slotu, ale Frodl připraven.

10:38

Jakub Orsava byl úplně sám před Frodlem, ale domácí gólman vyráží!

11:05

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 2:0
Hradec byl v posledních minutách lepším týmem, ale Dynamo nakonec odskakuje do dvoubrankového vedení! Na útočné modré zachytil puk Robert Kousal a nahodil jej před bránu, odkud přesně dorážel Anthony Camara.

11:31
Tresty

Vyloučen hráč Dominik Frodl (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Hradec může odpovědět v přesilovce, protože Dominik Frodl hrál s pukem mimo výseč a dostává dvě minuty za zdržování hry. Odsedí je Ondřej Rohlík.

12:46

Ahti Oksanen (Hr. Králové) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Jérémie Blain a Aleš Jergl. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 2:1
Zdálo se, že Hradec špatně vystřídal, ale rozhodčí nechal hru pokračovat a z následného útoku Mountfield skutečně snižuje zpět na rozdíl jedné branky. Ranou z první na pravém kruhu pro vhazování se prosadil Ahti Oksanen.

14:30

Robertson nahazoval puk od modré, ale Kiviaho měl dobrý výhled a puk v pohodě schoval do lapačky.

15:10

Zakázané uvolnění Dynama.

15:29

Hradecký Filip Pavlík zkusil vypálit ze středního pásma, ale je z toho pouze další zakázané uvolnění.

17:23

Další zakázané uvolnění Hradce.

17:31

Roman pálil úplně volný z mezikruží, ale Kiviaho má další zákrok!

17:59
Tresty

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Hradec bude hrát další přesilovku, Anthony Camara totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

18:04

Dynamo hned po buly vyhazuje kotouč.

19:06

Smoleňák na brankovišti dorážel střelu od modré, ale Frodl udržel puk před čárou.

20:00

Oslabení v závěru první části Dynamo zvládlo a odchází do kabiny při vedení 2:1. Skóre otevřel Robert Říčka, na kterého navázal Anthony Camara a za Hradec snižoval v přesilovce Ahti Oksanen.

21:14

Z levé strany z první pálil Perret, Frodl ale jeho pokus vyrazil betonem.

21:39

Musil zkoušel procpat puk před hradeckou branku na Kousala, ten se ale k němu nedostal.

23:14

Hradec znovu dotírá v útočném pásmu, Dynamo dostává kotouč pouze do středního pásma.

24:02

Kevin Klíma měl dobrou pozici na střelu, ale puk byl sražen vysoko nad.

24:37

Ofsajd Pardubic.

25:49

Volný Koukal vypálil z dobré pozice a Frodl vůbec nic neviděl, hradecký útočník ovšem minul branku!

26:40

Jerglovu střelu z mezikruží vyráží Frodl.

26:46

Kiviaho sbírá do lapačky bekhend Ciencialy a následuje komerční přestávka.

27:18

Musil nejdřív ztratil puk ve středním pásmu, ale vybojoval jej zpátky a vyslal do úniku Roberta Kousala. Ten však ještě trochu zbytečně hledal Camaru a do finální přihrávky se vložil hostující obránce.

29:20

Hradec v útočném pásmu zachytil domácí rozehrávku a pěknou akci z mezikruží zakončoval Smoleňák, ale do střely se naštěstí pro Dynamo vložil obránce!

30:31

Další chybná rozehrávka domácích dala příležitost Jordanu Perretovi, jeho zakončení ale nemělo potřebnou razanci.

31:26

Perret bolestivě zblokoval ránu od modré a odkulhal na střídačku.

32:38

Nedomlelovu střelu od modré vyráží Frodl.

33:47

Anděl se krásnou kličkou zbavil obránce a jel sám na hradeckého gólmana, nakonec mu ale pod nohy stihl skočit dojíždějící obránce a čistě mu odebral puk!

34:05
Tresty

Vyloučen hráč Radek Smoleňák (Hr. Králové), 2 min. za Nedovolené bránění
Dynamo bude hrát přesilovku. Radek Smoleňák dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

34:51

Na Ciencialu zívala odkrytá branka, ale domácí útočník z úhlu trefil pouze boční síť!

35:01

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Adam Musil a Juraj Mikuš. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 3:1
Z další akce už ale domácí utíkají zpět do dvoubrankového vedení! Celou akci na modré čáře vymyslel Juraj Mikuš, který posunul puk na Musila, ten přihrál mezi kruhy a Camara zvýšil na 3:1.

37:09

Dynamo se gólem na 3:1 dostalo zpět do tempa a okupuje útočné pásmo.

37:41

Blümel měl před sebou na brankovišti prázdnou bránu, ale nedokázal zakončit!

38:12
Tresty

Vyloučen hráč Jakub Nakládal (Pardubice), 2 min. za Hrubost
V rohu za Frodlovou brankou se do strkanice na zemi pustili domácí Jakub Nakládal s Kevinem Klímou a oba si odsedí dvě minuty za hrubost.

38:12
Tresty

Vyloučen hráč Kevin Klíma (Hr. Králové), 2 min. za Hrubost

20:18

Jergl mířil do odkryté brány, ale ze vzduchu puk zastavil Dennis Robertson!

40:00

Ve druhé třetině byl Hradec po většinu času lepším týmem, ale přesto Dynamo dokázalo navýšit své vedení. Svým druhým gólem skóre 3:1 určil Anthony Camara.

40:43

Lalancette v mezikruží zastavil další špatnou rozehrávku Dynama, ale pálil mimo.

41:35

Košťálkova rána od modré letěla vysoko nad.

42:56

Anděl zkusil překvapit Kiviaha ze středního pásma, ale střela mu nesedla.

44:43

Jordann Perret si navedl puk z pravého křídla mezi kruhy, ale Frodl jeho úmysl střílet mezi betony přečetl.

45:34
Tresty

Vyloučen hráč Adam Musil (Pardubice), 2 min. za Krosček
Mountfield bude hrát přesilovku. Adam Musil inkasuje dvě minuty za krosček.

46:03

Dynamo podruhé vyhazuje puk až branku Hradce.

46:57

Po pravém křídle zkusil v oslabení pláchnout Matěj Blümel, ale bekhendem trefil pouze boční síť.

47:30

Bomba Jeremieho Blaina se pouze otřela o zadní plexi.

48:35

Dnešní utkání sleduje 10 050 diváků.

48:53

Ofsajd Hradce.

50:13

Roman měl před sebou prostor na brejk, ale nezpracoval přihrávku.

50:28

Na druhé straně na Frodla ujížděl Jakub Orsava, ale s bekhendovým blafákem nepochodil!

51:25

Do konce základní části zbývá necelých deset minut, Pardubice naplno přepínají do módu bránění.

52:09

Frodl betonem vyrazil střelu Nedomlela z pravého křídla.

53:10
Tresty

Vyloučen hráč Aleš Jergl (Hr. Králové), 2 min. za Podražení
Dynamo bude hrát přesilovku, Aleš Jergl dostává dvě minuty za podrážení.

53:57

Hradec vyhazuje puk přes všechny čáry.

54:53

Přesilovka Dynamu vůbec nevychází, ani na chvíli se nedokázalo usadit v útočném pásmu.

55:37

Oksanenova střela z křídla byla zblokována.

56:27

Nakládalovu střelu od mantinelu sbírá Kiviaho do lapačky.

56:48

Rozhodčí nařizuje trestné střílení pro Hradec.

0:0
56:48

Kelly Klíma (Hr. Králové) nájezd neproměnil.

Kellymu Klímovi uskočil puk a vůbec netrefil bránu.

56:48

Hradec si vyžádal oddechový čas, vhazovat se bude v útočném pásmu Dynama a Kiviaho zůstává na střídačce.

57:23

Ahti Oksanen (Hr. Králové) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Graeme McCormack a Aleš Jergl. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 3:2
V Pardubicích ještě není hotovo! Svůj druhý gól dnes střílí také Ahti Oksanen, který se prosadil ranou z pravého křídla stejně jako v prvním případě.

57:42

Kiviaho znovu na střídačce, Mountfield bude stupňovat tlak.

58:29

Hradec kombinuje v útočném pásmu.

58:40

Dynamo vytlačilo puk do středu hřiště.

59:46

Kelly Klíma (Hr. Králové) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Kevin Klíma a Jérémie Blain. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 3:3
Dynamo si dnes body nezaslouží... Hradec je celý zápas lepší a po právu se pár vteřin před koncem při power play dočkává vyrovnání. Prudkou ranou se prosadil Kelly Klíma, který si tak spravil chuť po nepovedeném nájezdu.

Skončila třetí třetina.

60:00

Po krátké přestávce tak bude následovat prodloužení.

Začalo prodloužení.

60:27

Patrik Poulíček pálil vedle.

61:28

Frodl vyráží nahození McCormaca.

61:42

Přes beka vyzkoušel Kiviahovu pozornost Říčka, ale hradecký gólman má puk v lapačce.

61:53

Ahti Oksanen (Hr. Králové) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Christophe Lalancette. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 3:4
Obrat dokonán! Po pravém křídle ujel Ahti Oksanen a kompletuje hattrick. Nejdřív chtěl v brejku dvou na jednoho přihrávat spoluhráči, puk ale zblokoval domácí obránce a vrátil jej na hokejku Oksanenovi, který v pohodě zametl do brány.

Skončilo prodloužení.

60:00

Ještě v 57. minutě Dynamo vedlo 3:1, s Hradcem však nakonec prohrává v prodloužení. Hattrick dokonal Ahti Oksanen. Příjemný start do nového týdne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

23. března 2024 17:00Pardubice-Hr. Králové 3:2
20. března 2024 18:00Hr. Králové-Pardubice 0:1
19. března 2024 19:00Hr. Králové-Pardubice 2:1N
16. března 2024 15:00Pardubice-Hr. Králové 3:2
15. března 2024 18:00Pardubice-Hr. Králové 5:4P
23. února 2024 18:00Pardubice-Hr. Králové 3:2P
12. ledna 2024 18:00Hr. Králové-Pardubice 2:3
26. listopadu 2023 17:00Pardubice-Hr. Králové 5:2