Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u prvního zápasu možná vůbec nejtřaskavější série v play off! Vůbec poprvé v historii na sebe narazí Pardubice s Hradcem, doma začíná Dynamo.

Oba soupeři vyrukují na protivníka v plných sestavách, domácí mohou konečně počítat s uzdraveným Martinem Kautem, v bráně dostal jako gólman číslo jedna důvěru Roman Will.

Hala se začíná plnit už necelou hodinu před zápasem. Série může být pořád pikantní také pro Jordanna Perreta a Mateje Pauloviče, kteří v minulosti nastupovali v dresu soupeře.

Pavlík

Rozhodčí: Hradil (CZE), Vrba (CZE) - Rampír (CZE), Špůr (CZE)
Počet diváků: 10 194

0:25

Hned v prvních vteřinách Dynamo zaparkovalo v útočném pásmu, ale Pařík pouze pod lapačku schoval odražený puk od zadního mantinelu.

0:50
Tresty

Vyloučen hráč Martin Kaut (Pardubice), 2 min. za Vražení na hrazení
Od začátku se hraje velmi tvrdě a Mountfield dostane možnost první přesilovky. Dvě minuty za vražení na hrazení inkasuje Martin Kaut.

1:43

Hradec se zatím nezvládl usadit v pásmu.

2:58

Kaut je na ledě, Hradec nezvládl v přesilovce nic.

3:32

Po přesilovce měl ovšem obrovskou šanci Patrik Miškář, který dostal přihrávku na levé křídlo a byl sám před Willem, domácí gólman ale včas vystrčil beton!

5:32

Jordann Perret (Hr. Králové) vstřelil branku (2. gól v play-off), asistence Jérémie Blain. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 0:1
Dynamo začalo aktivně, ale přichází sprcha! U mantinelu vybojoval puk Jordann Perret, rychle objel pardubickou klec a zakončil do poloodkryté branky!

7:37

Domácí jsou viditelně opaření a Hradec dál valí! Tyčku z pravého kruhu pro vhazování trefil David Šťastný. Následnou střelu od modré už Roman Will chytil.

8:44

Dynamo špatně střídalo a před Hradcem se znovu otevřel prostor v útočném pásmu, zastavil jej ale ofsajd.

9:10

Jergl si před pardubickou brankou položil beka a rychle zakončil, trefil ale ochrannou síť.

10:44

Zakázané uvolnění Hradce.

11:24

Na levé křídlo dostal puk volný Tomáš Hyka, ale trefil jen přesunujícího se Paříka!

11:31
Tresty

Vyloučen hráč Richard Pánik (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Další přesilovka pro Hradec, Richard Pánik dostává dvě minuty za držení.

12:01

Graeme McCormack (Hr. Králové) vstřelil branku (1. gól v play-off), asistence Kevin Klíma a Jordann Perret. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 0:2
Mountfield už s drouhou přesilovkou naložil daleko lépe a vede 2:0! Za modrou natáhl ke střele Graeme McCormack a za Willa si puk nešťastně srazil Jan Mandát.

12:49

13:03

Po zemi to zkoušel Ondřej Vála, ale Lukáš Pařík si puk našel lapačkou. Rozhodčí pak rychle řešil drobnou rozmíšku.

13:24

Zakázané uvolnění také na straně Pardubic.

14:06

Hájek chtěl přihrávku do jízdy, ale nedokázal zpracovat.

15:46

Pardubicím se vůbec nedaří najít recept na Hradec. Hráčům odsakují puky a Dynamo prakticky nezaveze puk do pásma.

16:12

Na druhé straně Will zasahuje proti dalšímu nahození od modré čáry.

18:04

Hradec dokonale zaskočil celý Hockeytown, nejenže domácí nezavezou puk do pásma, v aktuálních momentech nejsou ani schopni vyjet z toho vlastního.

18:34
Tresty

Vyloučen hráč Ralfs Freibergs (Hr. Králové), 2 min. za Podražení
Dynamo se může zmátořit v první přesilovce, dvě minuty za podrážení dostává Ralfs Freibergs,

19:26

Hradec vyhazuje.

19:47

Na levém křídle napřáhl Paulovič, ale trefil jen Paříka.

19:55

V úplném závěru třetiny dostal ještě nabito Košťálek, ale střela mu vůbec nesedla a Pařík měl navíc dobrý výhled, takže v klidu sebral puk do lapačky.

20:00

Veškeré papírové předpoklady byly v první třetině zbořeny. Po dvaceti minutách vede Hradec 2:0, nejdřív se trefil Jordann Perret a v přesilovce následně zvýšil Graeme McCormack. Druhou třetinu Dynamo zahájí půlminutovou přesilovkou.

20:28

Martin Kaut trefuje tyč!

20:44

Hradec už je kompletní.

21:03

Tomáš Zohorna (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off), asistence Richard Pánik a Lukáš Sedlák. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 1:2
Pardubice využily dobrého pohybu z přesilovky, přečíslily Hradec a na 1:2 po sérii přihrávek snižuje Tomáš Zohorna!

21:47

Dynamo začíná přidávat. Od modré pálil z první Košťálek, Pařík má nadvakrát puk v lapačce.

22:12

Tomáš Vondráček (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off), asistence Patrik Poulíček a Jan Mandát. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 2:2
Dynamo srovnává! Znovu přečíslilo Hradec a podobně jako Tomáš Zohorna se prosadil i jeho jmenovec Vondráček.

23:03
Tresty

Vyloučen hráč Jérémie Blain (Hr. Králové), 2 min. za Držení protihráče
Pardubice navíc v tlaku dostávají přesilovku. Dvě minuty za držení odsedí Jéremie Blain.

23:40

Dynamu se zatím přesilovka nedaří, v pásmu se ještě neusadilo.

25:03

Z přesilovky domácích nic nebylo, Hradec vyhodil a již je kompletní.

25:22

Hned po buly sbírá střelu na lapačku Lukáš Pařík.

25:47

Dvořák dojížděl situaci před Paříkem, přistrčil ho soupeř a domácí bek poslal k zemi Lukáše Paříka, vylučovat se bude na obou stranách.

25:47
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Dvořák (Pardubice), 2+2 min. za Hrubost
Hradec bude nakonec hrát přesilovku, protože Tomáš Dvořák dostává dvě plus dvě minuty. Druhý trest odsedí Tomáš Hyka.

25:47
Tresty

Vyloučen hráč Giorgio Estephan (Hr. Králové), 2 min. za Hrubost

26:48

Domácí hráč nechtěně nahrál na modrou Blainovi, ale tomu střela nesedla.

27:39

Domácí obrana obětavě blokuje všechny střelecké pokusy Hradce, do vypršení Dvořákova trestu zbývá vteřina.

28:40

Pařík je znovu na zemi poté, co se před ním snažil zakončovat Robert Kousal a byl strčen do gólmana, tentokrát je v tom domácí hráč nevinně.

29:14

Radovan Pavlík (Hr. Králové) vstřelil branku (1. gól v play-off), asistence Patrik Miškář a Bohumil Jank. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 2:3
Zápas dnes vůbec nevychází Janu Košťálkovi, který je na ledě i u třetího inkasovaného gólu Dynama. Do brejku přes něj pláchnul Radovan Pavlík a vrátil Hradci vedení!

30:30

Otěže zase přebírá Hradec, Will musel řešit dvě střely od mantinelu, vhazovat se bude po jeho pravici.

31:21

Ofsajd Hradce.

31:21
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Vondráček (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Hradec bude hrát další přesilovku. Ofsajd totiž přišel poté, co po souboji s Tomášem Vondráčkem zůstal na zemi v útočném pásmu Mountfieldu ležet Oliver Okuliar a Vondráček dostane dvě minuty za vysokou hůl.

31:50

Will byl úplně mimo pozici a Hradec rozjel dobrou kombinaci, na poslední chvíli ji ale zastavil domácí Adam Musil!

32:18

Dynamo vyhazuje, Hradec následně zastavil ofsajd.

33:39

Vondráček se vrátil na led a hned se dostal do zakončení, na pravém kruhu to zkusil z otočky, ale Pařík byl připravený a nadvakrát puk zkrotil.

34:08

Pánik byl úplně sám před Paříkem, prohodil si puk mezi nohy, ale následně jen těsně minul!

34:41

Tomáš Zohorna (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v play-off), asistence Libor Hájek a Lukáš Radil. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 3:3
Máme potřetí vyrovnáno! Na pravém kruhu pro vhazování natáhl ke střele Libor Hájek a za Paříka jej tečoval Tomáš Zohorna.

35:06
Tresty

Vyloučen hráč Christophe Lalancette (Hr. Králové), 2 min. za Krosček
Pardubice budou krátce po vyrovnání hrát přesilovku, Christophe Lalancette dostává dvě minuty za krosček.

35:31

36:21

Po souboji u mantinelu se uvolnil prostor pro Martina Kauta, ale ten příliš dlouho zpracovával a nakonec trefil jen lapačku Paříka.

36:43

Pánik clonil před Paříkem, ten ale sbírá další nahození od modré a následuje klasická strkanice.

38:28

Hraje se velmi rychle a velmi tvrdě, brankáři ovšem jsou pár minut bez práce.

39:41
Tresty

Vyloučen hráč Petr Kalina (Hr. Králové), 2 min. za Nedovolené bránění
V závěru třetiny přijde ještě přesilovka pro Dynamo, Petr Kalina nedovoleně bránil unikajícího Mandáta a dostává dvě minuty.

40:00

Ve druhé třetině zápas nabral na obrátkách, Dynamo nejprve srovnalo na 2:2, pak se Hradec po brejku Okuliara vrátil do vedení a následně Pardubice zase srovnaly. Dvakrát se trefil Tomáš Zohorna a třetí zásah přidal Tomáš Vondráček. Do třetí třetiny domácí nastoupí 102vteřinovou přesilovkou.

40:47
Tresty

Vyloučen hráč Patrik Miškář (Hr. Králové), 2 min. za Sekání
Dynamo bude v úvodu třetí dvacetiminutovky hrát 55 vteřin pět na tři! Dvě minuty za sekání dostává Patrik Miškář.

41:00

Lukáš Sedlák (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off), asistence Tomáš Hyka a Jan Košťálek. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 4:3
Trvalo to jen třináct vteřin a Dynamo vede! Mezi kruhy se dostal k puku kapitán Pardubic Lukáš Sedlák a propálil Paříka.

42:32

Košťálek s Kautem udělali velké chyby v obranném pásmu Dynama a hrozily dva brejky Hradce, Will ale zasahovat nemusel.

43:39

Hradecké nahození od modré bylo ztečováno jen těsně vedle Willovy branky!

43:44
Tresty

Vyloučen hráč Oliver Okuliar (Hr. Králové), 2 min. za Vysoká hůl
Další přesilovka pro Pardubice. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Oliver Okuliar.

44:14

Pánik vypustil souboj u mantinelu a Hradec ujel do přečíslení dvou na jednoho, Evan Jasper dostal přihrávku, ale Will puk vyrazil!

44:58

Přesilovky Dynama jsou vcelku tristní, do dalšího brejku po chybě Kauta ujel Patrik Miškář, ale Will znovu udržel svůj tým ve vedení!

45:35

Další chyba Hájka s Kautem a hostující útočník byl znovu sám před Willem, ten musí opět hasit!

47:47

Dobrou kombinaci domácích zazdila špatná domluva beků a přihrávka přes modrou do středního pásma.

49:55

Alex Tamáši (Hr. Králové) vstřelil branku (1. gól v play-off), asistence Radovan Pavlík a Patrik Miškář. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 4:4
Čeká nás skvělá série, máme znovu srovnáno! Will zdánlivě kontroloval puk směřující na zadní mantinel, jenže odtud jej bekhendem do brankoviště vrátil Alex Tamáši a Will si srazil kotouč do branky.

51:01

Pařík sbírá do lapačky Košťálkovu ránu od modré.

51:40

Dynamo zavezlo puk do útočného pásma a na levém kruhu se uvolnil Vála, jeho rychlé zakončení ale ještě pohotověji lapačkou zlikvidoval Pařík.

51:45
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Radil (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Přesilovka pro Hradec. Lukáš Radil inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

52:14

Pavelka a po něm Okuliar měli obrovské šance v pardubickém brankovišti, ale ani jeden nedokázal dostrkat puk do sítě!

52:40

Will se přesunul proti střele od levého mantinelu a má další zákrok.

53:28

Hradec drtí Dynamo v jeho pásmu.

54:17

55:17

Zohorna se dostal do brejku tři na jednoho, situaci vyřešil přihrávkou na posledního přijíždějícího Kousala, ale ten trefil jen Paříka.

57:37

Zakázané uvolnění Hradce. Poslední minuty třetí třetiny jsou velmi opatrné.

Skončila třetí třetina.

60:00

Hned první utkání série směřuje do prodloužení! Ve třetí třetině sice na chvíli poslal Dynamo do vedení využitou přesilovkou Lukáš Sedlák, nicméně šťastným odrazem srovnal Alex Tamáši.

Začalo prodloužení.

60:14

Pánik hledal Hyku, ale ten měl puk na bekhend a nedokázal zakončit.

61:25

Martin Kaut (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off), asistence Jan Košťálek a Tomáš Zohorna. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 5:4
První bod v sérii bere Dynamo! Po střele z pravého kruhu se puk odrazil do slotu před Martina Kauta a ten rozhodl dnešní zápas.

80:00

Dynamo vede 1:0 na zápasy, série bude pokračovat zítra v 15 hodin. Z Pardubic vám hezký zbytek večera přeje Marek Votke.

23. března 2024 17:00Pardubice-Hr. Králové 3:2
20. března 2024 18:00Hr. Králové-Pardubice 0:1
19. března 2024 19:00Hr. Králové-Pardubice 2:1N
16. března 2024 15:00Pardubice-Hr. Králové 3:2
15. března 2024 18:00Pardubice-Hr. Králové 5:4P
23. února 2024 18:00Pardubice-Hr. Králové 3:2P
12. ledna 2024 18:00Hr. Králové-Pardubice 2:3
26. listopadu 2023 17:00Pardubice-Hr. Králové 5:2