Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u dalšího online přenosu z pardubické enteria areny, kde dnes domácí Dynamo vyzve Liberec.

Pardubická sestava hlásí dlouho očekávaný návrat. Na své tradiční místo prvního centra se vrací uzdravený Lukáš Sedlák, obranu doplní také elitní bek Peter Čerešňák. Chytat bude Dominik Pavlát.

0:44

Dynamo se zatím do útočného pásma nedostalo, zastavilo jej zakázané uvolnění.

Pérez

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Veselý (CZE) - Bohuněk (CZE), Svoboda (CZE)
Počet diváků: 10 007

0:52

Velikou šanci na otevření skóre měl naopak na druhé straně Adam Najman, který stál úplně volný mezi kruhy a tečoval nahození od modré čáry, trefil však pouze Pavláta!

1:53

Ondřej Vála (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Robert Říčka a Adam Musil. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:0
Liberec ještě chvíli okupoval útočné pásmo, nicméně do vedení jdou domácí! Mezi kruhy se ke kotouči dostal obránce Ondřej Vála a prostřelil Krále.

2:50

Pánik se ve středním pásmu dostal ke kotouči snáz než čekal, ale Hyka mezitím stačil zajet do útoku a vystavil Dynamo do ofsajdu.

3:33

Jayce Hawryluk (Liberec) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Ian McCoshen a Oscar Flynn. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:1
Liberec ovšem záhy srovnává na 1:1! Ian McCoshen nahodil puk od mantinelu, ale Pavlát jej vyrazil přímo na hůl Hawryluka, který si v klidu zamířil a rozvlnil síť.

4:33
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Radil (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Lukáš Radil ve středním pásmu v souboji o puk poslal kus gumy mimo hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

4:46

Dynamo vyhazuje.

5:19

Do zakončení se tlačil Tomáš Filippi, ale Pavlát si puk pohlídal lapačkou.

5:36

Liberci se přesilovka příliš nedaří.

6:43

Radil mohl hned po výjezdu z trestné dopředu, ale přestřelil branku.

7:31

Ve slotu dostal nabito rozjetý Pánik, ale trefil jen Krále!

7:49

Lukáš Sedlák (Pardubice) vstřelil branku (20. gól v sezóně), asistence Tomáš Hyka a Richard Pánik. Stav zápasu Pardubice - Liberec 2:1
Náladu mu ale spravil Lukáš Sedlák, který tak slaví gól hned při svém návratu do sestavy! Měl kolem sebe volný prostor mezi kruhy, dostal přihrávku a trefil se přímo do šibenice.

8:30

Rozjetý Vondráček dostal přihrávku na pravé křídlo, jeho pokus ale nakonec zblokoval bránící hráč.

9:42

Liberec drží útočné pásmo, z první pálil Hawryluk, ale Pavlát byl připravený.

10:24

Zakázané uvolnění Dynama.

10:28

Na pravém kruhu pro vhazování dostal prostor Michal Ivan, ale Pavlát se proti němu stihl přesunout.

11:08

Sedlák si řekl o zadovku od Pánika a zkusil to od modré přes obránce, Krále ale nenachytal.

12:17

Další zakázané uvolnění domácích.

13:39

Pardubická střela sražena do ochranné sítě.

13:44

Ondřej Vála (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Richard Pánik a Libor Hájek. Stav zápasu Pardubice - Liberec 3:1
Druhý dnešní gól pro Ondřeje Válu! Lukáš Sedlák odvedl dobrou práci na vhazování, puk se dostal na modrou právě k pardubickému obránci, a ten příklepem proplálil Krále.

14:27

McCoshen si našel puk na modré čáře a hned jej směřoval na bránu, ale Pavlát zasáhl lapačkou.

15:00

Další McCoshenova střela z první už byla o poznání prudší a nebezpečnější, ale Pavlát zareagoval!

15:02
Tresty

Vyloučen hráč Jan Mandát (Pardubice), 2 min. za Hákování
Liberec si zahraje druhou přesilovku, Jan Mandát inkasuje dvě minuty za hákování.

15:14

Filippi pálil z první z oblíbené pozice na pravém křídle, ale Pavlát má další zákrok.

15:26
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Filippi (Liberec), 2 min. za Nedovolené bránění
Filippi však záhy oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za tvrdý zákrok ve středním pásmu a síly na ledě se vyrovnají.

15:51

Špatná Sedlákova přihrávka znamená pardubický ofsajd.

16:19
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Radil (Pardubice), 2 min. za Hákování
A další vyloučení znamená opět přesilovku pro Liberec, dvě minuty za hákování totiž dostává Lukáš Radil.

16:52

Liberec mohl dostat puk do úplně prázdné brány, ale dobrou práci odvedl Peter Čerešňák, který zablokoval hůl útočícího hráče a Pavlát se stihl zmobilizovat.

17:42

V oslabení se do zakončení dostal Adam Musil, ale trefil jen špičku Královy hole!

18:19

Oba týmy jsou kompletní.

19:08
Tresty

Vyloučen hráč Richard Pánik (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Po zakončení Lukáše Sedláka se před libereckou brankou strhla menší šarvátka a bude se znovu vylučovat na obou stranách. Dvě minuty za hrubost dostává pardubický Richard Pánik.

19:08
Tresty

Vyloučen hráč Vojtěch Budík (Liberec), 2 min. za Hrubost
A liberecký Vojtěch Budík.

19:50

Robert Kousal (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Lukáš Radil a Tomáš Dvořák. Stav zápasu Pardubice - Liberec 4:1
Dynamo však dál v klidu navyšuje svůj náskok! Robert Kousal s Lukášem Radilem ujeli dva na jednoho a první jmenovaný překonal Krále z levého křídla.

20:00

Po první třetině tak Dynamo vede už 4:1, když se vedle Kousala dvakrát prosadil obránce Ondřej Vála a také uzdravený pardubický kapitán Lukáš Sedlák. Za Liberec uspěl pouze Jayce Hawryluk.

20:00

Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Daniel Král, nahradil ho Dávid Hrenák

20:27
Tresty

Vyloučen hráč Ian McCoshen (Liberec), 2 min. za Hákování
Dávid Hrenák bude hned čelit další přesilovce Dynama, Ian McCoshen dostává dvě minuty za hákování.

21:09

Radil měl před sebou prázdnou branku, ale netrefil přihrávku!

22:12

Dynamo před Hrenákem vytváří závary, nicméně hosté zatím nacházejí východiska.

22:42

Na modré čáře dostal nabito Patrik Poulíček, ale Hrenák jeho střelu z první vyrazil do ochranné sítě.

23:43

Liberci se vůbec nedaří dostat na kotouč, Dynamo kontroluje zápas.

24:51

Pavlát vyráží prudkou střelu od mantinelu.

25:04

Vála obkroužil útočné pásmo a nakonec vypálil od modré, Hrenák ale připisuje další zákrok.

26:35

Liberec vyhazuje na zakázané uvolnění, jeho lajna je téměř minutu na ledě.

27:02
Tresty

Vyloučen hráč Richard Pánik (Pardubice), 2 min. za Sekání
Tygři mohou snížit přesilovce, na trestnou lavici totiž opět míří RIchard Pánik, tentokrát za sekání.

27:16

Dynamo hned po buly vyhazuje kotouč.

27:48

Pavlát neudržel v lapačce střelu Filippiho, liberecká dorážka ale jen prolétla pardubickým brankovištěm.

29:01

Další zakázané uvolnění Liberce.

29:10

Kolářova střela od modré končí na betonu Krále.

31:01

Adam Musil si nabruslil s pukem mezi kruhy, ale Hrenáka překonat nedokázal.

32:37

Klíma hledal před bránou sjetého Melancona, který chtěl vše ještě vyšperkovat přihrávkou před prázdnou, ale neuspěl.

33:24

Pavlát čelil také nájezdu Tomáše Filippiho, ale přihrávku na osu si pohlídal.

34:35

Na delší čas se v útočném pásmu usadilo i Dynamo, aktivní byl Jan Košťálek, který hezkou žabičkou našel volného Říčku, ale ten skákavý kotouč nezasáhl.

36:38

Liberec v Pardubicích výrazně ztrácí, ale rozhodně nic nevzdává. Pavlát vyráží další nebezpečné nahození od mantinelu a Dynamo se brání jen vyhozením do středního pásma.

38:23

Robert Říčka (Pardubice) vstřelil branku (15. gól v sezóně), asistence Tomáš Hyka a Tomáš Dvořák. Stav zápasu Pardubice - Liberec 5:1
Obraz hry však dokonale převrátila pardubická první formace! Rozhození hosté poté špatně střídali a vznikl prostor pro brejk Roberta Říčky, který překonal Hrenáka.

39:02

Adam Musil z otočky pálil těsně mimo, za libereckou brankou zůstává v bolestech ležet David Aubrecht.

39:21

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence Jan Mandát. Stav zápasu Pardubice - Liberec 6:1
Dynamo zřejmě definitivně odráží jakýkoli liberecký vzdor. Domácí se dostali do dalšího brejku dvou na jednoho a pohlednou kombinaci do prázdné brány dokončil Patrik Poulíček!

40:00

Střídání brankářů před druhou třetinou Liberci nepomohlo. Dynamo přidalo další dva góly, trefili se Robert Říčka a Patrik Poulíček a Pardubice vedou už 6:1.

40:26

Volný Pánik dostal přihrávku mezi kruhy, ale minul!

40:54

Na druhé straně z první pálil Ivan, na jeho střelu si ale Pavlát sáhl.

41:04

Ofsajd Liberce.

41:47

Domácí bek nezachytil přihrávku na Vojtěcha Budíka, který se na pravém křídle dostal ke střele, ale Pavlát má další zákrok.

44:08

Robert Říčka (Pardubice) vstřelil branku (16. gól v sezóně), asistence Lukáš Radil. Stav zápasu Pardubice - Liberec 7:1
Pardubická exhibice nekončí! Za libereckou brankou se k puku dostal Lukáš Radil, který uviděl volného Roberta Říčku na pravém křídle a připravil mu jeho druhý gól v dnešním utkání.

44:44

Pardubičtí fanoušci žádají desítku.

45:32

Na modré napřáhl Dvořák, ale vypálil mimo, na druhé straně střelu z mezikruží lapil Pavlát.