Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u dalšího online přenosu z pardubické enteria areny, kde dnes domácí Dynamo vyzve kladenské Rytíře.

Pardubicím dnes bude chybět největší hvězda Lukáš Sedlák, kterého na centru prvního útoku nahradí Tomáš Zohorna. Letošní premiéru v extralize prožije Dominik Hrníčko, který jinak nastupuje za rezervu Dynama. Zahraje si také mladík Dominik Pavlata.

V brance Dynama dnes bude Milan Klouček, před ním však nebude hlídkovat Tomáš Dvořák, který je dnes také mimo sestavu.

V sestavě Kladna je již tradičně Jaromír Jágr, představí se na křídle třetí formace.

Jelínek

Rozhodčí: Kika (CZE), Cabák (CZE) - Axman (CZE), Bohuněk (CZE)
Počet diváků: 9 923

0:23

Po velké chybě domácí obrany byl Sideroff úplně sám před Kloučkem, měl spoustu času, ale zakončení zcela pokazil!

1:24

Kousal hezky obešel beka, chtěl ještě přihrávat do druhé vlny, ale pas nezvládl.

1:39

O chvíli později už má Bow puk v lapačce po střele z pravého kruhu pro vhazování.

3:05

David Musil zkoušel nahazovat na teč pro bráchu před bránou, ale puk šel mimo branku.

4:11

Dynamo je zaparkované v útočném pásmu, ale Bow má další zákrok.

4:35
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Radil (Pardubice), 2+2 min. za Vysoká hůl
Kladno si zahraje první přesilovku v zápase a rovnou čtyřminutovou. Lukáš Radil dostává 2+2 minuty za vysokou hůl.

4:58

Dynamo však již podruhé vyhazuje kotouč.

5:40

Nabito dostal Tralmaks, ale z první zamířil jen do přesunujícího se Kloučka.

5:56

Jágr pokazil přihrávku a Dynamo znovu vyhazuje.

6:39

Klouček vytáhl dobrý zákrok proti další střele z první do protipohybu.

7:41

Kladnu sen vůbec nic nedaří, na modré navíc chyboval Tralmaks a do brejku mohl Paulovič, jenže nestíhal.

8:36

Poulíčkovi už se to povedlo, ale byl zahákovaný a ve výhodě si zahraje také Dynamo. Praktickou souběžně s vypršením trestu Radila.

9:23
Tresty

Vyloučen hráč Jaromír Jágr (Kladno), 2 min. za Hákování

10:24

Přesilovka se však příliš nedaří ani Dynamu, Kladno již podruhé dostalo puk ven z pásma.

11:28

Jágr je na ledě, Rytíři jsou kompletní.

12:54

Podél mantinelu se do brejku vydal rozjetý Hyka, ale bekhendem Bowa nepřekonal.

13:53

Hyka stál z úhlu zády k bráně a zkusil překvapit Bowa, ten si ale puk za svá záda nesrazil.

13:58
Tresty

Trest týmu (Kladno), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Kladno hrálo v šesti a nabízí Dynamu další přesilovku. Dvě minuty odsedí Eduard Tralmaks.

15:13

Kladno znovu vyhazuje kotouč.

15:38

Ránu Radila z první si pohlídal Bow.

17:27

Libor Hájek (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Tomáš Zohorna a Matej Paulovič. Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:0
Dynamo vede 1:0! Mezi kruhy dostal puk úplně volný Libor Hájek, v klidu zamířil a otevírá skóre dnešního zápasu.

20:00

Po první třetině vede Dynamo 1:0, když se v závěru prosadil úplně volný Libor Hájek. Kladnou nevyužilo čtyřminutovou přesilovku.

20:29

Z levého křídla zkusil zakončit Sideroff, ale přestřelil.

22:35

Po špatné rozehrávce Dynama se do zakončení mezi kruhy dostal Frolík, ale střela mu nesedla.

23:19

Z levého křídla vypálil Mandát, puk se převalil přes rameno Bowa a prošel jen těsně kolem tyče!

23:23
Tresty

Vyloučen hráč Richard Pánik (Pardubice), 2 min. za Podražení
Pánik oslabuje Dynamo a nabízí Kladnu další přesilovku. Dvě minuty za podrážení.

23:35

Jiří Ticháček (Kladno) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Radek Smoleňák a Jakub Klepiš. Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:1
A přesilovku Rytíři využili za pár vteřin! Na vrcholku levého kruhu pro vhazování se k puku dostal Jiří Ticháček a propálil Kloučka přímo do šibenice!

24:14

Lukáš Radil (Pardubice) vstřelil branku (20. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič a Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - Kladno 2:1
Dynamo si však hodně rychle bere svoje vedení zpátky! Přihrávku na pravé křídlo dostal rozjetý Lukáš Radil a z první se trefil do odkryté brány! Bow se nestihl přesunout.

25:39

Od modré pálil Vála, ale Bow má puk v lapačce. Lehce jej přes ni sekl clonící Adam Musil, ale vše se obešlo bez konfliktu.

26:21

Ofsajd Dynama.

27:10

Na levém křídle zakončoval Šimon Jelínek, ale trefil Kloučka jen do vyrážečky.

27:51

Zakázané uvolnění Kladna.

28:04

Po buly v útočném pásmu Dynama pálil od modré z první Jan Kolář, ale Bow má puk ve své moci.

29:16

Mezi kruhy se k puku dostal Jakub Klepiš a okamžitě zkoušel střílet přes beka, Klouček si ale puk pohlídal.

30:05

Kotouč znovu poskakoval mezi kruhy v útočném pásmu Rytířů, když se do něj opřel Ondřej Bláha, ale Klouček vytáhl dobrý zákrok lapačkou.

31:07

31:33

Zadovku přímo před branku dostal Tomáš Zohorna, ale v dobré pozici přestřelil!

32:44

Lukáš Radil se podél mantinelu dostal do samostatného úniku, ale Bowa nedokázal nadvakrát překonat!

35:22

Druhá domácí formace se udržela v pásmu a další velkou šanci měl Lukáš Radil! Mezi kruhy se zbavil beka, ale následně zamířil jen do Bowa.

35:41

Bow sbírá do lapačky střelu Koláře z první od modré čáry.

37:45

Smoleňák zakončoval z otočky bekhendem, ale Klouček včas vystrčil beton.

39:37
Tresty

Vyloučen hráč David Musil (Pardubice), 2 min. za Krosček
Dynamo v úplném závěru třetiny půjde do oslabení. Dvě minuty za krosček dostává David Musil.

40:00

Ve druhé třetině se skóre dvakrát měnilo. Za Kladno nejprve srovnal JIří Ticháček, ale vedení domácím záhy střelou do odkryté branky vrátil Lukáš Radil. Do třetí třetiny hosté vstoupí minutu a půl dlouhou přesilovkou.

41:00

Před Kloučkem operoval Radek Smoleňák, který se vehementně pokoušel dorážet, nicméně pardubický brankář udržel puk před čárou.

41:37

Dynamo už je kompletní.

44:05

Paulovič dostal přihrávku na levé křídlo a chtěl zamířit pod víko, Bow však má puk v lapačce.

44:24

Matej Paulovič (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Lukáš Radil. Stav zápasu Pardubice - Kladno 3:1
Paulovič si ovšem spravil chuť jen o pár vteřin později! U pravé tyče si počíhal na přihrávku od Lukáše Radila a úplně volný propálil Bowa!

46:50

Ticháček z pravého křídla přestřelil.

48:15

Rozjetý Kousal se v útočném pásmu dostal ke střele bekhendem, ale Bow si jeho pokus pohlídal.

48:49

Zakázané uvolnění Dynama.

49:32

Špatná rozehrávka Dynama znamenala, že v útočném pásmu Kladna se otevřel prostor pro Michaela Frolíka, který pálil z první. Ale přestřelil a jen vzteky praštil hokejkou o led.

50:17
Tresty

Vyloučen hráč Chris Martenet (Kladno), 2 min. za Držení protihráče
Pardubice budou hrát přesilovku. Chris Martenet dostává dvě minuty za držení.

52:15

Volný Pánik číhal před Bowem na střílenou přihrávku, ale prudký puk nezasáhl!

53:01

Útočné pásmo hostů obkroužil Richard Jarůšek a svižně zakončil, Klouček se ale proti němu zvládl přesunout.

53:25

Pánik vyslal do samostatného úniku Tomáše Hyku, ale ten byl tísněn obráncem a nedokázal zakončit!

56:01

Od mantinelu nahazoval Tralmaks, ale Klouček má puk v lapačce.

56:01

Kladno bere oddechový čas.

56:01

Bow zůstává na střídačce a Kladno to bude zkoušet v šesti.

56:31

Radil to zkusil z otočky ve vlastní třetině, ale puk zastavil ve středním pásmu kladenský obránce.

57:06

Eduards Tralmaks vkleče u pravé tyče už zakončoval do prázdné brány, ale Klouček se stihl na poslední chvíli přesunout a zastavit puk lapačkou! Tralmaks jen svěsil hlavu a zůstal klečet.

58:56

Klouček má další zákrok po střele od mantinelu, Kladnu zbývá lehce přes minutu času.

59:30

Paulovič s Radilem se hnali na prázdnou bránu, ale tak dlouho si předávali kotouč, až o něj přišli.

60:00

Dlouhou power play Kladna nevyužili hosté ani domácí, a tak Dynamo vítězí 3:1. Pojišťovací gól přidal zhruba čtvrt hodinky před koncem Matej Paulovič. Příjemný vstup do nového týdne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

28. ledna 2024 17:00Pardubice-Kladno 3:1
20. prosince 2023 18:00Pardubice-Kladno 4:3
29. října 2023 16:00Kladno-Pardubice 2:6
17. září 2023 16:00Kladno-Pardubice 1:3
22. ledna 2023 17:00Pardubice-Kladno 4:2
18. ledna 2023 18:00Kladno-Pardubice 1:4
23. října 2022 17:00Pardubice-Kladno 6:2
16. září 2022 18:00Kladno-Pardubice 4:5P