Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u online přenosu z posledního předvánočního duelu v pardubické enteria areně. Domácí Dynamo dnes vyzve Rytíře z Kladna.

V Pardubicích se dnes děje jedna velká věc. Poprvé v sezoně nastupuje Jaromír Jágr, který se představí na křídle druhé formace s Jakubem Strnadem a Jaromírem Pytlíkem. Uvidíme, kam se nakonec dostane jeho ice time.

Také v sestavě Pardubic se objeví jeden nováček. Poprvé od návratu z NHL si v extralize zahraje Libor Hájek, ten nastoupí ve druhém obranném páru s Janem Košťálkem.

Sideroff

Rozhodčí: Květoň (CZE), Šindel (CZE) - Bohuněk (CZE), Špůr (CZE)
Počet diváků: 8 992

0:08

Brízgala má hned po pár vteřinách první zákrok, když zastavil nahození ze středního pásma. Kladno následně dostalo puk na zakázané uvolnění.

1:09

Radil chtěl puk do jízdy, ale ve středním pásmu nedokázal zpracovat.

1:56

Jaromír Jágr je poprvé v letošní sezoně na ledě.

3:13

Před Čerešňákem se v útočném pásmu otevřel prostor, nahozením ale trefil jen clonícího hráče.

4:10

Procházka číhal ve středním pásmu na přihrávku do brejku, prostor měl, ale nezpracoval.

4:37

O chvíli později měl už daleko větší šanci, když se dostal úplně sám před Kloučka, ale trefil jen pardubického brankáře!

5:51

První šanci v pardubickém dresu měl také Libor Hájek, který stál úplně volný na levém kruhu pro vhazování, ale trefil jen lapačku Brízgaly!

6:19

Do brejku už se rozjížděl Sedlák, ale píská se zakázané uvolnění.

6:38

Hájek založil v obranném pásmu Dynama útočnou akci, na jejímž konci zakončoval Hyka, ale Brízgala má puk v lapačce.

8:00

Zakázané uvolnění Kladna.

8:27

Čerešňák s Poulíčkem už před sebou nikoho neměli, ale v útočném pásmu je dostihl obránce Kladna a prvnímu jmenovanému kotouč na poslední chvíli vypíchl.

9:08

Říčka byl úplně sám před Brízgalou, ale trefil jen beton přesouvajícího se gólmana!

10:15

Z první tvrdě pálil Procházka, ale minul.

11:25

Před Kloučka se dokázal jednoruč natlačit Sideroff, nicméně bekhendem domácího gólmana nepřekonal!

12:07

Richard Jarůšek trefil z levého křídla Kloučka do masky.

13:35

Dynamo mělo poměrně velký tlak v útočném pásmu, ale Brízgala zůstal bez práce.

13:53

Cienciala v útočném pásmu zpracoval odražený puk od mantinelu, na zakončení měl dost času, ale Bírzgala zasáhl lapačkou.

14:22

V útočném pásmu Kladna vznikl prostor pro Vebera, ale Klouček si puk mezi bránícími hráči našel.

15:55

Před Brízgalou vyplaval úplně volný Kousal, ale neměl moc času zvednout puk přes Brízgalův beton!

16:03
Tresty

Vyloučen hráč Jakub Klepiš (Kladno), 2 min. za Krosček
První přesilovka pro Dynamo, dvě minuty za krosček dostává Jakub Klepiš.

16:25

Čerešňák a následně Kaut pálili tvrdě z první, ale neuspěli.

16:42

Martin Kaut (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Tomáš Hyka. Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:0
Kaut si ovšem spravil náladu jen o chviličku později, když se po další střele odrazil puk od betonu přímo před něj a domácí útočník jej poslal do sítě!

17:19

Po levém křídle se hnal volný Poulíček, ale trefil tyč!

17:49
Tresty

Vyloučen hráč Jaromír Jágr (Kladno), 2 min. za Sekání
Druhé vyloučení opět na straně Kladna a hostujícímu hráči se nelíbí. Jaromír Jágr dostává dvě minuty za drobné sekání.

17:59
Tresty

Vyloučen hráč Jakub Strnad (Kladno), 2 min. za Vysoká hůl
Dynamo bude hrát téměř dvě minuty pět na tři! Dvě minuty totiž dostává i Jakub Strnad za vysokou hůl!

18:29

Tomáš Hyka (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Lukáš Sedlák a Peter Čerešňák. Stav zápasu Pardubice - Kladno 2:0
Jágr už opouští trestnou lavici, protože Dynamo okamžitě zamklo Kladno v pásmu a z levého křídla poslal odražený puk do sítě Tomáš Hyka.

19:19

Kladno v pokračujícím oslabení vyhazuje puk.

19:49

Paulovič tečoval přízemní ránu Čerešňáka, ale puk se odrazil do ochranné sítě.

20:00

Dynamo mělo v závěru třetiny v pokračující klasické výhodě velký tlak, ale třetí gól už nepřidalo. Po přesilovkových gólech Kauta a Hyky vede 2:0.

20:11

Zkraje třetiny mohl snížit Hejda, který nahodil puk od modré čáry a Klouček zasáhl na poslední chvíli vyrážečkou!

20:47

Hyka se nádherně prokličkoval přes dva obránce a byl úplně sám před Brízgalou, na něj zkusil kličku taky, ale už nezvládl zvednout puk přes jeho beton!

23:02

David Cienciala (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Tomáš Dvořák a Jan Kolář. Stav zápasu Pardubice - Kladno 3:0
Dynamo vede 3:0! Ránu Tomáše Dvořáka od modré čáry těsně před Brízgalou tečoval David Cienciala a usměrnil puk do sítě.

23:57

Sedlák ujížděl do brejku, ale tísněn obráncem nedokázal zakončit!

24:55

Jakub Strnad (Kladno) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Jaromír Jágr a Jiří Ticháček. Stav zápasu Pardubice - Kladno 3:1
Jaromír Jágr úřaduje! Velmi dobře udržel útočné pásmo a přesnou přihrávkou našel u tyče Jakuba Strnada, který doklepl puk do sítě!

25:05

Ondřej Bláha (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Richard Jarůšek. Stav zápasu Pardubice - Kladno 3:2
A máme tu drama! Jen pár vteřin po Strnadovi získal puk Ondřej Bláha a z pravého kruhu pro vhazování překvapil Kloučka střelou mezi nohy.

25:05

Dynamo reaguje oddechovým časem.

27:15

Na modré dostal nabito Kolář, ale Brízgala měl dobrý výhled a byl připraven.

27:20

Cienciala pálil hned po buly v útočném pásmu, ale Brízgala včas vystrčil svůj beton.

28:47

29:28
Tresty

Vyloučen hráč Jake Dotchin (Kladno), 2 min. za Hrubost
Dynamo může opět odskočit v přesilovce, Jake Dotchin dostává dvě minuty za hrubost.

30:09

Kladno vyhazuje.

31:00

Dynamo vymýšlelo v pásmu dobré kombinace, ale do zakončení se nakonec v oslabení dostalo Kladno. Konkrétně Strnad si ale podruhé na Kloučka nepřišel.

32:13

Kladno je kompletní a dostává Dynamo pod tlak.

32:47

Z pravého křídla to zkoušel Kaut, Brízgala vyráží.

33:47

Hyka se Sedlákem se tlačili do kladenského brankoviště, ale Brízgala má puk pod lapačkou.

35:10

Velký zmatek v brankovišti Pardubic! Klouček nejprve předvedl dva dobré zákroky, ale dostal se úplně mimo svoji pozici a několik hostujících hráčů se snažilo dorážet do odkryté brány, ve které byli nastěhování domácí. Situace se obešla bez přerušení.

36:14

Tadeáš Hejda (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Eduards Tralmaks a Denis Kusý. Stav zápasu Pardubice - Kladno 3:3
O chvíli později už ale vyrovnáno máme! Mezi kruhy dostal dobrou přihrávku Tadeáš Hejda a trefil se přesně do vinglu!

36:25
Tresty

Vyloučen hráč Jan Mandát (Pardubice), 2 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku
Kladno navíc může zápas klidně otočit! Dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku dostává Jan Mandát a nabízí hostům přesilovku.

37:38

Matej Paulovič (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Kladno 4:3
Scénář je však trochu jiný! Dynamo si bere v oslabení zpátky své vedení, protože domácí zachytili rozehrávku a z otočky se prosadil Matej Paulovič.

37:57
Tresty

Vyloučen hráč Peter Čerešňák (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Půl minuty bude hrát Kladno proti třem. Čerešňák dostává dvě minuty za vysokou hůl.

39:30

Kladno strávilo takřka celou přesilovku v pásmu, ale Klouček zasahovat nemusel.

40:00

Ve druhé třetině Kladno výrazně zamíchalo karty! Dokázalo vyrovnat z 0:3 na 3:3, v závěru dvacetiminutovky však domácím těsné vedení vrátil v oslabení Matej Paulovič. Rytíři nevyužili přesilovku pět na tři.

40:23

Sedlák a Dvořák se dostali ke střelám, první vyrazil Brízgala, druhá mířila nepřesně.

40:52

Zakázané uvolnění Dynama.

41:09

Z úhlu přes několik hráčů zkusil Kloučka překvapit Smoleňák, ale puk se odrazil do rohu hřiště.

42:58

Brízgala ležel v brankovišti a dorážet se snažil Hyka, trefil však jen kladenského brankáře.

43:07

Hned po buly v útočném pásmu Dynama pálil Kousal a jeho střela šla jen těsně mimo!

43:35
Tresty

Vyloučen hráč David Cienciala (Pardubice), 2 min. za Podražení
Kladno bude hrát další přesilovku, David Cienciala dostává dvě minuty za sekání.

44:02

V oslabení vyrazil dopředu Kaut, ale do zakončení se nehnal a pouze našetřil vteřinky.

45:09

Denis Kusý si dobře udělal prostor v útočném pásmu, přelstil beka a vypálil švihem, Klouček ale stihl zareagovat betonem!

45:40

Dynamo je kompletní.

46:07

Jágr projel po levém křídle, ale netrefil branku.

46:41

Po špatné domácí kombinaci ujel po levém křídle Martin Procházka, ale Klouček jeho pokus vyrazil!

47:28

Kusý se natahoval po přihrávce před branku, ale na puk nedosáhl.

47:39

Na druhé straně si navedl mezi kruhy puk Lukáš Radil, ale mířil jen do lapačky Brízgaly.

47:39
Tresty

Vyloučen hráč Robert Kousal (Pardubice), 2 min. za Hrubost
V rohu hřiště se pak strhla drobná mela a bude se na obou stranách vylučovat.

47:39
Tresty

Vyloučen hráč Eduards Tralmaks (Kladno), 2 min. za Hrubost

48:41

Hájkovu střelu od modré Brízgala viděl a vyrazil puk do rohu.

50:11

Tomáš Dvořák na modré napálil odražený puk a bolestivou ránu schytal někam do nohy Václav Veber.

51:46

Další Dvořákův nahozený puk už má Brízgala v lapačce.

52:27

Martin Kaut v útočném pásmu Dynama obehrál soupeře a byl najednou úplně sám před gólmanem, zkusil ho rozpohybovat rameny, ale do sítě nezamířil!

52:44

Další kladenský hráč bolestivě zblokoval pardubický pokus a hra je přerušena.

54:19

V pardubickém brejku byl Hyka, ale zprava trefil Brízgalu jen do betonu!

55:03
Tresty

Vyloučen hráč Martin Kaut (Pardubice), 2 min. za Podražení
Martin Kaut už si říkal o další brejk, ale při zpracování fauloval a dostává dvě minuty za podrážení.

55:54

Dynamu v oslabení dvakrát dostalo puk do středního pásma, potřetí se Kladno vyhnalo samo prudkou střelou po mantinelu.

57:15

Kladnu přesilovka vůbec nevyšla, domácí už jsou v pěti.

58:07

Zakázané uvolnění Dynama, Kladno bere oddechový čas a Brízgala zůstane na střídačce!

58:38

Ticháčkova střela byla sražena do ochranné sítě.

59:18

Kladno v šesti bojuje ze všech sil, dostává se ale do ofsajdu.

59:41

Klouček chytá Procházkův nebezpečný pokus z levého křídla.

60:00

Kladno bylo v posledních okamžicích navezené v obranném pásmu Dynama, ale vyrovnat nedokázalo. Dynamo tak bere tento týden již druhé domácí vítězství a naděluje fanouškům pod stromeček tři body. Veselé Vánoce a hezké svátky vám z Pardubic přeje Marek Votke.

28. ledna 2024 17:00Pardubice-Kladno 3:1
20. prosince 2023 18:00Pardubice-Kladno 4:3
29. října 2023 16:00Kladno-Pardubice 2:6
17. září 2023 16:00Kladno-Pardubice 1:3
22. ledna 2023 17:00Pardubice-Kladno 4:2
18. ledna 2023 18:00Kladno-Pardubice 1:4
23. října 2022 17:00Pardubice-Kladno 6:2
16. září 2022 18:00Kladno-Pardubice 4:5P