Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u dalšího online přenosu z pardubické enteria areny. Domácí Dynamo dnes poprvé v letošní sezoně vyzve svého loňského semifinálového přemožitele z Třince.

Oba celky budou mít v nohách středeční souboje v Lize mistrů, Třinec porazil doma dánský Aalborg v plné sestavě 4:0, zato Dynamo přivezlo prohru 2:3 z Belfastu. Nastoupilo však ve výrazně kombinované sestavě složené z hráčů pardubické rezervy.

Dnes už se ale do pardubické sestavy vrací všichni tahouni včetně kompletní první lajny ve složení Kaut - Sedlák - Hyka.

Dravecký

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Pražák (CZE) - Klouček (CZE), Bohuněk (CZE)
Počet diváků: 9 982

0:19

Třinec byl letos ze všech dosavadních týmů na ledě Dynama nejrychleji v útočné třetině a od modré hned pálil Adam Smith, Will ale jeho pokus vyrazil.

1:53

Pochobradský u mantinelu v obranném pásmu domácích čistě zboural soupeře.

2:19

Zakázané uvolnění Třince.

3:05

Kacetl chtěl rychle rozehrát letící puk, ale netrefil jej a do akce mohl Hyka, neměl však komu přihrát.

3:53

Lukáš Radil (Pardubice) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Tomáš Zohorna. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:0
Dynamo vede 1:0! Domácí se usadili v útočném pásmu a ve slotu se ke střele dostal Robert Kousal, jeho pokus však Kacetl vyrazil přímo na hůl Radila, který bez váhání vrátil puk do sítě a dává svůj letošní desátý gól.

4:18
Tresty

Vyloučen hráč Martin Marinčin (Třinec), 2 min. za Vysoká hůl
Záhy může Dynamo navýšit náskok v přesilovce. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Martin Marinčin.

6:17

V přesilovce se Dynamo dokázalo dostat do útočného pásma, které i dlouho drželo, Kacetl však Třinec podržel.

6:49

Z pravého křídla se na Willa rozjel Richard Pánik, ale vysoko přestřelil.

7:33

Zohorna špatně zpracoval přihrávku a Dynamu je pískán ofsajd.

8:41

Pochobradský hezkou kličkou obešel beka na pravém křídle a posunul puk na volného Říčku mezi kruhy, tomu ale střela ve vyložené příležitosti nesedla!

9:25

Do útočného pásma Třince puk zavezl Daniel Voženílek, ale ke střele přes beka se nedostal.

9:52

Mezi střídačkami se strhla mela, Sedlák si chtěl k souboji jeden na jednoho vytáhnout Voženílka, který se předtím opřel do Kauta, ale rozhodčí konfliktu zabránili. Bude se však vylučovat.

10:12

Dynamo zatím Třinec přehrává ve všech ohledech, Radil ve snaze dorážet střelu od modré trochu drknul do Kacetla a hrozila další mela.

10:28

Po zákroku Willa na druhé straně přichází další drobná strkanice, utkání je od začátku hodně vyhecované.

11:09

Čtvrtá pětka Dynama točí Třinec v jeho obranném pásmu.

12:22

Ofsajd Třince.

13:30

Kaut žabičkou přes celé hřiště přesně našel Hyku, který se z křídla dostal až před Kacetla, stáhl si puk do bekhendu, ale trefil jen beton třineckého gólmana!

14:12

Ondřej Vála (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Lukáš Radil. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:0
Druhá pětka Dynama zavezla puk do útočného pásma, Radil jej podržel a přes Roberta Kousala se puk dostal na modrou k Ondřeji Válovi, který se trefil přesně do růžku!

14:48

Kontrovat mohl Hrehorčák, který byl sám před brankou, ale trefil jen beton Willa!

17:19

Dynamo zatím v dnešním zápase Třinec prakticky k ničemu nepouští.

17:48

Nestrašil to zkusil z velkého úhlu, ale trefil jen boční síť.

18:30

19:10

Kacetl vyrazil puk přímo na hůl Vondráčka, který měl před sebou prázdnou bránu, ale minul!

19:55

Lékař pardubických hokejistů spěchá k ležícímu Tomášovi Dvořákovi. Kurovský chtěl totiž ve středním pásmu protečovat puk do útoku a z bezprostřední blízkosti puk smolně zasáhl Dvořáka do obličeje. Obránce zamířil do kabiny.

20:00

Po gólech Radila a Vály vede Dynamo po první třetině nad Třincem 2:0.

20:38

Martin Růžička (Třinec) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Adam Polášek. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:1
Třinec se zkraje třetiny dostává na kontakt! Volný prostor se nejprve otevřel před Adamem Poláškem, který z první napálil puk, ten se mu od Willa odrazil zpátky a třinecký bek našel u tyče číhajícího Martina Růžičku, který trochu se štěstím dostrkal puk do sítě!

22:54

Dynamo se poprvé ve druhé třetině dostalo do útočného pásma, ale Kacetl je zatím bez práce.

23:22

Musil zkusil nahodit puk od modré, ale neprošel přes třineckou obranu.

23:47

Po přihrávce za pardubické beky šel sám na Willa Daniel Kurovský, ale stihl se s ním vrátit Lukáš Sedlák a zablokoval mu jeho snahu o bekhendový blafák!

24:38

Do kroku šlápl také Richard Pánik a byl na světě další brejk Třince, Will ale jeho pokus zastavil.

25:26

Ve druhé třetině Třinec výrazně zlepšil hru a Dynamo začíná mít trochu problémy.

26:23

Další hezká akce Třince! Od modré čáry pak puk nahazoval Smith a na teč byl připravený Petr Vrána, puk však usměrnil pouze do výstroje Willa!

27:09
Tresty

Vyloučen hráč Richard Pánik (Třinec), 2 min. za Krosček
Dynamo bude hrát přesilovku, Richard Pánik dostává dvě minuty za krosček.

27:35

Peter Čerešňák (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Lukáš Radil. Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:1
Vypadá to, že pardubické přesilovky si začínají sedat! Čerešňák si na modré čáře vyměnil puk s Lukášem Radilem a příklepem z první jej neomylně pověsil za Kacetla!

28:25

Poulíček zachyboval v obranném pásmu domácích a pustil do zakončení Kurovského, Will byl ale připravený.

29:08

Radil přihrávkou přes beka našel Kousala, ten ale trefil pouze beton Kacetla.

30:16

32:20

Po třetím gólu domácích se obraz hry zase trochu proměnil a s útočením má problém Třinec.

33:24
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Zohorna (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Po zákroku Willa se do sebe před pardubickou brankou na poměrně dlouhou dobu zaklesli Tomáš Zohorna s Milošem Romanem a oba půjdou ven za hrubost.

33:24
Tresty

Vyloučen hráč Miloš Roman (Třinec), 2 min. za Hrubost

34:29

Pochobradský byl po souboji u mantinelu na zemi zády do hry, ale i tak dokázal posunout puk mezi kruhy, kde stál volný Cienciala, proti němu však dobrý zákrok betonem vytáhl Ondřej Kacetl!

35:26

Ze středního pásma napálil puk Jakub Jeřábek a Will stačil pouze vyrazit puk do rohu.

35:56

Lukáš Sedlák podržel puk u mantinelu za třineckou brankou a nakonec vyplaval úplně volný před Kacetlem, trefil jen jeho beton a vehementně se snažil dorážet. Což se nelíbilo Hudáčkovi a začal do domácího útočníka mlátit.

35:56
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Sedlák (Pardubice), 2 min. za Sekání
Rozhodčí Pražák však někde našel faul Lukáše Sedláka a posílá ho ven na dvě minuty.

36:54

Třinec drží útočné pásmo, z první pálil Martin Růžička, ale Will je připravený.

37:18

37:41

Po třineckém nahození od modré má Will další zákrok.

37:58

Dynamo je kompletní.

38:20

Dynamo se hned snažilo vyrazit do útoku, ale puk skončil na zakázaném uvolnění.

38:40

Zakázané uvolnění také na straně Ocelářů.

40:00

Také ve druhé třetině v Pardubicích padly dva góly. Na 2:1 nejprve snižoval Martin Růžička, v přesilovce ale později Dynamu ranou z první dvougólový náskok vrátil Peter Čerešňák a domácí vedou 3:1.

41:05

Zohorna si navedl puk ze středu hřiště na levý kruh pro vhazování, ale trefil jen lapačku Kacetla.

42:22

Dynamo zatím ve třetí třetině Třinec moc do ničeho nepouští.

42:58

Richard Pánik (Třinec) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Martin Růžička . Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:2
Jednoduchý gól však nakonec Ocelářům nabídl pardubický brankář Roman WIll, který pokazil rozehrávku za brankou, o puk je připravil Martin Růžička a nahrál před prázdnou Pánikovi, který neměl problém!

43:48

Třinec se raduje z rychlé vyrovnávací branky, ale rozhodčí zkoumají videozáznam!

43:48

Daniel Kurovský (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Adam Smith a Libor Hudáček. Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:3
Rozhodčím se totiž zdála podezřelá vysoká hůl, Daniel Kurovský však zasáhl puk v rámci pravidel a Oceláři tak po chybě Willa během necelé minuty dokázali srovnat!

44:48

Richard Pánik mohl dokonat zkázu, ale mezi kruhy se nakonec ke střele nedostal.

45:52

47:15

Roman Will udělal za brankou stejnou chybu, Kurovský dostal puk před branku a do sítě si jej málem srazil Tomáš Zohorna!

48:21

Will sbírá do lapačky střelu od modré čáry.

49:04

49:29

Hyka v útočném pásmu předal puk Kautovi, který si vybruslil do vhodnější pozice, ale nechal vyniknout Kacetlovu lapačku.

50:18

Kousal pohotově vysunul do zakončení Zohornu, ten ale z křídla netrefil branku.

51:01
Tresty

Vyloučen hráč Richard Pánik (Třinec), 2 min. za Nedovolené bránění
Dynamo bude mít k dispozici přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Richard Pánik.

51:28

V oslabení se však do zakončení vydal Patrik Hrehorčák, Will byl ale připraven.

52:08

Střelu Kauta z levého kruhu nepřesně tečoval Sedlák.

53:01

Čerešňák nejprve při střele zlomil hůl, rychle se ale vrátil do útočné třetiny s novou a nabil Robertu Říčkovi, proti jeho pokusu se ale stihl přesunout Kacetl.

53:57

Pro Pánika se rýsovala zajímavá pozice mezi kruhy, ale třinecký útočník trefil pouze bránícího Ciencialu a ten vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

54:48

Od modré pálil Hrádek, Kacetl připravený.

57:27

Dynamo drží útočné pásmo.

58:22

Domácí mají velký tlak a Třinec vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

58:54

Sedlák vybojoval puk u mantinelu a poslal jej před branku úplně volnému Kautovi, ten chtěl Kacetla dostat mimo pozici a měl už před sebou prázdnou bránu. Pardubickému útočníkovi ale skvělým zásahem šanci zhatil obránce Adam Smith.

Skončila třetí třetina.

60:00

Po chybě Romana Willa se Třinec dostal ve třetí třetině zpět do zápasu, rychle vyrovnal a v Pardubicích se tak bude poprvé v letošní sezoně prodlužovat.

Začalo prodloužení.

61:16

Prodloužení je zatím hodně opatrné, proti Nestrašilovi musel zasáhnout Will, ale zvládl to bez větších problémů.

62:25

Marinčin měl obrovskou šanci, před sebou prázdnou bránu, ale netrefil!

63:31

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Lukáš Radil. Stav zápasu Pardubice - Třinec 4:3
Dynamo zůstává doma stoprocentní! Ve vlastní třetině vzal puk Patrik Poulíček, ujel podél mantinelu a rozhodl dnešní zápas.

65:00

Třinec po chybě Willa ve třetí třetině vydoloval alespoň bod, výhra jako taková ale zůstává v Pardubicích. Dynamo tak nadále zůstává první o skóre před Litvínovem. Hezký víkend vám přeje Marek Votke.

28. dubna 2024 19:00Pardubice-Třinec -:-
26. dubna 2024 17:00Třinec-Pardubice 4:1
24. dubna 2024 18:00Pardubice-Třinec 3:0
21. dubna 2024 17:00Třinec-Pardubice 2:6
20. dubna 2024 17:00Třinec-Pardubice 4:3
17. dubna 2024 18:00Pardubice-Třinec 6:3
16. dubna 2024 18:00Pardubice-Třinec 1:2
1. března 2024 17:30Třinec-Pardubice 4:3N