Pátek 29. září 2023, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 29. září 2023 Michal

Pardubice čeká druhý semifinálový duel s Libercem, který v sobotu zaskočil domácí tým výhrou 5:3. Hattrickem se blýskl někdejší pardubický útočník ve službách Severočechů Jaroslav Kudrna.

Východočeši mají po prvním semifinále co napravovat. Zejména musí zpevnit až příliš prostupnou obranu, která včera hodně ustupovala od modré čáry a nechala Liberci zbytečně moc prostoru.

Domácím se nepodařilo uhlídat ani skvělého veterána Nedvěda, jenž dal gól a na jeden nahrával. Otázkou je, zda bude trenér Hynek dál nasazovat na jeho útok pardubickou lajnu hlídačů se Zohornou, Rákosem a Cetkovským.

Pardubice mají v sestavě několik změn. Vypadl z ní centr druhého útoku Corey Elkins, místo něj je na soupisce psaný Lukáš Radil. Otázkou je, kdo bude chytat. Podle soupisky to vypadá na Martina Růžičku, který včera seděl na střídačce.

Sestavy a rozestavení

PardubicePardubice

Růžička
o hráči
24 Píša
Píša
o hráči
14 Kočí
Kočí
o hráči
Sičák
o hráči
Jan Kolář
o hráči
19 Benák
Benák
o hráči
55 Borer
Borer
o hráči
Jan Kolář
o hráči
42 Koukal
Koukal
o hráči
23 Starý
Starý
o hráči
81 Bartek
Bartek
o hráči
Markovič
o hráči
96 Somík
Somík
o hráči
Semorád
o hráči
90 Kousal
Kousal
o hráči
Buchtele
o hráči
Cetkovský
o hráči
79 Zohorna
Zohorna
o hráči
61 Rákos
Rákos
o hráči
69 Radil
Radil
o hráči

LiberecLiberec

Vošvrda
o hráči
Trončinský
o hráči
Výtisk
o hráči
10 Moravec
Moravec
o hráči
77 Štich
Štich
o hráči
Čakajík
o hráči
34 Holub
Holub
o hráči
98 Roth
57 Ulrych
Ulrych
o hráči
Urban T.
o hráči
93 Nedvěd
Nedvěd
o hráči
Klimenta
o hráči
Špaček
o hráči
93 Vantuch
Vantuch
o hráči
Bartovič
o hráči
21 Kudrna
Kudrna
o hráči
88 Bulíř
Bulíř
o hráči
76 Víšek
Víšek
o hráči
8 Bárta
Bárta
o hráči
60 Kica
Bortňák
o hráči

Rozhodčí: Fraňo (CZE), Husička (CZE) - Barvíř (CZE), Blümel (CZE)
Počet diváků: 9 727

I Liberec ovšem ve čtvrtfinále ukázal, že umí pořádně zamíchat sestavou. Ani dnes tak zatím není jisté, zda se do jeho branky postaví Marek Pinc, nebo Tomáš Vošvrda.

V liberecké sestavě navíc chybí obránce z první dvojice Lukáš Derner, který se v prvním utkání zranil. Osmým bekem v sestavě je místo něj Petr Ulrych.

Potemnělá hala se zaplňuje, dá se očekávat odobná návštěva jako v sobotu atakující hranici 10 tisíc diváků. Vyprodáno však ani tentokrát zřejmě nebude, na rozdíl od předchozích let musí být pro pořadatele mírným zklamáním, že nevyprodali stadion na semifinále v tradiční hokejové baště.

Do pardubiceké branky se postavil Růžička, libereckou bude skutečně hájit Vošvrda. Vše je připraveno k úvodní buly mezi Nedvědem a Koukalem, jenž tak znovu začíná v prvním útoku.

Utkání začalo.

0:31

Sražená Nedvědova střela končí v ochranné síti.

1:11

Markovič poslal křížným pasem přes střední pásmo do brejku Barteka. Ten najel po pravé straně do pásma a ostře vypálil zápěstím z pravého kruhu. Vošvrda škrtl puk lapačkou a tečoval ho tak nad branku.

1:21
Tresty

Vyloučen hráč Jan Výtisk (Liberec), 2 min. za Hrubost

1:21
Tresty

Vyloučen hráč Martin Bartek (Pardubice), 2 min. za Hrubost

1:51
Důležité

Zápas má hodně ostrý úvod. Liberecký Urban se vřítil dpo ofsajdu, ale po odpískání naboural do brankáře Růžičky, takže se po něm okamžitě vrhli pardubičtí mstitelé. V bitce pak obránce Kolář přetáhl dres Trončinskému přes hlavu a povalil ho na zem.

1:51
Tresty

Vyloučen hráč Marek Trončinský (Liberec), 2+2 min. za Hrubost

1:51
Tresty

Vyloučen hráč Jan Kolář (Pardubice), 2+2 min. za Hrubost

2:23
Góly

Milan Bartovič (Liberec) vstřelil branku (15. gól v play-off), asistence Petr Nedvěd a Jan Holub. Stav zápasu Pardubice - Liberec 0:1
Liberec se prosadil v protiútoku dvou proti dvěma. Nedvěd se snažil najít Bartoviče, napoprvé se mu to nepovedlo, ale napodruhé se puk odrazil od nohy bránícího hráče ke slovenskému útočníkovi. Ten si srovnal kotouč a poslal ho z levého kruhu k bližší tyči.

3:39
Důležité

V play-off zcela nevídaná situace: domácí fatálně propadli v útočném pásmu a Liberec jel ve čtyřech proti jedinému pardubickému obránci! Jenže toho nedokázal využít, protože Moravec v obrovské šanci přestřelil branku.

4:11
Tresty

Vyloučen hráč Jan Výtisk (Liberec), 2 min. za Držení protihráče

4:58
Důležité

Píša na modré špatně vyhodnotil situaci a Liberec toho využil, když poslal do samostatného úniku v oslabení Bortňáka. Jeho blafák však vystihl Růžička levým betonem.

5:27
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Vantuch (Liberec), 2 min. za Zdržování hry
Vantuch nešťastně vyhodil puk a Pardubice hrají přesilovku pět na tři!

6:11

Liberec je ve čtyřech. Pardubice předvedly ve dvojnásobné výhdoě jen dvě nepovedené střely. V závěru navíc Píša znovu chyboval na modré a umožnil hostům brejk.

6:26

O ujíždějícího Bortňáka se nakonec postarali vracející se útočníci. Ještě minutu pokračuje pardubická přesilovka.

7:27

Liberec se ubránil bez nejmenších problémů.

8:29

Zmatená pardubická obrana vůbec nestíháý pokrývat pohyb libereckých útočníků. Těm stačilo nahodit do pásma a párkrát praštit do puku, aby se dostali do šance. Bartovič však mířilo v dobé pozici mimo.

8:35
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Urban T. (Liberec), 2 min. za Sekání
Při pokračujícím tlaku Liberce Růžička pak neměl puk pod sebou a při snaze vyšťourat puk ho sekl Urban. Poté se strhla menší potyčka.

10:35

Liberečtí hráči skáčou do střel a skvělou obětavostí tak zamezili veškerým pokusům ohrozit Vošvrdovu branku. Hosté se díky tomu v oslabení ubránili.

11:11
Důležité

Rákos objel v rohu bránícího soupeře a našel ideálně před brankou Semoráda. Ten však ze dvou metrů místo do odkryté poloviny branky uzamířil vedle.

11:11
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Moravec (Liberec), 2 min. za Podražení

11:31

Kolář zůstal ležet v rohu a bolestivě se sbírá z ledu. Sudí stěhují hru do pardubického obranného pásma.

12:43

Urban parádně zahrál v oslabení. Vyvezl puk, udělal stahovačku a řítil se do šance. V ní však zamířil vedle, ale při návratu znovu odebral puk ve středhím pásmu.

13:11

Liberec je kompletní.

13:53
Góly

Václav Kočí (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v play-off), asistence Tomáš Zohorna a Jan Semorád. Stav zápasu Pardubice - Liberec 1:1
Až po přesilocve se Pardubicím podařilo vyrovnat. Zohorna zajel za branku a nahrál zpět před brankoviště Kočímu, jenž si chytře najel na přihrávku a poslal puk podél Vošvrdova betonu do sítě.

14:26
Tresty

Vyloučen hráč Petr Koukal (Pardubice), 2 min. za Krosček
Domácí kapitán přehnal důraz u mantinelu a Liberec si zahraje přesilovku.

15:10
Tresty

Vyloučen hráč Daniel Rákos (Pardubice), 2 min. za Sekání
Liberec si zahraje minutu a čtvrt dlouhou přesilovku pět na tři! Domácí se hodně zlobí.

15:42
Tresty

Vyloučen hráč Aleš Píša (Pardubice), 2 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku
Liberecká přesilovka pět na tři se notně se prodlouží. Píša masíroval Kudrnu tak dlouho, až ho trefil krosčekem do obličeje.

15:42
Tresty

Vyloučen hráč Aleš Píša (Pardubice), OT 10 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku

16:46

Pardubická trojice se brání velmi dobře. Liberec dlouho nevystřelil, teď ho navíc rozhodčí vykazují z pásma za hru vysokou holí.

17:10

Rákos je na ledě a Pardubice jsou ve čtyřech. Liberec trestuhodně prohospodařil téměř tříminutovou přesilovku pět na tři. Stále však má možnost skórovat v obyčejné přesilovce.

18:13
Tresty

Vyloučen hráč Martin Růžička (Pardubice), 2 min. za Krosček
Nedvěd najel do brankoviště a Růžička srazil dotírajícího centra krosčekem do žeber.

18:13
Tresty

Vyloučen hráč Petr Nedvěd (Liberec), 2 min. za Napadení

Skončila první třetina.

20:00

První třetina toho nabídla tolik, jako jindy celý zápas: spousty šancí, dva góly, přesilovky pět na tři, množství brejků, několik šarvátek a kvantum tvrdých střetů.

20:00

Kdyby dal Liberec v prvních deseti minutách tři góly, sotva by se někdo mohl divit. V úvodu utkání byli hosté jasně lepší, vypracovali množství tutovek a další jim darovali domácí svými minelami.

20:00

Jenže Pardubice dokázaly po nenápadné akci vyrovnat a od té doby se hraje oboustranně útočný a tvrdý zápas. V závěru se hodně přiostřilo - poté, co domácí hodně nevybíravě faulovali Kudrnu a Nedvěda, začali Liberečtí tvrdě dohrávat všechny souboje.

Začala druhá třetina.

20:55

Liberec nasadil do první minuty trio Urban, Kica, Klimenta. Otázka je, co je s Petrem Nedvěděm.

22:30

Až teď se objevil liberecký kapitán není na ledě. Je možné, že zůstal v kabině déle kvůli poraněným zádům po krosčeku od brankáře Růžičky.

22:55

Nechybělo mnoho a Nedvěd se hned mohl dostat do šance. Brejk tří proti dvěma však zastavil ofsajd.

23:39

Pardubice jsou ve druhé třetině pod tlakem. Kolář raději vyhodil puk na zakázané uvolnění.

24:01

Bártovu střelu po pkěné kombinaci Růžička vyrazil. O zbytek se postarali beci.

24:46

Čtvrtý pardubický útok si vytvořil krátký nápor. Zohorna však tečoval nahození vedle branky.

25:18

Pardubice občas brání dost podivně. Teď čtyři domácí blokovali modrou čáru, ale jen na levé straně. Vpravo tak měl Kudrna hodně místa. Ovšem po přejetí čáry zamířil svůj příklep vedle.

25:42
Tresty

Vyloučen hráč Jan Víšek (Liberec), 2 min. za Podražení

27:50

Zatím nejpovedenější pardubickou přesilovku teď přerušil ofsajd. Kolář měl dvě šance. Nejdřív najel z rohu až před Vošvrdu, ale z úhlu ho nepřekonal. Pak dostal pěkný pas mezi kruhy, ale trefil znovu jen do brankáře.

27:42

Liberec se ubránil, ale tentokrát měl namále. V závěru přesilovky jely Pardubice tři na dva, Bartek nalákal beky, naznačil střelu, ale pak místo přihrávky lépe postavenému Zohornovi zvolil skutečně střelu zápěstím. Puk však poslal těsně vedle.

29:00

Druhá třetina je zatím o poznání klidnější. Oba týmy zpevnily defenzivu. Pardubice teď drží puk, ale ne a ne se dostat na dostřel liberecké branky.

29:36

Domácí rozjeli slibný protiútok. Koukal vystřelil přes beka, ale jen doprostřed branky.

29:42
Góly

Radovan Somík (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v play-off), asistence Tomáš Zohorna a Aleš Píša. Stav zápasu Pardubice - Liberec 2:1
Domácí vyhráli vhazování a nahození od modré se odrazilo od dvou hráčů až k Somíkovi, který číhal před brankou a dokázal sklepnout nad ledem letící puk za Vošvrdova záda.

30:26

Na ledě je znovu hodně dusno. Benák si počíhal na Víška a bodyčekem ho poslal na led.

30:26
Tresty

Vyloučen hráč Václav Benák (Pardubice), 2 min. za Faul kolenem
Rozhodčí vyhodnotil střet jako faul kolenem a Pardubice budou hrát v oslabení.

32:00

Pardubice se zatím brání dobře. Skvěle zahrál Zohorna, jenž protlačil puk po pravém mantinelu přes tři hráče až do libereckého pásma a tam ho dokázal dlouho udržet.

32:26

Benák je na ledě, Pardubice jsou kompletní.

33:42

Pardubičtí hráči se téměř přestali hýbat a nabídli tak dobře bruslícím soupeřům tři střely na Růžičku. Ten odolal.

34:08

Teď naopak dvakrát zahrozili domácí. Vošvrda se vytáhl hlavně proti střele Starého z pozice mezi kruhy.

34:50

Útočník Kolář zakličkoval v pásmu, pěkně se uvolnil a poslal puk těsně vedle liberecké branky.

34:59

Hra se znovu zvrhla v atraktivní střídání protiútoků do otevřených obran. Trenéři z toho sice nejhsou šťastní, ale fanoušci se mají rozhodně na co dívat.

35:38
Tresty

Vyloučen hráč David Štich (Liberec), 2+2 min. za Vysoká hůl
Štich si vyšlápl na Semoráda a trefil ho vysokou holí v obličeji. Na ledě je krev, rozhodčí tak udělili libereckému zadákovi zdvojený trest.

35:53

Nedvěd ujížděl v oslabení jeden na jednoho, Růžička si s jeho střelou přes beka poradil.

36:20

Pardubicím se zatím přesilovka moc nedaří, na led jde místo prvního třetí útok.

37:00

Ani třetí útok se však zatím kvůli nepřesnostem neprosazuje.

37:58
Góly

Lukáš Radil (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v play-off), asistence Jan Buchtele a Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - Liberec 3:1
Nakonec se však domácí přece jen dostali do pásma, rozehráli přesilovkový zámek. Buchtele si pak u tyčky stáhl puk a parádně našel u druhé tyčky Radila, jenž v pohodě dopravil puk do odkryté branky.

38:28

Liberec mohl snížit. Dostal se do tlaku a od zad pardubického beka se odrazil puk ke Klimentovi. Ten však zblízka Růžičku nepřekonal.

39:03
Góly

Milan Bartovič (Liberec) vstřelil branku (16. gól v play-off), asistence Vladimír Roth a Daniel Špaček. Stav zápasu Pardubice - Liberec 3:2
Pardubice neproměnily obrovskou šanci, kdyý střelu z kruhu vytáhl Vošvrda okrajem lapačky těsně nad. Z protiútoku se pak prosadil nenápadnou střelou Bartovič, který přejel modrou a švihem zaskočil brankáře Růžičku.

39:29
Důležité

Liberec byl blízko vyrovnání. Domácí nedostali puk z pásma a nahození od mantinelu tečoval zblízka Nedvěd na branku. Růžička se štestím puk vyškrábl.

Skončila druhá třetina.

40:00

Ve druhé třetině se Pardubicím vyplatila o kousek větší aktivita. Díky dvěma povedeným akcím se dostali domácí do vedení, ale sami mohli hodněkrát inkasovat. Růžička je držel, ovšem pak si vybral slabší chvilku při střele Bartoviče.

40:00

Díky tomu je Liberec ve hře, i když se prvních deset minut třetí třetiny bude muset obejít bez Petra Nedvěda. Ten dostal za příliš ostré protesty na konci druhé třetiny osobní trest.

Začala třetí třetina.

40:00
Tresty

Vyloučen hráč Petr Nedvěd (Liberec), OT 10 min. za Nesportovní chování

40:23

Pardubice se hned v úvodu třetiny dostaly do velké šance. Domácí jeli tři na dva, hezky si vyměnili puk, ale Koukal ho u levé tyčky poslal vedle.

41:11

Východočeši začali aktivně. Další možnost měl Starý. Jeho bombu z kruhu však Vošvrda vykopl betonem.

41:39

I Liberec zahrozil. Obránce Roth se zjevil před brankou Pardubic a tečoval puk na hranici brankoviště. Růžička ho však odrazil.

42:18
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Klimenta (Liberec), 2 min. za Podražení
Pardubický kontr zastavil Klimetna nedovoleně, domácí si tak zahrají přesilovku.

42:34
Tresty

Vyloučen hráč Jan Starý (Pardubice), 2 min. za Podražení
Jenomžě početní výhoda dlouho netrvala. Po buly v obranném pásmu Pardubic fauloval Starý a síly na ledě se srovnají.

43:31

Bojovník Zohorna udržel puk sám v rohu v útočném pásmu tak dlouho, že domácí mohli zatím vystřídat. Pak ho žabkou poslal Buchtelemu, jenže jeho střelu srazili beci.

44:18

Klimenta je na ledě, začíná kratinká přesilovka Liberce.

44:34

I domácí jsou kompletní.

46:04

Pardubičtí trenéři chtějí využít potenciálu skvěle hrajícího Zohorny, a tak ho posunuli do druhého útoku k Bartekovi se Somíkem. Tato lajna si teď vynutila velký tlak, Somíkova ani Kočího střela od modré se neulala.

46:28

Další mela před brankou se zvrhla v hromadnou strkanici. Aktéry jsou Cetkovský, Rákos, Bartovič, Šich, Výtisk... Kdo bude vyloučen?

46:28
Tresty

Vyloučen hráč David Štich (Liberec), 2 min. za Hrubost

46:28
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Cetkovský (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Nakonec to odnesli jen dva nejaktivnější: Štich s Cetkovským.

47:58

Liberec je při hře ve čtyřech aktivnější. Bartovič však namířil střelu z kruhu vedle.

48:28

Oba celky jsou v pěti.

48:39

Urban se dral před branku, Kočí ho natlačil na brankovou konstrukci i na Růžičku. Liberecký útočník si to s domácími hráčři tentokrát v klidu vysvětlil.

48:47
Tresty

Vyloučen hráč Martin Růžička (Pardubice), 2 min. za Podražení
Podruhé v zápase je vyloučen brankář Růžička. Tentokrát zavadil holí o jednoho z libereckých útočníků, kterého tím podrazil.

49:32
Tresty

Vyloučen hráč Marek Trončinský (Liberec), 2 min. za Nedovolené bránění
Trončinský vysekl mimo hru Somíkovi hokejku z ruky, síly na ledě se vyrovnají.

49:53

A zase je tu drobná rozmíška, tentokrát před parduibickou brankou.

49:53
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Vantuch (Liberec), 2 min. za Hrubost

49:53
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Zohorna (Pardubice), 2 min. za Hrubost
A trestná lavice se plní... Hraje se dál ve čtyřech.

50:47

Bártův pokus z otočky Růžička zlikvidoval. Pardubice jsou kompletní a začíná jejich krátká přesilovka.

51:32

I Liberec je v plném počtu. Pardubice se v přesilovce usadily v pásmu, ale nedostaly se ke střele.

52:13
Tresty

Vyloučen hráč Petr Nedvěd (Liberec), 2 min. za Nedovolené bránění
Poté, co si poseděl Nedvěd deset minut na trestné, vlétl na led jako ďábel a jal se srážet pardubické hráče. Jenže rozhodčí se teď upískli: nejdřív odpustili Pardubicím sekání a pak Nedvěda velmi přísně vyloučili za nedvolené bránění. Liberecký kapitán právem rozhazuje rukama.

52:37
Tresty

Vyloučen hráč Vladimír Sičák (Pardubice), 2 min. za Držení hole
Jenže arbitři po chvíli kompenzují Liberci předchozí rozhodnutí. Sotva se Sičák zlehka dotkl Kudrny, ten se skácel k zemi a sudí vyloučili pardubického beka.

53:21

Dva liberečtí útočníci se natlačili před branku, jenže ani jeden nezkrotil divoce skákající puk.

53:37
Tresty

Vyloučen hráč Daniel Rákos (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Liberec bude hrát přesilovku 4 na 3, která se za 36 vteřin změní ve výhodu pěti proti třem!

54:13
Tresty

Vyloučen hráč Michal Bulíř (Liberec), 2 min. za Vysoká hůl
Sotva však vyjel Nedvěd z trestné lavice, míří tam další liberecký hráč. Hosté tak budou mít přesilovku jen 4 na 3.

54:37

Domácí jsou ve čtyřech.

55:07

Starý poslal zbytečně puk na zakázané uvolnění a Koukal mu vysvětluje, že Pardubice už nejsou v oslabení.

55:37

Pardubice jsou kompletní a začíná jejich krátká přesilovka.

56:10

Nedvěd projel po levé straně a ostře vypálil. Růžička puk vyrazil. Ovšem Nedvěd ho dojel a pokryl si ho za brankou, přičemž ho fauloval Kočí. Liberec má výhodu.

56:17
Tresty

Vyloučen hráč Václav Kočí (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Liberec hraje přesilovku.

56:38
Góly

Tomáš Zohorna (Pardubice) vstřelil branku (12. gól v play-off), asistence Daniel Rákos a Aleš Píša. Stav zápasu Pardubice - Liberec 4:2
Zohorna v oslabení ujel do brejku, při něm byl faulován, Při signalizovaném trestu však Pardubice zahrnuly rozhozeného Vošvrdu sprškou nahození. Puk se nakonec odrazil zpět k Zohornovi, jenž se trefil do prázdné branky.

58:00

Liberec se v přesilovce tlačí za snížením. Urban však minul před brankou puk a neujaly se ani další dva nebezpečné pokusy hostů.

58:17

Kočí je na ledě, Pardubice jsou kompletní.

58:32
Důležité

Pardubice vyhazují puk na zakázané uvolnění. Kouč Kalous si nechce brát oddechový čas, ale odvolává z branky Vošvrdu. Začíná liberecká power play.

58:38

Jenže po liberecké hře vysokou holí se hra stěhuje zpět do pásma Liberce a Vošvrda se musí vrátit. 9727 diváků sleduje závěr třetiny vestoje.

59:09
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Zohorna (Pardubice), 2 min. za Držení hole
Pardubičtí jeli tři na jednoho, Vošvrda narychlo couval do branky. Jenže rozhodčí pískli faul domácích a Liberec tak bude mít možnost hrát 6 na 4. Pardubice si berou oddechový čas.

59:33

Obránce Kolář padl do střely a vytlačil tak puk z pásma.

59:58

Zbytek zápasu se už dohrál mimo pardubické obranné pásmo.

Skončila třetí třetina.

60:00

Díky výhře ve druhém zápase Pardubice srovnávají sérii. Ta se za stavu 1:1 stěhuje do Liberce, kde se hraje ve středu a ve čtvrtek. Zároveň je jasné, že se za týden v neděli bude u Labe hrát pátý zápas.

Počet diváků: 9 727

Konec utkání.

Vzájemné zápasy

18. února 2024 17:00Pardubice-Liberec -:-
5. ledna 2024 18:00Liberec-Pardubice -:-
19. listopadu 2023 17:00Pardubice-Liberec -:-
1. října 2023 16:00Liberec-Pardubice -:-
28. února 2023 18:00Liberec-Pardubice 5:1
13. ledna 2023 18:00Liberec-Pardubice 3:4
29. listopadu 2022 18:00Pardubice-Liberec 1:3
16. října 2022 17:00Pardubice-Liberec 1:0P
22. února 2022 18:00Pardubice-Liberec 1:2
9. ledna 2022 16:00Liberec-Pardubice 3:4P
23. listopadu 2021 17:20Pardubice-Liberec 2:3P
1. října 2021 18:00Liberec-Pardubice 3:4
28. ledna 2021 18:00Pardubice-Liberec 1:2
13. prosince 2020 16:00Liberec-Pardubice 1:2
24. listopadu 2020 18:00Pardubice-Liberec 1:4
18. září 2020 18:00Liberec-Pardubice 7:1
23. února 2020 17:30Pardubice-Liberec 1:4
10. ledna 2020 18:00Liberec-Pardubice 5:2
26. listopadu 2019 18:00Liberec-Pardubice 3:2N
11. října 2019 18:00Pardubice-Liberec 3:2
1. února 2019 18:00Pardubice-Liberec 0:1
21. prosince 2018 18:00Liberec-Pardubice 3:1
2. října 2018 18:00Pardubice-Liberec 4:1
16. září 2018 14:00Liberec-Pardubice 0:2
6. února 2018 18:00Pardubice-Liberec 2:1
30. prosince 2017 16:00Liberec-Pardubice 4:3
17. listopadu 2017 17:00Pardubice-Liberec 5:1
1. října 2017 17:40Liberec-Pardubice 4:1
29. ledna 2017 16:00Liberec-Pardubice 3:6
20. prosince 2016 18:00Pardubice-Liberec 2:3
30. října 2016 16:00Liberec-Pardubice 4:2
16. září 2016 18:00Pardubice-Liberec 4:5
23. února 2016 18:00Liberec-Pardubice 4:2
10. ledna 2016 15:00Pardubice-Liberec 2:3
22. listopadu 2015 17:00Liberec-Pardubice 2:1
9. října 2015 18:00Pardubice-Liberec 1:4
15. února 2015 15:00Pardubice-Liberec 3:4P
4. ledna 2015 17:00Liberec-Pardubice 5:1
16. listopadu 2014 17:20Pardubice-Liberec 2:5
3. října 2014 18:00Liberec-Pardubice 3:2N
25. února 2014 18:00Liberec-Pardubice 4:1
3. ledna 2014 18:00Pardubice-Liberec 4:1
19. listopadu 2013 18:00Liberec-Pardubice 0:2
4. října 2013 18:00Pardubice-Liberec 6:4
17. února 2013 18:15Liberec-Pardubice 3:2
15. ledna 2013 18:10Pardubice-Liberec 1:3
3. ledna 2013 18:10Liberec-Pardubice 1:4
7. října 2012 17:00Pardubice-Liberec 6:2
3. dubna 2012 17:40Liberec-Pardubice 2:4
1. dubna 2012 17:10Pardubice-Liberec 8:1
29. března 2012 18:10Liberec-Pardubice 1:3
28. března 2012 17:40Liberec-Pardubice 2:1
25. března 2012 18:10Pardubice-Liberec 4:2
24. března 2012 18:10Pardubice-Liberec 3:5
20. ledna 2012 18:30Liberec-Pardubice 4:3N
4. prosince 2011 17:00Pardubice-Liberec 5:1
23. října 2011 17:00Liberec-Pardubice 2:1P
18. září 2011 17:00Pardubice-Liberec 5:2
23. ledna 2011 17:00Pardubice-Liberec 3:5
12. prosince 2010 17:00Pardubice-Liberec 2:3P
2. listopadu 2010 17:40Liberec-Pardubice 4:1
26. září 2010 17:00Liberec-Pardubice 0:2
8. dubna 2010 0:00Liberec-Pardubice 1:4
7. dubna 2010 18:10Liberec-Pardubice 3:4P
4. dubna 2010 18:10Pardubice-Liberec 4:0
3. dubna 2010 18:10Pardubice-Liberec 2:1
22. ledna 2010 18:00Pardubice-Liberec 5:1
3. prosince 2009 18:30Liberec-Pardubice 2:1
18. října 2009 17:00Pardubice-Liberec 5:4
15. září 2009 18:30Liberec-Pardubice 4:3
16. ledna 2009 18:00Pardubice-Liberec 2:3P
4. prosince 2008 18:00Liberec-Pardubice 5:6N
17. října 2008 18:00Pardubice-Liberec 5:2
14. září 2008 17:00Liberec-Pardubice 1:4
15. února 2008 0:00Pardubice-Liberec 5:2
16. ledna 2008 0:00Liberec-Pardubice 4:1
23. listopadu 2007 0:00Pardubice-Liberec 4:3
12. října 2007 0:00Liberec-Pardubice 6:5P