Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

0:15

Dříve než na ledě začal souboj v hledišti. Hosty přijela podpořit docela silná skupina a je slyšet. To bylo něco pro kotel domácích.

1:22

Zpoza hráče mezi kruhy dobře zacílil Divíšek. Kovář obstál.

2:31

Pokusů měli zatím více domácí, ale míjejí branku a už se také v nájezdu na přihrávku netrefili do puku.

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Minář (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 4 805

4:07

Další atak domácích táhl Kašpařík a střílel Novák. Trvaj drží.

4:27

Žižka zlomil hůl ve své třetině a Jakub Svoboda mu hned dal svoji. Možná mu ji jen půjčil. Kometa se ubránila.

6:15

Kranjc nahodil puk na Trvaje a domácí se snažili o dorážku. Znovu jeden z hráčů Mountfieldu minul puk mezi kruhy. Ale kotouč hodně skákal, dalo se to čekat.

6:44

Zřejmě Němec přinutil střelou Kováře chytit puk a přerušit hru.

7:55

Gulaš sdtřílel od mantinelu. Trvaj nastavil vyrážečku a poslal puk k mantinelu na druhou stranu.

9:12
Tresty

Vyloučen hráč Jakub Svoboda (Kometa), 2 min. za Hákování
Zachytil holí Hornu, který se chystal napálit puk před Trvajem. Ani si neškrtl, nemohl se vůbec pohnout.

9:58
Tresty

Vyloučen hráč Pavel Kašpařík (Č. Budějovice), 2 min. za Hákování
I Kašpařík potřeboval ubránit soupeře, který ujel z obklíčení.

11:12

Nebezpečně střílel Tomáš Svoboda. Nad beton k tyči. Kovář střelu srazil. Na druhé straně dostal namazáno Němeček, ale znovu minul branku Trvaje. Dorážku Trvaj vleže tak tak chytil. Hosté hrají přesilovku.

11:58

Pět na pět a 0:0, i když se toho děje dost. Oba týmy šlapou, bruslí se hodně.

14:47

Žižka zlomil další hokejku a kustod či masér už vyrazil do šatny, jestli tam ještě nějakou obránce Komety nemá. Svoboda mu bude muset tu půjčenou možná nechat.

15:29

Kometa vůbec nevypadá špatně. Zkouší střelbu z každé pozice a dostane se k ní. Je nebezpečná a asi to s body myslí vážně.

16:23

Žižka má hokejku a pokračuje.

17:47

Němeček raději přistrčil puk pod Kováře. Hosté dál dorážejí.

19:15

Travaj raději nahozený puk chytil a přerušil hru.

20:00

Kovář měl 7 zásahů, Trvajovi jich napočítali 17. Tak jednoznačný ale průběh první třetiny nebyl. Jen úvodní nápor měli domácí lepší.

22:30

Hodně hrubé práce kolem mantinelů. Bez střelby.

22:59

Jaroslav Svoboda zkusil z křídla Kovářovu pozornost a zjistil, že funguje.

23:41
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Malec (Kometa), 2 min. za Držení protihráče
Druhá přesilovka domácích. Při první také faulovali a dlouho ji nehráli.

25:34
Tresty

Vyloučen hráč Milan Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za Pád pod nohy
Ani druhou přesilovku domácí nesehrají celou. Gulaš zastavil uprchlíka Jakuba Svobodu u mantinelu kousek od Kováře.

27:34

Ptáček odehrál celé oslabení. Domácí se tři na pět ubránili. Pálili od modré Žižka a Čermák, který byl na beku. Dorážky Kovář také úspěšně srážel. Bylo jich dost.

28:08

Pět na pět, na gól se čeká.

30:12

Čermák dorážel zblízka puk a o dva tři centimetry minul branku Kováře.

33:01

Další brejk hostů v oslabení. Holec namazal Petrovickému mezi kruhy, ale ten znovu Kováře po ledě neprostřelil.

34:10

Vašíček se také vrátil a zámek domácích ještě pokračoval. I Trvaj si ví rady. Nakonec puk přikryl.

35:52

Ptáček střílel od modré a Mertl měl hokejku v dráze puku. Tečoval ho ze vzduchu rovnou mezi betony Trvaje, ale nepřekvapil ho.

37:06

Tomáš Svoboda T. (Kometa) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Tomáš Divíšek. Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 0:1
Po chybě v rohu po pravici Kováře si hosté dobře nahráli a Tomáš Svoboda se mezi kruhy trefil nad pravý beton.

39:10

Šturm domácích zatím nevychází.

40:00

Kovář 11 zásahů, Trvaj 9, celkem 18:26. Kometa potvrdila zlepšení ke konci první třetiny a vede zaslouženě.

40:31

V přerušené hře si popovídali zblízka Šimánek s Čermákem.

41:07

Kotalík stál u tyčky a chtěl doklepnout puk po střele Nováka. Nešlo to. Trvaj kotouč zachytil a Kotalík máchl do prázdna.

43:09

I hosté zaútočili a kolem Kováře bylo hned rušno. Více ale útočí domácí.

44:41

Miroslav Holec (Kometa) vstřelil branku (17. gól v sezóně), asistence Róbert Petrovický a Roman Erat. Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 0:2
Krásná hokejová akce. Erat zajel pro puk, vytáhl ho zpoza branky pro Petrovického a ten přesně nahrál na střelce, najetého k tyčce. Kovář neměl šanci.

47:37

Snaha domácích končí většinou vyhozením puku Kometou. Teď zakročil Trvaj, bude buly.

48:11
Tresty

Vyloučen hráč Roman Erat (Kometa), 2 min. za Vysoká hůl
Zasáhl Květoně do obličeje.

49:05

Jozef Kováčik (Kometa) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Radek Dlouhý a Leoš Čermák. Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 0:3
Čermák vybojoval puk a Dloihý uvolnil střelce. Pořádný nápřah kousek za modrou a střela k tyči, na kterou Kovář neměl.

50:11

Erat se vrátil. Oslabení Kometě jde, je na ně dobře připravená. Útočila i při předcházejících přesilovkách domácích.

50:37
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Divíšek (Kometa), 2 min. za Hákování

51:20

Další útok Petrovického tentokrát nevyšel.

52:37

Hosté jsou v pěti. Čermák skočil do střely od modré a otočil se zády, což neměl. Dává se na střídačce dohromady.

54:47

Hosté budou slavit, tři body těžko ztratí. Domácí neudrží útočné pásmo, nemají potřebný tlak. A Trvaj dál chytrá výtečně.

55:15

V hledišti je 4805 diváků.

56:42

Kometa brání svoji modrou a daří se jí to. Když už domácí projdou, znovu narazí a musí zase pro puk.

58:34

Blíží se konec zápasu, který hosté vyhrají zaslouženě. Trvaj teď chytil puk ze středního pásma. Blíž se k němu domácí nemohou dostat.

59:36
Tresty

Vyloučen hráč Jakub Svoboda (Kometa), 2 min. za Sekání

Skončila třetí třetina.

60:00

Konec trápení domácích. Zásahy ve třetí třetině: Kovář 3, Trvaj 13, celkem 21:39. Hezký večer.

14. února 2024 17:30Č. Budějovice-Kometa 1:2
28. prosince 2023 18:00Kometa-Č. Budějovice 2:5
5. listopadu 2023 17:00Č. Budějovice-Kometa 5:2
27. září 2023 18:00Kometa-Č. Budějovice 4:0
24. ledna 2023 18:00Kometa-Č. Budějovice 5:2
11. prosince 2022 17:20Č. Budějovice-Kometa 3:1
28. října 2022 17:00Kometa-Č. Budějovice 3:0
18. září 2022 17:00Č. Budějovice-Kometa 6:2