Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 19. října 2021 Michaela

Sportovní výsledky 23. 10. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

13. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Petřín Plzeň
Sedlčany
– : –
10:30
Hořovice
České Budějovice B
– : –
14:30
Doubravka
Rokycany
– : –
14:30
Soběslav
Mariánské Lázně
– : –
14:30
Lom
Klatovy
– : –
14:30
Přeštice
Katovice
– : –
16:00
Cheb
Beroun
– : –

Divize B

13. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Štětí
Česká Lípa
– : –
10:15
Neratovice-Byškovice
Aritma Praha
– : –
14:30
Slaný
Dobříš
– : –
14:30
Český Brod
Chomutov
– : –
14:30
Ostrov
TJ Rakovník
– : –
14:30
Březová
Brandýs nad Labem
– : –
14:30
Louny
Kladno
– : –

Divize C

13. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Kutná Hora
Benátky nad Jizerou
– : –
14:30
Horky nad Jizerou
Hlinsko
– : –
14:30
Vysoké Mýto
Dvůr Králové n. L.
– : –
14:30
Letohrad
Čáslav
– : –
14:30
Náchod
Kolín
– : –
14:30
Tochovice
Libiš
– : –
14:30
Trutnov
Kosmonosy
– : –

Divize D

13. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Bystřice nad Pernštejnem
Lanžhot
– : –
14:30
Start Brno
Velká Bíteš
– : –
14:30
Hodonín
Polná
– : –

Divize E

13. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Vsetín
Kozlovice
– : –
14:30
Přerov
HFK Olomouc
– : –
14:30
Nové Sady
Hranice
– : –
14:30
Skaštice
Bzenec
– : –
14:30
Valašské Meziříčí
Holešov
– : –

Divize F

13. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Nový Jičín
Heřmanice Slezská
– : –
14:30
Frýdlant nad Ostravicí
Bílovec
– : –
14:30
Dětmarovice
Frenštát pod Radhoštěm
– : –
15:00
Vítkovice
Polanka nad Odrou
– : –

Belgická liga

12. kolo

Přidat do mých lig
16:15
Cercle Bruggy
Standard Lutych
– : –
18:30
Kortrijk
Ostende
– : –
18:30
Mechelen
Waregem
– : –
20:45
Eupen
Saint-Gilloise
– : –

Nizozemská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Zwolle
Almelo
– : –
20:00
Utrecht
Heerenveen
– : –
21:00
Waalwijk
Sparta Rotterdam
– : –

Polská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Čenstochová
Nieciecza
– : –
15:00
Gdaňsk
Zabrze
– : –
17:30
Štětín
Bialystok
– : –
20:00
Wisla Krakov
Vratislav
– : –

Portugalská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Santa Clara
Famalicao
– : –
19:00
Tondela
FC Porto
– : –
21:30
Sporting Lisabon
Moreirense
– : –

Rakouská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Admira
Tirol
– : –
17:00
Wolfsberg
Klagenfurt
– : –
17:00
Austria Vídeň
Ried
– : –

Ruská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Nižnij Novgorod
FK Krasnodar
– : –
15:30
FK Rostov
Tula
– : –
18:00
CSKA Moskva
Samara
– : –

Skotská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Aberdeen
Hibernian
– : –
16:00
Celtic Glasgow
St. Johnstone
– : –
16:00
Ross County
Livingston
– : –
16:00
Hearts
FC Dundee
– : –
16:00
Dundee United
Motherwell
– : –

Turecká liga

10. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Rizespor
Kasimpasa
– : –
15:00
Gaziantep
Giresunspor
– : –
15:00
Konyaspor
Kayserispor
– : –
18:00
Göztepe
Trabzonspor
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Ilves Tampere
KalPa Kuopio
– : –
16:00
Kouvola
Tappara Tampere
– : –
16:00
SaiPa Lappeenranta
Jyväskylä
– : –
16:00
Sport Vaasa
Ässät Pori
– : –
16:00
TPS Turku
Hämeenlinna
– : –
17:00
Kärpät Oulu
IFK Helsinky
– : –
17:30
Lukko Rauma
Jukurit Mikkeli
– : –

Rakouská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Innsbruck
Orli Znojmo
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Rögle
Lulea
– : –
15:15
Färjestad
Timra
– : –
15:15
Linköping
Brynäs
– : –
15:15
Malmö
Frölunda
– : –
18:00
Skelleftea
Oskarshamn
– : –
18:00
Leksand
Växjö
– : –
18:00
Örebro
Djurgaarden
– : –

Švýcarská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ajoie
Lausanne
– : –
19:45
Bern
Davos
– : –
19:45
Ženeva
Langnau
– : –
19:45
Fribourg-Gottéron
Ambri-Piotta
– : –
19:45
Biel
Rapperswil
– : –

Švýcarská liga

45. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Lugano
Zug
– : –

Antverpy (Bel.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Moskva (Rus.) – Turnaj žen

Přidat do mých lig

Tenerife (Šp.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Sölden (Rak.) - Úvodní závod Světového poháru

Přidat do mých lig

10:00/13:00 - obří slalom ženy

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

9. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Ostrava
Jindřichův Hradec
– : –
17:30
Pardubice
USK Praha
– : –
17:30
Nymburk
Hradec Králové
– : –
17:45
Děčín
Kolín
– : –
18:00
Opava
Ústí nad Labem
– : –

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

5. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Hradec Králové
KP Brno
– : –
0:00
Cleveland
Charlotte
– : –
0:00
Orlando
New York
– : –
0:00
Washington
Indiana
– : –
0:00
Boston
Toronto
– : –
0:00
Sacramento
Utah
– : –
0:00
Houston
Oklahoma City
– : –
0:00
Chicago
New Orleans
– : –
0:00
Denver
San Antonio
– : –
0:00
LA Lakers
Phoenix
– : –
0:00
Philadelphia
Brooklyn
– : –

Extraliga mužů

5. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Zlín
Odolena Voda
– : –
17:00
Ústí nad Labem
Karlovarsko
– : –
17:00
Ostrava
Kladno
– : –
17:00
Beskydy
Brno
– : –
19:00
Příbram
České Budějovice
– : –

Extraliga žen

8. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Přerov
Olymp Praha
– : –
17:00
Šelmy Brno
Šternberk
– : –
17:00
Prostějov
Frýdek-Místek
– : –
17:30
KP Brno
Olomouc
– : –
18:00
Liberec
Ostrava
– : –

Austin (USA) - Kvalifikace na Velkou cenu USA, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

23:00 

Misano (It.) - Kvalifikace na závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Roubaix (Fr.) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

17:30 - 500 m s pevným startem ženy, madison ženy, stíhací závod ženy, omnium muži

krasobrusleníPřidat do mých lig

Las Vegas (USA) - Americká brusle, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Kitakjúšú (Jap.) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

Pardubice - Překážkové dostihy

Přidat do mých lig

Šanghaj (Čín.) - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Praha - Mistrovství světa v mažoretkovém sportu

Přidat do mých lig

Extraliga

6. kolo

Přidat do mých lig
0:00
Slavia Praha
Přelouč
– : –
0:00
Dragon Brno
Sparta Praha
– : –
0:00
Vyškov
Tatra Smíchov
– : –
0:00
Praga Praha
Říčany
– : –

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Peking (Čín.) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

Mijazaki (Jap.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig