Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 19. října 2021 Michaela

Sportovní výsledky 20. 10. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Youth League do 19 let

Odvetné utkání 1. kola

Přidat do mých lig
0:00
Sparta Praha
MTK Budapešť
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Ilves Tampere
IFK Helsinky
– : –
17:30
Jyväskylä
Kouvola
– : –
17:30
SaiPa Lappeenranta
Lukko Rauma
– : –
17:30
Pelicans Lahti
Jukurit Mikkeli
– : –
17:30
KalPa Kuopio
Ässät Pori
– : –

Německá liga

14. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Augsburg
Eisbären Berlín
– : –
19:30
Mnichov
Mannheim
– : –
19:30
Bietigheim-Bissingen
Bremerhaven
– : –

Antverpy (Bel.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Moskva (Rus.) – Turnaj žen

Přidat do mých lig

Tenerife (Šp.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

9. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Olomoucko
Brno
– : –

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

15. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Ostrava
Nymburk
– : –

Evropská liga žen

3. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
19:00
USK Praha
Szekszárd
– : –
19:30
Benátky
Salamanca
– : –
20:00
Montpellier
Jekatěrinburg
– : –

Evropská liga žen

3. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
19:00
Galatasaray Istanbul
Gdyně
– : –
20:00
Landes
Dynamo Kursk
– : –
20:00
Girona
Fenerbahce Istanbul
– : –

Evropský pohár mužů

2. kolo skupiny C

Přidat do mých lig
22:00
Benfica Lisabon
Perm
– : –

Evropský pohár žen

2. kolo skupiny K

Přidat do mých lig
20:30
Castors Braine
Keltern
– : –

Evropský pohár žen

2. kolo skupiny L

Přidat do mých lig
20:00
Villeneuve
KP Brno
– : –
20:00
Tarbes
Haukar
– : –

FINÁLE ZÁMOŘSKÉ WNBA

Případný 5. zápas

Přidat do mých lig
0:00
Phoenix
Chicago
– : –
0:00
LA Lakers
Golden State
– : –
0:00
Milwaukee
Brooklyn
– : –

Extraliga mužů

2. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Odolena Voda
Příbram
– : –

Extraliga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Šternberk
Ostrava
– : –

Roubaix (Fr.) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

18:30 - scratch ženy, týmový sprint muži a ženy

První liga

3. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Sparta Praha
Plzeň
– : –

Kitakjúšú (Jap.) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig