Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 19. října 2021 Michaela

Sportovní výsledky 13. 10. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize D

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Stará Říše
Velká Bíteš
3:4 (1:2)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
Jyväskylä
2:3
konec
KalPa Kuopio
Kouvola
2:1 v prodl.
konec
Pelicans Lahti
Ilves Tampere
2:1
konec
Sport Vaasa
Hämeenlinna
2:4

Indian Wells (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Kerberová (10-Něm.)
Tomljanovicová (Austr.)
6:4, 6:1
konec
Džabúrová (12-Tun.)
Kalinská (Rus.)
6:2, 6:2
konec
Kontaveitová (18-Est.)
Haddadová Maiaová (Braz.)
6:0, 6:2
konec
Rogersová (USA)
Fernandezová (23-Kan.)
2:6, 6:1, 7:6 (7:4)
konec
Azarenková (27-Běl.)
Sasnovičová (Běl.)
6:3, 6:4
konec
Ostapenková (24-Lot.)
Šwiateková (2-Pol.)
6:4, 6:3
konec
Pegulaová (19-USA)
Svitolinová (4-Ukr.)
6:1, 6:1

Indian Wells (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chačanov (24-Rus.)
Carreňo (12-Šp.)
6:0, 6:4
konec
Fritz (31-USA)
Berrettini (5-It.)
6:4, 6:3
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Fognini (25-It.)
2:6, 6:3, 6:4
konec
A. Zverev (3-Něm,)
A. Murray (Brit.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
De Minaur (22-Austr.)
Garín (13-Chile)
6:4, 6:2
konec
Monfils (14-Fr.)
Anderson (JAR)
7:5, 6:2
konec
Basilashvili (29-Grug.)
Ramos-Viňolas (Šp.)
4:6, 7:6 (7:2), 6:2

Indian Wells (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kičenoková, Ostapenková (Ukr./Lot.)
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
2:6, 6:4, 10:8

Linec (Rak.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Hradec Králové
82:73 (16:28, 40:46, 62:55)
konec
Pardubice
Brno
87:82 (21:19, 38:43, 61:59)
konec
Kolín
Ústí nad Labem
84:104 (23:20, 44:46, 65:80)
konec
Děčín
USK Praha
80:89 (19:19, 37:39, 55:69)

Liga mistrů

2. kolo skupiny E

Přidat do mých lig
konec
KK Igokea
Galatasaray Istanbul
85:89

Euroliga mužů

3. kolo, skupina E

Přidat do mých lig
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Žalgiris Kaunas
73:61
konec
Real Madrid
Monako
94:86
konec
FC Barcelona
Olympiakos Pireus
79:78 po prodl.

Euroliga žen

2. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Szekszárd
Montpellier
65:72
konec
Salamanca
Riga
72:41

Euroliga žen

2. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Galatasaray Istanbul
78:76
konec
Fenerbahce Istanbul
Landes
65:70
konec
Gdyně
Šoproň
71:86

Fayetville (USA) - Světový pohár v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Brandová 51:46, 2. Betsemaová (obě Niz.) -9, 3. Honsingerová (USA) 16, 4. Vosová -26, 5. Pieterseová (obě Niz.) -28, 6. Vasová (Maď.) -29, ...10. Nash (ČR) -1:46.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 16 závodů): 1. Brandová 70, 2. Vosová 62, 3. Betsemaová 55, ...14. Nash 22.

Muži: 1. Hermans 54:55, 2. Iserbyt -37, 3. Vanthourenhout -49, 4. Toon Aerts (všichni Belg.) -1:21, 5. Ronhaar (Niz.) -1:33, 6. Adams (Belg.) -1:40.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 16 závodů): 1. Iserbyt 70, 2. Hermans 65, 3. Vanthourenhout 55.