Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 21. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Kvalifikace na Mistrovství světa žen 2023

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Island
Nizozemsko
0:2

Nizozemská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sittard
Ajax Amsterodam
0:5
konec
Waalwijk
Tilburg
1:2

Turecká liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karagümrük
Antalyaspor
0:0
konec
Rizespor
Altay Izmir
1:2
konec
Besiktas
Adana Demirspor
3:3
konec
Malatyaspor
Sivasspor
0:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
lves Tampere
Pelicans Lahti
3:4 v prodl.

Německá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Augsburg
2:4
konec
Mannheim
Krefeld
3:2 v prodl.
konec
Wolfsburg
Schwenningen
1:0

Německá liga

49. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Norimberk
4:2

Rakouská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Innsbruck
Bratislava Capitals
1:5

Švýcarská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Rapperswil
0:3
konec
Bern
Ajoie
6:0
konec
Biel
Ženeva
6:0
konec
Davos
Langnau
4:5 v prodl.
konec
Fribourg-Gottéron
Lausanne
2:5
konec
Lugano
Zug
3:2 v prodl.

Ostrava - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Putincevová (Kaz.)
Čang Šuaj (Čína)
5:7, 7:6 (9:7), 6:4
konec
Pavljučenkovová (5-Rus.)
Konjuhová (Chorv.)
7:6 (7:3), 6:1
konec
Teichmannová (Švýc.)
Kerberová (6-Něm.)
6:2, 6:3
konec
Rybakinová (7-Kaz )
V. Kuděrmětovová (Rus.)
6:1, 6:3

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Chačanov (7-Rus.)
Müller (Fr.)
4:6, 6:1, 6:3
konec
M. Ymer (Švéd.)
Struff (Něm.)
7:5, 6:3
konec
Giron (USA)
Rinderknech (Fr.)
3:6, 7:6 (7:3), 6:4
konec
Kohlschreiber (Něm.)
Cecchinato (It.)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Rune (Dán.)
Zapata (Šp.)
6:0, 6:0
konec
Davidovich (Šp.)
Simon (Fr.)
6:7 (4:7), 7:6 (7:2), 6:2
konec
Murray (Brit.)
Humbert (6-Fr.)
4:6, 6:3, 6:2

Nur-Sultan (Kaz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ivaška (8-Běl.)
E. Ymer (Švéd.)
6:2, 6:4
konec
Musetti (It.)
Polmans (Austr.)
6:4, 2:6, 6:4
konec
Millman (5-Austr.)
Popko (Kaz.)
3:6, 6:1, 6:4
konec
Gerasimov (Běl.)
Paire (6-Fr.)
7:5, 6:4

Nur-Sultan (Kaz.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arneodo, Bonzi (Mon./Fr.)
Jebavý, Veselý (ČR)
6:3, 7:5

Ostrava - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Heisenová, Voráčová (Něm./ČR)
Blinkovová, Doiová (Rus./Jap.)
1:6, 6:2, 15:13

Praha - Extraliga družstev na ploché dráze

Závěrečné 4. kolo

Přidat do mých lig

1. Markéta Praha 34, 2. Gniezno/Liberec 32, 3. Slaný 29, 4. Pardubice 25.

Konečné pořadí: 1. Pardubice 12 b. (124), 2. Gniezno/Liberec 10 (125), 3. Markéta Praha 10 (121), 4. Slaný 8 (116).

Pardubická Zlatá přilba získala titul už před závěrečným kolem.

Bruggy, Lovaň (Bel.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Časovka

Přidat do mých lig

Junioři (22,3 km): 1. Wang (Dán.) 25:37, 2. Tarling (Brit.) -20, 3. Segaert (Belg.) -29, ...32. Kopecký, 33. Telecký (oba ČR) oba -1:48.

Juniorky (19,3 km): 1. Ivančenková (Rus.) 25:05, 2. Backstedtová (Brit.) -10, 3. Niedermaierová (Něm.) -25, ...11. Kvasničková -2:21, 45. Kopecky (oba ČR) 3:57.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství světa ve sportovním lezení

Obtížnost

Přidat do mých lig

Muži: 1. Schubert (Rak.) top, 2. Potočar (Slovin.) top, 3. McArthur (Brit.) 46+, 4. Stráník 46, ...v kvalifikaci 41. Šimon Potůček, 61. Štěpán Potůček (všichni ČR).

Ženy: 1. So Čche-hjon (Korea) top, 2. Grossmanová (USA) 37, 3. Rogoraová (It.) 37, ...v semifinále 9. Adamovská, v kvalifikaci 29. Smetanová, 44. Janošová (všechny ČR).